Giriş Kayıt
Yorumlar (14)
avatar
(405) -
Bu kadar yorumun içinde bir tek scorpevil'ın yorumu dizi hakkında gerçekten bir fikir veriyor.
"Bana göre değil." Kimsiniz ki? Size göre olup olmaması bizi neden ilgilendirsin?
"...parasız mı kalmış?" Bu klişeden kurtarın kendinizi. Hiç bir oyuncu parasız kaldığı için rol kabul etmez. Velev ki etti? Size hesap mı verecek?
"Oyunculuk iyi - oyunculuk kötü." Kime göre iyi veya kötü? Stanislavski'den ders mi aldınız? Harold Pinter akrabanız mı? Brecht dedeniz miydi?
Şu "Yorum kuralları"nı bir kere olsun tıklayıp da okudunuz mu? Hiç sanmıyorum.

Diziye dönersek... Ne diyecektim ki?
Absürd komediden hoşlanıyorsanız bir şans vermelisiniz. Bazı iğrenç sahneler var, ama genel eğlendiricilik katsayısına bakarsanız katlanılabilir. Bazı sorunların çözümünün ne kadar "basit" olabileceği iddiası yanında alttan alta insan ilişkilerinin ne kadar karmaşık olabileceğine ilişkin bir tartışma da içeriyor aslında...
7

Cevaplar (3)
avatar
(96) -
aklıma "onurlu bir adam" daki bir sahne geldi. yeni talimat kitaçığını ben yazdım çünkü sahnesi. yorum kurallarını da siz yazdınız değil mi? Gülücük


0
| Bildir
default avatar
(41) -
sen de arkadaşı eleştirirken siz kimsiniz ki bizi neden ilgilendirsin gibi bizim umrumuzda olmayan yorum yapmışsın. Kendi eleştirdiğin şeyi yaptın.


0
| Bildir
avatar
(405) -
Hangi arkadaşı? Gülücük
Öncelikle "siz de" diyecektiniz herhalde, kaleminiz sürçmüş. Yazdığım genel bir fikirdir, belli bir "arkadaşı" hedeflemiyor.
7


0
| Bildir


default avatar
(129) -
Bana göre değildi. 1 bölüm dayandım. Sildim gitti. Konu ilginç ama kötü işlenmiş. Senaryo kötü oyunculuk ise hiç yok 10/3
3


avatar
(5) -
Zombiliğe farklı bir bakış açısı... Ailenizden birisi zombiye dönüşseydi ne yapardınız? Sadık bir eş, şaşkın bir çocuk. İzlemesi keyifli, oyunculuklar güzel.


default avatar
(137) -
izledim beğendim ama sanki birinci sezon ne bitmiş gibi durmuyor.
8


default avatar
(70) -
2.sezon durumu nedir ne olacak


avatar
(543) -
Dizi çok iyi ve çok eğlenceli Çok Mutlu
8


avatar
(21) -
Sürprizbozan: Göster
Gerçekten iyi güldüm özellikle Timothy Olyphant 'ı çok ço beğendim Gülücük


avatar
(8) -
Drew Barrymore parasızmı kaldı naptı da bu kadar vasat bir diziye evet demiş anlamadım. Korku/Komedi harmanlayalım da eğlenceli zombi dizisi olsun demişler ama diyaloglar olsun oyunculuk olsun vasat yani.
(01.sezon için)
1


avatar
(10) -
Kadroyu görünce birde netflix yapımı olunca şansı hakediyor bence. absürt komediden hoşlananlar izleyebilir. ilkbaşlarda oyunculuklar çok abartılı geliyor.ama ilerleyen bölümlerde sarıyor Gülücük boş vakitlerinizde çıtır çerez bir dizi iyi seyirler.
7


avatar
(116) -
Altında ''Netflix'' imzası olunca, izlemeden önce pek düşünmüyor insan. Aslında biraz ön yargılıydım lakin beklentimi fazlasıyla karşılamayı başardı dizi. Özellikle diyaloglar fevkalade keyifliydi. Birçok sahne de kendimi kahkahalar atarken buldum. Hiç düşünmeden bir şans vermenizi tavsiye ederim.. 10 / 8
8


default avatar
(9) -
çok güzel ve değişik bir dizi. epeydir böyle gülmemiştim.izleyeceklere uyarım biraz tiksindirici olabilir.Gülücük) Drew Barrymore ayrı Timoty Olyphant ayrı kızları Liv Hewson ayrı bir güzel oynamışlar. ve roller cuk oturmuş.Puanım 8,5/10
9


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Westworld (6,401) The Expanse (3,244) The 100 (2,884) La casa de papel (2,227) Colony (1,932) The Crossing (1,658) Luke Cage (1,562) Genius (1,415) 12 Monkeys (1,243) Vikings (1,205)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018