Giriş Kayıt

The Lego Movie'den 'Man Of Steel' İlhamlı Trailer!


  1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 02 Şubat 2014 13:58

827 

The Lego Movie'nin gösterime girmesine sayılı günler kala, filmden Man Of Steel temalı bir trailer yayınlandı!Yönetmenliğini, Köfte Yağmuru (Cloudy With A Chance Of Meatballs) filmleriyle tanıdığımız Phil Lord ve Christopher Miller ikilisinin üstlendiği yeni animasyon filmi Lego Filmi (The Lego Movie)'nin vizyona girmesine sayılı günler kaldı!

Özellikle Lego konseptinin video oyun piyasasına indirgenmesiyle birlikte yeniden dirilen furya, büyük oranda oyunların konseptlerini koruyan yeni animasyon filmiyle sinema salonlarına saldırmayı hedefliyor. Ağırlıklı olarak video oyunlardaki ara video kıvamını tutturmayı hedefleyen yeni animasyon filmi, DC odaklı süper kahraman öykülerinden ve 80'ler sinemasından besleniyor! Filmden yayınlanan yeni fragman da, bu geleneği sürdürerek, kendisine yönetmenliğini Zack Snyder'ın üstlendiği Man of Steel filmini referans alıyor!

Seslendirme kadrosunda Will Arnett, Elizabeth Banks, Alison Brie ve Will Ferrell gibi isimlerin yer aldığı film, ülkemizde 7 Şubat tarihinde sinema salonlarını ziyaret edecek!Beyazperde


Yorumlar

Alper2003 02 Şubat 2014 14:03
Bu lego filmleri çok şeker ve komik oluyor.
Çıksa da izlesek Hehehehe

Yorumunuz


Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018