Giriş Kayıt

Keanu Reeves Başrollü "Replicas"tan Uluslararası Poster!


  1. Haberler
  2. Sinema
McFly - 23 Ekim 2018 20:37

175 

resim


Keanu Reeves'li bilim kurgu Replicas'tan uluslararası poster var. Zorlu bir vicdan muhasebesini teknolojik bir hikaye ile harmanlayan yapım, 2008 yapımı “Hain” filmi ile tanınan Jeffrey Nachmanoff’un imzasını taşıyor.

Beyaz perdenin bilim kurgu destanı Matrix'in Neo'su olarak akıllara kazınan, ardından gişe hiti John Wick serisi ile bir ikonik role daha yerleşen yakışıklı oyuncu Keanu Reeves’in bir bilimadamına hayat vereceği filmde, sevilen dizi “Silicon Valley”nin Emmy adayı yıldızı Thomas Middleditch, Star Trek Into Darkness'ın güzel oyuncusu Alice Eve, genç yetenek Emily Alyn Lind gibi isimler de boy gösteriyor.

Başarılı nörobilimci William Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan bir adamdır. Emeklerinin karşılığını almak için uğraşan bilim adamı büyük bir proje üzerinde çalışmaktadır. Bir insan zihnini başarılı bir şekilde bilgisayara aktarabilmenin eşiğindeki adamın dünyası, ailesinin hayatını kaybettiği bir trafik kazası ile altüst olur. Onları diriltmek için çaresizce uğraşan Foster, ailesinin klonlarını yaratmak için meslektaşı Ed Whittle ile çalışmaya başlar. Ancak kaybettiği 4 kişilik ailesinden yalnızca 3 kişiyi geri getirebilme şansı olduğunu anladığında büyük bir karar vermek zorunda kalacaktır...

Senaryosunda Jennifer Garner'lı aksiyon filmi İntikam Meleği'nin senaristi Chad St. John'un imzası bulunan bilim kurgu filmi "Replicas"ın yerli vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

kaynak:beyazperde

Yorumunuz


Dizi Altyazıları
True Detective (7,183) Vikings (5,745) The Punisher (2,593) Shameless (2,175) The Big Bang Theory (2,030) Supernatural (1,981) Outlander (1,821) Gotham (1,403) The Blacklist (1,250) Black Mirror (1,171)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019