Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

CMSVRM

 
Kayıt : 18 Nisan 2014
D.Günü : Mart 03, 1982 (40) Balık
Şehir : Samsun
Meslek : Technical Agent
İlgi alanları : Sinema, Müzik, Yüzmek
 • Bu da Nereden Çıktı?
  Bu da Nereden Çıktı?
 • Makas Eller
  Makas Eller
 • Yine mi Sen?
  Yine mi Sen?
 • Dost musun, Düşman mı ?
  Dost musun, Düşman mı ?
 • Geek Charming
  Geek Charming
 • avatar
  JAVAJAVA2002
Son Yorumları
I Want You Back (2022)
12 Ocak 2023
Film çok uzun, 2 saate yakın. Bu tip filmler cast alanı dahil en fazla bir buçuk saat olmalı. Filme gelecek olursak; Aile Komedisi değil, Romantik Komedi değil, Drama değil... "Yetişkinlerde ergenlik nasıl olur" filmi diyebiliriz. Liseli filmi olabilecek ve genelde gençlere hitap eden bir senaryo ile yetişkin filmi yapılmış. Bu yüzden de film çok gevşek geldi bana. Karakterler de birbiri ile çok uyumsuz. Ben beğenmedim şahsen. İzle sil tarzı bir TV filmi.
Wednesday (2022)
11 Ocak 2023
Çok keyifli, çok eğlenceli. Senaryosu, renkleri, çekimleri, sinematografisi, müzikleri ve oyunculukları ile olumlu her şeyi söyleyebilirim bu dizi için. Tim Burton imzası taşıdığı için beklentim de yüksekti ve beklediğimi aldım diyebilirim. Tek olumsuzluk canavarın fazla CGI'a kaçmasıydı. Canavarın yapımı için biraz daha özen gösterilebilirdi. Tim Burton'un bu dizi ile yetinmeyip Addams Ailesi için de film çekmesi lazım. Şu aralar Beetlejuice 2 (Beterböcek 2)'nin yapımı ile meşgul ama mutlaka Addams Ailesi projesine de başlaması lazım. Nihayet Netflix'ten çok kaliteli bir yapım geldi.

Jenna Ortega ise You dizisinde dikkatimi çeken bir aktristi. Çok başarılı bulmuştum. Bu dizi ve Wednesday karakteri, onun için harika olmuş. Resmen karakter Jenna için, Jenna karakter için yaratılmış. En azından Tim Burton bunu bize hissettirdi. Yapımda eli geçen herkesin emeğine sağlık.
Bu tip yapımlarını seviyorsanız, alın cipsinizi, patlamış mısırınızı ve bu fantastik, masal dünyasına adımınızı atın.
Emergo (2011)
26 Aralık 2022
Son derece boş, vasat, gereksiz, saçma bir film. Berbat bir final. Gerilim yok, senaryo yetersiz, diyaloglar saçma, oyunculular amatörce... Yani bu film için tüm olumsuzlukları sayabilirim ama uzatmakta istemiyorum. Vaktinizi boşa harcamayın...
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023