Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
avatar
(151) -
" Derler ki ne zaman bir ruh bu yerden kurtulup huzura kavuşursa , tam orada bir çiçek açarmış "
İlişkiler üzerine ( + ve - ) kutupların ruhani bağlılıkları ne yazık ki gerçekten gerçek ! Umarım filmde ki bu küçük ve güzel ayrıntıyı yakalayabilirsiniz .. Gülücük Araf ta hırpalanırken sizi çıkışa götüren tek şey , sizden uzak ama sizinle ruhu bütünleşmiş diğer yarınızın sizi gerçekten çok sevdiğini ve affettiğini hissettirdiği herkese nasip olamayan O an ... gözyaşlarınızın yeşerttiği içten bir tebessümle buluşursunuz.

Dram , gerilim , dinginlik .. gerçekten güzeldi Gülücük Tavsiye için teşekkürlerimle .. irishman ..

" 2009 yılındaki intihar oranının bir önceki yıla göre yüzde 15'lik arttığı kaydedilen japonyada, intiharların çoğunluğu bu ormanda gerçekleşmiş. işsizlik, iflaslar, aşk acısı gibi olayların tetiklediği intihar eylemi, japonlar tarafından onurlu bir hareket olarak görülüyor. bazı yıllarda yetmişin üzerinde cesedin bulunduğu da görülen aokigahara ormanında her daim insan kemikleri, ilaç kutuları, ağaçlara asılı ipler, çürümüş cesetler veya kesici aletler bulmak mümkün. ayrıca genellikle ormanlarda görülen ateş yakmayınız, ağaç kesmeyiniz gibi uyarı levhaları burada genellikle ''son kez bir daha düşününüz'' veya ''lütfen intihar etmeyiniz'' şeklinde. kaynaklara göre buraya bağlı orman müdürlüğünde cesetleri muhafaza etmek için özel oda bile mevcut. tabii bu olaylar beraberlerinde pek çok efsane ve hayalet hikayesi de getirmiş. "
8


default avatar
(3) -
Fena değildi izlenebilir.
6


avatar
(185) -
İlk yarım saat durgun ve sıradan gelebilir ama film ilmek ilmek işleniyor ve sona kendini saklıyor. Duygusallık ve sevgi sizin için birşeyler ifade ediyorsa mutlaka seyredin derim. Yok bu hisleriniz emekliye ayrılmışsa yapacak bir şey yok. O zaman filmdeki ana karakterin o ormana gidiş sebebiyle aynı yoldasınız demektir.
6


default avatar
(489) -
Imdb de en çok hakkı yenen filmlerden bence, izlediğim en güzel dram filmlerinden biriydi , senaryo, oyunculuklar,diyaloglar herşeyçok güzeldi ben çok beğendim.
8


default avatar
(1) -
Eşinizle izlemeniz gereken bir film. genç arkadaşların puanlarıyla bu kadar düştüğünü düşünüyorum. yorumlarda söylenildiği gibi film biraz sıkıcı gerçekten. eğer süre yarım saat 45 dakka daha kısa sürse mükemmel olacakmış, ben atlayarak izledim keşke sıkılsaydımda atlayarak izlemeseydim dedim son sahnesini görünce evli arkadaşlar kesinlikle eşleriyle izlesinler oyunculuklara girmicem harikulade ii seyirler
10


avatar
(1191) -
İntihar etmek için geldiği ormanda geçmiş hayatının sorgulamasını yapan bir adamın hikayesi.
Sürprizbozan: Göster


Temposunun düşüklüğü ve orman dışındaki klasik konusu sebebiyle açıkcası seyrederken sıkıldım.
5


default avatar
(34) -
Gayet güzel bir film uzun evlilikleri olan çıftler beraber seyrederlese daha anlamlı olur.


default avatar
(1) -
Tek başına izledim, biraz durağan fakat boş zamanda izlenebilir. Film izleme listenize alabilirsiniz.
6


avatar
(3) -
Duygusal bir filmdi, ben beğendim
7


avatar
(3113) -
Filmi Mathew ve Ken yürütüyor. Bilindik bir konu ve oyunculuk bile gerektirmeyen bir manzara şöleni.
Sürprizbozan: Göster
Ailece seyredilebilir, iyi seyirler.
4


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Westworld (10,680) The 100 (3,311) The Expanse (2,772) La casa de papel (2,579) 12 Monkeys (2,285) The Crossing (2,247) Into the Badlands (1,842) Colony (1,626) Vikings (1,301) Legion (1,270)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018