Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(1) -
Yıllardır şu siteye girip çıkarım, yorumları okurum hiç bir yorum bana cevap verme isteği uyandırmamıştı fakat hakikaten şu filme "çöp" diyen arkadaşlar kendilerine ne sinefil desinler ne de film izliyoruma getirsinler. Çok daha uzun yazardım ama yazmak istemiyorum.


avatar
(883) -
Etkileyici ve farklı bir film... Kesinlikle! J.Gyllenhaal'in harika oyunculuğu ile bezenmiş, geçmiş ile "şimdi" arasında güzel geçişlerin olduğu, alt anlamı taşıyan bir yapım. Ben bu filmin genel olarak bir tek anlamı var ise de, her izleyicinin farklı anlamlar çıkarabileceği bir yapım olduğunu düşünüyorum. Zira yorum yazmadan önce yorumlara göz attığımda da buna rastladım. Simgesel ve işaretsel olarak güzel mesajlar içeriyor.Oyunculuklar filmi harika yapan etmenlerin belki de en başında geliyor. Jake G. her zamanki gibi harika. Ancak Amy Adams ise malesef vasattı. Bunu söylemeden edemeyeceğim. Kendisini filme hiç vermemiş gibiydi. M.Shannon en az Jake G. kadar canlı ve güçlü bir performans sundu. Biraz zihninizi yorsa da kesinlikle izlenmesi gerekiyor. 8/10
8


avatar
(143) -
Ana tema : "Rövanş" . Aynı şeyleri, ona yaşatarak nasıl oluyormuş ? dedirten , güzel bir filmdi. Böyle bir işleniş , ilk defa gördüm ve izledim. Sıradan olmayan , tuhaf , içine çekici ve sürükleyici birazda kafakarıştırıcı..
7


Yorumlar (145)
default avatar
(1) -
Yorumlara bakarak baya bir umutla izledim ama allah izleyene sabır versin. Oyunculuklar flan gayet iyi ama Acmadı bizi ailecek.
1


default avatar
(37) -
Sürprizbozan: Göster
7


default avatar
(2) -
Ben Sonu belli Olmayan filmleri Çok sevmiyorum bu tars bana ucu açık br çoksoru işareti ile bırakıyor. buna rağmen bu filmi çok beğendim farklı sürükleyici bir roman havasında bir çırpıda izletiyor kendini... Verdiği mesajlarla çok güzel bir yapıt olmuş Sevdiğini bırakmamalısın sevmek en kutsal şey belkide bir daha sevmezsin notum 10 üzerinden 8 iyi seyirler


avatar
(88) -
Eski koca eski karısına yazdığı bir roman ile şunu demek ister ...
Sürprizbozan: Göster
8


default avatar
(74) -
2016 yılının en rezalet filmi. Kesinlikle uzak durun, zamanınıza yazık günah. Ne konu, ne sürükleyicilik ne de anlam var. 2.5 eder belki
2


default avatar
(183) -
Tamamen saçmalık ötesi. Hem anlamsız hem de konusu, başı sonu belli olmayan bir film bozuntusu. Bu filme 6-7 puan verenler "I spit on your grave" filmine herhalde 15 puan verir Gülücük
3


default avatar
(19) -
Müthiş bir kurgu ve anlatım. Kesinlikle izlenmeli..
9

Cevaplar (1)
default avatar
(74) -
Müthiş saçma ve anlamsız bir kurgu demek istediniz herhalde.
2


1
| Bildir


default avatar
(42) -
izlediğim en iyi 2016 yapımı film. Bunu da neredeyse her gün film veya dizi izleyen, bunu da görsellik ve işitselliğe önem vermeye çalışan biri olarak söylüyorum (projeksiyonda, mümkünse 1080p ve 5.1 ses ile izlerim).

İlk izlememden sonra 2 veya 3 kez daha izledim. Bazı sahnelerini tekrar tekrar izledim. Tom Ford kesinlikle bir sinema dehası. Bu filmi çok beğenenler "A Single Man"i de izlemeli.

