Giriş Kayıt

Karınca Adam ve Eşek Arısı (2018) Yorumlar


Ant-Man and the Wasp

Yorumlar (21)
default avatar
(143) -
Filmi beğendim. İlk filme nazaran daha sönüktü. Ortada sadece o sırada ''Ant-man'' ne yapıyordu? diye film çekilmiş. Tamam olaylar fantastik çizgi-romandan uyarlanma filan ama bari şu
Sürprizbozan: Göster
neyse sevenler topa tutar simdi beni:) film izlenesi tavsiye edilesi!
7


avatar
(162) -
Daha büyük beklentilerim vardı ama belkide çıta çok yukarıya çıktığı içindir. Görsel efektler yine gayet başarılı. Genel düşüncenin aksine esprilerin dozunda olduğunu düşünüyorum. Tek sıkıntı 3D olduğu için filmin bazı yerlerinde yoruldum ve dikkatim dağıldı. Iyi seyirler izleyecek olanlara..
6


default avatar
(15) -
bırakın sinemaya gitmeyi HD indirmeye bile gerek yok bir yerde sinema çekimi edinin bir göz atın bu film için başka bir şey yapmanıza gerek yok
3


default avatar
(2) -
Film Kaptan Amerika : İç Savaş dan 2 yıl sonra olanları anlatıyor. Dünyayı kurtaran süper kahraman hikayesi değilde günü kurtaran veya olayları düzelten bir süper kahraman hikayesi izliyoruz. Bazı sahneler güzel ve komik olsa'da ( okul sahnesi gibi ) bazı sahneler ve espriler gereksizdi. Film'de 1 tane ana villan yerine birden fazla villan olmayan kötü karakterler vardı ( Ghost isimli karakteri villan olarak kabul etmiyorum çok bir olayını göremedik villan dan çok anti-hero idi ). Kısaca izlediğinizde sizi eğlendiren aksiyonu yeterli seviyede hikayesi fena olmayan bir Marvel filmi izliyorsunuz .

Not : Filmde 2 tane after credit sahnesi var 1. sahne hemen resimli jeneriğin arkasından geliyor kaçırmayın o sahneyi 2. sahne tüm yazılar aktıktan sonra gelen 5 saniye civarında hikayeye etki etmeyen eğlenceli bir sahne beklemeseniz'de olur
8


avatar
(301) -
Güzel filmdi. En azından sıkılmadan kendini izlettiriyor. Sonuçta fazla bilinmeyen bir karakter olduğu için Ant-Man dan kimse dünyayı kurtarmasını beklemiyor bu da bence güzel bir şey ayrıca filmin sonunda büyük bir sürpriz var salondan hemen çıkmayın derim.
6


avatar
(549) -
Süper kahraman filmi değil komedi filmi yapmışlar. Ancak çoğu komedi filmi espri yapılacak zaman espri yapar ama ciddi olunacak zaman da ciddi olur. Bu filmde ise ciddiyet yok denecek kadar az. Hatta hiç yok. Baştan sona sürekli zorlama espriler yazılmış. Belli bir yaşın üstündeyseniz zevk alacağınızı sanmıyorum.


default avatar
(167) -
Genel olarak iyi vakit geçirten bir filmdi. Kime odaklanacağınızı çok seçemediğiniz, iyi veya kötü karakter motivasyonunu yeterince işleyememiş bir senaryo var karşımızda. Ghost karakterinin ortaya çıkma anı ve bütün olayların üst üste gelmesi çok zorlama olmuş.
6


avatar
(416) -
İlk film kadar başarılıydı. Espriler çekimler oyunculuklar komple harika bir Marvel filmi. After Credits sahnesi için İnfinity War'ı seyretmiş olmanız gerek yoksa ona buna sorarsınız ne oldu diye? Gülücük


avatar
(192) -
Filmin başındaki baba-kız ilişkisi hoşuma gitti açıkçası, sevdim. Düşüncesi bile hoştu. İş-teknik derslerini hatırlattı bana, yaratıcılıkta sınır yok(:

En sevdiğim sahne okul sahnesi oldu, hatta sinemada da en çok bu sahneye gülünüldü sanırım(: Bir de Janet-Scott arasındaki malum sahne güzeldi (:

Kötü yanlarına gelecek olursak: Kötü karakterimiz bence tırt ve gereksiz sivil savaştaki adam gibi bu mu yani diyebilirsiniz. Zaten hikayede ana konu kuantum bölgesiyle ve Janet'ı kurtarmakla ilgili mevzuular hakim olduğu için kötü karakterin bu sebeple nasıl desem diğerleriyle karşılaştırdığımızda daha güçsüz ve geri planda kaldığını söyleyebiliriz sanırım.

Espriler bazen çok zorlama geldi özellikle "doğruluk serumu" ile ilgili espri ee hadi artık dediğim kısım oldu.

Bunlar dışında oyunculuklar iyiydi, müzikler güzeldi ilk filmde olduğu gibi.
Bir sinema filmi gibi değil de evde vakit geçirmelik eğlenceli bir film olarak düşünebiliriz.

