Giriş Kayıt
Yorumlar (14)
avatar
(28) -
Eğlenceli,güzel vakit geçirilecek bir film. Türk milletinin aşk-evlilik-evlilik sorunlarını gayet doğru bir tanımlamayla komik bir dille anlatmışlar. Amaç güldürmek olduğu için dram yönlerini fazla kasmamışlar. Bence hakettiği puan 7 ama ortalaması düşük oduğu için, 6 yı da haketmediğini düşündüğümden 8/10...
8


default avatar
(24) -
Eğlenceli bir film izlenmeyi hak ediyor Gülücük
7


avatar
 kurdele (2803) -
ben çok eğlendim izlerken filmi... bu aralar çok yaşıyorum benzer şeyler, ufaklığa 1 ay kala hormonlar tavan yapınca Gülücük kadrosu gayet iyi, ara ara sıkan muhabbetler yok değil ama genel anlamda iyi film. iyi seyirler olsun.


default avatar
(21) -
izle sil at ne güldürdü ne ağlattı aptal aptal baktırdı bi ara uykum geldi dır dır konuşmalar ekşi elmaları seyredin tavsiyem


default avatar
(179) -
Tiyatro versiyonuna göre biraz sönük kalmış, oyuncu kadrosuna göre biraz beklentilerimin altında kaldı.
5


avatar
(1475) -
Bu neydi şimdi?

Kötüydü demek olmayacak tabi ama kötü bir film var karşımızda. Özellikle zorla burnumuza sokulan kadın bedeni hiç hoşuma gitmedi. Hani muhabbet belki anlaşılır ama filmin yapılış amacı hiç hoş olmamış. Tiyatroyla kıyaslama yapılırsa film beter. Gitme izleme. Oyuncuların kalitesi falan da pek etki etmiyor. Hani kadın-erkek muhabbetleri olacağı belli de biraz basit kaldı gözümde olanlar.

İyi seyirler.
Saygılar
6


avatar
(9) -
Beklentimi düşük tuttuğum için mi bilemiyorum ama izlenilesi bir iş çıkmış ortaya. Günümüz ilişkilerine bakış açısıyla, mizahıyla, oyunculuklarıyla izlemesi keyifli bir film.

Çok klişe olacak belki ama, herkesin kendi aşk hayatından, en kötü ihtimalle arkadaş çevresinden muhakkak bir şeyler bulabileceği, ikili ilişkilere dair muazzam tespitlerle dolu bir hikaye.
6


default avatar
(31) -
Bazı yerleri acayip güzel güldürdü ama bazi yerleride "gecin abi artık ileri tusu yokmu basin gecsin" dedirttirdi iste o yerler kısa kesilip ilerleseydi baya güzel birsey çıkardı genede idare eder bir film olmuş
6


avatar
(14) -
Sinemdan uzak ama herkese yakın yakın bir film. Neredeyse herkes bir zaman bu tarz hikayenin içine düşmüştür diyebilirim. Zaten bu tarz olaylara şahit olmayan biri varsa o zaman iş ciddi o kişi için hayat draması yolunda. Genel itibariyle filmi pek beğenmedim. Bir zaman sonra sıkılıyorsunuz. BKM oyuncularının çektiği filmler nedense hep dizi tadında. Sinema oyunculuğu biraz daha gelişmeli ülkemde. Gidip izlemelik bir film olduğunu düşünmüyorum kısacası. Hatta sakın ailecek de gitmeyin biraz rahat muhabbetler dönüyor ha normal muhabbetler iki sevgili için ama işte aile başka aşk başka falan.
5


default avatar
(5) -
oturup sit com yapılsa bu filmin senaryosundan daha etkili olurdu .film dediğin olaylar örgüsü olmalı konusu olmalı .bu film de ne var peki sadece karşılıklı diyaloglar konuşmalar .olmadı olmamış ilk defa bir filmden çıkmak istedim.bence gitmeyin boşuna paranıza yazık.


avatar
(210) -
Tabiki de orijinal gerçeküstü aşk gibi bir beklentiyle izlememek lazım..ama sonuna kadar gülümsettiği hatta bazı yerlerinde epey güldürdüğü kesin..özellikle oyuncuların seçimi çok doğru yapılmış.
Sürprizbozan: Göster
7


default avatar
(14) -
Ben böyle bir güzellik izlemedim. Tavsiyem hemen ilk fırsatta sinemada izlemeniz. Kesinlikle pişman olmazsınız. 10/10


avatar
(50) -
"Ekşi elmalar", Kelebeğin Rüyası" gibi üst seviye filmlerden sonra daha üst seviye işler bekliyor insan. Yani seviyeyi gitgide yükseltmenizi istiyor sizden insanlar. Böyle olmayınca da hayal kırıklığı oluyor. Bana da tam anlamıyla böyle oldu. Yakışmadı Yılmaz Erdoğan, size yakışmadı.

Şebnem; beğendiğim, hayli çekici olduğunu düşündüğüm sanatçılardan biriydi ama söylemeden yapamayacağım. Afişte çok kötü görünüyor, fotoğrafın açısından mıdır nedir, o çekicilik kaybolmuş gitmiş
filme girmeden önce bir 10 dakika kadar afişi inceledim. Bu şebnem mi ? diye düşündüm. Dublör kullandığını zannettim bir an Gülücük
4


avatar
(116) -
Bu ne şimdi? Temcit pilavı gibi ısıtılıp ısıtılıp önümüze konulan bir konu. Sen bunun tiyatrosunu seneler evvel oynamışsın zaten. Sinemaya tiyatroyu sokmak niye? Vizontele'nin , Organize İşler'in, Kelebeğin Rüyası'nın yönetmeni şu sıralar üretmek konusunda yerinde sayıyor galiba.
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017