Bir filmin mutlaka somut bir hikaye anlatmasını bekleyenler, somut olaylar görme beklentisi içinde olanlar, simgelerden, estetikten, müzikten ve göndermelerden anlamayanlar lütfen bu tip filmler ile zamanlarını harcamasınlar, hiç olmazsa bir sürü insanın okuduğu bu tip sitelerde gelip ergenler gibi "sıkıcı, gereksiz, anlamadım" gibi yorumlar yapmasınlar.
10

Cevaplar (2)
default avatar
(74) -
Sarcastic bir yorum sanırım. İzlediğiniz en berbat 2016 yapımı filmi mi demek istediniz acaba ? yazım hatası oldu sanırım. Evet dediğiniz gibi aynen sıkıcı, gereksiz ve saçma
2


2
| Bildir
default avatar
(42) -
Sarkastik yorum değildi, samimi yorumumdu. Beğenmek zorunda değilsiniz de, şu filme gereksiz ve saçma diyorsanız hangi filmleri beğeniyorsunuz merak ettim.
10


2
| Bildir


default avatar
(2) -
Çok rastladığım için söylüyorum, oyunculuk anlamında sadece başrol karakterlerin anılması biraz haksızlık oluyor.. bu filmin en vurucu oyunculuğunu Aaron Taylor-Johnson yapmıştır bence.. Ray karakterinin içine o kadar iyi girmiş ki, rol mü yapıyor gerçekte de böylemi ayırt edemedim.. Bence yeni dönemin yıldızı olacak bir oyuncu.. filme gelince; klasik Hollywood filmlerine alışkın kişilere biraz soğuk gelebilir.. ama karakterleri anlatış bakımından kullanılan yöntem muazzam.. filmin atmosferi çok iyi ayarlanmış.. içinde bir sürü unsur barındırırken, bir sürü başyapıt filme de selam çakmış.. diyaloglar, şiddet unsurunun aksiyonsuz verilmesi, seçilen mekanlar ve objeler kesinlikle yönetmen başarısı.. Tam bir yönetmen filmi olmuş.. İzlenmesi gereken bir film..


avatar
(197) -
son yılların, günümüzde artan suç ve tecavüz un anlatıldığı , psikolojik-dram konulu başarılı bir yapıt
7

Cevaplar (1)
default avatar
(74) -
hemde ne başarılı Gülücük
2


0
| Bildir


default avatar
(23) -
Filmi anlamadim, hadi kendimi gectim evde 3 muhendisiz, diger arkadaslarim da anlamamis, film bitince birbirimize baktik "eeee?" dedik. Birazdan da bu film ne anlatti diye internette arastirma yapacagim
3

Cevaplar (4)
avatar
(134) -
Mühendislikle sinema arasında nasıl bir bağlantı kurduğunuzu anlamaya çalışıyorum şu an.


10
| Bildir
avatar
(197) -
boşa okumayın bence , görüleni görmedikçe görülmeyeni hiç göremezsiniz
7


6
| Bildir
default avatar
(23) -
yorumu sozelcilerin anlamasi beklenmez, bosverin
3


3
| Bildir
default avatar
(74) -
gayet normal. çünkü filmde anlamayı sağlayacak bir unsur yok. Sırf saçmalıktan ibaret.
2


2
| Bildir


default avatar
(5) -
Gece izleyince beni film çok gerilime soktu. Belki de alıştık kahramanlık filmlerinden veya iyilerin intikam almasına alıştığımızdan film beni çok gerdi. Vaktiniz bolsa mevcut hayatta çok mutlu yaşıyorsanız buyrun izleyin. ancak bunca olumsuzluk varken kendimi germeye sinir sistemimi bozmaya hiç gerek yok. oyunculukları beğendiğim.
3


default avatar
(85) -
Ben bir şey mi kaçırdım,yoksa film dan diye bitti mi.Ne olduğunu anlamadım. EEEEEEE?Sürükleyici bir film oldukça da geriyor ama ben sonuna anlam veremedim.Ayrıca filmin en başında iğrenç denebilecek sahne var haberiniz olsun.


default avatar
(3) -
Psikolojik gerilimde kültleşecek bir film.
8


avatar
(26) -
Bi film anca bu kadar boktan olabilir. Konusu ne bu filmin bi adamın dramı mı ? Sonu nasıl bitiyo adama ne oluyo kadına ne oluyo hiç belli değil öyle birden bitiveriyor. Filmdeki oyuncuların birbiri ile alakası ne ne oldu hiç belli değil. Tamamen zaman kaybı
3

Cevaplar (1)
default avatar
(183) -
Aynen katılıyorum. zamana yazık. 3 puan
3


1
| Bildir


avatar
(692) -
Jake Gyllenhaal, Nightcrawler'da ki performansının da üzerinde. Filmi izlemeyi bitirdikten sonra en akılda kalıcı iki şey; açılış sahnesinde ki ablalar ve Jake Gyllenhaal'ın performansı olacaktır.

