Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(38) -
Benim gibi İris'e gıcık olan var mı? Hiç bir fonksiyonu yok ama her şeyde söz sahibi..
6


avatar
(28) -
sürekli trip atıp laf sokup ortamı terkeden ergen modundaki wally ye gıcık olan başka biri var mı??
10


avatar
(631) -
1. Sezon 15. Bölüm efsane olmuş. Şimdiye kadarki en iyi bölümdü bence.
10


Yorumlar (624)
default avatar
(35) -
Cidden zamanını kıymetli bulan bu diziyi ilk bölümde bırakmıştır bence. Kötü yani gerçekten kötü bir dizi. Çizgi romana yazık olmuş.


default avatar
(5) -
En çok sevdiğim süper kahramanlardan olan hatta çocukluğumda dizisini izlediğim ve tekrar çıkacağını duyduğumda heyecanla başladığım ama hüsrana uğradığım dizi. Başlıyacaklara tavsiye başlamayın.
1


default avatar
(21) -
Son sezon Thinker'ın gelmesi ile bence daha iyi oldu Reserve Flash'tan beri kaliteli bir Villain gelmemişti Flash dünyasına aynı şey Yenilmezlerin son filminde de geçerli Thanos gelince yenilmezler çıtayı şaha kaldırdı bir dizide villain çok önemli çünkü kötü dediğin ne tam kötü olacak ne de tam iyi


default avatar
(2) -
Yorumlara pek aldanmayın bence çok iyi olmasada iyi bir dizi çoğu diziden kat kat iyidir hele de dc seviyorsanız
9


avatar
(11) -
Diziye uzun zaman önce adam gibi senaristler almalıydılar. Bu hallere gelmesi kolayca engellenebilirdi. En azından çizgi romanından bire bir konular aktarsalardı. Irisi seven tek bir izleyici yok sanırım. Alın size süper kahraman nasıl olsa tutar mantığını yutan yok.
4


avatar
(189) -
Bu dizi o kadar çok şişirilmiş ki anlatılmaz derece de yani nedense ben hiç ama hiç beğenmedim ilk sezonu indirdim deneme amaçlı nasıl diye 2 bölüm zor idare ettim o kadar çizgi roman filmleri izledik ama bunun gibi vasatını görmemiştim bana göre tabi senaryosu klişe zaten diğer diziler gibi sürekli aynı şeyler kötü adamları yakala vs vs ama ergen kesimi biraz bu diziyi yere göğe sığdıramıyor bence kafanızı kaldırıp diğer kaliteli dizilere bakın derim
1


avatar
(107) -
Ya arkadaş gazeteci sıradan bir sevgiliyi takım lideri yapıp oturtmuşlar sanki müthiş dahi gibi milleti yönetiyor bu sezon o kadar kıl oluyorum ki, dizide acil ölmesini dilediğim karakter iris. Kahveler elde, laboratuvarda çalışanların kıyafetleri sanki yeni sezon marka kreasyonları gibi, balodan gelip doğrudan laboratuvar'a mı geçtin dersin, göze batıyor ve hiç gerçekçi durmuyor. Dizi çok saçmalaştı, bu sezonun düşmanı da aşırı vasat kaldı. Dizinin zaten en iyi sezonu standart kalitedeydi şu sıralar bitik durumda


default avatar
(1) -
Dizide mantık hatası diz boyu.

Adamlar formül bulmuş her bölüme uyguluyorlar.
İlk 10 dk kahve içerlerler.
10:20 dk arası bir meta çıkar polisler olay yerine gider.
20:30 dk arası Fastest Man Alive bir güzel dayak yer.
30:40 dk arası Flash benzinliğe(Star Labs)a yanaşıp gaz(HAYDİ BARRY GÜVENİYORUM SANA) yüklemesi yapıp metayı döver. Ha burada da biraz dayak yemeyi unutmaz.
40:42 dk arası ileriki bölümler için kısa gönderme.

Her bölümde herkein konuşmaları tamamen aynı. Yanisi kendi klişesinde boğulan malımsı bir dizi. Bir de tabi Iris malı var.

Cevaplar (1)
default avatar
(5) -
Dizi tam olarak tarif ettiğiniz gibi tebrikler yorum için.


