Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(114) -
Netflix tam şeytanın bacağını kıracak derken beklentilerim yine Bright’da olduğu gibi yerle yeksan oldu. Orijinal güzel bir senaryo, muhteşem bir atmosfer ama film bi türlü sizi içine çekemiyor. Son kısımda tam hadi oluyor bişeyler diye beklerken ortalama bir final yapınca da filmin bir numarası kalmıyor haliyle. İzlemeyin demiyorum yalnız beklentiyi hafif düşürmenizde fayda var.
6


default avatar
(96) -
Ben filmi beğendim hoşta yorumlara baktım mantık hatalarından falan bahsedilmiş. Hepsi tartışılır doğru bulunur yablış bulunurda benim gibi filmi beğenenin bile tartışamayacağı bir mantık hatası var bu filmde.

Sürprizbozan: Göster


avatar
(362) -
Arkadaşlar filmi henüz izlemedim hafta sonu izleyeceğim büyük ihtimal ama sonu bir yere varmıyor, iyi final olmamış vs. gibi yorum yapanlar için ( bilmeyenler varsa) şunu yazayım. Annihilation Jeff VanderMeer'in Nebula ödüllü bilimkurgu serisi Southern Reach üçlemesinin ilk kitabı. Yani sonu açıkta kalması çok doğal. 2. Authority (Yetki) ve 3.kitap Acceptance (Kabulleniş) film olarak çekildiğinde sanırım her detay çözülür. Avatar ve Arrival karışımı bir film diye okuyorum. Arrival'a bayılmış biri olarak umarım beğenirim. İzleyince tekrar yazarım kesin yorumumu. Wink


Yorumlar (86)
avatar
(38) -
Sinemada metafor dilini kullanmak genel izleyiciye hitap edememesi anlamında riskli bir seçim. Zaten bu sebeple çok fazla örneğini de göremiyoruz. Bir film metaforlar üzerinden mesaj verecekse izleyiciyi elinde tutmak için daha fazla çaba göstermeli, tempoyu düşürmemeli, kurgusu sağlam ve oyunculukları da üst düzeyde olmalı. "Annihilation" da maalesef bu unsurların hiçbiri sağlıklı işlemiyor.
Filmin aslında sağlam bir temeli olduğunu hissediyorsunuz ama o kadar dağınık ve kopuk bir ilerleyişi var ki beyniniz sahneleri sıraya koyup bir anlam çıkartmaya çalışırken pes ediyor. Bu yönüyle özellikle sonlara doğru Terrence Malick in "Tree of Life" filmindeki hissiyata kapıldım diyebilirim.
Benzer yönleri olması açısından karşılaştırmak gerekirse yerden yere vurulan "Arrival" filmi bile metafor dili kullanımı ve yukarıda belirttiğim unsurlar yönünden "Annihilation" dan çok daha nitelikli bir film benim gözümde.
Her şeyi bir kenara koyarsak, film yeni bir şeyler anlatmaya çalışıyor ve sizi üzerinde düşünmeye zorluyor. Sadece bu iki sebepten dolayı yerin dibine batırılmayı da hak etmediğini düşünüyorum. 6/10
6


default avatar
(8) -
arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi üzerine ve imdb puanına güvenerek izledim. Sonuç pişmanlık. Yönetmenin ve oyunculuğun başarısına diyecek birşey yok. Fakat filmi izlerken hiçbir karakterin sizi yanınıza çekememesi senaryonun başarısızlığının kanıtı. Fikir güzel kabul, ama konunun akışı ve karakterlerin ruh halleri sinirimi bozdu. Yani... Diyorsanız ki Natalie Portman olsun da isterse figüran olsun yine izlerim, buyurun izleyin.
3


default avatar
(519) -
Her ne kadar devamı düşünülerek yapılmış diye akıl yürütsek de en azından elimizde bir şey olur tutunacak.Şimdi bu izleyiciye saygısızlık değilde ne.Millet buna para veriyor yeri geldiğinde.Madem devamı olan bir şey dizi yap.Böyle sapsız supsuz tatsız tuzsuz bir film olabilirmi .Hem Natalie Portman hem Alex Garland saygı duyduğumuz işlerin içindedir hep ama buna anlam veremiyorum bir türlü.
6


default avatar
(2) -
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(38) -
Güzel film. bişi var , sıkıntı oluyor , ızdırap oluyor , problem çıkıyor haliyle.
2. si çekilirse bundan daha problemi olacaktır. Sonuç olarak hiçbirşey anlamadım. Beynim yandı
6


avatar
(202) -
Ne yalan söyleyeyim, kendimi ortamdan soyutlama ve filme odaklama çabalarıma rağmen bir türlü muktedir olmadım. Mamafih, yorum yapmadan evvel buraya yazılıp çizilenlere göz atmak , insanların neler düşündüğünü görmek istedim ve benimle benzer düşünceleri paylaşan epey insan olduğunu fark ettim.


