Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

nitron

 
Kayıt : 22 Haziran 2015
  • Killing Eve
    Killing Eve
Son Yorumları
Flight 7500 (2014)
20 Nisan 2021
Film B yapımı dediğimiz şekilde başlıyor. Film bazı sahnelerde geriyor ama genel olarak korkutmuyor. Çok kötü film değil, daha iyisi yapılabilirmiş. Çerezlik. Eğer bu tür filmleri ilk defa izliyorsanız finali baya sizi şaşırtacak türden. Kısacası ben sıkılmadan izledim.
Rain Man (1988)
20 Nisan 2019
Tek kelimeyle muhteşem, duygu yüklü, izlemediyseniz kesinlikle hiç düşünmeden oturup izlemeniz gereken efsane filmlerden. İzledikten sonra ben bu filmi neden bunca zamandır izlemedim diye kendinize kızarsınız.
Glass (2019)
20 Nisan 2019
Filmi beğenmeyenler tabiki çıkacaktır, belki aksiyon olmadığı için beğenmemiştir, belki konu ağır gelmiştir, belki sırf kendi tarzı olmadığı için beğenmemiştir vs. Bu filmi izlemeden önce önceki çekilen ölümsüz ve split filmlerini izlemeniz gerekiyor. Eğer zaten ilk film sizin ilginizi çekerse ikincisi ve bu filmde ilginizi çeker. Konu bence baya bi sağlam, oyunculuklarda tek hayal kırıklığım bruce willis oldu, sanki zoraki oynamış izlenimi verdi. Efektler daha iyi olabilirdi. Ama sırf efektler çok iyi değil diye, aksiyon sahneleri çok fazla olmadığı için ve işleyiş ağır gidiyor diye filmi kötüleyenlere kulak asmayın. Kısacası ben beğendim.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022