Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
avatar
(65) -
evrilip çevrilip tekrarı yapılan bir konu hiç ilgimi çekmedi açıkçası buna benzer çok film izledim tek artısı fantastik öğeler sevenlere hoş vakit geçirtmesi, zaten diğer benzerleri de böyle.. çok beklentiye girilmeden izlenilmeli, yoksa aaa ben bunu izlemedim mi duygusundan filme kendinizi veremezsiniz.


avatar
(77) -
Filmin oyuncularını konusu ve dekorunu görünce anlam veremediğim bir şeyler çok tanıdık geldi.Sonra birde baktım harry potterın yapan ekib yapmış filmi.Bende diyorum bu barbara bana nerden tanıdık geliyor.Gözlükleriyle ağız yapısıyla aynı harry potterı canlandıran Daniel Radcliffe.Film hikaye olarak işleniş olarak çok iyi olmasada kendini izlettiriyor.Çocuk oyuncuların performansı çok iyi.Yeni nesil çok fena biz bu çocukların yaşındayken kendimiz olamazken bu çocuklar başka karakterleri size inandıracak kadar iyi oynuyorlar.Film herkesin ilgisini çekmeye bilir.Ben izledim ama fikir olarak ortadayım.Ne iyiki izlemişim sizde izleyin diyebiliyorum ne de aman ne kötü film nerden izledim vakit kaybı sakın izlemeyin diyemiyorum.Garip derin anlamsız bir kararsızlık içindeyim.
5


avatar
(130) -
Aslında yorumun neresinden girersek film hakkında spoil vermiş oluruz. Bu anlamda yorum yapmak zorlaşıyor. Film ismi ve afişi ile fantastik beklentilerimizi yüksek tutsa da dram yönü de ağır basıyor. Oldukça iyi kurgulanmış farklı bir hikaye var. Hikaye çocuk filmi gibi görünse de çocuklar için ağır (Ben bu hataya düştüm). Sinema dili açısından yeterli bir yapım, oyunculuklar da iyi, farklı bir tat ve drama sevenlere uyar. Seyredilmeye değer....
7


avatar
 kurdele (491) -
Filmin sonlarına doğru bana hemen A Monster Calls'u hatırlattı.Zaten filmede sonlarına doğru konuya vakıf oluyorsunuz eğer her iki film arasında hangisi derseniz tartışmasız A Monster Calls derim çünkü o filmde daha çok etkilenmiştim.Kadro çok iyi ama Madison Wolfe'i ilk kez izlememe rağmen kendisini çok çok başarılı buldum.Yinede çok çok beklenti içine girilmeden Madison Wolfe'ın performansını izlemeye değer...


avatar
(3098) -
Film korku ve dramın harmanlamasıyla oluşmuş ve fakat tat vermeyen bir yapıya sahip. Çocuklar için yapılmış desem içinde korku ögeleri var, büyükler için desem baştan sona çocukların oynadığı bir film. Bence izle geç filmlerinden, iyi seyirler.
5


avatar
(180) -
Çok başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim. Neden sonuç ilişkisiyle bir şekilde bağlamışlar filmi; fakat ne bileyim tatmin etmedi beni. Hikâye içine çekemedi bir türlü bu sebeple sunduğu dram da etkilemedi.
6


default avatar
(52) -
Güzel bir film senaryo nere bağlanacak diye merak ettiren bir yapısı var ilerleyen zamanda gerçekleşen olayların gerçek mi yoksa sanrı mı olacağını tam olarak kestirememenizi sağlayan detaylar var. sürükleyici yapısına rağmen senaryoda biraz kopukluk var gibiydi bir gün önce kavga etmiş kişiler bir gün sonra çok sakin görünebiliyor hiç yoksa senaryoda bir kaç günlük boşluklar oluşturulsaydı yada bir kaç küçük sahneyle bu zaman aralığı doldurulsaydı çok güzel olurdu.
Sürprizbozan: Göster
dev ve canavar tasarımları çok güzeldi. Bir ara resmen sancılı bir hale gelen kangren olan sinema sektörünün bu tip undergrounda çalan filmlerini görmek oldukça iyi bir deneyim oluyor. filmi beğenmeme rağmen yüksek beklentiyle izlemeyin derim yine de çünkü biraz durağan aksiyondan uzak bir film.
7


avatar
(3405) -
Filme bayıldım. Devlerin ve haberci yaratıkların tasviri çok iyiydi. Ev, orman, deniz manzaraları harika... İzlerken gerçekle hayal arasında gidip geliyor insan, bence iyi denge yakalamislar. Bir çocuğun en büyük kabusu filmde net vurgulanmış. Geçen sene benzer bir film izlemistim, onu da çok beğenmiştim ama hatırlayamadım. Neyse ben kesinlikle tavsiye ederim, iyi seyirler olsun.

Cevaplar (2)
avatar
(1) -
A Monster Calls


1
| Bildir
avatar
(3405) -
Aynen başkan, sagolasin... Gülücük


1
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Westworld (15,428) Supernatural (4,637) La casa de papel (4,112) Agents of S.H.I.E.L.D. (3,372) Gotham (3,352) Arrow (2,512) The 100 (2,049) 13 Reasons Why (2,045) Lucifer (1,836) The Flash (1,791)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018