Giriş Kayıt

Shameless Ne Zaman Dönüyor?


  1. Haberler
  2. Dizi
Sinigami - 14 Kasım 2012 21:55

2508 

resim

Gallagherlar'ı özlediniz mi? Yeni yılla beraber geri dönecek olan Shameless'ın tam yayın tarihi belli oldu. 13 Ocak'ta 3. sezonuyla Showtime ekranına gelecek olan dizinin yeni sezon, posteri ve fragmanları yayınlandı. Hayat adeta bir jonglörlük diyen Fiona ailesini bir arada tutmaya çalışırken, artık kendine biraz daha ayırmaya karar veriyor. Tabii bu zorlu yolda yanında Steve var. Onun düşürdüklerini, Steve yakalıyor.Shameless (Türkçe: Utanmaz), 9 Ocak 2011 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan aile temalı Amerikan televizyon dizisi. Türkiye'de e2'de yayınlanan dizi ABD'de en yüksek reytinge ulaşmış ve yayınlandığı ilk haftadan bu yana eleştirmenlerin gözdesi olmuştur.

Konu:

Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir bekar babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatları anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) ise sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

Frank Gallagher: 6 çocuğun babasıdır.Pek babalık yaptığı söylenemez çocuklara en büyük çocuk olan ablaları Fiona bakmaktadır.Frank alkolik,bencil ve narsist biridir fakat arasıra iyi biri olabilmektedir.

Fiona Gallagher: 6 çocuğa bakan kişidir.Hep başkalarını düşünür kendini düşünmez.Evde Steve ile birliktedir.Dans etmeyi sever.

Steve/Jimmy Lishman: Fiona ile birliktedir.Ailesi zengin ve kültür düzeyi yüksek bir ailedir.Fakat Steve onlar gibi olmayı sevmemektedir.Fiona'nın yaşantısını bu yüzden sevmektedir.Araba hırsızıdır.Fiona yüzünden Tony ile sürekli kavga etmektedir.

Carl Gallagher: Ailenin Liam'dan sonra en küçük erkek çocuğudur.Şiddet yanlısıdır ve tehlikeli şeyler yapar.Bunun yüzünden okulundan atılma tehlikesi geçirir.

Phillip „Lip“ Gallagher: Ailenin en büyük erkek çocuğudur.Çok zekidir bu nedenle para kazanmak için başkalarının adına adına sınava girmektedir.Karen Jackson ile birliktedir.

Ian Gallagher: Ailede Phillip'den sonra en büyük erkektir.Bir eşcinseldir.Amerikan Deniz Kuvvetleri'ne katılmak istemektedir.Kash'in marketinde çalışmaktadır.

Debbie Gallagher: Ailenin en küçük kızıdır.Zekidir.Kendinden çok başkalarını düşünür ve dürüst biridir.Steve(Jimmy)'nin gizli sırlarını bilmektedir.

Veronica "V" Fisher: Ailenin yan komşusudur.Özgün biridir.Kev ile birliktedir.Fiona ile çok iyi anlaşır ve aileyi çok sever.

Kevin "Kev" Ball: Ailenin yan komşusudur.Veronica"V" ile birliktedir ve bir barda çalışmaktadır.İyi birisidir aileyi çok sever.Frank sürekli Kevin'in barında takılmaktadır.

Karen Jackson: Güzel,akıllı birisidir.Lip ile birliktedir.Aileyi çok sever.Babasından nefret etmektedir.

Sheila Jackson: Karen'in annesidir.Kocası evi terketmiştir.Çok yardımsever birisidir.Frank ile birliktedir, Frank Sheila'nın evinde kalmaktadır.Sheila'nın dışarı çıkma korkusu vardır bu yüzden sokağa çıkamamaktadır


Kaynak:Vikipedi ve Beyazperde


Yorumunuz


Dizi Altyazıları
American Gods (3,139) This Is Us (2,886) The Blacklist (1,552) The Passage (1,541) Arrow (1,460) Vikings (1,442) Love, Death & Robots (1,287) The Flash (1,274) Supernatural (1,100) The Big Bang Theory (790)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019