Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(53) -
Dizi güzel. İzlemesi eğlenceli. Gizem falan da olması daha ilgi çekici kılıyor. Bir de altyazı için çok beklemesek iyi olurdu.


default avatar
(14) -
En beğendiğim replik ''HELLO DEDECTİV'' vurgulu vurgulu söylemesi....
9


avatar
(96) -
"Herkes jazz sevmez, özellikle en iyi zamanları 1930-60 arasını." Bu diziyi sevmeyenlerinin yorumlarını okuduğumda çok şaşırdım önce, özellikle "Lauren German" daha az görünsün diyen şok etti beni. Sonra zevkler ve renkler tartışılmaz, böyle insanlarda var dünyada, saygı duymak lazım dedim içimden. Gülücük Lucifer'in kendini beğenmiş tavrı, espirileri bu dizinin markası. bir dakika düşün bir melek olarak cennetten atılmışsın. hemde baban tarafından. başka nasıl kafayı yemezdin. Bence az bile yapıyor. Kesinlikle başarılı bir dizi olmuş.
10


Yorumlar (158)
default avatar
(202) -
Lucifer 4 sezon onayı aldı !
Netflixte yayınlanacak... Gülücük
9

Cevaplar (1)
default avatar
(95) -
Aynen. İnş 25-26 bölümler gibi şaçma sapan olmaz:/
8


0
| Bildir


default avatar
(71) -
Dizi 3. Sezon da sona mı erdi,final mı yaptı, kesin bir bilgisi olan var mı dizinin akibeti nedir acaba??

Cevaplar (1)
default avatar
(202) -
dizi iptal edildi, 4 sezon olmayacak, dizinin yapımcıları yeni kanal arayışındalar bir umut belki dizi devam edebilir diye ama bu çok zor bir ihtimal o yüzden sen kendini en kötüsüne hazırla...
9


1
| Bildir


default avatar
(19) -
Güzel ve keyifliydi benim için ama 1. sezon dışında sıradan bir polisiye dizisine dönüştüğü için kısır döngüden kendini kurtaramadı ve sonuç malum..
8


default avatar
(49) -
Bu dizinin 3. sezonda iptal edilmesinin tek nedeni Lucifer'ın "Hello Detective" demeyişi Gülücük
10


default avatar
(19) -
Dizideki Maze karakteri bence başlı başına dizi konusu Gülücük


avatar
(208) -
25 - 26 zorlan yapılmış gibi.. bitirsinler daha iyi..
5


avatar
(100) -
25. Bölüm tam bir hayal kırıklığıydı. Arkadaş 24 bitince bunun devamını getirsenize, madem final vericeksiniz düzgün bir final yapın değil mi? Alakasız bir bölüm izledim.
10

Cevaplar (2)
default avatar
(10) -
25. ve 26. bölüm fazladan çekilen ve 4. sezona sıkıştırılması düşünülen bölümler aslında. Esas final 24. bölüm olarak kalacak ne yazık ki.
8


0
| Bildir
avatar
(53) -
cidden yeni sezonu iptal edilmiş bir dizi için bu bölümler ne ya Çok Mutlu şaka olmalı hele azrail yok artık Çok Mutlu saçmalık ya...


1
| Bildir


default avatar
(69) -
güzel vakit geçiriyordu yazık bu da bitti. çevirileri yapan arkadaşların elleri gözleri dert görmesin.
9


default avatar
(28) -
Lucifer aksanıyla ve davranışlarıyla renk katıyor diziye gerçekten.İzlenilmesi lazım keyifli çoğu zaman heyecanlı geçiyor.. 3 sezon güzel bitti.
8


default avatar
(3) -
dizi beklenen bir yerde bitti. devam edecektir. ama bir kaç yeni karakter lazım diye düşünüyorum (:
8


default avatar
(3) -
Bitmesi üzdü.


default avatar
(95) -
3 sezondur bu anı bekledik diziyi kaldırdılar. Cok uzatmışlardı katılıyorum ama en azından 6 bölümlük falan son sezon yapsalarmış:/
8


avatar
(40) -
Lucifer karakterini çok sevmiştim, doğru düzgün bir senaryoyla harika bir dizi olabilirdi, geçmiş olsun tom ellisi daha iyi dizilerde görürürüz umarım.
7


default avatar
(30) -
Bu dizinin notunun hala 8 olması, o notu hak eden dizilere hakarettir. Iyice rezil ettiler zaten diziyi o yüzden iptal olması çok yerinde bir karar olmuş. Çoğu arkadaşların da belirttiği gibi, koskoca lucifer işi gücü bırakmış, aptal aptal polisçilik peşinde. Işin içine komedi de katalım diye tamamen ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Darısı the flash ve arrow'un başına.
4


default avatar
(39) -
Herkes iptal edilmesine kapayı takmış birisi de DC Karakterinin en güçlü karakteri, çizgi romanda gezegenleri sallandırırken,bizim dünyamıza gelince neden polisçilik oynamaya başlamış onu sorgulamıyor.İyi ki iptal etmişler.Şahsen ben ilk sezonda dedektiflik işine girdikleri an bırakmıştım sonrasında yine devam ettiler mi fikrim yok ama ettilerse gerçekten iptali hak etmiştir.


