Giriş Kayıt

5. Indiana Jones Filmi Nisan 2019'da Çekilecek


  1. Haberler
  2. Sinema
R3hab - 19 Mart 2018 20:53

2824 

resim

Yönetmen Steven Spielberg, dün gece Empire Ödülleri'nde Lucasfilm'in beşinci “Indiana Jones” filminin gelecek yıl Nisan ayında Birleşik Krallık'ta çekime başlayacağını doğruladı.

Bu, projenin bir süre önce belirlediği 20 Temmuz 2020 tarihli serbest bırakma tarihi ile uyuşan bir haber. Film, Spielberg'in ikonik rolünü yeniden canlandıran Harrison Ford'la birlikte yapımcılığını Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve yazar David Koepp'un arlarında bulunduğu ekibi bir araya getirmeyi amaçlıyor. Ödüllerde konuşan Spielberg şunları da söyledi:

Alıntı:
“Birleşik Krallık'tan çıkan bu yetenekli ekiple çalışacağım için, her zaman yolculuk yapmaya değer. Aktörler, mürettebat, çarklar, kıvılcımlar, sürücüler, kısaca filmleri buraya getirmeme yardımcı olan herkes, bana yardım etmeye devam edecek. Nisan 2019'da geri döndüğümde beşinci Indiana Jones filmini çekmemi sağlayın işte."


Daha önceki dört film, global gişede yaklaşık 2 milyar dolar kazandı ve bu beşinci sıradaki film Ford'un ilerleyen yaşına rağmen serinin sonuncu filmi olmayacak.

Kaynak: comingsoon.net


Yorumlar

returnz 20 Mart 2018 13:31
Keşke Harrison Ford yan rollerden birini alıp başrolü genç bir aktöre devretseydi. Bu şekilde yeni filmlere daha sağlam altyapı hazırlanıp seriye yeni bir soluk getirilebilirdi. 4. filmden de anlaşılacağı üzere Harrison Ford'lu bir "Indiana Jones" nostaljik bir anı tazelemesinden öte gidemiyor.
by__cedetas 20 Mart 2018 14:33
returnz kardeşimize katılıyorum en azından oğlu filan olsaydı iyi olurdu MUMYA FİLMİNDEKİ Gibi
hasancyp 20 Mart 2018 17:09
75 yaşında olan Harrison Ford bu filmde Indiana Jones'un emekliliğini anlatacak galiba, bence Tomb Raider gibi seri yeniden başlasa daha iyi olurdu ama bekleyip görelim...
tylerrterry 21 Mart 2018 18:53
Yorum yapan arkadaşlara katılmıyorum.Bazı seriler özeldir,sadece onu oynayan ilk oyuncuyla özdeşleşirler farklı oyuncularla dallayıp budaklamak seriye zarar verir tıpkı Paul Walker'dan sonraki Hızlı ve Öfkeli serisi gibi.Bence düzgün bir senaryoyla seriye güzel bir + ekleyebilirler.
nolte 15 Nisan 2018 13:34
Harrison Ford ilk Indi olduğunda 39 yaşındaydı bunda ise 78 yaşında olacak. Indiana Joneslar'ın (4 hariç) hepsi birbirinden güzel. Keşke seriyi bir şekilde başka bir oyuncuya devredebilseydiler de bizler de doya doya maceralarını izlemeye devam etseydik.

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2018