Giriş Kayıt

Maymunlar Cehennemi: Savaş (2017) Yorumlar


War for the Planet of the Apes

En çok beğenilen yorumlar
avatar
(39) -
Eğlence sektöründe, Andy Serkis gibi emek veren insanları nadiren görüyoruz. Çoğu parasını alıp çıkıyor, ardına bile bakmıyor. Bu adam ise, çok fazla göz önünde olmamasına rağmen, çok çalışarak, güzel şeylere imza atıp, geleceğe bir şeyler bırakmanın peşinde gibi. Hakkında hayırlısı olsun.


default avatar
(3) -
Vasat bir film olmuş bence. Hikaye daha iyi anlatılabilirdi. Yazık omuş.
6


avatar
(1116) -
25 yıl önce Caesar ın filmlerinin böyle olabileceğini kim hayal edebilirdi ki
7


Yorumlar (40)
default avatar
(1617) -
Serinin gerisinde kaldı , daha vurucu filmler bekliyoruz ....
7


default avatar
(4) -
fazla kasmayın gençler. serinin tüm filmlerini izlemiş herkes bu filme de gidecek eşek gibi izleyecek. konu senaryo görsellik ne olursa olsun iz le ye cek. o yüzden film ile alakalı olumsuz yorumlara takılmadan devam edin. bizim izleyici kitlemizin bu tip serilerde zorlanması zaten normal. Niye ? okulda aldıkları kompozisyon eğitiminin yetersiz kalmasından kaynaklı. Giriş gelişme sonuç. şuan halen gelişmeleri yaşıyoruz. filme gelince film işte izle yorumla serinin hatırına torrent bekle indir arşivle bu kadar.
1


default avatar
(3) -
Vasat bir film olmuş bence. Hikaye daha iyi anlatılabilirdi. Yazık omuş.
6


avatar
(48) -
"Savaş" diye gittim ama ne yazık ki savaşın adı var kendi yok. Yer yer duygusal yer yer aksiyon 3d ve dublajlı izlemek ayrı bir avantajdı. 7/10
7


avatar
(813) -
Senaryoyu pek tutmasam da orta halli bir filim olmuş. Amiah Miller (küçük hanımefendi) de dahil oldu artık. Seri devam edecek, anlaşıldı.
Serinin en zayıf halkası olduğunu söyleyebilirim.
Herkese iyi seyirler...


default avatar
(111) -
İlk 2 filmi kadar başarılı bulmasamda izlenebilir bir film olduğunu düşünüyorum. Sonuçta bölümün adı savaş diye geçsede savaş karşıtı maymunların hayatta kalma mücadelesi verirken olayların dramatik bir hal almasıyla beraber sergilenen oyunculuk izlenmeye değer kılıyor filmi..
8


default avatar
(9) -
Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(10) -
Film bence hikaye olarak gayet güzel olmuş ama filmin kendisi olmamış. Nedeni çok açık. Fragmanlarda, afişinde ve hatta isminde geçen "war" savaş filmin çok ufak bir kısmı dışında yoktu. Yani insanları beklentiye sokup daha sonra bir yol filmi ile karşılaşınca tabiki beğenilmez. Başta bize böyle izlenimler vermese, böyle bir beklenti oluşmasa çok daha fazla insan belki salondan mutlu ayrılacaktı.

Ama salondan çıkarken ki konuşmalar hep şu seviyedeydi.
"Yaa bir ara bir uyumuşum, içim geçmiş işte... sonra uyandım bir baktım hala aynı sahnedeler."

Bir başkası...
"-Filmde neredeyse uyuyacaktım zor tuttum kendimi,
diğeri;
-ben uyudum."

İşte filmin beğenilmemesinde yatan sebep bu. Film gerçekten ağır bir film. Aslına bakılırsa ben oldukça beğendim. O karların içindeki yolculuk, verilen dram, acılar oldukça iyi. Özellikle görsel efekt anlamında aşmış bir film. Cesar mükemmel olmuş. Lakin dediğim sebeplerden ötürü ve vurucu bir final yapamamalarından ötürü tam istediğim tadı alamadım. Yine de sinemada izlenir bence. Ama uyarımı dikkate alın, film ağır ilerliyor...
6


avatar
(178) -
bundan önceki daha güzeldi. 6 / 10 çok bile.
6


default avatar
(31) -
Adamlar maymunlarla muhteşem film çekiyorlar bizimkiler insanlarla doğru dürüst film çekemediler daha böyle ;D
8

Cevaplar (4)
default avatar
(33) -
okuduğum en doğru yorumlardan biri Çok Mutlu


+1
| Bildir
avatar
(72) -
Onlar maymun değil hatırlarsan


+1
| Bildir
default avatar
(31) -
Yok artık maymun değilmi daha neler Çok Mutlu Çok Mutlu
8