default avatar
(202) -
dizi iptal edildi inanamıyorum cidden Sümüklü Sümüklü Sümüklü
9

Cevaplar (1)
avatar
(20) -
isabet oldu.
ilk sezon çok iyi başlamıştı sonrasında git gide saçmalamaya başlamışlardı.


2
| Bildir


avatar
(73) -
Güzelim diziyi katlettiler gitti, sürekli geriye gitti. mesela X-Files'da da benzer durumlar vardı, ama bunu ana konuya 3-5 tam bölüm ayırarak çözerlerdi, bunda o da yok 1-2 SAHNE evet sahne ile işi çözmeye çalışıyorlar ki olmuyor işte, sürekli filler bölümler ile iptal edilir gider zavallım.


avatar
(126) -
çok sıkıcı geldi bana.. sürekli kendini tekrarlıyor gibi.. akıcılık yok.. beğenmedim.
4


avatar
(26) -
4.sezon onayı almadı galiba. Pek emin olamasamda bu sezon son sezon olabilir. Bence olmalı da. Güzelim diziyi polisçilik oynayacağız diye sıçıp batırdılar. Reytingler düşmüş baktım da şimdi. 4. sezon onayını zor alır gibi.
9


avatar
(120) -
Bazı diziler kötüde olsalar en azından seyir zevki vardır izleyicisini bi yerden yakalar izlemesi için ufakda olsa bi neden verir. Fakat bu dizide öyle bir şey hiiiiç yok.İlk bölümler güzeldi merak ediyorduk nasıl bir şey yapmışlar diye. Tom Ellis sevdiğim bir aktördür açıkcası harcandığını düşünüyorum ve neden bu dizinin halen devam ettiğini anlamıyorum. Gram zevk vermiyor be dostlar.
4


default avatar
(22) -
Sürprizbozan: Göster

Değişen birşey yok değilmi haala? Bıkkınlık verdiğinden 10 küsür bölümdür izlemiyorumda

Cevaplar (1)
avatar
(73) -
:=) ne yorum be aynen devam :=))))


0
| Bildir


default avatar
(1) -
Oldukça sürükleyici ve eğlendirici bir dizi. Konusu bazen dağılsa da tom ellis in oyunculuğu mükemmelinde ötesinde, gerek yüz mimikleri, gerekse kelimeleri vurgulama şekli muhteşem.


avatar
(293) -
Bence çok eğlenceli dizi. Üst düzey hikaye veya atmosfer yok , biraz polisiye yönü ağır. Ama luciferın mizaçı ve oyunculuğu çok eğlendiriyor.
10


avatar
(12) -
3.Sezon 21.bölüm muhteşemdi.Umarım sezon finali değildir. Spoiler olmasın diye bahsetmiyorum ama bölüm bitişi çok güzeldi.
10

Cevaplar (1)
default avatar
(202) -
3 sezon 24 bölümden oluşacak...
9


1
| Bildir


default avatar
(19) -
Çok güzel bir <I will survive> yorumu değil miydi? Gülücük Bu dizininde bu piano işleri... çok şık... Bizim Kenan İmirzalıoğlu' nun nesi eksik Tom Ellis'ten Gülücük ... Hollywood ayarında starı ezdi bizim endüstri Gülücük
(03.sezon 17.bölüm için)


default avatar
(19) -
nefis bölümdü... enteresan keyifli bir dizi bu. baştan sona tekrar izleyeceğim sezon sonunda. çeviriyi yapan herkesin eline sağlık. hele piano ile çalınan şarkılar... Bir 'Life' değil ama bende uyandırdığı his aynı bu dizinin...
(03.sezon 17.bölüm için)


default avatar
(12) -
2 sezon yapıp bitirselerdi,dizi,efsaneler arasına girerdi ama 3.sezonun bu kadar kötü olması,katlanılacak birşey değil.


