Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(66) -
10 bölüm de dolu doluydu yani diyalog sahnelerini bile heyecanla izliyorsunuz. Steve Murphy'nin sesine ayrı bir parantez açmak gerekir. Dinlerken kendimden geçiyorum yok böyle bir ses. Diyeceğim o ki mutlaka izlenmesi gereken diziler arasına girmeyi tek sezonla başarmıştır. 9.9/10 bile değil 10/10. Bunu en son Breaking Bad'i bitirdiğimde söylemiştim.
10


avatar
(197) -
Hemen takibe alın, kaçırmadan izleyin, süper bir başlangıç yaptı, böyle devam ederse efsane diziler arasında yerini alır..
10


avatar
(201) -
Her bölümü sinema filmi kıvamında sürükleyici bir dizi. Konusunun gerçek olmasıda ayrı bir geriyor insanı.
9


Yorumlar (209)
avatar
(710) -
3. Sezonu hiç sevmedim. Pablo Escobar'sız olmamış bence Narcos. Cali karteli oldukça sıkıcıydı. Boyd Holbrook un da olmaması benim için ayrı bir eksi yöndü. Ilk iki sezonunu çok sevsem de son sezonu bence oldukça kötü bir sezondu. Yeni sezonu çıkarsa izlemem. Pedro Pascal bence gayet iyi oynamış fakat dizi malesef sönük kalmış.
(03.sezon için)
7


avatar
(178) -
Dün başladım diziye şu anda 8.bölümdeyim yalnız dizi şahane. Kesinlikle izlemenizi öneririm.
10


default avatar
(15) -
3.sezon da mükemmeldi.
10


avatar
(287) -
Kabul ediyorum Pedro Pascal'ın (Javier Pena) Game Of Thrones'un Oberyn Martell'i olduğunu üçüncü sezonda fark etmem her iki dizinin sıkı takipçisi benim için büyük bir ayıp.Dizinin inceleme bölümü yazısı ve yorumları okumadan üçüncü sezona dalınca Pedro Pascal'ın Game Of Thrones'un Oberyn'i olduğunu yüzüne baka baka olsa da fark ettim. Sanırım ilk iki sezonda Escobar ve sarı dedektif çocuğun ön planda olması etken olmuş olabilir.

Üçüncü sezonda anladım kl Narcos'un farklı seviyeye çeken Escobar, Cali, Medellin, Kolombiya falan değil.Dizinin yapımcıları, senaristleri veya yönetmenleri mi bilmem ama arkada özel bir zeka ve yetenek var. Sezon boyunca benim asıl zevk aldığım olayların nasıl biteceği, gerilim, ölümlerden çok her bir karakterin özenle işlenmesi, diyaloglar dahil ince detaylara bolca yer vermeyi sürdürmeleriydi.
9


default avatar
(63) -
escobarın oğluyla yapılan röportajda kendisi netflixin diziyi 4 sezon olarak planladığını söylenişti sanırım dizi 4 sezondan ibaret olacak


default avatar
(9) -
Escobarsız ancak bu kadar olur . Chepe ve Salcedo yu canlandıran oyuncuları ise hiç beğenmedim. 4. sezon bence 3 sezondan çok daha iyi olacak .
(03.sezon için)
9

Cevaplar (2)
avatar
(139) -
Chepe en çok öne çıkan 3 karakterden birisiydi. Forumlarda ve yorumlarda ne okusam herkes Chepe'yi konuşuyordu. Neden beğenmediniz merak ettim. Ben ise David Rodriguez'i hiç beğenmedim bu tamamen kişisel yani oyuncuyu itici buldum.

