Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

keanu_firat

 
Kayıt : 16 Ocak 2008
 • Huddam
  Huddam
 • Sevimli Tehlikeli
  Sevimli Tehlikeli
 • Fury
  Fury
 • Fatih'in Fedaisi Kara Murat
  Fatih'in Fedaisi Kara Murat
 • İçimdeki Ses
  İçimdeki Ses
Son Yorumları
Sevimli Tehlikeli (2015)
09 Şubat 2015
bu gün izledim tatlı güzel bir yapım olmuş sinemada izlenebilir. oyunculuklar doğal ve inandırıcı, aşk sana benzerdeki gbi zorlama değil. duygusallık tadında olmuş balık burcu olanlar ağlayabilir bile Gülücük yakışmışlarda senaryo hint filmi tadında ama orjinalmi kopyamı bilmiyorum.bence sevgilinizle izlenilebilecek bir tercih şu 14 şubat arifesinde belki sinemayla ucuza kapatırsınız Gülücük bazı hatalar var gbi senaryoda ama onuda görmezden gelirsek eğerr filmin notu: 6.5 izlenilebilir.
Içimdeki Ses (2015)
31 Ocak 2015
bugün gitim ben ne izledim bilmiyorum sıradan espriye dayalı basit bi film paranız vaktiniz çoksa gidin bu ara çok basit film çıkmaya başladı onlardan biri işte not:4
Ask Sana Benzer (2015)
31 Ocak 2015
bu nasıl bi film ya zorlama senaryo zorlama oyunculuk basitlik hat safhada tamam yakışmışlar anladıkta sağlam bi senoryo yapmazmı insan sonunda güldüm zaten dayanamadım Gülücük Özcan denizin kopya evim sensini bile 10 çeker bu filme , kurgu çokzayıftı karakter derinliği yok duygusallıkyok yok yok yooookkkk not falanda yokkk :.( artık türk filmi diyince 7 kere düşünmeye başladım.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019