Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(275) -
izlemeyin bu filmi. çok iyi film. herkes izlemesin. Hehehehe Hollywood o kadar uğraşın milyonlar döksün Oblivion'lar Ellisium'lar vb çeksin sonra 6 yaşında ki bi bebe bunların hepsini döksün. filmin afişi ayrı güzel, müzikler ayrı güzel. hikaye orjinal, oyunculuk pek güzel. koğuş takimi fazla komik. garip bi tat bıraktı bende.
9


avatar
(286) -
Adalet sistemine lanet ederken, dramı yaşıyorsunuz. Bazen de tebessüm ediyorsunuz. Duygusal bir insansanız, özellikle bir sahnede göz yaşlarınıza hakim olamıyorsunuz.... Oyunculuklar gayet başarılı. Film de akıcıydı. Su gibi geçti gitti.
Aslında daha çok şey yazmak istiyorum ama tavsiyem hiç yorumlara bile bakmadan bir an önce filmi izlemeniz yönünde.

*Box Office rakamlarına göre Güney Kore'de 13 milyona yakın izleyici sayısına ulaşarak tüm zamanlarda en çok izlenen 3. yerli film olmuş. Dram/Komedi dalında böyle bir başarı film yapımcıları için de bir sürpriz olmuş aslında.

Güzel çevirisi için mürside'ye teşekkür eder, iyi seyirler dilerim.
7


avatar
(8) -
Hani bazi filmler vardir ya oyle sahneler icerirki gozlerinizden yas kendiliginden gelir. Iste Miracle in Cell No 7 tamda o film. Kore yapimi filmlerin kaliteli icerigi yine on planda. Oyuncular tam rollerine uygun secilmis ve kucuk kizin oyunculugu muhtesem. Yer yer konu Yesil Yolu animsatasada ayni onun gibi favori filmlerin arasina girmistir. Kesinlikle izleyin pisman olmazsiniz Hehehehe
9


Yorumlar (68)
avatar
(33) -
hayatımda sadece 2 filmde ağlamış ve öyle herkesin ağladığı şeylere bile ağlayamayan biri olarak size yuhhh diyorum. kocaman yuhh. gecenin bi yarısı hanımla izlerken başta gözyaşlarımı sakladım ama sonra hıçkırıklarımı tutamadım. salya sümük perişan etti beni. bu nasıl bir masumiyet, nasıl bir bağlılık... filmi nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum. emin olun abartısız söylüyorum, izleyince hak vereceksiniz.

izlemediyseniz filmi edinin, gece ışıkları kapatın, bi köşeye geçin içiniz yana yana izleyin efenim.
9


avatar
(798) -
Bence muazzam güzellikte bir filmdi. Dramın doruklarını yaşatan bir film olmuş, hele bir sahne vardı ki ağlamamak elde değil. Seung-yong Ryoo gerçekten çok zor bir karakterin altından iyi çıkmış diyebilirim. Küçük kızın mimikleri ve oyunculuğu da çok hoştu. Kısaca oyunculuklar genel olarak iyiydi.

Filmin konusuna gelecek olursa, çok gerçekçi bir konu seçilmiş. Bu da sizi izlemeye daha çok itiyor. Ben mekanları da çok beğendim, bir de film aklınızda hiç soru işareti bırakmıyor. Adeta sizin istediğiniz gibi ilerliyor, sorduğunuz tüm sorular bir bir cevaplanıyor.