0
| Bildir
avatar
(11) -
+1


0
| Bildir


default avatar
(11) -
çok güzel dramatik sahnesi bol olan bir filmdi.Çok beğendim.
10


avatar
(18) -
Filmin temposu daha eski bölümlere göre daha azdı. Hatta filmin aksiyon macera dram üçgeninde dram tarafı çok daha ağır basıyordu demek yanlış olmaz. Kötü adamımızında filme oturmadığını düşünüyorum. Bence imdb puanı kesinlikle abartılı.
7


default avatar
(14) -
Filimi dün sinemada izledik . Görsellik ve seneryo bakımından iyi bir film yeterinde tatmin ediyor . Filmde tek eksik biraz daha fazla aksiyon sahnelerine yer verebilirlermiş , ama genede kesinlikle tavsiye ediyorum . Sinemada seyredilebilecek kalitede güzel bir film .
7


default avatar
(11) -
Beklentimin oldukça altındaydı. Sırtını geçmiş başarılara yaslayan, ortalamayı düşüren bir film olmuş.
6


default avatar
(90) -
Az önce Cinepink sinemalarında izledim.Ben filmi beğendim. Fragmanı bir defa izledim ve fragmanda izlediğim ile film çok farklıydıGülücük O açıdan bana izlerken sürpriz oldu. Ve zaman zaman ne olacak dedirtti. Ama sanki birşeyler eksik gibiydi. Hani bir yemek yersiniz ama ''ya bunda birşey eksik ama ne!'' dersiniz ya aynı o tarzda adlandıramadığım birşeyler.'' Bad ape'' Gülücük
7


avatar
(280) -
Maymunların insan denen varlıktan daha değerli olduğunu gösteren Maymunlar Cehennemi: Savaş, aksiyon dozu az olmasına rağmen hikayenin dramatik yönleriyle çok şey anlatan bir film. Kesinlikle yeni serinin en iyisi.

Cevaplar (1)
default avatar
(4) -
şaka yapıyor inanmayın
6


0
| Bildir


avatar
(202) -
Sürprizbozan: Göster
6


avatar
(63) -
Olumsuz yorumların tümüne katılıyorum. Ben bu kadar içi boş bir film görmedim. Seriye resmen hakaret eden bir yapım. Tavsiyem kesinlikle sinemada ( özellikle 3d ) izlememeniz yönünde. Benim gibi serinin hayranı bile olsanız kesinlikle evde boş zamanınızda düzgün bir sürüm ile şans verin derim. Yine de karar sizin.
5


avatar
(116) -
Saldım çayıra Mevlam kayıra bir kurgu , sallapati bir senaryo... Serinin en iyi filmi Maymunlar Cehennemi: Başlangıç idi. Gerisi boş gerisi para. Keşke ilk filmden sonra yönetmen değişmeseymiş.
6


avatar
(170) -
Yapmayın, etmeyin.. İlk ikisini o kadar çok beğenmiş izleyicilere bu kadar kötü bir senaryoyla gelmeyin..
5


default avatar
(4) -
serinin en kötü filmi. uzun bakışmalar, klişe ve zorlama olaylar. kesinlikle 8 puanlık bir film değil. sinemada neredeyse uyuyacaktım, sinemada izlemenizi tavsiye etmem.
6


default avatar
(4) -
bence devam flimleri 2de kalsın 3. olmuyoooooor cesar bu kadar kötü olmamalıydı


avatar
 kurdele (2788) -
Şayet ilk iki filmi izlediyseniz, bunu da izlersiniz zaten yoruma, tavsiyeye pek gerek yok! Ama genel anlamda beklenti çok sağlam bir savaş olmasıydı, o yok! Daha farklı bir film olmuş. Benim için en güzel maymunlar cehennemi filmi her zaman mark wahlberg'in oynadigidir! Velhasıl kötü bir film değil... Ve nedense hep sezardan yanaydim filmleri izlerken:) iyi seyirler olsun.


default avatar
(179) -
Tempo olarak ilk 2 bölümün biraz altında kalsa da yine de tatminkardı. Andy Serkis, gerçek bir efsane.
8


avatar
(115) -
bir önceki bölümünü arattı... hatta serinin en kötü filmi olmuş. izlerken içimden yapmayın bunu bu seriye demekten baya bir içim sıkıldı. 8 puanlık bir film asla değil ,bu puanı nasıl oluyor da alıyor gerçekten garip.
6


avatar
(647) -
Genel itibari ile iyi bir film olmuş. Fragmana göre farklı bir filmdi, daha fazla aksiyon sahnesi mevcut olabilirmiş. Bu film ise daha çok dram ile bezenmiş. Dramın doruklarına ulaştırabilecek sahneler mevcuttu. Konular bölünmeden açıklayıcı bir biçimde anlatılmış. Bu da güzel bir yaklaşım olmuş. İzlerken hemen hemen her sahnesini sıkılmadan zevk alarak izledim. Adamlar oturmuşlar ve sağlam bir film yapalım demişler. Gerçekten de dediklerini yapmışlar. Güzel bir 3. Film olmuş. İzlemenizi tavsiye eder, keyifli seyirler dilerim.