default avatar
(157) -
Sürprizbozan: Göster

Görsel anlamda beğendim. Filmin temposu ağır olsa da böyle bir işlenişe uygundu.
7


default avatar
(2) -
Basit olmuş biraz... Netflix ten daha iyisini beklerdim.
6


avatar
(203) -
Filmin konusu ve senaryo aslında güzel fakat bazı yerleri çok aceleye getirilmiş. Görsellerde fena olmamasına rağmen film sizi çok fazla içine çekemiyor. Yerli yersiz flashbackler var. Oyuncular ve oyunculuklar fena değil. Müzikleri ise hiç beğenmedim. Yoklukta gider diye düşünüyorum.
6


default avatar
(124) -
Filmi ara ara "İleri" tuşuyla izledim!... İzlemem gerektiği için izledim çünkü değerlendirme yapmam gerekecekti. Bir şeyler eksik kalmış filmde.. Bu da kişiye göre değişiyor....
6


default avatar
(6) -
Film, fikrini söylemek için senaryodan taviz veriyor. Klasik bir acemi hatası. Ya da yönetmen kendi fikirlerini fazla önemsiyor da olabilir. Ayrıca sonu da ne kadar kötü hayret. Yönetmen film film düşünmekten aciz. Ex Machina'ya benzer bir son üretilmiş. Ancak o son o filmi daha da muhteşem yaparken, bu son zaten yalpalaya yalpalaya giden filmi daha da çökertmiş.


avatar
(8) -
Müthiş başlayan, müthiş devam eden ama bana göre kötü finaliyle efsane filmler kategorisine girmekten kıl payı dönen bir film olmuş. Ama yine de mutlaka izlenilesi bir film.


default avatar
(121) -
Bende filmi çok beğenenlerdenim. Öyle efekt bol dolu filan ama o gerilimi ve hissiyatı oyunculuklar ve kurguyla çok güzel yansıtmışlar. Kendi içinde mantık saçmalıklar yok mu var tabii oda ararsan(bence)!
8


avatar
(108) -
bence kaliteli bir film.. keyifle izledim..
8


default avatar
(74) -
Öncel doğaüstü yetenekleri olanların dizileri sonra marvelin filmleri derken fantastik türü filmler belli bir kalıba ve beklentiye hapsedildi. Belli bir kitlede bunlara abone oldu. Bu filminde fantastik olduğunu görünce bu kitlede hemen yerini almış. Halbuki fantastik türü çok geniş bir yelpaze olduğu için bu filmi kendi bildikleri fantastik türüne uygun bulamayan bu kitle doğal olarak beğenmemiş yadırgamış. Oysa gizemi film boyunca diri tutmuş, türüne sadık, gerilimi ve şiddeti dozunda gayet başarılı bir film olmuş. İşte beklentiniz fantastik kalıpları dışında ise (Zaten film bilim-kurgu gizem gerilim fantastik macera türünde çoklu bir karışım) mutlaka izleyin. Keyif verici, akılda kalıcı.
8


avatar
(362) -
Nihayet izledim. Müthiş bir yapım değil ama yerden yere vurulacak kadar da kötü değil. Sonuna kadar filmin gizemi sürüyor. Görüntüler iyi konu ilginç ama biraz daha gerilim dolu bir hikaye olsaydı çok daha seyirciyi kendine bağlayabilirdi. Devamı gelecek gibi duruyor aşağıdaki yorumumda yazdığım gibi diğer iki kitabı da Netflix el atıp anlaşabilirse çekilebilir. Ama son haberlere göre film Amerika'da gişede battığından dolayı devam filmi çekilmeyebilirmiş. Nedeni de yönetmenin kitaba sadık kalmayıp senaryoyu değiştirmesi imiş.