1
| Bildir


default avatar
(2) -
Bitirin şu diziyi artık. Sırf flash'a olan saygımdan dolayı izlemeye devam ediyorum.


avatar
(112) -
İlk sezon güzel gibiydi.Sonrasında ise zoom'un olduğu bölümlerde çok zevk aldım bu puanıda sırf zoom'un hatırına veriyorum zaten.
2


default avatar
(6) -
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(1) -
3. sezonun başından beri ya sabır diye diye izledik ve nihayet 4. sezon 17. ve 18. bölümden itibaren dizi yine güzelleşmeye başladı.


avatar
(2) -
Iyi ki birakmisim dedigim diziler arasinda hala 1. sirada.


default avatar
(47) -
Şeyimin vitaminsiz çakma süper kahramanı! irisi ayrı kıl bi tip kendisi de ayrı kıl bi tip! sürekli iyi niyet ve salak ayağına yatmalar... bu dizide kim süper kahraman değil bir tek onu çözemedim, yakın zaman içerisinde aşırı geniş bakış açısına sahip çakma üvey babası ( irisin öz babası joe west ) rolündeki adam da süper olsa süper olur yani, bir o kaldı zaten !
Geçen gün tesadüfen baktım ileri sararak ne oluyor diye, iyi ki uzun zaman önce bırakmışım.

Seni hiç özlemeyeceğim kırmızı suni deri giymiş vitaminsiz süper salak kahraman!
2


avatar
(6) -
bu bölümü de izledikten sonra şunu farkettim, ben bu diziyi sadece flash efekti için izliyorum..
(04.sezon 16.bölüm için)
7


default avatar
(1) -
Artık izlemeye dayanamayıp sadece bu bölümü değil elimdeki geçmiş sezonları da sildim. Keşke ilk sezonda final yapıp geçmişten güzel bir dizi olarak hatıralarımızda kalsalardı.Her bölümde bir icat yapmaları yetmezmiş gibi,
Sürprizbozan: Göster
Yazık oldu yıllarımıza...


default avatar
(190) -
Diziyi 3 sezon finalinden sonra izlemedim fakat
Sürprizbozan: Göster
sözler kullandığı kısımlardan sonrasını hatırlamıyorum bayılmışım kendime geldiğimde annem baş ucumda bileklerimi ovuyordu sen nasıl bu hale geldin diye...
(04.sezon 16.bölüm için)
5


default avatar
(2) -
Sürprizbozan: Göster
.evlerden ırak deyimin bu dizi için söylenmiş olmalı joenin ne güçleri olacak acaba . alie boyu süper kahraman dizisi
4


default avatar
(2) -
aga bu dc comics kahramanlarının 7 sülalesi kahraman olmak zorundamı . bir zavallı joe kaldı adamcağızın hamile sevgilisinin bile güçleri var. dizinin cılkı çıktı .
4


avatar
(450) -
ilk sezonu çok güzel ama sonrası zorlama oldu artık...
6


default avatar
(2) -
final yapsa da kurtulsak denilen dizi oldu artık.


default avatar
(37) -
Ilk 2 sezonu seyrettikten sonra biraktigim dizi. Her ne kadar cok sevmesemde justice league de keske flash rolunu Grant Gustin oynasaymis dedim. Seyredecek hic bir seyiniz yok bos vaktiniz coksa cerezlik ac muhabbet arasinda oynasin bir kenarda.
6


default avatar
(4) -
çok yavan gidiyor dizi,2. Sezondan sonra ne yapacaklarını şaşırdılar, birde çok dandik mutant güçler çıkıyor ortaya,her bölümde barry önce bu dandik güçte olan mutantlara kaybedyor, flash takımı aralarında sorun yaşıyorlar falan,sonra birlikte yenemeyeceğimiz birşey olmaz deyip kötü adamı yakalıyorlar,barrynin anlamsız aşırı ahlaki titizliği,sürekli aralarında bir sorunları varmış gibi sahnelerin olması,saç baş yolduruyor adama, bırakacağım artık bu diziyi.
6


default avatar
(30) -
Yıl olmuş 2018, hala diziyi bırakmayanlar var sanırım. Dizi 2. sezonda öldü. Cenazesi kaldırıldı.
Bakıp çıkayım dedim.
4


default avatar
(8) -
An itibarıyla bu diziyide bırakmış bulunmaktayım iyi dayandıgımı düşünüyorum. Hayatm da ilk yarım bıraktıgım dizi arrow du 6 ayda ninja oluyolardı şimdi de bunda takıma giren herkes meta oluyor joe ve iris de yakında meta olmazsa bende bişey bilmiyorum aklı olan başlamasın...