default avatar
(19) -
Eğlenceli ve keyif alarak takip ettiğim bir dizi, tavsiyemdir...
Ancak Lucifer veya bizim dilimizde şeytan epey yavan bir karakter olarak bırakılmış bence, cehennemin efendisi,olağan üstü güçler sahibi ama dünyadan ve insanlardan bihaber ortalıkta dolanıyor, yapabildiği sadece arzuladığın şey ne diye sormaktan ve arada gerçek yüzünü göstermekten ibaret. Biraz daha supernatural tarzı karakter olsaydı ve o olağandışı özelliklerini daha fazla kullanabilseydi bence daha gizemli ve ilgi çekici hale gelecekti...ama nedense bizimki polisçilik oynayıp duruyor. Neyse kaliteli dizi kıtlığında buna da şükür izlememize devam edelim demekten başka çare yok gibi..
8


default avatar
(89) -
İlk olarak bu dizi yapısal olarak yanlış,konun ve materyalin seçimi bana göre çok yanlış.Melekleri,şeyları bu tür bir tema üzerinde kurgulayıp kullanmak çok saçma ve sıkıcı bir seçim.

Bu kadar sevilmesi,iyiyorumlar almasını ve yüksek puan almasına şaşırdım doğrusu çünkü benim gibi düşünen kesimin az olduğunu gösteriyor.

Lucifer cehennemden kaçmış dünyaya geliyor;olay örgüsüne bakın dünyaya gelmiş fakat dünyadan bir haber gibi dolaşan bir melek,gelip dünyada bütün olaylara karışması kız,içki ve özellikle gelip polisçilik oynamaası gibi saçma bir kurgu benim hiç mi hiç hoşuma gitmedi doğrusu.Böyle yüksek bir şeyin bu şekilde basit kullanılması diziyi gülünç bir hale sokmuş.Ve bunun gibi daha bir sürü saçma ayrıntıların olması çok sıkıcı.Bu tür konuyu temeli ile alıpda kalıbıyla işleyebilecek bir dizi olmayacak sanırım.Buna benzer Supernaturalda bunun gibi fakat bundan iyiydi,dizi uzatçıkta uzattılar ve hiçbirşey işleyemez oldular.
3


avatar
(126) -
Beğenmedim malesef.. Sıkıcı.. Beklentim yüksekti, 1. Sezon 5. Bölüme kadar şans verdim.. Olmadı..
4


default avatar
(11) -
Bu diziyi izlemeyi bıraktım 3.sezon 2 bölümde sarmıyor artık dizi hep aynı tarz beklentim yüksekti karşılayamadı


avatar
(73) -
bu diziden çok büyük beklentim vardı, halen daha izlemeye devam etsem de çerezlik olarak devam ediyorum. beklentiye girmekten sıkıldım eğlencelik gidiyor sadece.


default avatar
(19) -
Çevirmen arkadaşım serzenişinde haklı. Tom Ellis'in motoru hiç soğumuyor. Çok dialog var.
Bası aksiyon dizilerini ingilizce seyredebiliyorum ama bu yemedi Gülücük
Tüm çevirmen arkadaşların ellerine sağlık. Büyük emek.
Nefis dizi umarım Supernatural gibi devam eder.


avatar
(26) -
Bu diziye başlarken çok daha iyi bir şey umuyordum ama yine de başlarda keyif almadım da diyemem ama 3.sezondur bir yere gelemedi hala.Tamam anlıyorum dizinin olayı bölüm bölüm işlenen olaylar ve arada değinilen ana konu. Tıpkı benzerleri gibi . Fakat 4-5 bölümde 1 bölüm ancak iyi diyebileceğimiz seviyede. Elde bu kadar malzeme varken bu kadar sönük gitmesi beni sezon sonu diziyi bırakıp bırakmama konusunda ciddi şekilde düşündürüyor.En azından bana hitap etmiyor artık.
7


avatar
(26) -
Bu sezon benim için son olacak galiba. Her ne kadar sıkılmasam da diziyi izlerken sanki daha çok akisyon istiyorum. Polisiye ile harcıyorlar diziyi. Bu dizi böyle gitmemeli bir kaç bölüm daha sabredebilirim artık en fazla. Her bölüm suçlu var yakalıyorlar bitiyor Hele o
Sürprizbozan: Göster
Umarım böyle devam etmez.
(03.sezon 08.bölüm için)
9


avatar
(60) -
Bu bölüm gerçektende muhteşemdi. Bölümü film yapsalar tam insanı ters köşeye yatıran film kategorisine girerdi. Ben bayıldım
(03.sezon 07.bölüm için)
10

Cevaplar (1)
avatar
(26) -
Ben çok anlamadım kısaca açıklayabilir misin ya son bölümü başta
Sürprizbozan: Göster
9