default avatar
(2) -
Film çok kötü malesef. Vaktiniz çoksa izleyebilrsiniz.. Tek güzel şey:
Sürprizbozan: Göster
Gerilmedim değil.
3


default avatar
(19) -
Filmi; çekim kalitesi, görsel efektler...vs harici değerlendiriniz lütfen. Ne kadar net tartışılır ama çok açık psikolojik bir hesaplaşmayı içeriyor. Filmin ana teması: Depresyon
Saygılar.
8


default avatar
(96) -
Ben filmi beğendim hoşta yorumlara baktım mantık hatalarından falan bahsedilmiş. Hepsi tartışılır doğru bulunur yablış bulunurda benim gibi filmi beğenenin bile tartışamayacağı bir mantık hatası var bu filmde.

Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (1)
avatar
(1021) -
Sürprizbozan: Göster
7


2
| Bildir


default avatar
(10) -
Merakla devam filmlerini bekliyorum. Film içinde kalan süresine bakıp 'İyi, daha varmış' diye sevindiğim ender filmlerden. Keşke bitmese diye yavaş yavaş okuduğum bir kitap gibi.
8


default avatar
(24) -
Film başlamadan önce büyük yapım şirketleri olan "Paramount" ve Skydance media"yı da işin içinde görünce helal olsun sana Netflix dedim, fakat filmi izledikçe fikrimin değiştiğini fark etmem uzun sürmedi. Bence senaryo güzel ama oldu bittiye getirilmiş...
2


avatar
(2) -
Oyuncular iyidi aslında. Yine Netflix yapmış yapacağını derken ne oldu, nasıl bitti, amaç neydi anlamadığım bir film çıktı. Boş zaman öldürmek için güzel bir film ama öyle ahım şahım bir şey beklemek gereksiz olur.Sonu belirsiz bitti ama sonraki film, çekilirse tabi, bir şeyleri açıklar inşallah.Devam filmi olsa dahi, yine de fazlaca havada kalmış.


default avatar
(3) -
Başı ilgi uyandıran ama ilerledikçe ve de sonunda tam bir hayal kırıklığı. Konu güzel ama işleniş ve malzemeyi çarçur ediş mahvetmiş. Bilim kurgu yokluğunda izledim. Puan 5/10
5


default avatar
(46) -
Bu filmi bir an önce unutup zihnimden atmam lazım.


default avatar
(4) -
Film için beklentilerinizi yüksek tutmayın. Natalie Portman'a olan sevgimden dolayı tahammül ederek seyredebildim. Film oldukça vasat ve sizi içine bir türlü çekemiyor. Bilinmeyen bir bulut onun etrafında gelişen gizemli hikayeler oldukça klişe bir senaryo. Netflix dizi olayını iyi çözdü ama film konusunda oldukça sıkıntılı daha ortaya iddalı bir yapım çıkaramadılar.
5


default avatar
(36) -
Çok çok iyi olabilecek bir film, ruhsuz karakterlerle ve zorlamayla ne hale gelebilir, izleyin ve görün. 5 puanı geçmez asla. Felsefesi, kitabı ne olursa olsun, bu film olmamış.
5


avatar
(11) -
film genel olarak durağan gitsede sonunu merak ediyorsunuz. sonunda daha farklı bir son bekliyordum ama gerçekten ilginç bir son oldu son mu oldu tekrar diriliş mi oldu orasınıda izleyin siz karar verin Çok Mutlu Çok Mutlu


