Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(330) -
Noluyo lan dedirtiyor , kafayı bulandırıyor, konusu,işlenişi,gerilimi,gizemi tam tadındaydı.Ben çok sevdim,gerilim severler hemen izlesin.
8


default avatar
(11) -
7.9 imdb puani hakketmiyor. film kötü demiyorum ama puanı hakketmiyor.


avatar
(57) -
Gerilimli ve heyecanlı bir film ama bence kısa. Bazı hikayeler yarım kalıyor gibi. Belki Kapan 2 -3.. gibi serisi gelir. Keşke sonu bu kadar tahmin edilir olmasa.
6


Yorumlar (115)
avatar
(128) -
Hemen hemen İlk dakikalardan itibaren tedirgin edici atmosferiyle ve gizemli sahneleriyle sizi içine çok kolaylıkla çekebiliyor .Yaklaşık son yarım saati ise oldukça başarılıydı.Film çok kötü değil ve izlenebilir düzeyde tavsiye ederim.....


avatar
(82) -
Filmin konusu orijinal, hikaye sürükleyici, gerilimi de iyidir, türün takipçilerine tavsiye ederim.
9


avatar
(347) -
Her sene yüzlercesi çıkan klasik filmlerden biri. O filmlerden tek farklı noktası biraz daha farklı bir konusu vardı. Verilen puanlar ve yorumlar nedeniyle izleme kararı aldım ama ortalama bir filmden öteye gidememiş bir film maalesef. Filme vereceğim puan 4 ama konusunu farklı bulduğum için 5/10.
5


avatar
(207) -
Film başlangıçta gizemini hissettiriyor, yalnız sonuç bölümündeki mantık hatalarıyla dolu finali hiç beklemiyordum, iyi seyirler Gülücük
5


avatar
(104) -
Filme başlamadan önce çok uykum vardı. Film başlayıp içine girdikçe uyku muyku kalmadı. Yerini adrenalin, merak ve gerilim aldı. Çok güzel ve farklı bir film. Gerim gerim gerilmek isteyenlere tavsiye edilir.
9


avatar
(46) -
Filmi yeni izleme fırsatı buldum. Şuna açıklık getirelim, film kesinlikle korku değil, gerilim eh işte. Hatta şişman siyahi arkadaşımız sayesinde tebessüm edebilirsiniz. İlk 60 dakka evet yanlış duymadınız ilk 60 dakika hiçbirşey olmuyor ve izleyiciye "noluor lan burda" dedirtmektan başka bir şey sunmuyor ama sonrasında film özgün yapısını gözler önüne sererek en sonda da "iyi buda böyle garip değişik bir filmmiş işte" dedirtmeyi başarıyor. Beklentiyi buna endekslersek, benim gibi hüsrana uğramayabilirsiniz.


avatar
(805) -
Jordan Peele'in ilk yönetmenlik deneyimiymiş şaşırtıcı. Sonraki projelerini gerçekten merak ediyorum Konu sıkıntı çeken türlerin başında korku-gerilim geliyor. Birbirinin tekrarı yapımları izliyoruz. İşte Get Out yeni bir soluk getirebilecek kadar özgün bir yapım. Sırf bu bile önemini oldukça arttırıyor.

Sevgilinin ailesiyle tanışmak için gidilen ziyaret... Böylesine sığ bir giriş yaptıktan sonra, farklı bir şeylerin çıkma ihtimalinin düşük olmasından dolayı açıkçası biraz beklentim düşmüştü. Ama ilerledikçe gördüm ki çok yanılmışım.
Etkileyici atmosferinin de etkisiyle her geçen saniye gizem ve geriliminin arttığı, soru işaretleriyle dolu, oyuncu performanslarının zirve yaptığı, mutlaka görülmeye değer bir yapım.
Türün bilindik klişelerine yer vermiş olmaları ve final bölümünün hızlı gelişmesi de filmin eksileri.