Kurgusunu çok özenli bulduğum film 3 farklı zamanı anlatırken, zamanlar arası geçişleri çok başarılı sahneliyor. Yönetmen Tom Ford'un farklı bakış açısına sahip olduğunu ve daha çok yapıma imza atması gerektiğini söylemeden edemeyeceğim.

Kurgusu bu kadar iyi iken senaryonun iki saatlik süreyi çok da dolduramadığını söyleyebilirim.
Sürprizbozan: Göster

Farklılıkları ile görülmeli kategorisinde.
7


avatar
(271) -
Amy Adams sanırım acayip torpilli bir arkadaş. Yani senede 4 5 büyük bütçeli filmde oynuyor kadın. Oyunculuğunu seviyorum, kendisini de severim güzel kadın ama elimde olmadan dikkatimi çekti.


avatar
(1542) -
Etkileyici bir giriş.

Filmin başıyla olanlar sizi çok fazla etkiliyor. Hatta sinir krizine bile girebilirsiniz ve ne yazık ki hemcinslerimden çoğu kez nefret ederim. Bu yönden film güzel bir girişe sahip. Tabi Jake Gyllenhaal'ın gerilim oyunculuğu Amy Adams'ın harika asaleti filmi izletiyor. Tüm bunlara rağmen filmi çok yükseklere almayı da pek mantıklı bulamadım. Ha yani yazıktır 1-2-3 puan da haksızlık olur. Film içinde var olan gerçeği senaryoya dökememiş. Zaten senaryosu kötü filmde kurgu sadece havada kalıyor. Bu yönüyle film iyiden anlamsız kötüye gidiyor. Beğenmeyenlerin mantıklı sebepleri var bunu bilin. İlk giriş sahneleri dikkat çekici bak o konu da önemli. Sanatsal yaklaşım her ne kadar filmin mantığıyla alakalı olmasa da tuhaf bir bakış açısına şahit oluyoruz.

Yönetmen deneyimini çoğu kez yansıtır filme. Tom Ford bu açıdan kendi eksikliğini hissettiriyor. Geçişler olsun aradaki bağlantı falan bir yerden sonra kalitesini düşürüyor. İyi film izleyen bir TA kullanıcıları olduğumuz için bu yapımda pek de akıllarda duracak bir şey bulamayacaksınız, sadece ilk olaylar hariç - o da empati mantığıyla yaklaşınca korkunç bir şey olma durumundan- diğer kısım bana basit geldi. İzle, sil ya da izle, sakla durumları arasında bir yapım.

İyi seyirler.
Saygılar
6


default avatar
(45) -
Hayır anlamıyorum ne kadar kıymetli sizin zamanınız. Her yerde bir zaman kaybı, hangi filme girsem illaki biri zaman kaybı yazmış oluyor. Ben anlamadım, bana hitap etmiyor, ağır filmlerden hoşlanmıyorum, dram sevmiyorum vs vs gibi daha subjektif temelde yazabileceğiniz onlarca yorum varken zaman kaybı... Yazık cidden.

Benim için gayet akılda kalır, belli bir etkileyiciliği olan, izlediğime memnun olduğum bir film oldu. Filmin konusundan ziyade konunun işlenişi izlenebilir kılıyor filmi. Oyunculuklar Amy haricinde iyiydi. Amy de kötü değildi, bildiğimiz Amy işte. 7,5'tan 8 puan alır benden.
8


avatar
(139) -
farklı bir film ancak kesinlikle güzel bir film değil.
5


avatar
(114) -
farklı hikayelerin eş zamanlı ilerlemesini iyi uydurmuşlar.. biraz kasvetli bir film ama fena değil..

Sürprizbozan: Göster
6


avatar
(5) -
Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır.
Hemen geçmez öyle vicdanın izi.