Sürprizbozan: Göster
Güney Kore bu işi iyi bilen ülkelerden, herkese tavsiye ederim. Böyle güzel bir filmi kaçırmayın derim.
8


avatar
(277) -
Abi yapmayın işte baba kız filmi, ayrı düşmeleri ben eşek kadar adam oldum oturup ağlıyorum sonra. Benim Adım Sam vardı bir de. Onda da salya sümük ağlıyordum. Gözyaşı değil işte bu filmi izledim baya hüngür hüngür ağladım bir filme. O kadar işte.
9


default avatar
(13) -
gözde yaş kalmadı bee Sümüklü
9


avatar
(1233) -
O kadar güzel bir film ki bu filime 4-5 puan vermek için taş kalpli olmak gerekir So Won Kal denilen bu küçük kızın oyunculuğu nefis, aynı bizim 60 larda ki Parla şenol ...gibi mutlaka bu filimi izleyin bence
9


avatar
(495) -
evliyseniz,benim gibi bir de aynı yaşlarda bir kız çocuğunuz varsa bu filmi izlerseniz yandınız! kalbimi aldı parçaladı,döktü yerlere,gözlerim doldu,kızıma sarıldım...benim adım sam ve benim adım khan'dan sonra başrol erkek oyuncusundan gördüğüm çok iyi bir performans,hele bir de kız çocuğu var ki! ne desem boş ama bu kadar tatlı,sevimli olunur üstelik oyununa hakim bir rolde...zaman zaman ağır dram zaman zaman keyifli,eğlenceli...izleyin,izlettirin...
8


default avatar
(24) -
Bu filmi tarif edecek kelimeler yok aslında. Küçük Oyuncu So Wo Kal resmen yıkmış geçmiş. Oyunculuklar muhteşem, konu muhteşem. duygu zaten insanın içini parçalıyor. İlk 1 saat 15 dakika harika giden film son 45 dakika insanın boğazına bir şey oturtuyor. Ağlama isteğinizi tutamıyorsunuz. Ağlamaktan utanan varsa filmi mutlaka yalnız izlesin. Hönküre Hönküre ağlayacaksınız. Bu film Hollywood filmi olsaydı şimdi aklınıza gelebilecek tüm festivallerde ödül alırdı. Son 1 senedir anladım ki gerçek sinemayı uzak doğu ülkeleri ve Hindistan yapıyor. İzleyin, İzlettirin.
10


default avatar
(467) -
Boğazıma bişi düğümlendi film bittiğinde ve hıçkırarak ağladım, bukadar duygu yükü bana bile ağır geldi,
.Yorumları falan boşverin eğer bu filmin varlığından haberdarsanız yapacağınız ilk işizlemek olsun.
10


avatar
(1189) -
Roaring Currents (2014)
Ode to My Father (2014)
Veteran (2015)
The Thieves (2012)

Bu 4 filmden sonra Güney Kore'de en fazla gişe yapan 5.yerli yapımın "7-beon-bang-ui seon-mul" olduğunu görünce izlemeden duramadım ve 3 yıldır nasıl olup da bu filmi fark edip seyretmediğimi çözemedim..

Komik gibi görünmesine rağmen son derece duygusal; en duygusuz insanın bile gözünden bir damla yaş süzülmesine sebep olabilecek müthiş bir yapım. İzleyin, izlettirin...
9


default avatar
(5) -
Filmi, duygusal yapıda olan insanlar izlemesin. Benim hatun ağlamaktan içi kıyıldı kadının, kendini kaybetti. ):
10


avatar
(31) -
Küçük bir kıza bile ağlıyoruz yok yok bu yorum olmadı sanırım o küçük kız değil kalbi iyiliklerle dolu küçük bir kıza ağladık...
Hayatın bize yaşattığı acımasızlıklara rağmen göğüs germek o yaşta ki küçük kıza göre fazlaca cesaret gerektiren bir durum. Hele ki bir kanadını kaybedersen kaybetmek zorunda bırakılırsan o vakit çakılırsın. Ama burada ki kızımız hayata ne olursa olsun babasıyla dört elle sarılmış.
Babasının hayat kaynağı, oksijeni olmuş. Onun haksızlığına karşın o adaleti bulmaya, adaleti sağlamaya uğraşmış.