Yanlış beklentilerle izlememek gerek. Filmden alacağınız keyifte büyük etkisi olur. Yerinizden sıçratacak kadar korkunç sahneleri olan bir yapım değil.
7.5-->7
7


avatar
(46) -
Filmi izlemedim korkunç çok korkunç bir film arıyorum bunu buldum ama sanırsam buda yeterince korkunç değil. Arkadaşlar bana bir korku filmi söyleyin psikolojim bozulsun o derece. Ama eski olmasın mümkünse shining den filan korkamıyorum istesem bile.


default avatar
(2) -
Orjinal bir senaryo ve vahşete bulanmamış gerilim arıyorsanız film sonlarına kadar tatmin edici. Sonlarda Tarantino kadar olmasa da "Keşke böyle olmasaydı" dedirtecek kadar kanlı bitiyor. Totalde baktığımızda izleyelim mi? Evet izleyelim, gideri var. Gerilim filmi çekmek zaten zor, bu kıvama gelmeyi başarmış bu filmi ıskalamayalım.
7


avatar
(28) -
film güzeldi beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.sonu biraz aceleye getirilmiş gibi geldi sadece.
9


avatar
(24) -
Senaryo çok sağlamdı, ama daha profesyonel ve tanıdık simaları eklenerek çekilmiş olsa unutulmazlar arasına girer belkide seri filmi olabilirdi.
7


default avatar
(20) -
iyi film


default avatar
(23) -
korku filmi sonuçta bazı benzerlikler olur. klişe bazı sahneler var yorumları bundan kaynaklanıyor. ama oldukça farklı bir film olduğunu görebilirsiniz. sonuna kadar heyecanınızı koruyorsunuz. ve şunu söyleyebilirim diğer filmler gibi sizi gerip bırakmıyor film bitince üstünüzden bir yük kalkıyor sanki. fragmandan da anlaşılabilir ama ben şu söz ile özetlemek istiyorum:
Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(25) -
Değişik bir konsept uygulayıp çok iyi bir film çıkartmışlar ortaya. Yer yer geren yer yer şüphelendiren yer yer gülebileceğiniz bir film olmuş. Gizem Türünü Film atmosferine çok güzel yedirmiş. Kimi zaman ileriki sahnede ne olacağını tahmin edebildiğiniz gibi Kimi zamanda ne çıkacağını dört gözle bekliyorsunuz. Zekice bir fikir çok güzel kurgulanmış perdelere Gerçekçi bir fantastiklikte koymuşlar filme
Sürprizbozan: Göster
Genellikle korkutmak istediği zamanlarda Ses Efektleriyle bunu başarmaya çalışmış yer yer başarmış tabikide. Senaryoda boşluklar tabikide var bunun finale yansımasını beklerdim ama finali biraz sıradan buldum diyebilirim. Kısacası Çok Zevkli ve Değişik atmosfere sahip bir film olmuş. Yer yer verdiği ince detaylar
Sürprizbozan: Göster
filme ayrı bir zevk katıyor. Kısacası Son Zamanlarda Yapılmış Kaliteli Yapımlardan Birisi Get Out
8


avatar
(812) -
Malzeme çok iyi ancak final çok hızlı olup bitiyor. Biraz daha senaryonun üzerinde çalışılsaymış çok daha iyi olabilirmiş. Farklı bir filim arıyorsanız izleyin derim.
İyi seyirler.
6


avatar
(6) -
Daha iyi yönetmen, daha iyi kurgu, geliştirilmiş senaryo ve en önemlisi bu orijinal hikayeye layık oyunculuklar olursa güzel bir film olur. Özellikle finale doğru,3. sınıf klişe Amerikan filmlerine bağladı. Oysa başlangıç umut vadediyordu neredeyse. İzleyin.
5


avatar
(19) -
woowww oluyorsunuz oldukça güzel bir film. yüksek kalite versionlarını izlemenizi öneririm .
10


avatar
(280) -
Gizem ve gerilim unsurlarının biraz da korku ile harmanlandığı, son anına kadar izleyiciyi kendine çeken bir film. Bence gizem unsurlarının kurguda yer aldığı filmlerde izleyicilerin filmin gidişatını tahmin etmesini ne kadar engellerseniz etkileyiciliği o kadar artırırsınız. Ancak bu filmde sanırım pek çok izleyici gizemi çözmekte o kadarda zorlanmamıştır. İmdb puanının biraz aşırı olduğunu düşünüyorum ancak izlemekte gayet keyifliydi.
7


avatar
(53) -
hocam işinize karışmak gibi olmasın ama değiştirin şu özeti. filmin götürmek istediği bir yön var, ardından aracı çevirdiği bir an var. sizin özetiniz çayın yanına limon çekirdeği bırakmış. herkes onun limonlu çay olduğunu biliyor artık.

