Giriş Kayıt

Grace of Monaco Oscar Yarışından Çekildi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 25 Eylül 2013 04:04

849 

resim

86. Akademi ödüllerinde boy göstermesini beklediğimiz yeni Oliver Dahan filmi Grace of Monaco’nun gösterim tarihi 2014 baharına ertelendi. Hollywood Reporter’ın haberine göre film sınırlı sayıda da olsa Kasım ayı içerisinde vizyona girecekti ancak bu erteleme ile ödül sezonunda yer alamayacağı kesinleşti. Bu da demek oluyor ki; Weinsten kardeşler Oscar’da diğer atlarına oynayacak ve Grace of Monaco’nun ticari başarısına odaklanacaklar.

Öte yandan Hollywood’un unutulmaz yıldızlarından Grace Kelly’yi canlandıran ve adını en iyi kadın oyuncu kategorisinde görmeyi umduğumuz yetenekli oyuncu Nicole Kidman’ın ise olası bir adaylık için elinde yalnızca The Railway Man kalmış görünüyor.

Grace of Monaco’da kariyerinin zirvesindeyken, Monako prensi 3. Rainier’le yaşadığı aşk sonucunda mesleğini bırakan Kelly’nin Monako prensesi olması ve sonrasında yaşananlar anlatılıyor.


Grace of Monaco
2014
Grace of Monaco
Biyografi / Dram / Romantik103 dk

Yönetmen: Olivier Dahan
Hollywood'un Altın Çağı'nın en büyük yıldızlarından biri olan Grace Kelly, kariyeriyle ilgili her şeyin yolunda gittiği bir dönemde aşık olur ve Monako prensi, Prens 3. Rainier ile yaşadığı aşk, onu çok sevdiği mesleğine son vermek zorunda bırakır....
5.7 (16,380 Oy)

filmloverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2019