Yorumlar (18)
avatar
mu618 - 2 hafta önce
Saçma oyunculuklar, saçma senaryo, saçma ışıklar, saçma renkler, saçma diyaloglar, saçma konuşmalar... Bu listeyi uzatacak derecede saçma bir filmdi.

Naçizane puanım 2.0


default avatar
djumut - 3 ay önce
Ezgi Asaroğlu diyorum başkada birşey demiyorum oyunculuk budur işte..


avatar
sesizadam - 4 ay önce
İnsanın izlediği filmi kötü bulup, ya şimdi Osman SINAV ama... dediği ve kendiyle filmi kötülememek için savaş verdiği bir an. Osman SINAV beni gerçekten bu filmiyle şaşırttı. Bu yönüyle ayrı değerlendirmek lazım. Bir ışık yaktı ama o ışık bu filmle biraz sönük kaldı. Ben her şeye ragmen Osman SINAV' ı ve filmini kötüleyemiyorum. Saygılar


avatar
demirci11 - 6 ay önce
Uzun Hikaye'de Mustafa Kutlu'nun hikayesi filmi kurtarıyordu. Burada ise senaryo ve yönetmen aynı imzayı taşıyor. Osman Sınav'ın bu kadar kötü film yönetebileceğini hiç tahmin etmezdim.
3


default avatar
Nyrvana - 8 ay önce
Yıllardır bu kadar itici bir afiş tasarımı görmemiştim. Her açıdan tam bir facia.


avatar
wolvern - 9 ay önce
berbat bir filmdi.ancak zaman kaybı.senaryosuda berbattı oyunculuğuda.sakın izlemeyin.
1


avatar
filmerkan - 9 ay önce
Herkes Osman Sınav'ın Uzun Hikaye'den sonra kötü bir yönetmenlik sergilediğinden bahsediyor ama Uzun Hikaye'de de berbattı, sadece o filmin hikayesi güçlü olduğu için yönetmenlik kimilerinin gözüne çok batmıyordu.
Nurgül Yeşilçay'ın kötü bir oyuncu olduğunu söylerim, burada da taban yaptığını görebiliyoruz.
Ezgi Asaroğlu'nun ne kadar üst seviye bir oyuncu olduğunu bir kez daha gördüm. Tek başına filmi izletebiliyor. Yönetmenlik adına bir şey yokken bile arkasında dünyaca ünlü bir yönetmen varmışçasına bir performans sergileyebiliyor. Ekrana da yakışan bir yüzü ve ses tonu var. Not: Leyla ile Mecnuncu değilim.
Diyaloglar filmi doldurmak için yazılmış amaçsızca. İzleyecekseniz sadece Ezgi için izlenir.
5


avatar
husss - 10 ay önce
senaryo aslında fena değil çağan ırmak çekseydi çok farklı bişey çıkardı ortaya, mekan tercihleri çok hatalı, çok amatörce çekilmiş, yönetmen kendi kendini köşeye sıkıştırmış...ahh osman sınav sana hiç yakışmamış....
6


default avatar
Atadam02 - 10 ay önce
son araba sahnesini osman sınav kendi elleriyle paintten yapmış..
5

Cevaplar (1)
avatar
2afoxsem - 06 Ağustos 2013 05:46
hahahahaha


beğen 2 beğen 0
| Bildir


default avatar
pekosal - 10 ay önce
olmamıış..o kadar çok mantık hatası var ki say say bitmez ...abartılı sahneler ve oyunculuk..yabancı filmlerden aşırma sahneler..osman sınav bir çıkıyor bir iniyor ..karar versin artık ne yapacağına.. uzun hikaye gibi filmler bekliyoruz...nurgülun oyunculuğu kötüydü..seyretmeye değmez
2


default avatar
burakk06 - 1 yıl önce
Çok durağan ve tamamen özenti bir film. Zaten eminim içinizden geçirirsiniz acaba hangi filmin uyarlaması diye. Nurgül Yeşilçay'ın modası ne zaman geçecek merak ediyorum. 2 puan veriyorum o da Ezgi Asaroğlu'nun güzel oyunculuğuna. Geri kalanlar beş para etmez.
2


avatar
volcy123 - 1 yıl önce
Acı aşk filminin bir başka versiyonu yani vasat...
1


default avatar
porti1 - 1 yıl önce
Uzun Hikaye gibi KALİTE bir filmden sonra bu kadar kötü bir film,Osman Sınav ın sinamotografisinin ne kadar iniş çıkışlı olduğunu bir kez daha gösterdi biz sinemaseverlere.Sanki sevgililer gününe yetiştirmek istemişler ama yetiştirememişler,Aceleden canım mevzuyu bol bol bacak ve meme ile süsleyip ,yakışıklı bir jön ile şehirli genç kadınlar için televizyon tipi bir film yapmışlar.emeğe saygı duyulacaksa fox tv dizilerine harcanan emekten fazlası değil bu filme harcanan.üstelik filmin sonunu
Sürprizbozan: Göster
oyunculuk ise gözyaşı dökülemeyen ağlama sahneleri,Hayli sıradan ve hatta bayağı sevişme sahneleri,yan rollerin silikliği,Nurgül Yeşilçay ın her filmde tekrarladığı sıradan oyunculuğu, yani iyi olan bir şeyi ben göremedim Aşk kırmızı da.tek kelime ile zaman kaybı.


avatar
cihat525 - 1 yıl önce
Olmamış Osman Kanat Hımmm

Cevaplar (2)
avatar
BOSTON1 - 18 Temmuz 2013 21:59
Sınav?


beğen 0 beğen 2
| Bildir
avatar
cihat525 - 18 Temmuz 2013 22:05
Tayanc Ayaydın'ın Sakarya FIrattaki İsmini yazdım Osman Sınavla ilgisi yok.


beğen 2 beğen 0
| Bildir


avatar
junece - 1 yıl önce
An itibariyle izledikten hemen sonra oluyor ki, hiç bir beklentiyle gitmemiş biri olarak söylüyorum über saçma bir filmdi. Mantıksızlıklar, boşluklar, uzatmalar, memeler... Film bunlardan ibaret. Üzgünüm. Füüü üüü üü :
1


‹ Önceki 1 Sonraki ›