genel olarak iyi bir gerilim. ama remake tadında diyelim. hepimiz böyle çok film izlemişizdir


default avatar
(35) -
Gizem yönünün biraz eksik kalması dışında iyi bir geirlimdi. Korkuyla alakası yok. Suç - Gerilim diyelim.
8


avatar
(91) -
Neler döndüğünün tahmin edilebilir olduğu ama bir o kadar da sürükleyici bir film. Gerilimden ziyade bana gizem gibi geldi diyebilirim. IMDB puanının bu kadar yüksek olması beni çok şaşırttı. Kötü film değil ama 7.8 de değil.(Puanının neden bu kadar yüksek olabileceğini kefirdanesi arkadaşımız aşağıda güzel anlatmış.) Çok büyük beklentileriniz olmadan izlenilmesi tavsiyemdir.
6


default avatar
(7) -
soluksuz ..... tek kelimeyle harika bir gerilim... 8/10
8


default avatar
(29) -
Filmin bana hatırlattıkları: Kölelik. Devşirmelik. Mankurtluk. Güzel vefarklı bir film. Kesinlikle İzleyin pişman olmayacaksınız.
7


default avatar
(1) -
Resmen tırt bir film, Oyuncuları da figüran kahvehanesinden toplamışlar.
5


avatar
(198) -
Ani efektlerle ödümü kopardı, ekrana kilitledi ama 7.9'un biraz yüksek olduğunu düşünüyorum. Çünkü...
Sürprizbozan: Göster
gerilim dozu yerindeydi. Sonuna kadar merakla izletti. İzlerken ana tema olarak birkaç filmin karışımı olduğunu düşündüm bu yapımın:
Sürprizbozan: Göster

Dolayısıyla hep "bir yerden tanıdık" hissine kapıldım. Kısacası potpori gibi bir filmdi benim için Gülücük
7

Cevaplar (1)
avatar
(53) -
hocam filmin adı da çok yanlış seçim ya. yani orijinal adı. kendi finaline spoil vermiş, yazık.


0
| Bildir


default avatar
(13) -
33 yıllık hayatımda izlediğim, puanı fazlasıyla şişirilmiş ve abartılmış gerilim korku tarzında olan başka bir film görmedim. 99 yapımı the sixth sense imdb 8,1 bu film 7,9.ya git ordan.max 6 bence. bu yorumu beğenmeyen kişiler yani 8-9-10 puan verenler olacaktır.sizide ayrıca tebrik ederim üstün film bakışınızdan dolayı ve benim göremediğimi gördüğünüz için. not :gereksiz şişirenler yüzünden 6 yerine 1 verdim Wink
1


default avatar
(11) -
7.9 imdb puani hakketmiyor. film kötü demiyorum ama puanı hakketmiyor.


avatar
(19) -
Üzerinde uzun uzun düşünülecek ve ağdalı yorumlar yazılacak bir film değil ancak farklı bir gerilim havası olduğu kesin. Siyahi oyuncular, özellikle evdeki siyahi zenci hizmetçi rolündeki hanım çok çok başarılıydı. Belli bir noktadan sonra olanlar ve olacakların sebebi anlaşılıyor ve film o andan itibaren alışılageldik bir şekilde klişeleşmiş gerilim öğelerini kullanarak bitişe geçiyor. Yönetmenin filmi gereksiz sahnelerle uzatmamasını ve her şeyi dozunda bırakmasını da takdir ettim.
7


default avatar
(5) -
Film gayet güzel,bu türde çekilmiş özgün bir yapım.
9


avatar
(568) -
Filmin bu kadar ilgi görmesinin nedenini Birleşik Devletler'de polisin siyahilere yönelik orantısız güç kullanımının artmasının da etkisiyle; sahip olduğu alt metne bağlamaktayım. Elbette bu yoğun artışın ülkenin ilk siyahi başkanının dönemine denk gelmesinde de bir alt metin vardır muhakkak!

Kabaca sıralayacak olursak: Kölelik aslında kalkmadı, sadece şekil değiştirdi; beyaz ırk -oldukça da imrenerek- siyahilerin fiziki üstünlüklerinin farkında ve bunun kontrol altında tutulması gerektiğini düşünmekte; kontrol altına alınan gücün beyaz ırkın yararına kullanılmasında bir sakınca yok; siyahi birinin tek dostu yine bir başka siyahidir, beyaz ırk sadece sömürür...