default avatar
(1) -
Diziye sırf o kadar izledim diye devam ediyorum. İş artık keyif almaktan çıktı katlanmaya dönüştü. Dizinin geldiği bu hal beni gerçekten üzüyor. Senaryoda tahmin edemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Karakterlerden biri bir karar almak zorundadır ve mutlaka daha sonra pişman olacağı kararı alır, mutlu mesut işleri halleden ekibimiz rahat batmışçasına birden tuhaf triplere girerler ve güya işler dramatik hale gelip karmaşıklaşır. Sonra içlerinden biri üzülür veya küser alt kata iner. ekipten birisi ben konuşurum diyerek arkasından gidip gönlünü alır. bütün dizi bunun üzerine kurgulanmış vaziyette.
5


avatar
(1) -
Diziyi sırf önceki sezonlar yüzünden izliyorum, vakit israfı bırakacağım zaten 5. sezon başlarken. İris ölsün herkese benden çay!
(04.sezon 11.bölüm için)


default avatar
(3) -
Bazıları bilimkurgu veya fantastik dizilerde mantık aranmaz derler ama her dizinin kendi içinde bir mantığı olmalı ve Flash artık kendi mantığıyla çelişiyor.
Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (1)
avatar
(6) -
1 birim hızdaki standart flash iris ile ilgili bir durumda aniden 1000 birim hıza çıkabildiği için artık alıştık..
7


4
| Bildir


avatar
(518) -
Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(7) -
Bu sezon bitsin bende rafa kaldırıcam bu diziyi hatta arşive eklemeden direk silebilirim bile, naziler saldırıyor ellerinde otomatik tüfekler ama hepsi kahramanlarımıza ateş etmeden dipçikle saldırıyor, şaltere basılacak ekibin en yaşlısı yapıyor flash bildiğin zamanı durdururcasına hızlıyken en saçma işlerde görev alıyor hatta genelde diğer insanlarla aynı hızda koşuyor bi yerlere. Neyse belki de dizi çocuklar için yapılmıştır biz yetişkinlere uymuyordur sorun bizdedir kim bilir Gülücük


default avatar
(4) -
Sezon 1 dışında çok kötü bir dizi.Hatta son sezonda iyice berbat hale geldi. Eğer izlemediyseniz daha iyi diziler var. Boşa zaman harcamayın.
1


default avatar
(44) -
The Flash 4x8 için izleme sırası şöyle:(malesef hepsini izlemek zorundasınız bu sefer çünkü 4 bölüm de ortak kaçış yok)

1. Supergirl 3x8
2. Arrow 6x8
3. The Flash 4x8
4. Legends of Tomorrow 3x8
8

Cevaplar (4)
default avatar
(27) -
Bu sıralamada mı izlememiz gerekiyor?
10


0
| Bildir
default avatar
(44) -
Evet dostum aynen bu sıralamada izlemek gerekiyor. Ben de sadece The Flash izliyorum normalde, diğerlerini izlemeyecektim ama olmuyor.
8


0
| Bildir
default avatar
(3) -
Diğer dizilerinde izlemini artırmak için izleyicilere kurulmuş bir tuzak. Önceden Arrow'u da izliyordum ama bu sezonda artık tahammül edemeyeceğimi anladım, tam kurtuldum derken 4 diziyi birleştiren bir saçmalık yapmışlar ama diğer dizileri izlemeyi hala düşünmüyorum.


1
| Bildir
default avatar
(7) -
izlemeyin sakın.izlemezseniz dizinin gidişhatından birşey kaybetmiyorsunuz. dizilere giren kısa film gibi bişey. başka dünyadaki naziler bizim dünyamızı ele geçirmeye çalışıyor gibi bişeyler.