Salcedo konusunda %100 katılıyorum. Cast seçimi çok çok kötüydü. Önemli bir role sahip olmasına rağmen çok sırıttı.
10


+2
| Bildir
default avatar
(9) -
Aslında Pacho rolünü oynayan oyuncu hariç bence hepsi sıradandı Gülücük Zevkler ve renkler diyelim Gülücük
9


0
| Bildir


default avatar
(32) -
Escobarsız bir Narcos gördüm ki yalanmış. 2. bölümde pes ettim.
5


default avatar
(18) -
3. sezondaki jorge salcedo'yu oynayan adam sırıttı. Senaryo yine de çok güzeldi. Bu sezonda aralara gerçek görüntüleri daha fazla koymuşlar gibi. İyi olmuş.
9


default avatar
(3) -
Narcos Pablo Escobar odaklı değil uyuşturucu odaklı bir film. O yüzden filmi devam ettirmelerine birşey diyemeyiz. Ancak 3. sezon 1. sezon olsaydı bu dizi kesinlikle tutmazdı. Hatta şunu söylemeden olmaz Pablo Escobar'ı canlandıran oyuncu Wagner Moura olmasaydı bu dizi yine tutmazdı. Cici kurtarıcı amerika profilinin dışında gerçeğe çok yakın hikayesine uydurulabilecek en iyi senaryo ile çok iyi 2 sezon izledik. Arşivlerde 2 sezon kalacak 3. sezon olmayacak.
8


avatar
(1) -
3. Sezonu yeni bitirdim. Açıkçası 1. ve 2. sezondaki o her bölüm dinmeyen heyecanı, aksiyonu veya karakterlerin sizi diziye bağlayan yapısı yoktu (Jorge Salcedo hariç). Bölümün bitmesine 15 dakika kalaya kadar ben işler 4. sezonda çözülecek her halde diyordum. Sonra ne olduğunu anlaman hızlı bir maratonla hikaye anlatılıp bitirildi. Dizi bittiğinde beni tatmin etmedi. Wagner Moure Pablo Escobar karakterini o kadar güzel oynamıştı ki diziyi çok başka bir çıtaya çıkarmıştı. Şimdi izlediğim 3. sezon en fazla vasattı. 4. sezonu da olacakmış bakalım belki o zaman daha iyi oyuncularla daha güzel bir iş çıkarılabilir.
10


avatar
(436) -
Şahsen 3.sezonda Escobar'ı gözüm hiç de aramadı, çünkü son derece başarılı bir senaryo ve muhteşem oyunculuklarla ilk 2 sezonu aratmayacak bir sezon hazırlamışlar. Ve bu performansla 4.sezonun da aynı başarıda olacağını düşünüyorum. Dizinin adı Escobar değil ki Narcos, dolayısıyla uyuşturucu kartellerinin tarihi gelişimini sırasıyla son derece başarılı bir şekilde izletiyorlar bize, sırada da
Sürprizbozan: Göster
ve içimden bir ses 4.sezonun çok kanlı olacağını söylüyor.
9


default avatar
(336) -
Kısacası, 365 gün boyunca hergün oynasa izlerim, bukadar mı güzel olur.
9


default avatar
(18) -
İnsanı Pablo Escobar olmaya özendiren bir dizi yapmış netflix...
10


default avatar
(2) -
Nasıl bir sezondu öyle. 2 günde bütün bölümleri bitirdim. bence 3. sezon da olmuş be.
(03.sezon için)