Alt metinlerin gerçekliğine bir itirazım yok; filmin bütünden bağımsız olarak bir-iki ilgi çekici ve iyi çekilmiş sahnesi de mevcut ancak bütüne baktığımızda böyle bir filme "mükemmel", "özgün" veya "sıradışı" demek, krala aslında çıplak olduğunu söylememekten farksız.

Sürprizbozan: Göster


Fazla beklentiye girilmeyen alternatifsiz bir günü kurtarır.
İlerleyen zamanda da IMDb puanının 6,5 seviyelerine düşeceğinden eminim.

Ama filmin içerdiği alt metne dair ilginiz varsa size son derece çarpıcı bir belgesel olan 13. Madde'yi önerebilirim. Aslında herkesin seyretmesi gereken bir belgesel. Zira siyahilerin üzerinden anlatılmasına karşın hepimizi ilgilendiriyor.
http://www.turkcealtyazi.org/mov/5895028/13th.html

Bu da bu filmin fikir babası film:
http://www.turkcealtyazi.org/mov/0061735/guess-whos-coming-to-dinner.html
6

Cevaplar (1)
avatar
(53) -
hocam yorumun çok fazla şey ele veriyor. insanların gizem filmi diye izleyeceği şeye biraz daha saygı gerekir bence. senden ricam; yorumunun başına "filmi izlememişler olanlar için açık edici içerik bulundurabilir" gibi bir cümle koyman.


+1
| Bildir


default avatar
(8) -
İzlediğim en iyi gerilim filimlerinden biriydi. Kurgu, oyunculuk muhteşem. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
8


avatar
(425) -
Eve gelişten itibaren ev ahalisindeki gariplik hemen hissediliyor zaten, hatta haddinden fazla hissettiriliyor dolayısıyla ilk sahnedeki olayla da birleştirince genel resim az çok şekillenmekle birlikte kimse bana finaldeki olayı tahmin ettiğini söylemesin zira
Sürprizbozan: Göster
Finali itibariyle ağızda biraz tatlı-ekşi bir tat bıraksa da genel olarak ben filmi başarılı buldum. Yorumu yazdıktan sonra filmin bir bütçesine baktım bir de dünya genelindeki hasılatına ve çok ciddi bir başarı gördüm. Bütçe 5 milyon dolar, dünya geneli hasılat 229 milyon dolar...herşey hasılat demek değil tabi ama ortada başarılı bişeyler var ki 5 verip 229 kazanmışlar..bence takdir edilesi.
7


default avatar
(60) -
Açıkçası puanına aldanıp büyük bir beklentiyle izledim ve beklediğimi bulamadım kötü bir film değil ama kesinlikle çok iyi bir filmde değil toplamda film 1 saat 42 dakika ama 1 saat 10 dakika neredeyse hiç bir şey olmadan tek düze ilerliyor son 30 dakika aksiyon dolu yani ilk başları biraz fazla uzatmışlar.
6


avatar
(187) -
Davet edilmiş olman, hoş karşılanacağın anlamına gelmez. Tahmin edilebilir sonuna rağmen kendini izlettiren bir film.
7


avatar
(188) -
Film 10 üzerinden 8. Farklı bir konu. İzlenmesini tavsiye ederim.
8


default avatar
(19) -
On numara film. Filmi beğenmeyerek zeka da sınıf atladığını zannedenler var. Takılmayın. Bunlara çok güzel vakit geçirdim.
10


avatar
(1082) -
Yorumlarda çok met edilmesine rağmen, ben maalesef öyle çok ahım-şahım bir film olarak nitelendirmiyorum. Merak ettiriyor ama bağlantı noktası pek tatmin etmedi.
5


avatar
(138) -
O kadar da aman aman beklentiye girmeyin sakın. Film başlarında kendisini belli ediyor. Ama izlettirdi 6/10
5


default avatar
(12) -
İzle sil denebilecek çerezlik korku. 7/10
7


avatar
(1467) -
Hani farklı tamam da.

