Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(102) -
işte bu diziler sezon finali vermişken boşta kalmıştık ancak bu boşluğu doldurmaktanda ileri gitti tam aradığım tarzda tavsiye ederim
10


default avatar
(70) -
Dizinin çizgi roman uyarlaması olacağını, konunun alışılmışın dışında olacağını biliyordum ama ilk bölüm itibariyle böyle bir dizi de beklemiyordum.Tabi bunu iyi anlam da söylüyorum.
Karakterler çok farklı, senaryo nereye doğru yol alacak hiçbir fikrim yok.Sanırım ilk bölümü birine anlatmaya çalışsam anlatamam ve otur bir saatini ayır izle derim.
Şimdi bir bölüm yayınlandı.Dizi hakkında konuşmak için erken ama sanırım favorilerim arasına girecek bir dizi başladı.
9


avatar
(53) -
Dizi çok kaliteli. Ekip oldukça iyi iş çıkarıyor ve dizi kendi tarzında güzel ilerliyor. Aynı zamanda absürt ve kaliteli bir espri anlayışına sahip. Kaçmasın.
7


Yorumlar (85)
avatar
(301) -
Artık bence bayat tadı vermeye başladı.Artık izlerken sıkılıyorum.
7


default avatar
(2) -
İlk sezonu 8 plus olan "twisted sense of humour" dizisi... İkinci sezon düşüşe geçti , iyi bölümleri de kötü bölümleri de oldu, idare ettik, 7.5 lerde gezindi. 3.sezon dedik bekledik ama ilk 2 bölüme bakılırsa toparlamayacak... Üzücü...
7


avatar
(4) -
Bazen bu diziyi sadece ben izliyormuşum gibi geliyor. Enteresanlığı sayesinde aşırı akıcı kendini izlettiriyor. İkinci sezondaki cehennem teması mükemmeldi. Bana göre 3. sezon da güzel başladı. Bazı yerlerde geriyor, korkutuyor aynı zamanda gülümsetiyor da. Karanlık bir dizi bile denilebilir. Ama bu karanlık sizi çekiyor, merak ediyorsunuz. Tavsiye ederim. Gülücük
9


default avatar
(1) -
ilk sezon çok güzel di ama meğer daha ısınma turları imiş , ikinci sezon ise harikaydı 3. sezonunu en çok merak ettigim dizilerden biri seyretmeye başlamadan yorum yapmak istedim , zevk veriyor , tedı damagınızda kalıyor , yorumlara aldırmayın şans verip direk başlayın ...
9


default avatar
(7) -
Bazı bölümler sıksa da genel olarak izletiyor kendini.
8


avatar
(102) -
İlk sezon çok güzeldi fakat 2.sezonda bozuyor umarım 3.sezonda toparlarlar.Tavsiye ederim Dc'nin elle tutulur tek dizisidir.
7


avatar
(549) -
İkinci sezonu bitirdikten sonra anladım ki bize ilk sezon hamallık yaptırmışlar.

Puanımı 6 dan 7 ye çıkarıyorum. Umarım ilerleyen sezonlar aynı kalitede devam eder, biz de puanımızı artırmaya devam ederiz.
7


avatar
(909) -
Çizgi romanını çok severim.Dizisinin de ilk sezonunu çok beğenmiştim.Bu sezonunu da sevdim sadece bir kaç sıkıcı sahne vardı.Son bölüm çok kötüydü bence.Herr Starr'ı görmek çok güzel olsa da Saint of Killers'a ayrılsaymış bu sezon komple daha iyi olacakmış.Saint of Killers'ın olduğu bölümler gerçekten çok iyi geri kalanlar ise orta/iyi arasındaydı benim için.İzlenilebilir bir dizi.Son bölümü bence gerçekten çok sıkıcıydı.Değişik bir fantastik/kara mizahımsı dizi sevenlere kesinlikle öneririm.Arseface'i oynayan Ian Colletti'nin oyunculuğunu çok beğendiğimi söylemeden edemiycem.Tavsiye ederim bu diziyi izlemenizi.
(02.sezon için)
10


default avatar
(7) -
Harika bir dizi. Çok farklı hoş bir havası var. Got ve bu, başka da dizi seyretmiyorum şu sıralar.


avatar
(176) -
1. sezonu zorla bitirdim fakat 2. sezonla birlikte artık saçmalıklar kabak tadı verdi. Bana müsade...
1


default avatar
(192) -
çok saçma sahneler var fantastikliğin suyunu çıkarmışlar resmen, ilk sezonu zorlaya zorlaya bitirdim ama 2. sezonu 2 bölüm izledikten sonra bıraktım, bana çok gereksiz geldi ama seveni vardır mutlaka

Cevaplar (1)
default avatar
(15) -
Senle aynı kaderi paylaşıyoz bende bıraktım


0
| Bildir


avatar
(44) -
Bağımlılık yapan dizilerden, şu anda izlediğim diziler arasında 1. sırada.
10


default avatar
(2) -
Bozdu kendini. Son bölümü (2x10) izlerken neredeyse sıkıldım.
7


default avatar
(146) -
Farklı bir havası var ilk sezon baya iyiydi 2.sezon da kalite biraz düşüyor ama ilerleyen bölümlerde toparlayacaktır.

Cevaplar (2)
default avatar
(16) -
Bence tam aksine...
10


2
| Bildir
default avatar
(146) -
ilk 5 bölüme göre bu yorumum aksiyon artıyor doğrudur ama ilk sezonu genel anlamda daha başarılı buluyorum.


1
| Bildir


avatar
(159) -
Konu, yönetmenlik, oyuncular,senaryo, mekan tasarımları efsane. Çizgi romanı iki yıl sürmüş, eğer diziyi çok uzatmazlarsa, gözümde efsane diziler listesinde yerini alıcak.


avatar
(44) -
ilk sezona bir bakayım demiştim sardı . kadro baya hoş perf: çok iyi. efsane diziler arasına girebilir. nereye evrilcek çok merak ediyorum.
10


default avatar
(7) -
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(17) -
vay vay..2 sezon müthiş başladı..1.sezonu izlemeyenlerde düşünmesin..direct 2 den girsinler...
(02.sezon 01.bölüm için)


avatar
(48) -
Tarantino çekiyor deseler inanacağınız, Seth Rogen'ın muzipliğini de katınca gözünüzü alamadığınız eğlenceli bir şeye dönüşerek ilerleyen, vaize selam verenin borçlu çıktığı, fantastik bulmaca.


default avatar
(267) -
Dizi ikinci sezon onayını aldı ve sezonun ilk bölümü 19 haziranda yayınlanacak.
8


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018