Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
avatar
(3027) -
Ailece oturup izledik bu diziyi. Kimi zaman güldük, kimi zaman hüzünlendik. Hüzünlü sevginin ne olduğunu öğrendik. Seyredilesi bir dizi, iyi seyirler.
8


avatar
(31) -
Kore Sinemasının değişik yapımlarından biri. Bu tarz yapımlar nadir geliyor diyebilirim.
TVN'in 10.yılına özel bir diziydi. Cidden özeldi...
Koreliler Tanrı konusuna başka açıdan baktıkları için dizide bazı yerler size tuhaf gelebilir ama kurgu deyip izlemeye devam etmenizi öneririm.

Gong Yoo ve Lee Dong Wook ikilisi dizide couple çiftimdi. .d Başrol aktris kusura bakmasın. Uyumları harikaydı. Umarım bir yapımda daha couple olurlar.

Dizinin konusunun farklı oluşu, izleme şevkimi arttırdı.
İzlerken kah güldük kah ağladık, fakat sonunda mevzuyu tatlıya bağladık.

Kore Sinemasının sonu nadir güzel biten dizilerinden...
Kesinlikle izlemenizi öneririm.
10


avatar
(8) -
İzlediğiniz çoğu kore dizisini unutun! Farklı bir senaryo farklı bir bakış açısı ile sizi hemen kendisine çekiyor. Oyunculara değinecek olursak, goblin ve azrailin tatlı kapışmaları vs... çok güldürdü çok duygulandırdı. İzleyin, izlettirin seveceğinze eminim.
10


default avatar
(12) -
bu diziyi izleyene kadar hayatımda hiç kore dizisi izlememiştim. ne büyük bir hata yaptığımı bunu izledikten sonra anladım. Allahım o ne tatlı ne güzel bir diziydi. 16 bölümü nasıl izledim bilemedim. Gong Yoo ve Lee Wook-Dong'nin sempatik, karizmetik ve aynı zamanda deli dolu hallerine mi değinsem Kim Go-Eun'nun saf ve tertemiz şirin hallerine mi... sımcıcak bir hikaye ve dram, komedi ve romantik unsurları süper harmanlamış harika bir dizi. mekanlar da süper. fantastik unsurları o kadar profesyonelce yedirmişlerki hikayeye ne olay örgüsünün önüne geçiyor ne geri planda kalıp unutuluyor.

bence dizinin bölüm sayısı da ideal. her bir bölüm zaten yaklaşık 1,5 saat sürüyor ve anlatılmak istenen olaylar gayet rahat anlatılıyor sıkmadan. ben bir çırpıda izledim ve arşivimdeki en güzel köşeye yerleştirdim bu diziyi. aradan biraz zaman geçsin sanırım bir kez daha izleyebilirim.
10


default avatar
(28) -
Muthis bir dizi yine gong yoo farki:)
10


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dokkaebi
Dizi Altyazıları
La casa de papel (15,512) Gotham (1,968) Vikings (1,862) The Flash (1,781) Black Mirror (1,370) The Big Bang Theory (1,360) Supernatural (1,292) Lucifer (1,264) The Looming Tower (1,199) The Alienist (1,067)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018