Giriş Kayıt

Aquaman Spin-off'u The Trench İçin Hazırlıklara Başlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 11 Şubat 2019 16:07

137 

resim

Aquaman’in gişede yakaladığı büyük başarının ardından devam filmi için hazırlıklara başlayan Warner Bros, bir de Aquaman spin-off’u hazırlıyor. James Wan’ın yapımcılığını üstlendiği korku türündeki film, vahşi su altı yaratıklarının mesken tuttuğu The Trench’te geçecek.

DC çizgiromanlarının sevilen kahramanlarından Aquaman‘in ilk solo filmi geçtiğimiz yılın aralık ayında vizyona girdi ve sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılandı. Gün itibarıyla dünya genelindeki toplam hasılatı 1.1 milyar dolara ulaşan Aquaman, sadece DC sinematik evreninin en başarılı filmi olmakla kalmadı, The Dark Knight Rises’ı geride bırakarak en çok hasılata ulaşan DC filmi olmayı da başardı. Aquaman’in gişede yakaladığı bu büyük başarının ardından zaman kaybetmeden devam filmi için hazırlıklara başlayan Warner Bros., aynı zamanda bir de spin-off filmi hazırlıyor.

The Trench adını taşıyan Aquaman spin-off’u, bir korku filmi olacak ve Aquaman’de gördüğümüz Atlantis krallıklarından biri olan The Trench’te geçecek. Filmin nasıl bir hikâye işleyeceği şimdilik belirsizliğini koruyor olsa da, vahşi su altı yaratıklarının mesken tuttuğu The Trench, bir korku filmine konu olmaya oldukça uygun görünüyor.


resim

Noah Gardner ve Aidan Fitzgerald’ın senaryosunu kaleme alacağı The Trench’i kimin yöneteceği şimdilik belirsizliğini koruyor. Aquaman’in başarısının ardından DC’nin en güvenilir isimleri arasına giren James Wan, The Trench’in yapımcılığını üstlenecek.

Bütçesi 200 milyon dolara yaklaşan Aquaman’e kıyasla The Trench’in çok daha düşük bir bütçeyle çekileceği söyleniyor. Aquaman’in başrollerini üstlenen Jason Momoa, Amber Heard ve Paul Wilson gibi isimlerin The Trench’te yer alması beklenmiyor.


Aquaman
2018
Aquaman
Aksiyon / Macera / Fantastik / Bilim-Kurgu143 dk

Yönetmen: James Wan
Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine...
7.4 (169,771 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarDizi Altyazıları
True Detective (3,046) The Flash (2,303) Vikings (2,291) Star Trek: Discovery (2,002) Shameless (1,700) Project Blue Book (1,617) Inside No. 9 (1,418) Gotham (1,415) This Is Us (1,377) The Big Bang Theory (1,245)
Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019