0
| Bildir


avatar
(40) -
Yayınlandığı günden beri takip ediyorum, Lucifer gibi bir karakterin ortalığı tozu dumana katması lazımdı biraz ciddiyet kazanmasını bekliyordum ama tam tersi işi tamamen eğlenceye vurdular.
7


avatar
(1) -
S03E06 daki vegasta şarkı söyleyen candy tam anlamıyla klipteki gibi giyinmesi büyük jest olmuş. Bu arada şarkının adı "Peggy lee - Fever" ve bu şarkıyı 1961
Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(14) -
En beğendiğim replik ''HELLO DEDECTİV'' vurgulu vurgulu söylemesi....
9


default avatar
(1) -
Dizi seyir zevki olarak gayet güzel.
(03.sezon 04.bölüm için)
9


default avatar
(41) -
Dizi ilk başından beri çok iyi gidiyor nazar değmesin. Ana karakterimiz de kendine bakıyor ve façası da iyice düzeldi. Ekran karizmasi bugüne kadar gördüğüm en iyi 3 dizi oyuncusudan biri, helal valla. Bu adamın geleceğini çok parlak görüyorum, oyunculuğu da 10 numara diziyi taşıması da...
10


avatar
(280) -
3. sezona da keyifle başladım.
Sürprizbozan: Göster
8

Cevaplar (2)
avatar
(53) -
Mazikeen canlandıran oyuncu doğum yaptığı için 3 sezona direk başlamadı.


4
| Bildir
avatar
(280) -
Teşekkürler bilgilendirme için
8


0
| Bildir


avatar
(42) -
Tom Ellis'in Lucifer karakteriyle adeta yükseldiği dizilerden birisi bence.
Eleştirel gözle bakarsak ;
Lauren German oynaması gerektirdiği düzeyde oynamış yani büyük beklentilere gerek yok. Dizinin high-endleri bence amanediel , maze ve elbette psikoloğumuz.. geri kalan karakterler sanki yan veya daha az öneme sahip gibi görünüyorlar.
9


avatar
(53) -
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(144) -
Çok geyik güzel bir dizi, bide başroldeki titektif hatun biraz oyuncu olsa zerk mimik... Azıcık [spoil]luciferden şüphelense kadın hiç hala mal gibi kadın. O kadar kurtarıyor onlarca seyden hiç sorgulamıyor[spoil] uzun lafın kısası biraz daha fantezi ve şüphe bekliyorum ama genelde CSI gibi dizilerden pek farklı değil


avatar
(28) -
beğenenlerin arka sokaklar izlediğine şüphelendiğim dizimsi bişey. vakit ve zaman kaybı
1


avatar
(48) -
Güzel bir vakit öldürme aracı.


avatar
(7) -
Supernatural gibi doğa üstü karakterlerden bahsediliyor gibi düşünülse de tam aksine epey eğlenceli ve birazda maceracı bir yapım. Diziyi izlerken insan 45'dk değilde 22'dk lık dizi izliyormuş hissine kapılıyor vakit geçirmeye birebir dizi.
6


default avatar
(82) -
Dizi iki sezondur senaryo ve müzikleriyle on numara olmayı hakediyor.Espriler zaten mükemmel her bölümde gülüyorum.Birde eğitici ve öğretici yanı var, bilmediğimiz yada yanlış bildiklerimizi bu dizi sayesinde öğrendik.Şeytan aslında tanrının oğluymuş ! Azrail ise kızıymış ! yani Şeytanın kızkardeşiymiş ! şaştım kaldım bu işe bakalım daha kimleri tanıyacağız .Merakla bekliyorum hangi bölümde kızkardeşi ve babası ortaya çıkacak ?..
10

Cevaplar (2)
avatar
(293) -
Diziyi bende çok beğeniyorum , eğleniyorum Luci karakterini çok güzel yansıtıyor. Ama fazla kaptırma istersen eğitici falan değil sonuçta gerçek şeytan uyarlaması değil dc vertigo ; lucifer cizgi romanı uyarlaması yani hayal ürünü ...
10


0
| Bildir
default avatar
(82) -
Biliyorum canım gerçek olmadığını gırgırına yazdım.Kim bilirki şeytanın azrailin cinsiyetini akrabalığını olacak şeymi.Sevgilerle.
10


0
| Bildir


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Lucifer
Dizi Altyazıları
Westworld (5,838) The Expanse (3,082) The 100 (2,761) La casa de papel (2,021) Colony (1,814) The Crossing (1,585) Luke Cage (1,442) Genius (1,272) 12 Monkeys (1,141) Vikings (1,108)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018