Yorumlar tabi ki önemlidir ama çoğu zaman yorumların beni etkilemesine izin vermem. Bu filmde -açık konuşmak gerekirse- yorumlar beni bayağı etkiledi doğrusu. Filmi izlemeden önce vay be hazırlan bakalım güzel bir film izleyeceksin dedim kendime. Peki, bu dediklerimi buldum mu?

Film başından itibaren denildiği gibi bir farklılık hissettiriyor izleyiciye. Oyunculuğun verdiği gerilim de eklenince izlemek daha da keyifli hale geliyor ama açık konuşmak gerekirse en fazla 7 puanlık bir senaryo var. O da belki hani bu kadar övgü aldı diye bilinçsiz yükselen notum. Filmin güzel birçok yanı var. Siyahi dramından bahsediyor olması aslında ters beyin fırtınası yapılarak oluşturulmuş. Yani millet film siyahi tarihinin acısını anlatırken aslında bu dramın sebeplerini sayıp siyahi ırkı yüceltme yoluna gidiyor. Subliminal tam da bu. Beyazın acizliği hep gözler önüne seriliyor. Bu çok zekice bir yaklaşım doğrusu. Filmin siyahi birinden çıkıyor olmasına bu nedenle şaşırmamalıyız. Zamanla artan -korku filmde yok- gerilim filme ilgili yükseltse de çok daha açık konuşuyorum. En yüksek yerinden aniden dibe vuran bir senaryoyla karşı karşıyayız. Hatta bana sorarsanız berbat bir devam edişi var filmin. Bu mu yani diyorsunuz.

Siyahi insanların ya da işte tarihte hep az oldukları için ya da farklı dine, dile, renge sahip oldukları için yok edilmeye çalışılan her insan adına filmi beğendim. Öncelikle her zaman filmin anlatmak istediği daha önemli olmuştur benim için. Toplum için sanat anlayışını savunmanın birçok akademik boyutu bile var. Bu filmin bakış açısı yönüyle iyi ama film akışı yönüyle kötü diyorum. Bunu bilerek izleyin. Ne az şey bekleyin ne de çok şey.

İyi seyirler.
Saygılar
7


avatar
 kurdele (113) -
Get Out, başarılı komedi oyuncusu Jordan Peele'ın yazıp yönettiği bir korku filmi. Normalde böyle bir filmin felaketle sonuçlanması gerekirken şaşırtıcı bir derecede Peele, son zamanların en iyi korku filmlerinden birisine imza atmayı başarmış.

Film, Rose'un zenci sevgilisi Chris'i haftasonu için ailesinin yanına götürmesiyle başlıyor. Chris, etraftaki herkes beyaz olduğu için kendisini pek rahat hissetmezken ortamdaki dostane havadan dolayı Rose'un ailesine yavaş yavaş ısınmaya başlar. Fakat birdenbire Chris, bu aileyle ilgili garip şeylerin olduğunu farkeder ve perde arkasında nelerin döndüğünü anlamaya çalışır.

Normalde korku filmlerinden pek haz etmem ama Get Out, benim için oldukça başarılı bir işti. Gerektiği zaman komikti, aynı zamanda gizemli atmosferi çok başarılıydı. Ve ortaya atılan fikirler de çok yaratıcıydı.

Aynı zamanda oyunculuklar da çok başarılıydı. Bir İngiliz olan Daniel Kaluuya, bu filmde çok iyiydi ve özellikle de Amerikan aksanı çok başarılıydı. Girls dizisinden tanıyacağınız Allison Williams, ilk sinema filmi olmasına rağmen iyi bir performans sergilemiş. Ayrıca Catherine Keener, Bradley Whitford ve Betty Gabriel de oldukça ürperticiydi. Benim için filmdeki her sahneyi çalmayı başaran kişi, LilRel Howery'di. Gerçek hayatta da bir komedyen olan Howery, filme daha samimi bir hava getirmiş ve ortaya çıkan sonucu daha da eğlenceli yapmış.

Bunun dışında dediğim gibi, Jordan Peele'ın yönetmeliği ve senaryosu çok başarılıydı. Peele, ortaya ilginç bir gizem koymuş ve bunu oldukça ilgi çekici bir şekilde açığa çıkarmış.

Get Out'la ilgili sadece birkaç ufak sorunum var. Film, tam olarak aklınızda kalan bütün soruları cevaplayamıyor ve sonunu bir devam filmi için yarım bırakmış izlenimi veriyor. Ayrıca senaryoda da birkaç boşluk vardı.