Cidden güzel filmdi ya.
8


default avatar
(32) -
Duygulanmak için , baba evlat sevgisini ekranda görmek için izleyin...
8


default avatar
(97) -
bu filimi en dorukta anlamak için benim gibi bi kızı olupta kendini ona konsantre ederek izlerse sonunda benim gibi hüngür hüngür ağlamak ile karşı karşıya kalabilirsiniz
9


avatar
(178) -
Ağlamaktan düğüm düğüm eden iç yakan bir film.


avatar
(692) -
Zihinsel engelli bir baba ve dünyalar tatlısı küçük kızının başlarından geçen dramı anlatıyor. Yalan ve iftiralarla hapishaneye gönderilen zihinsel engelli adamın ve kızının yürek burkan hikayesi ustalıkla yoğrulur iken, filmin yan rollerinde ki karakterlerin müthiş performansları ile komedi öğesi boğazınınzda takılıp kalacak, yutkunamayacağınız bir yumru bırakıyor.

Son dönemde hiç bu kadar etkilenip, hüngür hüngür ağlamamıştım.

Başarılı Kore yapımı dram filmlerine enfes bir örnek daha. Muazzam bir film. Tavsiye etmekten çekinmeden izleyin, izlettirin!
9


default avatar
(156) -
izleyip de ağlamayan duygularını aldırmış olmalı. Lanet olsun kör ve topal adalete
10


default avatar
(10) -
Erkekliğe halel getirmek istemiyorum diyenler ya tek başına seyretsin ya da hiç seyretmesin. Öyle bir sahnesi var ki gözden yaş akması değil, salya sümük ağlamamak elde değil.
9

Cevaplar (1)
default avatar
(63) -
Gülücük)))


0
| Bildir


avatar
(360) -
filmin ilk yarısı komedi eksikliği ile biraz zor geçse de sonradan açıldığında hem güldürdü hem ağlattı.sonuç olarak evet söylenildiği kadar varmış.
8


avatar
(131) -
duygulanmamak elde değil maalesef... ağlamak garanti Gülücük
10


default avatar
(8) -
İnsani özellikleri oldukça iyi vurgulayan, doğal karakterlerden oluşan etkileyici bir film. Kesinlikle izlenmesi gerekenler arasında.
9


avatar
(144) -
Yorumlara baktım herkez ağlamış...Dram filmlerini sevmem meraktan izledim...Yok abi ya delikanlı adam ağlarmı dedim kendi kendime...Ama ağladım...Mükemmel bir filmdi....
9


default avatar
(10) -
Utanmadan ağladımya...
10


avatar
(32) -
Sürprizbozan: Göster

Sürprizbozan: Göster

Sürprizbozan: Göster

rahat ve hunharca ağlayabileceğiniz bir zaman ve ortamda izleyiniz Gülücük :'(((
8


avatar
(13) -
Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(1550) -
Bazen adalet (çoğu kez her zamandır) güçlüleri korur suçsuzları değil.

Ne Denizler asılacak daha kim bilir. Film çok duygusal millet. Bazı sahneler ağlamaya yakın olduğumu söylemek istiyorum. Küçük kızın oyunculuğu olsun diğer tüm kadro işini çok iyi yapmış. Gerçekten sağlam bir Kore filmi daha... Filmin bize katmak istediği en güzel düşünce ne olursa olsun adaleti onuruyla koruyan kişilerin yönetiminde yaşama zorunluluğunun ne kadar önemli olmasıdır. Üzülmemek elde değil. Bu gibi binlerde hayat var ve giderek artmakta. İnsanlığımızı ve onurumuzu asla kaybetmemek umuduyla.

İyi seyirler.
Saygılar
8


default avatar
(7) -
duygu yükü çok ağır mükemmel bir film. tavsiyemdir.


avatar
(251) -
Bu sitede 10 puanı çok nadir kullanmış birisi olarak şunu söylemeliyim ki, hayatımda en izlediğim en duygusal dram filmidir.

Eğer bu film kore değil de, Hollywood yapımı olsaydı çeşit çeşit oscar ödülünü alırdı eminim. Hele ki final senesinde gözleri dolmayacak insan sanırım yoktur.

