Giriş Kayıt

Russian Doll, Netflix'ten 2. Sezon Onayını Aldı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 12 Haziran 2019 14:53

96 

resim

Bu yılın başında yayınlanan ilk sezonuyla Netflix’in en popüler dizileri arasına girmeyi başaran Russian Doll 2. sezon onayını aldı. Natasha Lyonne’un Nadia rolüyle geri döneceği 2. sezon 8 bölümden oluşacak.

Şubat ayında yayınlanan ilk sezonu izleyiciler tarafından ilgiyle karşılanan ve kısa sürede Netflix’in en popüler dizileri arasına girmeyi başaran Russian Doll, 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek. Dizinin yaratıcısı olan, aynı zamanda başrolünü de üstlenen Natasha Lyonne, dün gece Twitter hesabından yaptığı paylaşımla dizinin 2. sezonuyla ekranlara geri döneceğini duyurdu. Lyonne, bunu yaparken geçtiğimiz günlerde Robert Pattinson’ın yeni Batman olduğu açıklanırken yapılan paylaşıma göndermede bulunmayı da ihmal etmedi.


resim

Leslye Headland, Natasha Lyonne ve Amy Poehler’in yaratıcılığını üstlendiği dizi, Nadia’nın sıkışıp kaldığı bir günü, 8 bölüm üzerinden anlatır. Nadia bir bilgisayar programcısıdır. Arkadaşlarının 36. yaşını kutlamak için düzenlediği partiye katılan Nadia, o gece partiden çıktıktan sonra bir taksinin çarpması sonucu ölür. Ancak sonra gözlerini yeniden açar. Yine aynı partide aynı günü yaşamaktadır. İlk önce başına gelenlere anlam veremeyip tüm bunların aldığı uyuşturucunun etkisi olduğunu düşünen Nadia, sürekli ölüp tekrar bu geceye dönünce yaşanan bu durumun arkasında çok daha tuhaf nedenler olduğunu anlar. Aynı günü tekrar tekrar yaşamak zorunda kalan Nadia, bir yandan bu döngüden çıkmanın yolunu ararken, bir yandan da hayatıyla ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Konusuyla Groundhog Day’i bir hayli andıran Russian Doll’un 2. sezonu da ilk sezon olduğu gibi 8 bölümden oluşacak. Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.


Russian Doll
2019
Russian Doll
Komedi / Dram / Gizem30 dk

Yönetmen: Leslye Headland, Jamie Babbit, Natasha Lyonne
Russian Doll, Nadia adlı genç bir kadının New York City’de geçirdiği sıradışı bir geceyi işleyecek. Nadia, şeref konuğu olarak çıktığı New York seyahati esnasında bir partiye davet edilir. Ancak çok geçmeden esrarengiz bir şekilde, bu partiden kurtulamayacağını...
8.0 (40,008 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarDizi Altyazıları
Game of Thrones (5,464) Dark (4,427) Big Little Lies (2,080) The 100 (1,851) Swamp Thing (1,558) Agents of S.H.I.E.L.D. (1,506) Black Mirror (1,380) The Big Bang Theory (1,292) Shingeki no kyojin (1,245) Vikings (1,196)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019