avatar
(8) -
Genel olarak beğendim ama,
Sürprizbozan: Göster
(03.sezon için)
10


default avatar
(69) -
Şahsi düşüncem Narcos dizisini izlemek isteyenlere sadece 1. ve 2. sezon yeterlidir. Çünkü dizinin ilham kaynağı olduğunu düşündüğüm, dizinin ana konusunu sırtlayan Escobarın hayatı,tercihleri,katliamları,siyasilerle olan bağları,yaptıkları verdiği rüşvetler, fakir halka yaptığı yardımlar,kendi ailesine olan şevkati,tehlike olarak gördüğü kişilere olan acımasızlığı ve ülkesine yaşattıkları, ilk iki sezonda işleniyordu. 3. sezonda işlenen Diğer kartel ve kaçakçılar diziyi besleyen, Escobarla rekabet eden, yer yer onun karşısına dikilen, Escobarı ispiyonlayan, onunla çatışan, yan unsurlardı. 2. Sezon, Escobarı sona götüren olaylar zincirinin ışığında yapılmış, 1. sezon kadar akıcılığı olmasa da Escobar hatırına izleniyordu. Birçoğumuz 2. sezonda, belgesellerde hayatını izlediğimiz, gazetelerde haberlerini okuduğumuz Escobarın, yakalanışı ve öldürülüşünün gerçeğe ne kadar yakın olacağını görmek istiyorduk.1. ve 2. sezon bölümlerinde aralara ve jenerikte yer yer Escobarın gerçek görüntülerinin yerleştirilmiş olması diziyi daha gerçekçi bir hale getirmişti. Sanki zaman zaman belgesel izler gibi oluyorduk. İlk iki sezonda çıta o kadar yükseldi ki 3. sezon ve sonrası sanırım Escobarın yarattığı çekicilikten faydalanma amacıyla yapılmış diye düşünmeye başladım. Sanki Escobarsız Narcos olmamış. Belki ilk iki sezonu pas geçerek direkt olarak 3. sezondan izlemeye başlasam çok daha olumlu şeyler düşüne bilirdim ama ilk iki sezonu izledikten sonra 3. sezonun beni tatmin etmediğini, ilk iki sezona göre 3. Sezonun bir hayli zayıf kaldığını söylemeliyim. Gerçekçi olalım.Dizinin ismi Narcos olmasa, 3. sezon ve yapılacaksa diğer sezonlar bu kadar ilgi çekermiydi. 3 sezonu da İzleyen arkadaşların düşüncelerine saygım sonsuz. Bir çok arkadaşımız düşüncelerimi belki olumsuz eleştirecek ama yeni bölümlerde aradığım etkiyi bulamadım.4. sezon diziye ne katacak göreceğiz. Saygılar.
9


avatar
(104) -
Bir çırpıda bitirdim. 4. sezona hazırım : ) Bekle beni Mehikooooooo..
9


avatar
(3) -
Mükemmel Gülücük
10


default avatar
(2) -
Gerçekten efsane bir sezon olmuş emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
Sürprizbozan: Göster
9


avatar
(75) -
3. Sezona başlamadan önce,
Sürprizbozan: Göster
(03.sezon için)
9


default avatar
(2) -
3. Sezona nasıl ''en iyi sezondu'' diyebiliyorlar aklım almıyor.
Zevkler ve renkler tartışılmaz ama nasıl olur derler.

Cevaplar (1)
default avatar
(3) -
Ben detaylara dikkat eden biri olarak diziyi pek çok bakış açısıyla izledim. Senaryo, müzikler, aksesuarlar, oyunculuk, gerçekle bağlantı vb.escobar ve çevresi olmadan, Ajan Murphy olmadan bir dizi ancak bu kadar iyi olabilirdi.benim gibi pek çok kişi escobar olmamasına rağmen uykusuz geceler geçirip soluksuz diziyi izledi. O halde en iyi sezon 3.sezon denilebilir.
10


0
| Bildir


avatar
(91) -
Her şeyiyle harika bi dizi olmuş. Hele Chepe'nin yemek sahneleri yok muydu..
10


default avatar
(3) -
Kesinlikle en iyi sezondur.
Sürprizbozan: Göster
47 yaşında biri olarak seyrettigim pek çok büyük dizi içinde Narcosu bir numaraya yazıyorum. Çünkü

1)Belgesel tadında olması

2) Gerçeklerin senaryolastirilmasi

3) Aksesuarların ve kıyafetlerin mükemmel seçilmesi ve zıtlıkların vurgulanması.
Sürprizbozan: Göster