Gülücük Gülücük
9


avatar
(66) -
Filmi anlamayıp, baştaki güzel kadınlara kafayı takanlar gidip şirinleri seyretsinler. Gülücük
7


default avatar
(1) -
Baştan sona sürükleyici, ancak son sahnesi tam bir fiyasko olan film.


avatar
(236) -
Filmde sıradışı bir şey yok, daha filmin başındaki o dans sahnesine değinmek bile istemiyorum, buna sanatsal bir film anlamı katanlar gitsinler arka bahçede oynamaya devam etsinler, gereksiz bir konu, zamandan çalan bir film, iyi seyirler Gülücük
3


avatar
(192) -
Film yapısal olarak Enemy ile aynı. Ayrıntılara dikkat etmeden, sadece seyredenler bir şey anlamayacaklardır. Ayrıntılı düşünmeye dayalı filmleri sevmeyenler uzak durmalı.

Sürprizbozan: Göster
8


default avatar
(75) -
Film çok iyi. Asıl etkisini izlemeyi bitiripte anlatmak istediğini anladığınızda gösteriyor. Birşeyleri kaçırdıysanız ABolina'nın yorumunu tavsiye ederim. 8/10
8


avatar
(179) -
Zor beğenen, farklı ve özgün olabilmeyi başarabilen film arıyorsanız buldunuz demektir. Filmi 2. kez seyretmeden önce baştaki 2 dk lık ''insanı cinsellikten soğutan'' kısmı silmem gerekecek. İşin şakası biryana film seyrederken adete 2 adet roman okumuş gibi hissettim. Bundan sonraki yazacaklarım sürprizbozan olacağı için boşverin ve filmin tadını çıkarın.
8


avatar
(553) -
Jake Gyllenhaal 'ı genellikle standart üstü filmlerde görmek hayet güzel. Kesinlikle tavsiye edebileceğim psikolojik dram-gerilim filmi. 8 puan.
8


avatar
(157) -
Texas'a yolum düşerse kesinlikle gece yola çıkmam bundan sonra.
8


avatar
(203) -
Filmin giriş sekansı bana ilk etapta Minette Walters'ın Heykeltıraş adlı kitabını anımsattı. Bir sergi açılışıyla giriş yapıyor film. Açılışta kilolu, vücutlarında çatlakları ya da ameliyat izleri olan toplumun iğreti gözlerinin ve sözlerinin dayatıldığı kadınlar kendilerine güvenleri tam bir edayla dans ederek serginin ana temasını oluşturuyor. Ve bu açılış, filmin biçim ve içeriğiyle fazlaca ilintili. Başta alakasızmış gibi geliyor ama aslında değil. Toplum dayatmasında yitip giden insanları ve bastırılmış, aslında rahatça ve özgürce yaşamak istediğimiz karakterimizin ve benliğimizin yansımasını simgeliyor. Gerçi sembollerin ışık tuttuğu metaforlardan farklı birçok anlamlar çıkartılabilir. Filmin akışını etkili kılmak ve gerilimini artırmak için, biraz da merak duygusuyla kafalar karışsın da üzerine düşünelim diye romandaki olayla yaşanılanları iç içe geçiriyor. Tam da burada David Lynch akla geliyor elbette. Romandaki şerifle Tony isimli adam ise gerçek hayattaki Edward'ın Susan'la yaşadığı ilişkinin farklı yansımaları. Biri korkak yanı diğeri ise olmak istediği güçlü ve kararlı yanı. Bir de dikkatimi çekti neden tüm kadınların saçları bakır kızılıydı ve neredeyse tüm oyuncular -hatta hepsi- mavi gözlüydü? Jake Gyllenhaal'un tek başına filmi yüklenmesinin yanına, süper egosunu oluşturan Michael Shannon'ın da ağırlığını oturtmasının aksine Amy Adams'ta oyunculuk namına bir şey yoktu filmde. Gerilimi biraz duraksatan bir kimyası vardı. Haricinde hüzünlü gözleri ve hatrı sayılır gülümsemesi iç hesaplaşmasını güzel yansıtmış. Bir nevi yüzüne içinde bulunduğu duyguları aksettirme oyunculuğu sergilemiş. Ana tema ''intikam''. Edward'ın Susan'dan alacağı ve onu içsel hesaplaşmasında boğacak olan intikamı. Zaten filmin her yerinde intikama ilişkin bir sürü işaretler vardı. Misal: Edward'ın kitabını okumaya başladıktan sonra telefonuyla bebeğini gösteren kadınla konuşma yaptıkları, kendi galerisinde gördüğü tabloda yazan ''Revenge'' kelimesi. Tabloyu oluşturan yegane öğe 'revenge' yalnız. Filmi güçlü kılansa bu tarz sembolik anlatımları. Biçimdeki detaysal kısımların içeriğe yönelik duyguyla birleşmesi de etkili vuruşu yapıyor. Kalp atışlarının ve nefes alışverişlerinin farklı karelerde birleştirilmesi gibi. O kısımda büyülendim nedense. Sinemanın materyallerini etkili duygusallıkta kullanma diyorum ben buna. Ki bunu kullanabilen yönetmenler de sınırlı sayıda. Bunlardan biri de Tom Ford. Çoğu kez o kadar materyalin içinde konuyu etkili kılmak adına, biçim ve içeriğin yek vücut olmasını harcıyorlar. Ama bu filmde aksi bir durum söz konusu. İçsel dünyayı dışarıya, ya dekorlardan faydalanarak ya da içinde bulundukları ruh hâllerini sese dökerek (kalp atışı ve nefes alışverişinde olduğu gibi) yansıtıyor. İzledikçe her bir detayın bir şeyi sembolize ettiği hissi artarak devam ediyor ki çoğu kez de bir şeylerle bir yerlerde yolları kesişiyor. Bana göre kaliteli ve ağır bir senaryosu vardı. Seyir zevkini düşürmüyor, aksine ağır ilerlese de sizi içine çekiyor.
8