default avatar
(88) -
“Annihilation”, yüzde doksanı görsel efekt ekibince bilgisayar başında kotarılmış Hollywood tarzı bir fantastik sinema örneği… Bu durumda, aynı zamanda (bu filmden en az bir gömlek daha iyi olan) “Ex Machina”nın da yönetmeni olan Alex Garland’a düşen esas görev de eldeki materyali en iyi şekilde kurgulamak olmuş… Filmin atmosferinden kısaca söz edecek olursak, hani bazı kapalı tek mekân filmleri vardır ya işte bu filmde onun tam tersine görsel efektler ile zenginleştirilmiş bir açık tek mekân (muhtemelen bu tür filmlerde çokça kullanılan pastoral bir Hollywood platosu) filmi… Filmin konusu hakkında da bir iki laf etmek gerekirse, ortada (şimdilik kaydıyla) öyle aman aman abartılacak ve bazılarının yaptığı gibi çok farklı mistik anlamlar yüklenecek çok acayip bir şeyin olmadığını söylemek gerekir… Ki zaten filmin finalindeki Natalie Portman ile Oscar Isaac arasındaki diyalog da bu görüşümü doğrularcasına konuya daha derinlemesine bir şekilde devam filminde girileceğini ima eder nitelikte… Yani asıl cümbüş devam filminde olacak gibi… Oyuncuların performansına gelince… Filmde asıl büyük iş kamera arkasındaki özel efekt, makyaj vs. gibi yüzlerce insandan oluşan ekiplere düştüğü için onlarda ekrana yansıyan yüzler olarak işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışmışlar… Bu film için notum 5,5 tan 6 olacak…
6


default avatar
(1) -
Yönetmenin izlediğimi ilk filmi olan Ex Machina gerçekten güzeldi,çok şeyler beklediğim yeni bir yönetmen var elimizde dedim. Ancak ne yazık ki film sizi götürmesi gereken yere götürmeyi maalesef başaramıyor. Her ne kadar içerisinde çok iyi düşünülmüş ve sonuç olarak sizi vuran sahneler olsada bu sahneler filmin hikayesine hiçbir katkıda bulunamıyor. En önemli iki eksik ise filmin sizi stabil bir tempoya oturtamaması ve sahne geçişlerinin birbirinden kopuk olması. Bu tarz bilim kurgu filmlerinin sıkça üzerine kurulmuş olduğu "ekip üyelerinin stabil olmaması" olayını bu filmde de maalesef görüyoruz. Ancak filmin geneline baktığımda yeni bir bilim kurgu konsepti oluşturamamış olsada var olan konseptin gerçekten çok güzel bir örneğini yaratmış yapımcılar. Son 20-25 dakikası hayranlık uyandırıcı bir filmdi.
8


default avatar
(1) -
Beyniniz mıncık mıncık mı olsun istiyorsunuz ?
İsmi Yok Oluş olmasına rağmen var oluşla ilgili bildiklerinizi gözden geçirmenize sebep olacak bir Netflix çabalaması.

ps: "Önce kitabını oku!" diyenler gördüm. Ama kimse neden böyle yapılması gerektiğini söylemiyor. Biri açıklarsa iyi olur.
8


default avatar
(18) -
böyle filmler severim güzeldi.tavsiye edilr.sadece gereksiz uzatılmış 35 dakikadan sonrada izleseniz bişey kaybetmeyeceksiniz


avatar
(104) -
Kitabı okumadım, filmi beğendim. Belli bir noktaya kadar "Aliens" tadı var, sonlara doğru "Contact". Hikaye ve meydana gelen olayların yaratıcılığı hoşuma gitti, farklıydı şahsen daha önce izlediğim hiçbir korku/bilim kurgu hikayesinde düşünülmemiş şeyler vardı. Film birçok korku elementi barındırıyor, tek düzelik yok. Korku öğelerini, aksiyonu, dramı ve bilim kurguyu harika harmanlamışlar. Çekimler ve oyuncular da başarılı.
Sürprizbozan: Göster
7


default avatar
(5) -
Evet herkese göre bir film olmayabilir, çoğu kişi filmden sıkılabilir, herkes kendince mantık hatası bulabilir ama böyle Denis Villeneuve tarzı hafif melankolik filmleri seviyorum nedense. Sıkılmadan sonuna kadar da izledim. İzleyemeyenlere de saygı duyarım sonuçta zevk meselesi.
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(5) -
Herkese hitap eden bir film değil önce onu belirteyim.Kitabını okuyanlar beğenmeyebilir. Senaryoyu eleştiren arkadaşlar, kitaptan uyarlama olduğunu kaçırmışlar sanırım.Kitabı okurken kafamızda yarattığımız görüntü ile yönetmenin perdeye yansıttığı görüntü asla birbirini tutmamıştır zaten. Filmi izlerken bu şekilde değerlendirmek lazım. Görsel efektler günümüz teknolojisi gerisinde kalmış. Oyunculuklar vasat ve karakterler tam anlamıyla kitaptaki gibi değil malesef. Film bittiğinde, bıraktığı tat çok hoşuma gitti. 7/10