Uzun lafın kısası, eğer korku filmlerini seviyorsanız Get Out'u izlemelisiniz. Oldukça sürükleyici ve aynı zamanda da komik bir film. Oyunculukları başarılı ve senaryosu yaratıcıydı aynı zamanda. Mükemmel değil ama kesinlikle göz atmaya değecek bir iş.
7


avatar
(59) -
Fena gerdi film bitttiginde bile filmi düşünüyosan o film iyi filmdir düşük bütçeyle en iyi napılırın iyi bir örnegi darısı bizim başımıza
8


default avatar
(10) -
Neden siyah insan(lar) bu soruyu sorup durdum ?

Cevaplar (5)
avatar
(2858) -
https://www.youtube.com/watch?v=EY8A0LmR05w

Bunu bir izle istersen..
6


-1
| Bildir
avatar
(138) -
Bende bir bağlantısı var diye bekledim sevmedigim adamı bana 5 dakika izlettin cok sagol
5


0
| Bildir
avatar
(187) -
Siyahilerin genetikleri daha iyi olduğu için.
7


0
| Bildir
avatar
(217) -
Filmde bunun cevabını diyaloglar halinde veriyorlar.

Mesela birisi: "Artık siyah olmak çok moda" diye bir cümle kuruyor.

Bir diğeri: Siyahların genetiğinin daha üstün olduğundan bahsediyor. v.b.
8


0
| Bildir
default avatar
(1) -
dedelerinin bir zenci tarafından almanyada yenilmesi nedeniyle


+1
| Bildir


default avatar
(22) -
Az çok tahmin ediyorsunuz neler olduğunu,olacağını.Zaten bu aşamada film sizden birşey saklamıyor ,öyle kendinizi süper zeki sanmayın.Gözünüze gözünüze sokuyor kurguyu ki bu sizi daha çok geriyor,daha çok hikayeye çekiyor.
Sürprizbozan: Göster

Bir gerilim filminden ne bekliyorsanız alıyorsunuz.Öyle çoğu arkadaşın bahsettiği gibi oyunculuklarda yerlerde falan değil.Gayet iyi bir seviyede.Tadında kıvamında nefisbir film.
8


avatar
(57) -
Gerilimli ve heyecanlı bir film ama bence kısa. Bazı hikayeler yarım kalıyor gibi. Belki Kapan 2 -3.. gibi serisi gelir. Keşke sonu bu kadar tahmin edilir olmasa.
6


default avatar
(31) -
Ön yargıyla yaklaşmıştım. Bu konudan gerilim çıkar mı diye sorup duruyordum kendime. Çıkarmış. Gayet güzelde olmuş.
8


avatar
(207) -
korku bazında değerlendirirsek yanlış olur..daha çok psikolojik gerilim tarzında olmuş.biraz da gizem girmiş işin içine ve sonucunda da film izlenebilir hale gelmiş..
7


avatar
(69) -
Fikir fena değil yalnız fikri daha ileri boyutlara taşıyabilirlermiş ucu çok açık bir konu çünkü, ham halde bırakmışlar biraz basitti, Yönetmenlik konusunda da fikrin hakkını pek verememişler. Filmi yazan ve yöneten kişi Jordan Peele adamın bu türle alakası yok zaten nerden esmişte yapmış ilginç bir potansiyel yaratmış ama tam becerememiş. Yinede sıkılmadan izledim
6


default avatar
(1) -
Valla çok beklentiye mi girdim bilmiyorum çok boş gereksiz geldi bana, durmadan altyazı okumaktan gözüm de ağrıdı ayrıca, film bitti mi de harcadığım zamana çok üzüldüm.
5


default avatar
(39) -
İzledim ve geçtim. Çok beklentiye kapılmayın öyle ahım şahım vayy be aman be gibi tepkiler verdirtmiyor.
5

Cevaplar (1)
avatar
(138) -
aynen katılıyorum
5


-3
| Bildir


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Get Out
Dizi Altyazıları
Game of Thrones (114,403) Rick and Morty (4,224) The Defenders (3,272) The Strain (2,925) Suits (1,857) Mr. Mercedes (1,290) The Sinner (1,110) Fargo (1,063) The Last Ship (1,000) Breaking Bad (958)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017