Cevaplar (2)
avatar
(143) -
Hocam bu nasıl bir yorumdur. Yazmadan edemedim. Bildiğin sinema eleştirmenleri halt etsin yanızıda. Bu kadar ayrıntı ve detayı hatırlayıp, analiz edebilmek gerçekten takdir ettim. Bravo..
7


4
| Bildir
avatar
(203) -
Estağfurullah. Çok fazla film izlemekten ve detaycı olmamdan kaynaklı hep. Bir de filmi yaşayarak izlemekten. Bunlar filmin bana hissettirdikleri yani. Gerçek bir film eleştirmeni daha neler çıkartır kim bilir. Belki de benim çıkarımlarımla alakası dahi olmaz. Lakin sadece üşenmeden yazınca böyle oluyor. Üşenerek yazınca ben bile beğenmiyorum yazdıklarımı. Teşekkür ederim ayrıca.
8


4
| Bildir


default avatar
(4) -
Gereksiz sıkıcı filmden baska birşey değil. Zar zor bitirdim filmi
1


default avatar
(10) -
Film ilk sahnesinden son sahnesine kadar estetik ve duygular için yapılmış. Her sahnesinin arkasındaki anlamları merak ettiriyor ve hikayenin derinlerine indiğinde üzerinde uzun tartışmalara girmeye sebebiyet veriyor. Film bittikten sonra filmin arka planıyla ilgili bu kadar uzun konuştuğum çok az film oldu.
8


avatar
(44) -
Bu sene izlediğim ender güzellikte filmerden birisi.
8


avatar
(37) -
jake in oynadığı kötü film varmı merak ediyorum. film harikaydı 10/10
10


avatar
(50) -
Film son derece ince işlenmiş bi senaryoya sahip, tabi fazla ağır olması bizde sıkıcı bi zaman haznesi oluşturuyor, filmi tek kelimeyle anlatırsak, "önyargı" dersi diyebiliriz, aslında filme imdb puanı yüksek verilmesinde esas nokta bana göre final sahnesidir, darbeyi orda yapıyor, filminde iki sahne var, bu iki sahne senayoyu özetliyor, birinci sahne
Sürprizbozan: Göster
ikinci sahne ise final sahnesidir. Bence güzel ve anlam yüklü bi yapım olmuş. Son derece mantığımızı, önyargılarımızı tartışmaya ve düşünmeye sevk eden ideal bi film.
8


default avatar
(21) -
benzer konulu çok film var. Her nedense filmde beni rahatsız eden birşey vardı. Bulamadım.
6


avatar
(673) -
Jake Gyllenhaal`ı yine garip denebilecek bir filmde izlemek beni şaşırtmadı. Garip demem film kötü olduğundan değil aksine çok iyi ve değişik olduğundan. Çoğu kişinin dediği gibi sahne geçişleri iyiydi. Yalnız bu sahnelerde ki müziği ve görüntü açılarını unutmamak lazım filme çok şey katıyorlar.
Filmi tabletten izlememe rağmen duyduğum rahatsızlık filme ne derece dahil olduğumu gösterdi. Büyük ekranda neler olur düşünemiyorum.
8


default avatar
(3) -
Sonunu açık bırakan filmlerden hoşlanmıyorsanız tavsiye etmiyorum. Puan çok abartılı bence
2


