Giriş Kayıt

Marvel'ın Black Widow filmi hız kazandı


  1. Haberler
  2. Sinema
kurt_thewolf - 11 Ocak 2018 04:38

1747 

resim


Marvel uzun zamandır beklenen, başrolünde Scarlett Johansson'un olacağı, Avengers'dan bağımsız bir Black Widow filmi için ilk adımı attı ve filmin senaristi olarak Jac Schaeffer ile anlaştı.

Bazı kaynaklardan alınan bilgi ise bu gelişmenin film açısından henüz erken olduğu yönünde. Çünkü film henüz onay almış değil. Ancak senarist isminin belirlenmesi şirketin bağımsız film için yatırım yapmaya yakın olduğunun bir göstergesi. Jac Schaeffer son zamanlarda yükselişte olan bir senarist. Şu sıralar yapımları devam eden ve Anne Hathaway'in rol aldığı The Shower ile Nasty Women filmlerinin de senaristi.

Marvel'dan konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Black Widow / Kara Dul hayranları, karakterin sinemada ilk ortaya çıktığı Iron Man 2 filminden bu yana kendi filminin çekilmesi için baskı yaparken aynı zamanda Marvel'ın film evreni de sona doğru yaklaşıyor. Marvel bunlardan yola çıkıp Black Widow filmi için uygun anın geldiğini anlayarak film için ilk adımı atmış görünüyor. Karakteri oynayan oyuncu Scarlett Johansson şimdiye kadar altı filmde Black Widow karakterini canlandırdı.

Kaynak: Variety

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2018