Giriş Kayıt

39. Razzie Ödülleri'nde En Kötü Film Holmes & Watson Seçildi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 25 Şubat 2019 14:10

427 

resim

Yılın en kötülerinin belirlendiği 39. Razzie Ödülleri açıklandı. Holmes & Watson, En Kötü Film dâhil 4 dalda en kötü seçilirken, Oscar adayı olan Melissa McCarthy’nin aynı yıl En Kötü Kadın Oyuncu seçilmesi dikkat çekti.

Her yıl Oscar’dan bir gün önce açıklanan Razzie Ödülleri, ya da Türkiye’de daha çok bilinen adıyla Altın Ahududu ödülleri, bu yıl da geleneği bozmadı ve Oscar Ödülleri’nin sahiplerini bulacağı törenden bir gün önce açıklandı.

Bu yıl En Kötü Film, eleştirmenler tarafından adeta yerden yere vurulan Holmes & Watson seçildi. Will Ferrell ve John C. Reilly’nin başrollerini üstlendiği film toplamda 4 dalda en kötü seçilerek bu yılki Razzie Ödülleri’ne damga vurdu.

Can You Ever Forgive Me? filmindeki övgü toplayan performansı ile En İyi Kadın Oyuncu Oscarı’na aday gösterilen Melissa McCarthy’nin The Happytime Murders ve Life of the Party filmlerindeki rolleriyle, Oscar’a aday olduğu yılda En Kötü Kadın Oyuncu seçilmesi dikkat çekti.


resim

Bu yılki Razzie Ödülleri’nde dikkat çeken bir diğer isim Donald Trump oldu. Death of a Nation ve Fahrenheit 11/9 gibi belgesellerde boy gösteren Trump, aday gösterildiği En Kötü Erkek Oyuncu ve En Kötü İkili kategorilerinde en kötü seçildi. En Kötü İkili kategorisinde Trump’a sonu gelmeyen dar kafalılıkları eşlik etti.

En Kötü Yardımcı Aktör: John C. Reilly (Holmes & Watson)
En Kötü Yardımcı Aktris: Kellyanne Conway (Fahrenheit 11/9 – kendisi)
En Kötü Aktör: Donald J. Trump (Death of a Nation ve Fahrenheit 11/9 – kendisi)
En Kötü Aktris: Melissa McCarthy (The Happytime Murders ve Life of the Party)
Barry L. Bumstead Ödülü: The Billionaire Boys Club
En Kötü Senaryo: 50 Shades Freed
En Kötü Yönetmen: Etan Cohen (Holmes & Watson)
En Kötü Yeniden Çevrim veya Devam Filmi: Holmes & Watson
En Kötü Film: Holmes & Watson
Kurtarıcı Ödülü: Melissa McCarthy (Can You Ever Forgive Me?)


Holmes & Watson
2018
Holmes & Watson
Macera / Komedi / Suç90 dk

Yönetmen: Etan Cohen
Bildiğiniz tüm Sherlock Holmes hikayelerini, aksiyon ve macera dolu olaylarını bir kenara bırakın. Holmes ve Watson sıkı iki dost ve polisiye işler ile uğraşarak sır dolu olayları çözmeye çalışırlar. Ancak bu sefer aksiyon, macera ile silahların ve üstün...
3.8 (17,869 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Dizi Altyazıları
Chernobyl (23,635) Game of Thrones (9,395) Warrior (2,932) Black Mirror (1,969) The 100 (1,895) Agents of S.H.I.E.L.D. (1,771) Big Little Lies (1,725) Swamp Thing (1,722) The Big Bang Theory (1,582) Shingeki no kyojin (1,451)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019