default avatar
(1) -
Bence uzak durun, hadi filmde aksiyon , tempo hareket yok anladık da kardeşim diyaloglar , konuşmalar niye bu kadar yavaş sanki filmi iyice ağırdan almak için zorlamışlar.
3


default avatar
(38) -
Yüksek beklentiyle izledim ancak hayal kırıklığına uğradım. Filmde iyi olan tek unsur bazı sahnelerdeki görsellik. İyi bir öykü, çok vasat işlenmiş (kitabı okumadım, belki bunun nedenlerinden biri kitaptır). Ex Machina'daki taddan eser yok.
5


default avatar
(63) -
Filmin konusu oldukça enteresan ve merak uyandırıcı, izlerken devamlı bir sonrayı merak ettirmeyi başaran bir film.Bu konu çok daha iyi işlenebilirdi, izlerken benim bile aklıma bazı fikirler geldi ki buda filmin başarılı olduğunu gösterir bir yerde.Ben beğendim ve merakla izledim sonuna kadar.
7


avatar
(339) -
filmin öyle 7 ve üzeri puanları hakketiğini düşünmüyorum, olmamış.
1


default avatar
(6) -
O kadar heyecanla gelmesini bekliyordum ki bir kitaptan uyarlandığını duyunca gelmesini bekleyemeyip 3 kitaplık seriyi bir hafta içinde okuyup bitirdim. Okuduğun bir kitabın filmini değerlendirmek çok daha zor oluyormuş. En temel şeylerin dahi değiştirdiğini görmek, ya da kitabın en önemli unsurlarının tamamen çıkarılması büyük hayal kırıklığı yarattı. İlginç bir konusu olduğu için izlenmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum ama film olarak çok beğendiğimi söyleyemem. Kitap okumayı sevenlere kitabını okumalarını tavsiye ederim.
6


default avatar
(15) -
bu sefer becermiş netflix.....herşey dozunda..


default avatar
(6) -
Film üçleme olacağı için diğer filmler gelmeden başlamak istemiyorum. Madem sonunda bir belirsizlik var en iyisi izleme listemizde dursun şimdilik.


avatar
(8) -
Film üçleme olacak.Filmin sonunu beğenmeyen arkadaşlara duyurulur

Cevaplar (1)
default avatar
(1) -
Devam filmi kesinleşmedi, açıklanmadı. Gişede çok kötü battı, bütçesini çıkaramadı. Zaten yönetmen de devamını çekmek istemiyor. O yüzden devam filmi beklentisine girilmemeli.


2
| Bildir


avatar
(872) -
Filme beni en çok çeken konusunun farklı olması ve Natalie Portman'ın filmde yer almasıydı. Benim gibi bilim-kurgu filmlerine sıcak bakanların izlemekten birşey kaybetmeyeceği bir yapım. Fakat kimi ne kadar memnun eder, işte orası soru işareti... Özellikle ikinci yarısından sonra film biraz "bulanık"laşıyor diyebilirim. İşin içine adeta felsefe giriyor. Bunun üzerine karanlık mekanlar, boğucu müzikler de eklenince ortam iyice geriliyor. Gerilmek deyince, filmin en başarılı olduğu nokta bence gerilim konusunda olmuş, zira film boyunca bir gizem-gerilim ortamı var. Bu kesin... Bunu başarıyla işleyen filmimiz felsefe-hayatın gerçekliği-uzaylı konularına girince zaten kasvetli ortamda adeta kendi kendini boğmuş. Fakat gerek gerilim dozu, gerek Natalie'nin oyunculuğu sayesinde ben izlediğime pişman değilim. Özellikle "bilim kurgu olsun çamurdan olsun" diyenlerin ve gerilim severlerin filmi... Son olarak, filmin sonuyla ilgili "meçhul" yorumları var, evet biraz havada kalmış gibi ama herkes kendince bir anlam verebiliyor. Devamı da gelebilir kanımca.. 7/10
7


default avatar
(1) -
İlk defa burda bir film için yorum yapıyorum.
Film adından anlaşılacağı üzere nihilist bir yaklaşım sergiliyor. Nietzsche okumayan bu filmden tad almaz. Felsefik düşünce boyutunu görsel şölen olarak aktarmış. Yani olumlu olumsuz sayabileceğimiz hayatın içinde ne varsa (ihanetler, yalanlar güvensizlik gibi yada amaç gaye doğa ile uyum yani o kadar çok bağlam varki hepsini işlemiş açıkcası) filmde görsel olarak aktarmaya çalışmış.
Film aslında düşünce insanları için yani hayat felsefesini sürekli irdeleyenler için güzel.

