Giriş Kayıt

Merakla Beklenen Avengers 4'ün Vizyon Tarihi Belli Oldu


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 09 Kasım 2018 02:35

109 

resim

Hollywood tarihinde rekorlar kıran Marvel filmleri, son olarak Infinity War ile gişe rekorları kırmıştı. Filmde hikayeyi çok merak edilen bir sonla bitiren yapımcılar, Avengers 4'te olayları bir sonuca bağlayacak. Thanos'un sonunun yanında Avengers üyesi olan birden fazla kahramanın ise öleceği konuşuluyor.

Şimdi ise Marvel.com sitesinde, Avengers 4 için geri sayım başladı. Geri sayımla birlikte filmin tam vizyon tarihi belli oldu. Daha öncesinde Mayıs ayında vizyona gireceği söylenen film, geri sayıma göre 3 Mayıs tarihinde global olarak vizyonda olacak. Infinity War filmi için, "Thanos'un filmi" sloganını kullanan Marvel yetkilileri, Avengers 4'te bu kez kahramanları ön planda tutacak. Hikayeyi her bir yapımda ileri bir boyuta taşıyan yapımcılar, Avengers 4'te ölen kahramanları nası hayata geri döndürecek merak ediyoruz.

180 dakika olacağı açıklanan filmde her bir kahramanı teker teker yavaşça anlatılacak. Ayrıca Thanos'un sonunun nasıl geleceğini de merak ediyoruz. Umarız Marvel, tüm hayranları memnun edecek bir filmle karşımıza çıkar. Avengers 4'ten sonra başka bir hikayeye geçiş yapacak olan yapımcılar, Captain Marvel'ın ekibe katılmasıyla da daha zorlu düşmanlarla savaşacaklar.


Untitled Avengers Movie
2019
Untitled Avengers Movie
Aksiyon / Macera / Fantastik / Bilim-Kurgu

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Marvel Evreni'nin birbirine bağlı olan 22 filmlik dev serisi, Yenilmezler'in 4. filmi ile son buluyor. Thanos'un galibiyetinden sonra kahramanlarımız, nihayet bu dünyanın ne kadar kırılgan olduğunu anlayacak ve onu ayakta tutmak için zamanla yarışacaklardır....


Kaynak: Merlin'in Kazanı


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2018