avatar
(36) -
Yeni izleme fırsatı buldum ve 2016 nın en iyi filmlerinden biri olduğunu düşünüyorum. "İntikam" teması minimal bir şekilde fazla dallanıp budaklanmadan ve sıkmadan seyirciye veriliyor. Sahne geçişleri ve kurgu çok başarılı. J.Gyllenhaal ın artık alışık olduğumuz her an patlamaya hazır bir bomba gibi gelişen duygu yoğunluğu izlerken sizi diken üstünde tutuyor.
8


avatar
(221) -
Finali anlamayan arkadaşlar, anlamsız ya da boş bulan arkadaşlar oturup filmi bir kez daha anlayarak izlemeliler. Daha iyi bir final düşünemedim şahsen. Ayrıca eğer finalin aksi durumda bitmesi durumunda koca senaryoya alakasız bir tezat oluştururdu kanaatimce. Film sonderece düşünülmüş bir senaryo içerisinde ilerliyor adeta kitap okuyormuş gibisiniz. puanım abartılı bulunabilir ama film bittikten sonra birsüre etkisinde bıraktığıda aşikar.
8


avatar
(45) -
Film çok güzeldi iyi ilerledi senaryo gelişti ama sadece o kadar oldu. Biri bana açıklayabilir mi bu filmin sonu nerede? Sonu hiçbir şeye bağlanmamış.
Sürprizbozan: Göster
4

Cevaplar (1)
avatar
(44) -
Filmin sonunda gelmemiş olması filmin teması ile ilintili.
Sürprizbozan: Göster
8


3
| Bildir


default avatar
(14) -
Olgun insalar filmden zevk alabilir sonucda güzel oyunculuk ve farklı bir kurgu var ama eksik mesajlar yüzünden ,özellikle gençler, yanlış etkilenebilir.
Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(61) -
"Çok güzel" "Muhteşem" gibi yorumlara kanıp izlediğim bayık bir film. Ağırlıktan ölecek film, ne çok dram seviyoruz ya!
5


avatar
(249) -
Filmin en başında dans eden şişko ötesi teyzelerin olmasına gerçekten gerek var mıydı merak ediyorum. Mide bulantısından başka bir şey değildi.

Bunun dışında genel olarak film aşırı ağır ama garip bir şekilde sonuna kadar da izlettiren bir yapım olmuş. Yine de arşivimde asla tutmam.
5


avatar
(27) -
Çok yüzeysel bir film. Film bittiğinde "ne bu şimdi" demekten kendimizi alamadık.


default avatar
(83) -
Filmi izlerken anlamadım. Yorumlara bakınca hımm dedim ama genede etkilemedi tabi... herkes farklı tat almıştır yorumlarına katılıyorum. Herkese hitap etmiyor
Oyunculara bakıp direk izlemeyin derim. Araştırın sonrasında izleyecekseniz izleyin...
4


avatar
(483) -
bu senaryodan daha iyi bir film çıkabilirdi bence...farklı bir hikayesi var bir baştan bir ortadan bir sondan hepsinin içinde bir kitap hikayesi...esas oğlan o romanda adeta kendini yazmış...keşke finalde bir ters köşe daha yapsaydı bence izlenebilirliği bir kat daha artardı...vasat diyemiyorum değil kült diyemiyorum o da değil...iki arada bir derede kalmış gibi...finalde felsefi bir duruş ama anlayabilene...
7


default avatar
(4) -
Oyunculuklar , çekimler , görseller ışık herşey harika ama film doyurmuyor arkadaşlar.Filmde heyecan yok süpriz son yok filmdeki herşeyi tahmin ediyorsunuz ne olacağını oluyor ve bitiyor bu kadar." E yani ? " diyorsunuz filmin sonunda.Yatıp uyuduktan sonra aklınıza birdaha asla gelmiyor film.Bu kadar iyi oyuncular bu basit senaryoyu hak etmemiş.


avatar
(374) -
Farklı ve Güzel bir film, sonunu anlamak için biraz kafa yormak gerekiyor ama güzelliğide burada Gülücük
8


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Westworld (13,132) La casa de papel (8,090) The Big Bang Theory (3,656) Supernatural (3,122) Gotham (3,117) The Terror (2,942) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,861) Arrow (2,169) Fear the Walking Dead (1,620) Vikings (1,527)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018