Giriş Kayıt

İddiaya Göre La Casa de Papel'in Yerli Versiyonu Çekilecek


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 16 Nisan 2019 01:21

161 

resim

Özellikle ülkemizde ve Latin Amerika'da büyük ses getiren dizi La Casa de Papel hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı. Karakterleriyle ön plana çıkan dizi, iddiaya göre ülkemize uyarlanacak. Türk oyuncularla Ay Yapım'ın önderliğinde çekileceği iddia edilen dizi için ortaya oyuncu isimleri bile atılmış durumda. Söylenene göre yetkililer, Berlin karakteri için Kaan Urgancıoğlu'nu düşünüyor. Tokyo karakteri için Tuba Büyüküstün'e ve Cansu Dere'ye teklif götürüldüğü söylenirken, diğer karakterleri kimlerin canlandıracağı merak konusu oldu. Verdiği sosyalist mesajlarla da gündeme gelen dizinin ülkemiz TV'lerine ne şekilde uyarlanacağını merak ediyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde Shameless dizisini ülkemizde Bizim Aile ismiyle uyarlayan yapımcılar, gelen tepkilerden oldukça memnundu.

Ülkemizde oldukça fazla izlenen Bizim Aile dizisi, ilerleyiş olarak Shameless'a benzese de, tema olarak oldukça farklı bir yapıdaydı. Cinsellik, şiddet ve daha fazlasını belirli sahnelerinde barındıran La Casa de Papel, muhtemelen aynı şekliyle uyarlanmayacaktır.

Sona geldiğimizde bunun şimdilik bir iddia olduğunu ve Ay Yapım'ın konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapmadığını belirtelim.


La casa de papel
2017
La casa de papel
Aksiyon / Suç / Gizem70 dk

Yönetmen: Jesús Colmenar, Alex Rodrigo, Alejandro Bazzano
Profesör lakabıyla bilinen gizemli bir adam yüzyılın en büyük soygununu yapmaya karar verir. Profesör ince eleyip sık dokuyarak ülkenin dört bir yanından kendi alanlarında ünlü kişilerden oluşan bir ekip toplar. Kusursuz bir plan için beş ay yeterlidir....
8.6 (121,666 Oy)

Kaynak: Merlin'in Kazanı


Yorumlar

antas 16 Nisan 2019 10:16
Yabancına tahammül edemiyorken, Türk yapımının olacağını duymak bende tarifsiz duygular yarattı. Diziyi sevenler için güzel haber belki.

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarDizi Altyazıları
Game of Thrones (65,211) Supernatural (2,976) The Flash (2,168) Star Trek: Discovery (2,152) Into the Badlands (1,635) Arrow (1,556) The Big Bang Theory (1,297) Vikings (1,251) American Gods (1,200) This Is Us (1,116)
Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019