Bu arada filmdeki Meksi rolünü oynayan küçük cadının rol yeteneğine hayran oldum Gülücük

İzleyin, izlettirin.
10


avatar
(412) -
Bu filme karşı biraz önyargılıydım. Şöyle dışardan yüzeysel bakınca duygu sömürüsü gibi duruyordu ama öyle değilmiş. Geç gelen adalet adalet değildir derler ya, o hesap. Şöyle filme bakınca Korenin hukuk sistemiyle bizimkinle benzerlikler görüyoruz. Hakimler olsun savcılar olsun savunma hakkı tanımayan otoriter diktatörler gibiler. Filmi o açıdan gerçekçi buldum. Baba kız ilişkisi çok iyidi. Otoriteyi ve sistemi sorgulamak haktır diyorum. Haksızlıklara rağmen yaşamak ve mücadele etmekte cesaret ister. Bu filmi de es geçmeyin derim.
8


default avatar
(137) -
Ne filmdi ya.Hüngür hüngür ağladım sonunda.Ufak kız sanki 40 yıllık oyuncu harikulade oynamış.Ayrıca çok da şirin. Ryu Seung-Ryong'a diyecek lafım bu rol daha iyi oynanamazdı.Çok başarılı bir yapım.İzleyin mutlaka...


avatar
(48) -
harika ötesi bir film.

ağlamadan duramıyorsunuz. neye lanet okuyacağımı şaşırdım filmi izlerken.

dünyada sadece güney koreliler film yapmalı.
9


default avatar
(97) -
ağladık.
Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(180) -
7.Koğuştaki Mucize tipik bir kore filmi olmuş. Tadında komedi tadında dram. Biraz dram abartılmış olabilir ama çok başarılı abartılmış.
8


default avatar
(105) -
Kesinlikle çok güzel bir film.

Sonunda gözyaşlarınızı tutamayabilirsiniz.Adaletin kurbanı olan saf bir babanın küçük kızıyla olan ilişkisini ve bundan etkilenen koğuş ortamını hem hüzünlü hem de komik bir dille aktaran keyifli,sıkmayan bir film.İlk başta çocuksu gelebilir,belki sıkabilir ama sabrederseniz sabrınıza değecek.

Keyifli izlemeler..

Çeviren arkadaşımızın da yüreğine sağlık...
8


avatar
(809) -
Tıpkı bir Yeşil Yol, Umudunu Kaybetme gibi (aklıma şuan için gelenler) her izlendiğinde ilk defa izleniyormuş gibi etki etki bırakabilecek bir film.

Çok beğendim. Senaryosunun güzel olduğu kadar, bir o kadar da başarılı işlenmiş bir film. Duygu geçişlerinin üst düzey olduğu nadir filmlerden biri. Çok duygusal bir sahnede bile size kahkaha attırmayı başarabilecek bir film. Tabii ki bu konuda oyuncu performanslarının etkisi çok büyük. Her bir oyuncu çok iyiydi, rollerini yaşamışlar adeta. Yalnız bir isimden bahsetmemek olmaz Ryu Seung-Ryong (Yong-Goo). İzlediğim en iyi oyuncu performanslarından biriydi. Filmin sonunda, Oldboy'un final kısmında Choi'nin performansından ne kadar etkilendiysem bu filmde de Ryu Seung-Ryong o kadar etkileyiciydi.

Her sinemaseverin mutlaka göz atması gereken bir film.