Arrival da öyle bir film. Yani düşünün biraz merak edin yada hayal edin noluyo bu dünyada la diyo böyle filmler bize Gülücük Yoksa thor gibi macera aksiyon fantastik filmlerin klişelemiş basit kurgularını artık kenara bırakın diyolar.

Bi film önerim olacak Midnight special. Yorum yapan arkadaşlar bu filmede bi dünya şey söylerler. Ama bence harika üstü..
8


avatar
(9) -
Gerilim de içeren bir film. Şu şekilde şeyler var
Sürprizbozan: Göster
Aslında bunun gibi çok mantık hatasıyla dolu. Bitiş sahnesinden devamı olacağını anlıyoruz.
6

Cevaplar (1)
default avatar
(20) -
Sürprizbozan: Göster
7


0
| Bildir


avatar
(901) -
Beğenmediğim bir film oldu. Oldukça sıkıcı ve basit bir filmdi. Karakterleri oynayan kişilerin yanlış olduğunu düşünüyorum. Fizikçi bir karakterin tek işinin kameraya kart takmak ya da "comm" lar çalışmıyordan başka bir şey olmasını bekliyorum. Yüzeysel düşünülürse belki keyif alınabilir. Jennifer Jason Leigh'in konuşması o kadar melankolik ki çok itici geliyor. Herkesin hayattan bezmişliği var, bu da macera kategorisinde olan bir filme hiç macera havası katmıyor. Filmde beğendiğim bir yer yoktu sanırsam. Netflix'in çıkardığı her filme bir şans veriyorum. Bu da son dönemde çıkan kötüler zincirini bozamadı benim için. Büyük beklentilerimin olduğu bir filmdi. Pek bir şey bulamadım. Tavsiye etmem.
3


avatar
(242) -
Film biraz farklı ben beğendim. Bilimkurgu dan teneke de olsa izlerim. Tatmin etti mi hayır. Sonunu pek kestiremedim zaten soru işareti bırakarak bitti devamı gelir. 10/6.7
7


avatar
(317) -
Geçtiğimiz sene ve bu yılın geçirdiğimiz zaman içinde şöyle başından sonuna kadar bir nefeste izlenebilecek bir bilim kurgu, fantastik vs film çıkmadı. Bu gidişle adamakıllı bir film için daha beklememiz gerekecek.

Aslında bu film için büyük umutlarım vardı. Fragmanı olsun, konusu olsun güzel bir film olmasını bekliyordum. Ama bu film de aynı Arrival gibi çıktı. Bilim kurgu paketi içinde bir insan dramı izledik yine. Anlamadığım şey bu kadar uğraşmaya (özel efektler falan) ne gerek var. Daha yalın bir şekilde çok daha etkili bir drama ortaya koyabilirlerdi bu senaryonun ana fikri için.

Sonuç olarak hüsranla biten bir film oldu benim için.
6


default avatar
(36) -
Netflix'ten çıkan işlere artık önyargılı olacağım. Filmin karanlık bir ortamı var ve ben filmi gündüz izledim. Çoğu sahnede ne olduğunu zor ayırt ettim. Tür olarak bize vaat ettiği fantastik havayı tam veremiyor, veremediği gibi drama vuruyor. Film ortalama başlayıp vasat bitiyor. Normalde fantastik ve bilim-kurgu filmlerin notu düşük olur bu filmin not ise 7 nin üstünde ve bu notu kesinlikle hak etmiyor.
5


default avatar
(34) -
ilginç bir başlangıç yapan film çok geçmeden vasatın altına düşerek sıkıcı bir hal alıyor seyretemeye değmez..Zaten netflix yapımları da 3 iyiyse 5 kötü gidiyor kaliteden anlamıyor bunlar..
3


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
La casa de papel (10,956) The X Files (2,725) Gotham (2,423) Vikings (1,975) Krypton (1,692) The Crossing (1,396) Black Mirror (1,342) The Flash (1,123) Legends of Tomorrow (1,099) Supernatural (955)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018