Giriş Kayıt

Robert Downey Jr'dan Sherlock Holmes 3 Müjdesi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 12 Mart 2018 17:49

2628 

resim

2011 senesinden beri sinemaseverler tarafından beklenen Sherlock Holmes 3 sonunda geliyor gibi. En azından Robert Downey Jr'ın açıklamaları olumlu gelişmelerin yaşandığını gösteriyor.

Robert Downey Jr.'ın Jude Law'la başrolü paylaştığı ve Guy Ritchie'nin yönetmenliğindeki 2009 yapımı Sherlock Holmes, oldukça beğenilmiş ve devam filminin yolunu açmıştı. Devam filmi Sherlock Holmes: A Game of Shadows ise 2011 yılında, ilk film kadar beğenilmese de onun kadar gişe yapmıştı. Bunun üzerine serinin üçüncü filmi için çalışmalar yapılmış ancak üst üste gelen ertelemelerin sonucu projenin rafa kaldırıldığı düşünülüyordu.

Bildiğiniz gibi Robert Downey Jr'ı çok yakında Avengers: Infinity War'da Iron Man olarak izleyeceğiz. Yavaş yavaş tanıtım çalışmalarına başlayan tecrübeli oyuncu Entertainment Weekly’e konuştu. Sohbet sırasında gelecekteki projelerinden de bahsetti.

Alıntı:
"Bir Sherlock Holmes filmi daha çekmeyi planlıyoruz. Ayrıca HBO için Perry Mason'ı geliştiriyoruz. Bunların yanında bir de hala Pinokyo’yu çekmek istiyorum."

Bu açıklamadan anlıyoruz ki yakın gelecekte Sherlock Holmes 3’e dair ciddi gelişmeler olabilir. Fakat buna rağmen çekimlerin ne zaman başlayacağı hala büyük bir muamma. Umuyoruz en kısa zamanda resmi gelişmeler yaşanır.

Sherlock Holmes
2009
Sherlock Holmes
Aksiyon / Macera / Suç128 dk

Yönetmen: Guy Ritchie
Kadın izleyicilerin birçoğunun iki favori aktörü Jude Law ve Robert Downey Jr, eşine az rastlanır bir uyumla, beyazperde'de Arthur Conan Doyle'un dünyaca ünlü karakteri Sherlock Holmes'ün yeni versiyonuna hayat veriyorlar. Bu dinamik yeni uyarlamada, Holmes ve...
7.6 (532,619 Oy)

Sherlock Holmes: A Game of Shadows
2011
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
Aksiyon / Macera / Suç129 dk

Yönetmen: Guy Ritchie
Dünyanın en ünlü ve zeki dedektiflerinden Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) ve 'ortağı' Dr. Watson (Jude Law) bu sefer Londra’nın dışına çıkarak Fransa, Almanya ve İsviçre’ye yol alacakları yeni ve tehlikeli bir maceraya sürükleniyorlar. Onlardan hep...
7.5 (381,403 Oy)


Yorumlar

mattheww 12 Mart 2018 18:03
Çekilsin artık yeter zaten üzerinden. Ayrıca Robert için iyi gelir tony stark modundan çıkar biraz. Böyle devam ederse kendini gerçekten tony stark sanmaya başlıcak , tavırlar biraz o yönde çünkü...
antas 13 Mart 2018 10:08
Adam Tony Stark ki zaten. Robert Downey Jr. rolü yapıyor.
denisilin 13 Mart 2018 14:06
'antas' süper yazmış Gülücük duygulara tercüman bir yorum olmuş, eline sağlık...
Avant-Garde 16 Mart 2018 15:55
Her ne kadar Sherlock Holmes morfolojisine hiç mi hiç uymadığı halde Robert Downey'li Sherlock'u epey sevdik. Farklı bir ambiyanstan izleme fırsatı bulduk böylece. Geç bile oldu diyeceğim ama araya Avengers serisi girince böyle bir kopukluk oldu sanırım.

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2018