0
| Bildir


default avatar
(91) -
Tamam Allah nazilerden razı olsun dicektim ki yine evlendiler...
8


default avatar
(6) -
Hevesle takip ediyordum ama birkaç sezondur cidden mahvettiler diziyi. Bıraktım şu anlık...


default avatar
(78) -
bu diziyi yarım bırakmakla kalmadım. arşivimden,izleme listemden,hayatımdan tamamen sildim..verdiğim puanı bile alıyorum geri..izlediğim bölümlerde burnunuzdan gelsin...kimse izlemesin diye kampanya bile başlatmak istiyorum


avatar
(17) -
Başladım, yarım bırakmak istemediğim için devam ettim ama artık ileri almaktan dizinin sadece 15-20 dk sını izlediğimi fark ettim. Çok saçma konuşmalarla geçmeye başladı bölümler. 6. bölüm oldu her bölüm birbirinden kötü. Bence dizinin adını artık flash değilde loser flash koysunlar benden de bu kadar..
4


default avatar
(11) -
dayandım dayandım ama benden bu kadar 4.sezon 5.bölümü izledikten sonra dizi benim için bitmiştir gerek yok izlemeye

Sürprizbozan: Göster
3


default avatar
(7) -
4. sezon 5. bölüm itibariyle izlemeyi bırakmış bulunuyorum. Tamamen zaman kaybı bir dizi haline geldi. Koşmayan Flash olur mu bir bölümde yahu?

Sürprizbozan: Göster


bölümün ortasında kapadım ve bir daha izlememe kararı aldım. Yazık böyle güzel başlayan bir diziye
1

Cevaplar (1)
default avatar
(11) -
aynen hocam cok saçmaydı bende dayandım dayandım bende en sonunda bıraktım izlemicem artık
Sürprizbozan: Göster
3


2
| Bildir


default avatar
(23) -
Giderek bozuyor. Bir yıldız daha kayıyor.
1


default avatar
(24) -
Artık işkence ye dönen bir hal aldı bu son benim için elveda flash zırvalağına.
4


avatar
(6) -
Daha ne kadar kötüye gidebilir acaba diyordum ki bu bölüm Everest oldu sanırım..
(04.sezon 05.bölüm için)
7


avatar
(415) -
Başlarda "Flash" izlenir bu dedim, bağrıma bastım ama bu kadar saçmalığada dayanamadım. Yani hızı ile bataklığı geçerim sanan flash sanırım bataklığın içine gömülmeye başladı. Dizinin adı yanlış olmuş "1 dizi 1 sezonda nasıl batırılır" olmalıymış.
5


default avatar
(190) -
Dizideki mantiksizliklarin ve sacmaliklarin ardi arkasi kesilmiyor ! buraya hangi birini yazsam bilemedim, Iris konusunda ise bu kadar gereksiz ve sevimsiz bir karakter neden bukadar goze sokulmaya calisiliyor anlamis degilim, Arrow'u bu dizi icin mahfettiler, Arrowda da Laurel karakteri hic sevilmiyordu ve sonunda karakter öldu, burada ise birakin Irisi öldurmeyi yukselttikce yukselttiler, Iristen nefret etmemin bir baska nedenide dizide karakter bakimindan daha cok islevi olan Caitlin karakterinin Irisi on plana cikartmak adina surekli arka plana atiliyor olmasi, bu bir pembe dizi degil evet ama Iris ve Barry yerine Barry ve Caitlin yazilsaydi eminim dizi daha az tepki toplardi, sanirim diziyi daha cok 10 - 20 yas arasi kesim seyrettigi icin senaristler bu yuzden bu sekilde yazmaya devam ediyorlar senaryoyu, Daredevil ve Gotham gibi kaliteli dizileri izledikten sonra gelip burada bu dizileri (Flash, Arrow, Lot vs) övmem pek mumkun degil acikcasi...
5


default avatar
(1) -
Çocuklugumdan bu yana Justice League ve kahramanlarinin hayrani olmamin sebebiyle diziyi başladiği günden 1.sezon 1.bölümden beridir Klasör klasör bölüm bölüm altyazisiyla v.b.v.b. arşiv yapan beni Ciddi ciddi ara mara vermeyi değil diziyi Tamamen birakmayi, tüm bölümleride siLip atmayi düşündürmüştür artik.. Bir dizi nasil Mükemmel başlayip sezonlarca bölümlercee salak saçma devam eder, Flash dizisi çok iyi bir örnek.. O kadar ve o kadar ve o kadar tiksinti verici bi hal aldi ki artik son 2 sezondur, İnanin artik rahatsizlaniyorum ya..

