Giriş Kayıt

Taron Egerton, Kingsman: The Great Game'de Yer Almayacak


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 09 Kasım 2018 02:31

47 

resim

Kingsman serisinde Eggsy karakterine hayat veren Taron Egerton, serinin spin-off filmi Kingsman: The Great Game’de yer almayacak.

Matthew Vaughn‘un 2014 yapımı Kingsman: The Secret Service‘i, o yılın en güzel sürprizlerinden birisiydi kuşkusuz.

Eğlenceli ve kendine has tarzının yanında gişede de büyük başarı sağlayan film, serinin devam edip bir Kingsman evreni oluşmasına önayak oldu. Ayrıca seri, o zamana kadar yalnızca birkaç filmde yer almış Taron Egerton‘ın da büyük bir çıkış yakalamasını sağlamıştı.


resim

Başrolünde yer aldığı Robin Hood filminin tanıtım turlarından bulunan Taron Egerton, Yahoo’ya verdiği röportaj sırasında Kingsman: The Great Game‘de olmadığını söylemiş. Egerton, bunun nedenini söylemese de Matthew Vaughn’la iletişim hâlinde olduklarını ve serinin başka filmlerinde yer alacağını söylemiş, dolayısıyla genç oyuncunun serinin üçüncü filminde yer alacağını söyleyebiliriz.

Şu sıralarda devam filmleri, prequel ve dizilerle kapsamlı bir Kingsman evreni geliştiren Vaughn’un Kingsman 3‘yle arka arkaya çekmeyi planladığı spin-off film Kingsman: The Great Game, I. Dünya Savaşı sırasında geçip Oxford dükü Conrad’ın savaşa katılmaya karar vermesinin ardından yaşananlara odaklanacak. Egerton’ın açıklamasından yola çıkarak The Great Game’in herhangi bir şekilde günümüze bağlanmayacağını söyleyebiliriz.

Öte yandan Vaughn’un, bir dizi projesi ve Golden Circle’da gördüğümüz Statesman için planladığı film projesinin de mevcut olduğunu belirtelim.Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Dizi Altyazıları
The Big Bang Theory (3,263) Supernatural (3,214) Titans (2,247) Better Call Saul (1,292) La Casa de Papel (1,223) Outlander (1,209) Legends of Tomorrow (1,172) The Gifted (1,169) Doctor Who (1,056) Supergirl (976)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018