Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(91) -
Jake Gyllenhaal gerçekten iyi bir performans göstermiş. Bir yıkım anı sonucu hayata tutunma öyküsü. Klasik bir senaryo yeni bir şeyler vaad etmiyor. Hikayede bazı eksiklikler gözüme çarptı bunlardan biri iki sevgilinin bombalamadan önceki yaşamlarına fazla değinilmemesi ve filmin sonunun aceleyle bağlama çabaları.
6


default avatar
(183) -
Biraz ağır ilerleyen ama hepimize birer engelli adayı olduğumuzu hatırlatan gerçek bir yaşam öyküsü.
8


avatar
(34) -
Sinemada izlemeye değmez ama Jake Gyllenhaal hatırına evde izlenebilir.


Yorumlar (22)
avatar
(520) -
Mükemmele yakın bir film olmuş. Jeff Bauman'ın geçirdiği travmatik olayları ve kendine güvenini yeniden kazanışını seyirciye satmayı başarmışlar. En azından ben o duyguyu aldım.
8


avatar
(341) -
Kötü yorumlara aldanmayın izleyin. Ağır bir dram filmi. Nefis oyunculuklar. Filmde sadece terörün insanlar üzerindeki kötü etkisi ve teröre maruz kalan insanların başlarına gelenler anlatılmıyor. Amerikan aile yapısı ve ekonomik şartların aileler üzerindeki etkisi, amerikalıların cehaleti de ortaya konuyor. Cahil insanların başlarına kötü bir şey geldiğinde nasıl aynı terör şiddetiyle karşılık vermek istedikleri de filmdeki alt başlıklardan.

Kesinlikle irdelenerek izlenmesi gereken filmlerden.
8


default avatar
(300) -
Bizde her sene patlama olur ölen öldüğüyle kalır ,arkada kalanları devlet bile iplemez. Elin oğlunun ayağı incinse en kötü 2 saatlik bir sanat eseri çıkarır koyar önünüze. Biz hala onlar yaparken biz bakanlardan olalım.
5


default avatar
(309) -
Mükemmel bir biyografi filmi bu filme verilen puanlara bakıyorum haksızlık yapıldığına inanıyorum yada film konusunda gerekli değerlendirme yapılmadığını düşünüyorum. Bir kere her şeyden önemlisi çekimler mükemmel ayrıca film o kadar çok ders niteliğinde yorumlar içeriyorki tabi anlayana. Kötü demiycemde hala izlesenizde olur izlemesenizde olur diyen arkadaşlar film izlemesin dizi falan seyretsin. Ayrıca filmde anlatılan olay içeriği ülkemizde pek çok defa yaşanması açısındanda önemli.
8


avatar
 kurdele (502) -
Stronger, yaşanmış hikayelerden, azmi yücelten dramalardan hoşlanan seyiriciyi etkileyebilecek bir yapım.. Bu yıl izlediğimiz bir başka Boston saldırısı filmi olan milliyetçi Patriots Day’den farklı olarak daha derin ve daha farklı bir konu işlenmiş. Tek bir kişiye ve onun dramına odaklanıyor. Film bu anlarda oldukça başarılı. Filmin başkarakteri Ne yani, bacaklarımı kaybettiğim için kahraman mı oldum¨ diye sorması beni orada çok duygulandırdı.Bu arada vefalı insan sevdiğine sadıktır, her anlamda bunun bir örneğinide BREATHE 2017 filmindede gördük .Ayrıca filmin sonundaki Josh Ritter' in Homecoming müziğide favkaladeydi son söz Film bence güzel ama mükemmel değil.....


avatar
(249) -
Adamı izlerken yoran, boğan dramlardan. Çok daha iyilerini gördük. Bence süresi çok uzun olmuş.
6


avatar
(293) -
Jake Gyllenhaal ve onun oyunculuğu olmasa bu film beni sonuna kadar tutar mıydı bilmiyorum.Bu tür başarı ve gerçek hayat hikayelerini severim genellikle ama bu tarzda çıkan önceki filmler kadar iyi değildi.Duyguyu hissettiremedi.Diyaloglar ve sahneler fazla etkileyici yapılamamış.


avatar
(177) -
Boston saldırısı ile ilgili Patriots Day filminden sonra Jake Gyllenhaal'ın oynuyor olmasının da etkisiyle izlediğim bir yeniden doğuş hikayesi. Durağan geçen bir film. Aile içi diyalogları beni soğuttu biraz filmden. Çok beğendiğimi söyleyemem. İzlemesem de olurdu kategorisine alarak 5 puan veriyorum.
Filmi izledikten sonra; bu topraklarda yaşanmış onlarca saldırı ve kurbanların anısına bir tane bile film çekilememiş olması düşündürdü beni. Çekilse ne olur dememek lazım. Amerika filmlerle kazandı kaybettiği savaşları. Hintliler kültürlerini filmleriyle yaydı dünyaya vs. İnsanların Türkiye'yi ''Geceyarısı Ekspresi'' gibi filmlerle tanımasını istemiyorsak, yaşanmışlıklarımızı anlatmamız lazım. Yoksa kendi kendimize yaptığımız propaganda kısır bir döngüden öte birşey değil.
5


avatar
(1199) -
Etkileyici bir biyografi,dram filmi. İzlediğime memnunum ama mutlaka izleyin diyemem. Jake G.'nin oyunculuğu ve filmin sonunda yayınlanan Jeff'in gerçek görüntüleri için izlemeye değer.
6


