Giriş Kayıt
Yorumlar (20)
default avatar
(67) -
Dizinin durumu nedir final mi yoksa 3.sezon bekleniyor mu

Cevaplar (1)
default avatar
(32) -
3.Sezon olacak fakat, yeni bir kadroyla çekilecekmiş. Eski kadro olmayacak bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum bende.
10


1
| Bildir


avatar
(277) -
Çığlık filmindeki tadı vermesede.Filmin yeni versiyonu yada devamı çekilmiyorken Çığlığa olan özlemleri giderilmek için izlebilir ama ne kadar kaliteli o tartışılır.Ufak bi değerlendirme yapmak gerekirse dizi de ince plan yada kurgu işlenmemiş herkesi şüpheli olarak gösteriyolar.Böylece dizi ilerledikçe istedikleri kişiyi istedikleri pozisyonda kullanabilsinler.Kısacası düz mantık bi senaryo var.Ayrıca oyuncu kadrosu lise çağındakiler için biraz yaşlı gibi yaş ortalasmı nerdeyse 24
5


avatar
(463) -
işi gücü bırakıp izlenecek bir dizi değil, dizinin bende yarattığı en büyük ve aslında tek duygu merak, bi de sevdiğim bişey var sürekli katil olarak birini işaret ediyorlar sonuç hep ters köşe Süperrrrrr son bölüm son sahneye kadar katili tahmin edemiyorsunuz
5


avatar
(158) -
2.sezon pek tad vermedi


avatar
(74) -
Az Önce Bitirdim Diziyi.Scream fanı olarak Çok mu iyiydi Hayır tabiki değil ama kötüde değil.Filimle karşılaştırmamak lazım.Gerilim ve Katil acaba kim diye sormaya meraklıysanız beğenirsiniz.Sıkmamışlar fazla detayla seri boyunca.sonuna da bi sürpriz eklemişler.Katil/Katiller tahmin edilebilir mi?evet biraz ayrıntılı düşünürseniz yakalamanız imkansız değil.Ama genede Maska/Maskeler çıkana dek acaba diyorsunuz.Ben izleyin derim.Zaten 10 bölüm hızla akıp gider.2.Sezon onayıda alınmış.Merakla bekliycez 2016 yazını...


avatar
(119) -
2.sezon onayını alacağını sanmıyordum ama almış. Gelecek sezonda nolacak bakalım.
6


default avatar
(32) -
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(51) -
Kötü denemez ama oo süper bir dizi değil vakit geçirmelik güzel bir dizi. İzlettiriyor kendini.

Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(119) -
Diziyi izleyen kişi sayısı giderek düşüyor. Umarım artık daha farklı olaylar izleriz.
6


default avatar
(32) -
dizi fetret devrine girdi geçmiş olsun..
10


avatar
(516) -
Filmine yaraşır bir dizi yapmışlar izlemenizi tavsiye ederim
9


default avatar
(32) -
Şu Cinayet Sayısı 2 ye çıksa mükemmel olucak tadı damağımda kalıyor ya süper bi dizi kesinlikle izleyin..
10


default avatar
(15) -
izlenmesi gereken dizilerden, çok güzel Çok Mutlu
10


default avatar
(32) -
Bence Güzel Başladı Film Kadar Olmasa bile bana o havayı yaşatıyor bitmesini istemem açıkcası her bölümde 1 2 cinayet yeterli benim için daha fazla olsa iyi olurdu gerçi ama Gülücük
10


default avatar
(13) -
izlenebilecek bir dizi fakat umarım 2. sezon senaryo daha sağlam olur. filmi kadar kaliteli olmasa da bu seri katili diziye dökerek ellerinden geleni yapmışlar diye düşünüyorum.
7


avatar
(1021) -
Vurucu olmasa da fena bir başlangıç yapmadılar. Oyuncular genç, güzel ve yakışıklı... Katilin maskesi afişteki ve sinema filmindekinden farklı olmuş; el işi "daisy" kolye ise gizem katmış.
7


avatar
(119) -
İlk bölümü izledim ve beğendim, diziye bir şans verip takip etmeye devam edeceğim. Klasik korku filmi değil de dizi izlemek ilginç olacağa benziyor. İlk bölüm itibariyle oyunculuklar fena değil, kim katil gizemi de insanları diziye bağlamak için iyi bir etken. Ayrıca her sezon farklı karakterleri, konuyu işleme düşüncesi de güzel olmuş böylece sıkmayacaktır dizi.
6


default avatar
(50) -
İlk bölümü itibariyle filmlerin kalitesini yakalayamayacağı belli olan zaten izlediğimiz ve bildiğimiz senaryoları tekrardan dizi mantığında önümüze sunan ve oyuncularda filmin karakterleri göz önünde bulundurulduğunda daha basit kalan bir yapımdan ötesi değil bence diziyi canlandırmak isterlerse Neve Campbell' e başrol versinler.
6


avatar
(1542) -
İçlerinden biri katil.

Scream filminin dizi mantığı nasıl olur diye merak etmişimdir her zaman. Her bölüm ölen bir kişi ve giderek artan gerilim dolu tahminler. Tabi bunu ne ölçüde vermek önemlidir. Bu dizi bunu biraz ergen havasında yansıtıyor. Bu da diziyi sevenleri azaltacaktır. Yani lise çağındaki insanların basit takıntıları ve sonrasında oluşan duygu karmaşası dizinin senaryo kısmı. Esas kız aldatılır, okula yakışıklı bir gizemli adam gelir, esas kız onunla bir iletişim haline geçer ve sonraki bilindik durumlar. Bu yüzden ergen senaryosu biraz ağır basıyor. Zengin kızın evinde partiler ve daha fazlası. İlk bölüm itibariyle en sevdiğim şeyse instagram ve facebook gibi sitelerde mükemmel hayatlar sürdüğünü gösteren kişilerin aslında ne gibi dramlar içinde olduğunu anlatan replikti. Az biraz olan oluyor ve bence okulumuzun dışlanan şahsı bir intikam işine girişiyor. Hani bazen duyarsınız Amerika'da bir kişi okulu basıp öğrencilere saldırdı diye. Gerçekten dünyanın hemen hemen her yerinde eğitim sistemi tehlikelerle dolu. Eee insanın olduğu yerde iyilik fazla dayanamaz. Kendi seveni olabilecek bir yapım, ama fenomen olacak tarzda olmadığı kesin.

İyi seyirler.
Saygılar
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Scream: The TV Series
Film Altyazıları
Red Sparrow (3,024) Hostiles (2,662) Den of Thieves (2,608) Maze Runner: The Death Cure (2,134) 12 Strong (1,943) Wildling (1,753) The Commuter (1,002) Peter Rabbit (956) Submergence (761) A Quiet Place (731)
Dizi Altyazıları
La casa de papel (6,278) The Terror (3,297) The Flash (2,646) Legion (2,604) The Crossing (2,152) Vikings (1,327) Supernatural (1,300) The Expanse (1,175) The Big Bang Theory (1,088) Fear the Walking Dead (1,003)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018