Altyazı için teşekkürler. Saygılar
8


default avatar
(81) -
Harika bir film. Küçük kızın ve babasının oyunculuğu on numara. Diğer oyuncular da çok iyi. Etkileyici fotografik görüntüler eşliğinde yönetim de çok iyi. Ailecek izlenebilecek çok naif, etkileyici, yer yer güldüren, çoğu kez hüzünlendiren bir yapım. Güney Kore sineması sevenlerin arşivinde mutlaka olmalı, hatta her sinema severin.
9


default avatar
(1666) -
Küçük oyuncunun çok iyi oynadığı oldukça duygusal güzel bir film , filmin sonları hüzünlü geçiyor , başarılı ....
7


default avatar
(87) -
muhteşem üstü bir filmdi.Yorumların hepsini okumanıza bile gerek yok.Kesinlikle hemen izleyin.Ne ağlattı ama be içim çıktı resmen... Sümüklü


avatar
(28) -
Abi filmi izlemeye başladım saçma sapan birşey gibi gidiyordu sonradan sardı film, bayaa etkilendim açıkçası. normalde duygusal filmlerden pek etkilenmem ama bunda gözlerim buğulandı, güzel film.


avatar
(12) -
Hüznün, sevincin, öfkenin, aşkın yani kısaca duygunun diğer adı Güney Kore yine yaptı yapacağını Sümüklü
9


default avatar
(6) -
filmi eşimle beraber izledim. filmin çoğu yerinde eşim hüngür hüngür ağladı. hani benimde gozlerim dolmadı değil Hehehehe kesinlikle izleyin oyunculuklar super duygu yüklü bir film. küçük kızın appa diye ağlayışı hala kulaklarımda çınlıyor


default avatar
(1) -
senaryo muhteşem,oyunculuk muhteşem...her şeyiyle muhteşem bir film... ağlamak garanti Gülücük
10


default avatar
(9) -
28 yaşında adamım gecenin 4 ünde elimde selpak gözümün yaşını siliyorum bu yapılırmı bize be
10


avatar
(255) -
göz yaşları içinde yazdığıma emin olabilirsiniz...
8


avatar
(54) -
Bir yandan zihinsel engelli bir bireyin işlemediği bir suç yüzünden bu şekilde yargılanışını, adalet sisteminin tamamen farklı bir yere odaklanıp ne şekilde işlediğini sorgularken, öte yandan bir baba ve kızın birbirlerine olan sevgilerini görüp duygulanıyorsunuz. Etkileyici bir film olmuş.
Uyarı: Filmin bir çok yerinde gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz.
8


avatar
(168) -
Saygılar Tek kelime gulerken birden aglatiyor
10


avatar
(188) -
Güney Kore sinemasına bu kadar mükemmel bir filmi bizlere armağan ettiğinden dolayı önlerinde saygıyla eğiliyorum Saygılar
10


default avatar
(47) -
muthis bir film gozlerim dolu dolu izledim an geldi huzunlendırdi an geldi gulmekten kırıp gecirdi gercekten cok basarılı bır film olmus
10


default avatar
(309) -
Bu filme diyecek hiçbir kelime bulamıyorum. Kendimi tutamadım gözyaşlarım oluk gibi aktı. Koreliler bu dram işini çok iyi yapıyaorlar helal olsun.
9


avatar
(8) -
Hani bazi filmler vardir ya oyle sahneler icerirki gozlerinizden yas kendiliginden gelir. Iste Miracle in Cell No 7 tamda o film. Kore yapimi filmlerin kaliteli icerigi yine on planda. Oyuncular tam rollerine uygun secilmis ve kucuk kizin oyunculugu muhtesem. Yer yer konu Yesil Yolu animsatasada ayni onun gibi favori filmlerin arasina girmistir. Kesinlikle izleyin pisman olmazsiniz Hehehehe
9


avatar
(92) -
Son zamanlarda izlediğim en güzel filmdi. Oldukça da duygulu. Dram sevenler kaçırmasın derim.
10


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
7-beon-bang-ui seon-mul
Dizi Altyazıları
Westworld (17,768) La casa de papel (3,336) Into the Badlands (2,605) Supernatural (2,299) Legion (2,172) Krypton (2,161) Fear the Walking Dead (1,884) The Flash (1,863) Gotham (1,614) The Big Bang Theory (1,567)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018