Benim en başindan beridir düşüncelerim vardi ama artik çok net eminim, Kimse artik şunun aksine beni inandiramaz ki dizide Irıs rölünü oynayan kiz senaristlerin yönetmenin kiz arkadaşi sevgilisi falan galiba.. Hiiiiç gülmeyin hiç yabana da atmayin bu dediğimi...... Burada bu kadar insaniz, ENVAİ çeşit dizi izleyen insanlariz hepimiz, Bana bi tane dizinin bu denli içine edip, Daha fazla gösterilen daha fazla üzerine sahne yazilan bi rol daha yok yaa yok artik sinirden inanin deliricem yazmak istemiyorum ya.. Harbi öyle kendimi tutarak yaziyorum ki şuan bu yorumu Anaaaaa avrat soy sop sövmeden yaziyi bitirmek için, boş yere banlanmamak için kendimi tutuyorum..

Irıs (..buraya küfürler yazildiğini farzedin...)'in 2.bölümde bi anda barry'in
Sürprizbozan: Göster
demesi aslinda kafalarda dizinin Bittiğini, Dizinin arka planindaki insanlarin bile kimseyi iplemediği o kadar belli ki.. O sahne Dizinin yapimcilarinin '' eehehehehehhehehehe ulan ne dalgaaaa geçiyoz bu izleyicilerle eehehehehee '' demesinin üstü kapali halidir başka bişiy değil arkadaş değil beeee vallahi değil...... Yani o an o lafi okudum, inanin diyorum Yemin ediyorum Videoyu durdurdum gittim mutfağa çay aldim oturdum pc başina youtube açtim, forumda dolandim çayimi içtim dikkatimi başka şeylere odaklamaya çaliştim.. Sonra diziye geri döndüm ve Irıse, senariste, yapimciya, yönetmene, yine İrise öyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bi küfür ağzimi açtim kiiii yani off diyeyim of..... Dizi bitmiş beyler bu dizi artik bitmiş. Ben artik barry vitaminsizinin dayak yemesini yerlerde sürünmesini, Daha sonra hadi hadi yaparsın sen aslansın sen süpersin sen triplerini izleyemiyorum... Run barry run geyiği artik içimi baydi böyle sinirden gülemiyorum bile.. Irısi zaten bu forumda oldu olasi Nefret kusan En birinci kişiydim geçmiş yorumlar belli, Bana tepki gösteriyodu bazi arkadaşlar, Demek ki bugunleri görmüşüm işte, yaklaşan tehlikeyi görmüşüm işte.. Neyse... Yazik yaa valla yazik..

3.bölümü ve sonrasini izlemedim izlemeyide düşünmüyorum şuan.. Şu dizi iptal edilsin ve bitsin artik.. Öyle nefret ediyorum ki şuan diziden....
1


default avatar
(2) -
Bi yorumlara bakem düzelen bişey varmı dedim yokmuş Gülücük.. İyi ki bırakmışım aylar önce Gülücük)


default avatar
(2) -
Çocukluğumun en etkileyici çizgi romanlarından biriydi. Demir adam gibi bunu da mahvettiler. Soytarıca diyaloglar, her an dans etmeye hazır müzikal tiyatro sahneleri... Artık daha fazla dayanamayacağım. Bir daha da böyle ciddiyetsiz yapımlara bir bölümden fazla şans tanımayacağım.
2


avatar
(3) -
wells geldiği için bölüm önceden izlediğim sezon bölümlerinden hoş geldi bana
(04.sezon 03.bölüm için)


default avatar
(30) -
Diziyi hala izlemeye devam edenleri cidden tebrik ediyorum. Sabır katsayınız çok yüksek.
4


default avatar
(7) -
Iris'in içinde olduğu tüm konuşmaları ilerletiyorum. Dizi artık çekilmez bir hal aldı. İlk sezona kıyasla fersah fersah kötü. Bıraktım bırakacağım izlemeyi.
(04.sezon 03.bölüm için)
1


default avatar
(13) -
Yapımcı oturup bütün gün acaba asıl bir kötülük yapsam da dizi daha kötü olsa diye düşünüyor galiba tebrik edip bırakıyorum.
4


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 9 Sonraki ›
The Flash
Dizi Altyazıları
Westworld (17,768) La casa de papel (3,336) Into the Badlands (2,605) Supernatural (2,299) Legion (2,172) Krypton (2,161) Fear the Walking Dead (1,884) The Flash (1,863) Gotham (1,614) The Big Bang Theory (1,567)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018