Giriş Kayıt

Captain Marvel mı Geliyor?


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 18 Mart 2014 20:05

705 

resim

Bildiğiniz gibi Kevin Feige Marvel’ın Black Widow filmi yapacağını açıklamıştı. Fakat planlar değişmişe benziyor. Feige Widow’un Captain America: The Winter Soldier‘ı da işin içine kattığımızda gayet sağlam rollerinin olduğu dört beş filme sahip olacaklarını ve Widow’un bir destek karakteri olarak, ekip içerisinden çıkartılmayacak kadar başarılı olduğunu kaydederek, bu sebeple solo Black Widow filmi konusunda tereddütlü olduklarını ekledi. O yüzden Marvel şimdi başka bir kadın süper kahraman filmi düşünüyor ve bu sefer bir orijin hikayesi anlatmak istiyormuş.

Akla ilk gelen aday kim? Tabii ki Carol Danvers, namı diğer Captain Marvel. Feige “Captain Marvel’ın ismi çok geçti tartışmalarımızda, evet” diyerek mevzuyu biraz da olsa resmileştirdi. Burada bir şeyi netleştirelim, Carol Danvers ilk başta Ms. Marvel’dı, fakat bildiğiniz gibi Ms. Marvel artık Kamala Khan isimli bir genç kız, Danvers ise yoluna Captain Marvel olarak devam ediyor. Yani üzerine konuşulan film Ms. Marvel’ın filmi veya eski Captain Marvel‘lardan birinin filmi.

Bildiğiniz gibi Scarlett Johansson‘un hamile olduğu geçtiğimiz günlerde açıklandı, yani Age of Ultron‘un çekimlerine yetişse dahi (ki öyle gözüküyor) sonrasında minimum bir sene boyunca bir süper kahramanı oynaması zor gözüküyor. Bu da Marvel’ın orijinal olarak yaptığı “2016′da Black Widow filmi” planlarına biraz sekte vuruyor haliyle. Evet, Black Widow solo film götürebilecek bir karakter değil, çizgi romanlarda da değildi fakat Johansson’un hamileliği kuşkusuz burada bir faktör.

Asıl soru şu: Captain Marvel iyi bir tercih mi? Çok uzun süredir dedikodular Danvers’ın 2016′dan önce de MCU’da bir gözükebileceğini söylüyordu.
Yorumunuz


Dizi Altyazıları
This Is Us (3,916) Supernatural (2,616) American Gods (2,491) Love, Death & Robots (2,459) The Passage (2,419) Vikings (1,887) The Blacklist (1,481) Star Trek: Discovery (1,249) Shameless (1,189) Project Blue Book (1,139)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019