4)
Sürprizbozan: Göster

Daha yazılacak çok şey var ama kesin olan şu ki 4.sezonu iple çekiyorum.
10

Cevaplar (1)
avatar
(91) -
Kesinlikle katılıyorum yazdıklarına.
10


0
| Bildir


default avatar
(90) -
Bazı yorumlarda 4. sezon olmayacak diyolar ama imdb de 4. sezon var onaylı.


avatar
(139) -
Arıyorsunuz arkadaşlar, o gözler arıyor...
Sürprizbozan: Göster

3. Sezonu bitirdim güzeldi ama keşke efsane olarak 2 sezonda diziyi bitirselermiş. Al Capone'nun hayatını anlatan bir diziyi bu ekip yapabilir. Birazda İtalyanca sözler duyardık. Bu diziyi bitirip böyle bir çalışmaya kalkışsalar keyifle izlerim. İlk 2 sezona puanım kesinlikle 10. Maalesef 3. sezona puanım max. 7-8 oldu. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim Russell Brand'dan sonra hayatımda ilk defa bir karakter bana inanılmaz itici geldi. David Rodriguez kadar itici bir karakter görmedim. İyi rol yapmasından v.s. kesinlikle değil garip bir şekilde adam bana çok itici geldi.
(03.sezon için)
10

Cevaplar (2)
default avatar
(3) -
Pek çok efsane dizi arasında Narcos kesinlikle bir numara.10/10.Belgesel tadında yapılması, oyuncuların olağanüstü başarılı olması, kullanılan aksesuarlar(anteni dışarda cep telefonu vb)'muzikler, kıyafetler hepsi birleşmiş escobarsiz bir sezonu müthiş bir dizi haline getirmiş.en iyi sezonuydu Narcosun bence.uzucu olan bizim insanımızın hala adını Feriha koydum,deliyurek gibi dizileri beğenmesi.sanirim biz narcosu farklı yerden almisiz))
10


-4
| Bildir
default avatar
(2) -
Al Capone'nun dizisi var diye hatırlıyorm araştırırsan bulursun


0
| Bildir


avatar
(351) -
Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(7) -
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(90) -
Yine Harika bir sezondu. Benimde gözlerim Escobar'ı aradı. Cheepe yi sevdim bende.


default avatar
(31) -
4. bölüme kadar escobarı arıyorsunuz, diğer bölümlerde unutuyorsunuz bu özleminizi, 3. sezonda oldukca heyecan dolu olmuş, 4. sezon olmaz herhalde
9


default avatar
(1) -
3. sezon süperdi.

4. sezon olacak gibi que cabron Gülücük


default avatar
(29) -
narcos değil narkoz olması gerek ismi açıyorsun ve yerinden bile kıpırdayamıyorsun geceyi sabah yapıyorsun. oğlum bu ne?.)
(03.sezon için)
10


default avatar
(90) -
3. sezon 07 kadar bölümler için:
Gerçekten harika başladı dizi. Ama bizim Escobar'a has alışkanlıklarını, kemerini çekişini, katliamlarını özledim.Eski Amerikalıyı özledim. Cali de apayrı başladı.Cheepe karakterini sevdim. Benicio Del Toro havası vardı.
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(50) -
Güzeldi...
10


avatar
(1144) -
3. Sezon şimdi bitti..
Sürprizbozan: Göster
ilk 2 sezona göre notum daha düşük olabilir diye düşündüm ancak izledikçe notumu düşürmeyi hiç düşünmedim..Serinin tamamı Belgesel niteliğinde ,halen izlememiş varsa lütfen zaman ayırıp şu diziyi izlesin..
Sürprizbozan: Göster
Pedro Pascal tek başına diziyi aldı götürdü resmen.. (Pedro Pascal yı daha önceden Game of Thrones te "Oberyn Martell" rolünde müthiş bir performans ile izlemiştik..) dizide ayrıca "Pacho" rolündeki Alberto Ammann ın es geçmemek gerekir..Dizinin yalnızca 3 sezon olması yerinde bi karar 2 sezon olsaydı konu havada kalabilirdi..ancak umarım 4. sezon olmaz kıvamında biter..
9


default avatar
(10) -
Pacho sen nasıl bir detaysın Gülücük)
10


default avatar
(12) -
Tek kelimeyle mükemmel bir dizi.Oyunculuklar fevkaladenin fevkinde.Kesinlikle önünde şapka çıkarılacak bir baş yapıt.
10


avatar
(1) -
3. Sezon için,

Pablo'suz Narcos, Narcos değilmiş..Kötü mü? Kesinlikle hayır, mutlaka izleyin.

