Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Earhead

 
Kayıt : 08 Kasım 2012
  • Mad Dogs
    Mad Dogs
Son Yorumları
Hangar 10 (2014)
22 Mayıs 2015
Tam imdb puanına bakıp izlemekten vazgeçecektim ki,  bir şans verip izledim. İyiki de izlemişim. Ortada gayet kaliteli bir bilim kurgu/korku yapıtı var. Found footage tarzında olması da benim gibi found footage korku/bilim kurgu severleri fazlasıyla memnun edecek.  Herkesin fikrini yazması iyi birşey ama found footage tarzı filmleri yorumlarken cümleye, ''Yine el kamerası!'' diye başlamak çok saçma. Kung fu filmi izleyip, bu ne ya ikide bir dövüşüyorlar demeye benziyor.
Dracula Untold (2014)
10 Kasım 2014
Hollywood'un bir sonraki projesi 'Hitler Untold' olacak muhtemelen. Bir bakıma katille empati. Voyvoda nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda tarihin gördüğü en büyük katillerden biriydi ama görünen o ki, oryantalizm altbeyinli batılı için bir psikopatı öldüren Türk/Osmanlı yine kötü yine barbar.

Aklınıza ve günahıyla sevabıyla tarihi köklerinize ihanet etmek istemiyorsanız bu şeyi seyretmeyin derim.
Z Nation (2014)
14 Eylül 2014
Düşük bütçeli ve çoğunlukla dandik korku, bilimkurgu filmleri yapımlarıyla tanınan The Asylum Productions ve ''eh iştelik bilimkurgu, korku filmlerinin kralı'' Syfy'den, ilk 2 bölümü başta olmak üzere, 6 ve 8.bölümleri de "Universal Soldier: Regeneration" ve "Universal Soldier: Day of Reckoning" filmlerinin yönetmeni John Hyams tarafından yönetilmiş, ilk bölümü efektlere boğulmuş, oyunculuk, drama, duygu vb.duyguların es geçildiği dandik ötesi bir zombi kıyameti dizisi.

Seyircinin yakınlık kurabileceği bir karakter yok. Oyunculuklar kötü ve ciddiyetsiz. Tamam bir Amerikan zombi dizisinden öyle müthiş oyunculuklar filan beklemiyorum ama insan azıcık The Walking Dead'ten filan esinlenir, az biraz duygu, drama katar işin içine. Yoksa herşey efekt değil. The Walking Dead'e rakip olmasını geçtim, dizi yapımcılarının bile böyle bir iddiası yoktur sanırım.

Ben belki yaşım otuzu geçtiği için duygu, dram filan beklentisi içindeyimdir de sevmemişimdir. Yoksa daha genç kitle için bu dizi bir Left 4 Dead gameplay videosu kadar sevimli olabilir; sevimli ama eksik.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022