Giriş Kayıt

Alicia Vikander'ın Tomb Raider için İnanılmaz Değişimi


  1. Haberler
  2. Sinema
R3hab - 10 Şubat 2018 18:24

7112 

resim


Oscar ödüllü oyuncu, film için ciddi bir fiziksel dönüşüm geçirdi. Tomb Raider'ı çekmeden önceki aylar boyunca Alicia Vikander, ünlü antrenör Magnus Lygdback'in rehberliğinde yoğun bir diyet ve eğitim programı geçirdi. Bu programları düzenli bir şekilde uygulayan Alicia Vikander, vücuduna 12lb (libre) (Yaklaşık 5.44kg) kas kütlesi kazandırmış durumda.

Tek başına 12 lb fazla görünmese de öyle. Kas ilavesi kolay bir başarı değildir ve tam bir yılda 12 pound eklemek çoğu insanın eğitimi için mükemmel bir sonuç olarak kabul edilir. Alicia Vikander rol almadan önce zaten eğitimli bir bale dansçısıydı ve açıkçası nispeten uygundu. Fakat yine de vücut ağırlığının içindeki kasa 12lb kas ilave etmek büyük bir dönüşüm ve sadece birkaç ay içinde ulaşmak özellikle etkileyici.

Bu dönüşümün temelde spor salonunda yaşadığından şüphelenmenize rağmen, bunun tersi, çünkü çeşitli bir eğitim rejimine sahipti ve Magnus Lygdback'in programlaması sayesinde temelde daha akıllı çalıştı. USA Today'e göre, eğitiminin ilk günlerinde, Alicia Vikander kilo almak için çok şey yedi ve sadece biraz kardiyolu güç antrenmanı üzerine yoğunlaştı. İşler ilerledikçe, etkili bir şekilde yumruk atmak, tekmelemek ve tekmeyi basmak gerektiğini öğrenen karışık dövüş sanatları eğitimi ve yastık çalışması yaptı. Bu, fiziksel değişimine yardımcı olmak ve aynı zamanda onu dövüş sahneleri için hazırlamak için ikili bir yararı vardı. Daha sonra ise kaya tırmanışı ve yüzme çalıştı.

Fakat fiziksel uygunluk sadece bir şeyler kaldırmak değildir, çoğu insan için diyet en zorlu kısımdır. Alicia Vikander, yağsız proteinler, sebzeler ve kompleks karbonhidratlar üzerine yoğunlaşmış yemekleri günde beş öğün yiyordu. Ayrıca kas kazanımı için bu önemli yapı taşlarını sağlamak amacıyla gün boyunca protein bakımından zengin atıştırmalıklar da vardı. Diyet açıkça işe yaradı, çünkü Alicia Vikander söylenenlerin hepsini plana uygun bir şekilde yerine getirdi. Filmde göremeyeceğiniz halde, çekirdek gücü, rolün tüm fiziki özellikleriyle ona yardımcı oldu.

Alicia Vikander'ın Tomb Raider için yaptığı dönüşümü duymak harika...Eee Tabi ki Lara Croft olmak kolay değil. Düşüncelerini birde onun ağzından dinleyelim:Filmin Fragmanları:
Tomb Raider
2018
Tomb Raider
Aksiyon / Macera / Fantastik118 dk

Yönetmen: Roar Uthaug
Lara Croft, neredeyse ergenlik çağındayken ortadan kaybolan, eksantrik bir arkeoloğun kızıdır. 21 yaşından küçük genç bir kadın olan Lara’nın hiçbir ilgisi ve amacı yoktur, Lara Doğu Londra'nın Kaotik sokaklarında bisiklet kuryesi olarak çalışmakta,...
6.4 (114,376 Oy)


kaynak: cinemablend


Yorumlar

deckard 11 Şubat 2018 12:23
Hala çok zayıf.Başka birini bulamadılar mı?
mr_nice guy 11 Şubat 2018 16:43
zayıf mı? nurella mı oynasın istiyorsun anlamadım ki???
Madao 12 Şubat 2018 03:25
12 kg değil 12 pound kütle kazanmış. Yani yaklaşık 5.5 kg.
luke38 12 Şubat 2018 10:22
Başrolün bu kadın olduğunu duyduğumdan beri, ilk oynadığım tomb raider geldi aklıma ve kemiklerinin sızladığını hissettim(ilk derken tomb raiderin ilk oyunundan bahsediyorum). Bu eğer oyun karakteriyse ona göre oyuncu seçin. Alice harikalar diyarında çekmiyorsunuz.
kartalguven 12 Şubat 2018 21:00
Nerede Angelina Jolie Nerede Bu Fare peee
R3hab 12 Şubat 2018 23:19
Kütle düzeltilmiştir. Teşekkürler @Madao. Gülücük
WooDoo 13 Şubat 2018 13:54
Birde Lara nın saçları örgüydü saçlar örülmeden lara olunmaz Gülücük
MrvKrt 16 Şubat 2018 20:20
Yeni nesil Tomb Raider oyunundaki karaktere görsel anlamda benziyor, zira ilk oyunlarındaki haline benzeteceklerini de sanmıyordum. Eğreti durmamış.
entoria 10 Mart 2018 18:18
zaten film konu olarak biraz tomb raider oyununun son serisi ile bağlantılı gibi görünüyor zaten işin içinde squier enix olduğuna göre son seri tomb raider oyununun konusuyla benzerlik olması muhtemel oluyor. bekleyip göreceğiz.

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2018