1 ve 2. sezonda Escobar başta olmak üzere bir çok karakter o kadar sevdirildi ve karizmatik bulundu ki 3. sezonda da gözler böyle karakterler aradı bulacağınızın en iyisi sanırım Pacho en azından ben öyle gördüm. 1 ve 2. sezonun hatırına Narcos ismine düşük puan veremem.. 9/10
9


avatar
(104) -
3. sezonda Pacho Herrera karakterini çok sevdim. Mükemmel bir dans sahnesi izletti bize. Delikanlı adammış : )
9


avatar
(18) -
Geldi gönlümüzün efendisi.
8


avatar
(1144) -
Tam izleyecek artık bir şey bulamazken , 3 sezon öyle bir zamana geldi ki.. ilk 2 sezonu izlemeyenler ise mutlaka izlesin..
9


default avatar
(6) -
İzleyin müthiş bir dizi.Pablo'yu canlandıran amcamız süper.
10


default avatar
(8) -
Yeni sezon başlasın...
10


avatar
(138) -
Gercekten harika 2 sezondu ancak 2. Sezonda
Sürprizbozan: Göster


ayrıca aklıma takılan bir nokta :
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
 kurdele (203) -
Her ne kadar dizinin ana konusu olmasada, Pablo'nun yükselişi ve çöküşü 20 bölümle ancak bu kadar iyi işlenebilirdi.

Dizide boş bölüm yok.


avatar
(1144) -
Wagner Moura ve Bu izi için pek söylenecek bir şey yok..Sadece uyuşturucudan dünyanın en fazla para kazanan adamın hikayesini izlemenizi tavsiye edebilirim
9


default avatar
(69) -
Narcos'un merakla beklenen 3. sezonun başlangıç tarihi belli oldu. Netflix tarafından yapılan açıklama ile birlikte gün yüzüne çıkan yeni sezon tarihi ile dizinin hayranları 1 Eylül'den itibaren ekranlara kilitlenecek.

Pablo Escobar'sız geçecek olan sezonda uyuşturucu dünyasının yeni tekelleri ile tanışacağız. Yeni sezonda Kolombiya Cali kartelinin hikayesi anlatılacak. Pablo Escobar'sız sezonun nasıl geçeceği ise merak konusu.(Kaynak:17 07 2017 Birgün gazetesi)
9


default avatar
(31) -
Medellin Uyuşturucu Karteli'nin anahtar isimlerinden olan Panama eski diktatörü Noriega 30 mayıs 2017
tarihinde öldü.
9


avatar
(379) -
2 bölüm sonunda ki düşüncem gayet iyi olduğu kanaatindeyim.Ve kötü karakter olup tuttuğum kişiler hanesine Pablo yu da eklemiş bulunmaktayım.
(01.sezon 02.bölüm için)
9


avatar
(54) -
Bu dizi bambaşka. Söylenecek hiçbir sözüm olamaz. Oyunculuklar mükemmel. Müzik mükemmel. Konu harika. Mekanlar olağanüstü. İşleniş çok güzel. Devamını bekliyorum. Notum 7/10
7

Cevaplar (1)
default avatar
(13) -
mükemmel olan 7 ise 10 puan ne peki?


+2
| Bildir


default avatar
(1) -
wagner yüzünden neredeyse pabloya sempati duyacaktım. harika bir dizi harika oyunculuk..izleyin..
(02.sezon için)


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017