Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

dedeayhan

 
Kayıt : 02 Mayıs 2008
D.Günü : Şubat 02, 2014 (9) Kova
Şehir : Ankara
Meslek : İlköğretim Okulu öğrencisi, 2.sınıf
İlgi alanları : Elma şekeri, pamuk helva, körebe oynamaca
Son Giriş : Gizli
 • Eragon
  Eragon
 • Smallville
  Smallville
 • Black Adam
  Black Adam
 • The Old Man
  The Old Man
 • Deep State
  Deep State
Son Yorumları
Duplicity (2009)
04 Ağustos 2020
Julia Roberts hiç bir zaman iyi bir oyuncu olmadı. Gençliğindeki güzelliği, 30'lu yaşlarda beklenmedik şekilde bozulmaya başlayınca estetik müdahalelere yöneldi ama başvurduğu cerrahlar da iyi çıkmayınca günümüzde neredeyse bir hilkat garibesine döndü. Bunun izlerini ilk kez olarak bu filmde görmek mümkün. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu, güzelliği gidince sadece oyunculuğu ile kaldı ve bu da iyi olmayınca sönüp gitti. Bu filmde de ne kadar kötü bir oyuncu olduğu ortaya çıkıyor. Clive Owen tek başına kurtaramıyor filmi. Senaryo da yeterince iyi olmayınca orta halli bir film çıkıyor karşınıza. Fim gereğinden fazla bir geri, bir ileri giderek sizi yoruyor. Bu aşamada hiç olmazsa beklenen son olsun istiyorsunuz. Şımarık, ukala ve kendini beğenmiş patronlara bir "ohhh" olsun istiyorsunuz yani. Ama o "ohhh" olsunu patronların tamamı değil, sadece birisi ile beraber seyirciler yani bizler alıyoruz.
Avanpost (2019)
03 Ağustos 2020
Filmin girişinde sonunda özgün bir konu ve harika bir kurgu olacak, sonunda çok iyi bir film seyredeceğiz diye umutlanıyorsunuz. Ama bu umut sadece filmin ilk sahnelerinde kalıyor, film ilerledikçe bu umut tükeniyor.
Sürprizbozan: Göster
Filmin gereksiz uzunluğu ise sizi yoruyor. Bilim-kurgu yokluğunda seyredilebilir. Ama fazla bir beklentiniz olmasın.
Artemis Fowl (2020)
02 Ağustos 2020
Ailece izlenebilecek güzel bir fantastik film. Konu oldukça farklı ve kendi içinde tutarlı. Karakterler iyi iken birden bire kötü veya kötü iken birden bire iyi olmuyor. Veyahut zeki olarak tanımlanan bir karakter insanı çileden çıkaracak şekilde aptallıklar yapmıyor. Böyle olunca da IMDB'de düşük not alıyor herhalde. Oldukça farklı bir fantastik film seyretmek istiyorsanız ve bu türü seviyorsanız tavsiye ederim.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023