Giriş Kayıt

Ezra Miller Artık Flash


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 17 Ekim 2014 02:53

3118 

resim

Ezra Miller, 2018 yılında vizyona girmesi planlanan The Flash filminin başrolünde göreceğimiz isim.

Karşımıza daha önce Smallville ve Arrow gibi dizilerle çıkmış The CW‘nin, başrolünde Grant Gustin’in yer aldığı yeni dizisi The Flash başarıyı yakalar yakalamaz, Warner Bros 2018’de vizyona girmesi planlanan The Flash’i duyurdu. Filmin başrol oyuncusu Ezra Miller olacak.

Henüz filmin yazarı ve yönetmeni belli değil. The Flash’in hikayesi Barry Allen’ın etrafında gelişiyor. Barry Allen kahramanımızın sivil adı. Allen, uzun zamandır komada olan bir bilim insanı ve uyandığında aşırı hızlı olabilmek gibi bir yeteneğe sahip olduğunu fark ediyor.

Aslında Flash, Justice League‘in bir parçası ve o nedenle artık Wonder Women‘ı içerdiği kesinleşen Batman v. Superman: Dawn of Justice filminde, Barry Allen’ın da ufak da olsa bir rolde yer almasını bekleyebiliriz, ki 2018’de yayınlanacak bir filmin henüz hiçbir şeyi belli değilken direk başrol oyuncusunun duyurulması da büyük bir ihtimalle buna işaret ediyor.

Yine 2018’de, Jason Momoa’nın başrolde yer aldığı Aquaman‘i, 2017 yılında vizyona girecek bir Wonder Woman filmini ve 2019 yılında da Justice League‘in İkinci filmini bekliyoruz. Warner Bros.’un hırsı sayesinde, DC Comics sinemada hepten Marvel‘la çarpışır hale gelecekmiş gibi duruyor.

Ne dersiniz, daha önce Saksı Olmanın Faydaları ve Madame Bovary’de izlediğimiz Ezra Miller, Flash rolüne yakışmış mı?
Yorumlar

Splash 17 Ekim 2014 14:20
Alıntı:
Ne dersiniz, daha önce Saksı Olmanın Faydaları ve Madame Bovary’de izlediğimiz Ezra Miller, Flash rolüne yakışmış mı?
Bu soruyu ciddi ciddi sormuşmu? Gülücük DC hayranı olarak yavaş yavaş soğutmayı becerdiler sağ olsunlar, yazık bu durumda ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar Marvella çarpışamazlar. Gülücük
kpln04 20 Kasım 2015 02:23
Yapılır mı bu Grant Gustine be.Şu çocukta hiç Flash tipi bile yok ya

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2019