Giriş Kayıt
Yorumlar (3)
avatar
(80) -
Jake Gyllenhaal gerçekten iyi bir performans göstermiş. Bir yıkım anı sonucu hayata tutunma öyküsü. Klasik bir senaryo yeni bir şeyler vaad etmiyor. Hikayede bazı eksiklikler gözüme çarptı bunlardan biri iki sevgilinin bombalamadan önceki yaşamlarına fazla değinilmemesi ve filmin sonunun aceleyle bağlama çabaları.
6


avatar
(3093) -
Boston maratonu saldırısından sağ kurtulup, olmayan ayakları üzerinde duran bir adamın hikayesi!... Gerçek hikayeler her zaman daha etkileyici olmuştur benim için. Güzel bir ayağa kalkma, pes etmeme hikayesi. Jake Gyllenhaal oynadığı rollerin hakkını veren hatta rolü yaşayan, yaşatan oyunculardan! O varsa her zaman izlerim. Kahramanımızın kendisi, ailesi, sevdikleri ve yaşadığı bölgedeki insanlarla olan ilişkisi filmde iyi yansıtılmış. Kimine ters gelebilir ama özellikle abdlilerin bu tarz olaylardan sağ kurtulanlara kahraman payesi vermesi, bir şekilde destek olması, kitap, film olayları, ticari bakımdan ziyade başkalarına ilham olma anlamında bence gayet makul ve doğru... Ben tavsiye ederim, iyi seyirler olsun. İnsan denen varlığın her koşula ayak uydurması ve inatçılığı, yaşama tutunması gerçekten takdire şayan!


avatar
(1236) -
Bombalamadan 1 yıl sonra 8 Nisan 2014 yılında çıkan "Stonger" adlı kitabın uyarlamasıdır.. Kitabı Jeff bauman, Bret witter ile birlikte yazmıştır yani ayrıca türü " Otobiyografi " dir..Filimi öyle aksiyon falan izleyicileri boşuna izlemesin sıkılır yarıda kapatır ve gereksiz zaman kaybına uğrarsınız.. Mümkünse filimi bu türü sevenlerin ( Biyografi-Dram) izlemesini tavsiye ederim..
Sürprizbozan: Göster
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Stronger
Dizi Altyazıları
Vikings (9,104) Supernatural (3,927) Mr. Robot (3,782) The Big Bang Theory (3,215) Game of Thrones (3,206) Gotham (2,991) Shameless (2,823) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,812) Arrow (2,759) The Flash (1,882)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017