default avatar
(9) -
Böyle filmlerde filme konu olan şahsın verdiği hayat mücadelesini beklersiniz. Ancak bu pek filme yansımıyor. Daha çok kahramanın çevresindekilerin psikolojik durumlarına odaklanıyor gibi. Bol alkol ve oldu ne yapalım gibisinden. Jake Gyllenhaal performansı iyi. Ancak filmden yeni hayatına alışma ve bunun için mücadele bekliyorsunuz. Gerçek şahsın hayat hikayesinde bu mücadele var. Ama film hikayenin başlangıcını anlatıyor. Mark Wahlberg'li Kara Gün filmini izlediyseniz olayla ilgili bağlantıları yakalayabilirsiniz. İzleyin bir şey kaybetmezsiniz.
5


avatar
(250) -
kaçıncı boston olayı filmi bu denecektir ama bu film de farklı bir açıdan bakmış olaya.. dehşet bir dram mı değil ama yine de izlenir.. sinema tekniklerinin nasıl geliştiğini ortaya koymuşlar bayağı.. bacak olmaması bile dert değil artık. Kaybediyorlar bir şekilde
5


avatar
(34) -
Sinemada izlemeye değmez ama Jake Gyllenhaal hatırına evde izlenebilir.


avatar
(374) -
Bir kahramanlık öyküsü beklemeyin, ama Jake Gyllenhaal ın iyi oyunculuğu ile engelli kardeşlerimizin neler yaşadıdığını bir nebze hissettiriyor. Gerçek hikaye iyi oyunculukla ahım şahım olmasada kendini izlettiriyor ..
7


default avatar
(10) -
Herkes kahraman filmi bekliyor. "Nasıl başardı" tarzı filmlerden diye. Ama değil. İçinizi sıkmasın, izleyin...
8


default avatar
(183) -
Biraz ağır ilerleyen ama hepimize birer engelli adayı olduğumuzu hatırlatan gerçek bir yaşam öyküsü.
8


avatar
(1189) -
Hollywood bu işi iyi beceriyor; yani biraz da olsa halkın ilgisini çeken bir hayat hikayesini allayıp pullayıp güzelce paketleyip pazarlama olayını... Kötü bir şey demiyorum, yanlış anlaşılmasın, övüyorum adamları Gülücük
Halbuki bizde bunları 10'a katlayacak hikayeler var ama (misal Ayla, gördük işte) bunları başarıyla halkın beğenisine sunabilecek yapımcı, senarist, yönetmen yok. Jeff Bauman'ın hayatını da daha çok dizi yönetmeni olarak tanınan David Gordon Green, gayet başarılı ve etkileyici bir şekilde yansıtmış beyazperdeye. Yaşananların hem draması hem de kişilerin psikolojileri izleyiciye geçtiği muhakkak.

Prisoners , End of Watch ve Nightcrawler'la Oscar'a aday olan ama sadece adaylıkta kalan Jake Gyllenhaal, bakalım bu kez adaylıktan öteye geçebilecek mi...
8

Cevaplar (1)
avatar
(374) -
Tamamen katılıyorum Gülücük
7


1
| Bildir


default avatar
(93) -
izlemeye değmez.sıkıcı ve farklı hiç bir yanı yok.tek artısı Jake Gyllenhaal oyunculuğu
6


avatar
(136) -
İyi bir film, güzel bir gerçek hikaye öyküsü.
6


avatar
(91) -
Jake Gyllenhaal gerçekten iyi bir performans göstermiş. Bir yıkım anı sonucu hayata tutunma öyküsü. Klasik bir senaryo yeni bir şeyler vaad etmiyor. Hikayede bazı eksiklikler gözüme çarptı bunlardan biri iki sevgilinin bombalamadan önceki yaşamlarına fazla değinilmemesi ve filmin sonunun aceleyle bağlama çabaları.
6


avatar
(3414) -
Boston maratonu saldırısından sağ kurtulup, olmayan ayakları üzerinde duran bir adamın hikayesi!... Gerçek hikayeler her zaman daha etkileyici olmuştur benim için. Güzel bir ayağa kalkma, pes etmeme hikayesi. Jake Gyllenhaal oynadığı rollerin hakkını veren hatta rolü yaşayan, yaşatan oyunculardan! O varsa her zaman izlerim. Kahramanımızın kendisi, ailesi, sevdikleri ve yaşadığı bölgedeki insanlarla olan ilişkisi filmde iyi yansıtılmış. Kimine ters gelebilir ama özellikle abdlilerin bu tarz olaylardan sağ kurtulanlara kahraman payesi vermesi, bir şekilde destek olması, kitap, film olayları, ticari bakımdan ziyade başkalarına ilham olma anlamında bence gayet makul ve doğru... Ben tavsiye ederim, iyi seyirler olsun. İnsan denen varlığın her koşula ayak uydurması ve inatçılığı, yaşama tutunması gerçekten takdire şayan!


avatar
(1233) -
Bombalamadan 1 yıl sonra 8 Nisan 2014 yılında çıkan "Stonger" adlı kitabın uyarlamasıdır.. Kitabı Jeff bauman, Bret witter ile birlikte yazmıştır yani ayrıca türü " Otobiyografi " dir..Filimi öyle aksiyon falan izleyicileri boşuna izlemesin sıkılır yarıda kapatır ve gereksiz zaman kaybına uğrarsınız.. Mümkünse filimi bu türü sevenlerin ( Biyografi-Dram) izlemesini tavsiye ederim..
Sürprizbozan: Göster
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Stronger
Dizi Altyazıları
Westworld (6,750) The Flash (4,024) The 100 (3,772) La casa de papel (3,177) Legion (3,086) Supernatural (1,775) The Expanse (1,668) Fear the Walking Dead (1,472) The Big Bang Theory (1,421) Colony (1,323)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018