Son olarak, yazılar aktıktan sonra en sondaki sahneyi beklemeseniz de olur.
7


avatar
(58) -
Birinci filmin ardından hikaye kaldığı yerden devam ediyor , gerçekten eğlenceli, güzel aksiyon sahneleri,başı sonu belli ve en önemlisi kendi dünyasında geçen hoş bir film olmuş. 3D olmasına hiç gerek yokmuş, 2D olarak yapıp yayınlamaları gereken bir film.
7


default avatar
(10) -
Arkadaşlar izlemeyin. Boşuna sinemaya gidip izlemeyin vaktinize paranıza yazık. Vizyondan kalktığında evinizde oturup izlersiniz. Bomboş bir film. Hikaye saçma kurgu saçma sadece oyunculuklar iyi çünkü cidden iyi oyuncular var. Michael Douglas, Evangeline Lilly, Paul Rudd, Lawrence Fishbourne vs vs. Ama sadece bu kadar. İlk film çok güzeldi bu onun yanında bir hiç.
Sürprizbozan: Göster
Bir iki sahne komik, heyecan veren bir sahne yok. Ve izleyecek arkadaşlar ikinci end of crediti beklemeyin aynı thor - ragnarok filmi gibi sadece komik olması için çekilmiş ana hikayeyle alakasız bir sahne boşuna 10 dk beklemeyin. Hatta sahneyi söyleyeyim
Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (2)
avatar
(301) -
Arkadaşım sana hiç katılmıyorum bugün akşam üzeri gidip izledim ve oldukça keyifli vakit geçirdim hiç sıkılmadım verdiğim 9 TL 'ye değdiğini düşünüyorum.
6


0
| Bildir
default avatar
(10) -
Ben olaya Marvel evreni Süper kahraman filmi olarak bakıyorum dostum. Hikayeyi anlatan karakterleri tanıtan hiçbir durum yoktu. Ana hikaye ile bir bağlantısı yoktu (İlk End of Credits dışında) Bu filmi MCU dan ayırıp incelersek keyifli film denebilir evet. Hatta fragmandaki bazı sahneler filmde kesilmişti. Avengers 4 filmiyle alakalı çok bilgi vermek istememiş olabilirler ama o kesilen sahnelerin yerini dolduramamişlar.


0
| Bildir


avatar
(32) -
Esprileri zorlamam yapmışlar. Birçoğunda gülmedim ve samimi gelmedi ancak bu filmin keyifli olduğu gerçeğini değiştirmez. Birde salonda tek olduğum için film arası olmadan, kopukluk yaşamadan izledim, gayet güzeldi. Kısmen beğendim sayılır.
6


avatar
(675) -
Filmi çok eğlenceli bir hale getirmek istemişler ve buna çok büyük bir çaba sarf etmişler.Ekstradan filmin çok büyük bir kötü kahraman eksiği vardı,kim iyiydi kim kötüydü bunu ayırt etmek çok zor oluyor filmin sonuna doğru.Filmin en güzel yanlarından biri ant man ve wasp'ın büyüme ve küçülme oyunlarıydı,ilk filme kıyasla bunları çok geliştirmişler.Filmin çekilme amacı bence tamamen Ant Man'in,infinity war filmine nasıl ekleneceği sorusuna cevap olsun diye çekilmiş.Benim fikrim bu,güzeldi,eğlenirsiniz ama çok güzel bir süper kahraman filmi beklemeyin bence,puanı fazla abartı.
7


avatar
 kurdele (531) -
Eğer infinity war'u henüz izlemediyseniz after credit sahnesini izlemeyin
4


avatar
 kurdele (531) -
Marvel sıradan programına geri dönmüş. Filme renk katsın diye yerleştirilen zorlama espriler. Bayat ve tek boyutlu olan kötü adamlar/kadın.

Ant-Man ve Wasp arasındaki romantik hava tamamen üstünkörü ve sıkıcıydı. Diyaloglar sadece kuantum hakkında dönüp duruyor. Oyuncular Marvel filmlerine göre normaldi, öne çıkan bir rol yok. Yönetmen arkadaş burada sadece ''sevimliliği'' hedef almış, başka hiçbir şey yok. Derin bir tarafı olmayan, süper-kahraman filminin üzerine odaklanmayıp da komedinin üzerine odaklanan, alt yapısı kötü geliştirilen ve 4 gün sonra unutacağınız bir villian barındıran, yine yüzeysel bir Marvel filmi olmuş.
4


avatar
(49) -
İlkine kıyasla daha eğlenceli, daha keyifli ve görsel açıdan daha iyi olmuş. Filmde Wasp daha öne çıkmış ve Cassie ile Scott'ın baba kız sahneleri ile tam bir aile filmi olmuş. Ava yani Ghost adlı karakter ise favorimdi.

Sürprizbozan: Göster


Ek olarak after credits sahneleri harikaydı.
9


default avatar
(5) -
Ailecek keyifli bir 2 saat geçirdik. Hareketli ve komedi unsurları bir aradaydı. Film bittikten sonra bir sahne daha var. Bu sahnenin sonunu, "avengers3" filmini seyredenler anlayacaktır muhakkak. İyi seyirler.
8

Cevaplar (1)
avatar
(58) -
Sürprizbozan: Göster
7


0
| Bildir


default avatar
(45) -
Ilk film kadar güzeldi.Aksiyonu komedisi drami vs. Hersey yerli yerindeydi ama after credit sahnesi yokmu... iste bütün farki bence o yarattı.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018