8/10
8


avatar
(707) -
Harika bir filmdi gerçekten çok sevdim.Beklentim düşüktü.Fakat bu kadar iyi film yapılır.Draması aksiyonu görselliği her şey mükemmeldi.Bayıldım bu filme.Woody Harrelson çok iyi oynamış ve geri kalan maymunlar tam yerindeydi.Mükemmel olmuş.İki tane çok büyük bir mantık hatası dışında filmde kusur bulamadım.
Sürprizbozan: Göster
Bu sahneler gerçekten büyük mantık hatasıydı fakat film genel olarak harikaydı.Sıkılmadan izledim ve her anını merakla bekledim.Çok iyi bir yapım olmuş.Bu yönetmenin her filmi izlenir.Tavsiye ederim.
10


default avatar
(50) -
Maymunlar olmus essekler ..sacma sapan ir film olmus bir onceki ile alakasi yok.. evde bile izlenmez ben sinemada izledim :/ nasil 8 puan almis saskinim en fazla 5 eder... aksiyon hareket isterseniz yaklasmayin ha yok maymunlari gorsem yeter derseniz evde izleyin
5


default avatar
(13) -
Görsel efektte artık arşa ulaşılmış,cgı maymunların gerçeğinden en ufak farkı yok cidden cgılar çok başarılı olmuş.Konuda zaman zaman kopmalar var ama çokta seyir zevkini bozmuyor.Adı War olsada insan ve maymun türü arasında pek iş bitirici savaş göremiyoruz.
Sürprizbozan: Göster

İnsanların insanı insan yapan özelliklerininin giderek köreldiğini maymunların ise giderek insanlaştığını görüyoruz
Sürprizbozan: Göster
Filmde saf kötü veya saf iyi diye bir şeyin olmadığı,yaptığımız her seçimin bir nedeni olduğu gibi ince dokunuşlar var bu da filme gerçekçi bir tat katmış.İlk iki film kadar olmasa da güzel vakit geçirdim Ceaser'ın seçimlerini izlemek bile gayet zevkliydi aman aman bir olmasa da en iyi yeniçevrim filmlerden olduğunu düşünüyorum serinin hayranları zaten kaçırmayacaktır.(bu arada 3d izlemenin mantığı yok,boş yere gözlerinizi yormayın)
Son olarak tatkaçıran eşliğinde devam filmi düşüncem;
Sürprizbozan: Göster
8


default avatar
(307) -
bu gün özellikle sinemada izledim ve çok büyük hayal kırıklığı yasadım belkide beklentim çok yüksekti ondan dır ikinci filmin yarısı kadar bile olamamış çok üzüldüm gerçekten.
4


avatar
(7) -
Serinin tüm filmleri arşivimde mevcut , ara ara açar seyrederim .Ama ben hala o muhteşem 2001 yapımı Planet of the Apes'in devam filmini bekliyorum .
7


avatar
(280) -
Bir şeyi merak ettim, sitede Devam Filmleri bölümü neden 1968 Maymunlar Cehennemi filmi ile başlayıp devam etmiyor ki?.. Yani yeni nesil bu devam filmlerinin çok daha önceden başladığını bilmeli. Charlton Heston'ın başrolündeki film bizi dehşete düşürmüştü TRT'de ilk seyrettiğimizde, günlerce aylarca konuşmuştuk filmi.. Şimdiki yapımlar da çok başarılı. Torrente 1080p düşmesini bekliyeceğiz sabırla..


avatar
(1116) -
25 yıl önce Caesar ın filmlerinin böyle olabileceğini kim hayal edebilirdi ki
7


avatar
(39) -
Eğlence sektöründe, Andy Serkis gibi emek veren insanları nadiren görüyoruz. Çoğu parasını alıp çıkıyor, ardına bile bakmıyor. Bu adam ise, çok fazla göz önünde olmamasına rağmen, çok çalışarak, güzel şeylere imza atıp, geleceğe bir şeyler bırakmanın peşinde gibi. Hakkında hayırlısı olsun.


avatar
(22) -
Bugün sinemada filmden önce fragmanı yayınlandı.
ilk anlamadım serinin devamı olduğunu. sezar'ı gördüm hih diye hoplamışım yerimde elimi göğsüme götürdüm bir de djfdshfjsdk öyle heyecanlıyım yani.
Film çok kötü çıksa da umrumda olmayacak, sezar tutarlı olsun o bana yeter. ben sezar'ı izlemeye gideceğim zaten.
gerçekten çok fazla etkilendiğim bir karakter oldu sezar. niye öyle oldu onu da bilmiyorum. bebekliğini falan gördüm ondan sanırım.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017