Giriş Kayıt

Aaron Paul, Westworld’ün 3. Sezonunda Rol Alacak


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 14 Eylül 2018 15:43

53 

resim

Breaking Bad dizisiyle yıldızı parlayan Aaron Paul, Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un yaratıcısı olduğu HBO dizisi Westworld’ün 3. sezonunda rol alacak.

İlk sezonu oldukça beğenilen HBO yapımı bilimkurgu dizisi Westworld, bu yıl 2. sezonuyla da televizyon dünyasını kasıp kavurdu.

Evan Rachel Wood, James Marsden, Jeffrey Wright, Thandie Newton, Talulah Riley ve Ed Harris gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, her bölümüyle izleyiciyi farklı bir dünyanın içerisine sürükledi. Bu bağlamda bilimkurgunun sınırlarını zorlayan ve birçok teori üretilebilecek bir hikâye yapısına sahip olan dizinin 3. sezonu için oldukça heyecanlıyız.

Öte yandan Jonathan Nolan ve Lisa Joy, geçtiğimiz ay dizinin 3. sezonu için önemli değişiklikler yapacaklarını dile getirmişti. Bu değişikliklerin, Westworld’ü nasıl etkileyeceğini merak ededuralım; dizinin oyuncu kadrosuyla ilgili çok önemli bir gelişme yaşandı. Deadline‘ın haberine göre Breaking Bad’deki Jesse Pinkman rolüyle Emmy kazanan ünlü oyuncu Aaron Paul, Westworld’ün 3. sezonunda rol alacak.

Aaron Paul’un canlandıracağı karakterle ilgili detaylar şu an için gizli tutuluyor ancak oyuncunun önemli bir karaktere hayat vereceği varsayımını yapabiliriz.

Hatırlayacaksınız Jonathan Nolan, geçtiğimiz nisan ayında dizinin 3. sezonunun 2020’den önce ekrana gelmeyeceğini söylemişti. İyi ve kaliteli bir sezon ortaya çıkarmak adına dizi ekibinin zamana ihtiyacı olması oldukça anlaşılır bir durum. Aaron Paul’un kadroya katılması da, dizi ekibinin işini ince eleyip sık dokumak istediği anlamına geliyor.

Bununla beraber dizide Dolores karakterine hayat veren Evan Rachel Wood‘un, 3. sezondan itibaren dizideki erkek oyuncularla eşit ücret alacağını sözlerimize ekleyelim. İzleyiciler olarak ücret konusunda kadın-erkek eşitliğinin sağlanmasından dolayı çok mutluyuz.


Westworld
2016
Westworld
Dram / Gizem / Bilim-Kurgu62 dk

Yönetmen: Jonathan Nolan, Frederick E.O. Toye, Richard J. Lewis
İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar...
8.9 (305,159 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarDizi Altyazıları
Better Call Saul (5,355) Shameless (3,777) Bodyguard (2,212) Castle Rock (1,555) Fear the Walking Dead (1,544) Suits (1,281) The First (1,180) La Casa de Papel (1,028) The 100 (987) Mayans M.C. (795)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018