Giriş Kayıt

Black Mirror'ın 5. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 15 Mayıs 2019 18:26

108 

resim

Netflix, sevilen dizisi Black Mirror’ın 5. sezonundan ilk fragmanı yayınlayarak dizinin ekranlara döneceği tarihi açıkladı. Heyecanla beklenen Black Mirror 5. sezon, 5 Haziran’da yayınlanacak.

Her bölümde farklı bir hikâyeyle teknolojinin hem birey hem de toplum üzerindeki etkilerini inceleyen ve son yılların en başarılı bilimkurgu dizileri arasında yer alan Black Mirror, bu yıl 5. sezonuyla ekranlara geri dönecek. 3. sezonunun ardından diziyi BBC’den devralan Netflix, Black Mirror’ın heyecanla beklenen 5. sezonundan ilk fragmanı yayınladı. Yayınlanan bu fragmanla birlikte dizinin ekranlara döneceği tarih de netlik kazandı. Black Mirror’ın üç bölümden oluşan 5. sezonu, 5 Haziran’da Netflix‘te yayınlanacak.

Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker ve baş yapımcı Annabel Jones önderliğinde çekilen üç yeni bölümde karşımıza çıkan isimler; Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin olacak. Miley Cyrus dizide daha geniş takipçi kitlesine ulaşabilmek için değişim geçiren bir sanatçıyı canlandırarak gerçek dünyayla paralellikler taşıyan bir hikâyede izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yeni sezonunda da teknolojiyle değişen hayatlara ışık tutmaya devam eden dizi, bu üç yeni hikâyede sosyal medyanın etkilerini irdelemeye devam ederken; yapay zeka, akıllı ev teknolojileri ve sanal gerçeklik gibi son dönemde yükselişte olan teknolojik trendlerin yaratacağı etkilere de derinlemesine bir bakış sunacak.Black Mirror
2011
Black Mirror
Dram / Bilim-Kurgu / Gerilim60 dk

Yönetmen: Owen Harris, Carl Tibbetts, Otto Bathurst
Her sezonunda ve her bölümünde farklı konu işleyen dizi ayrıca her sezonunda bambaşka bir yapım haline gelmekte, farklı oyuncular, farklı yönetmenler ve farklı senaristler. Bu yüzden aslında tüm dizi işleyişi farklı şekilde ama dizi sezonlarının ortak...
8.9 (311,339 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2019