Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(77) -
Arkadaşlar lütfen artık! Filmi izlemeyenler, yarıda bırakanlar, ileri sarıp sarıp bakanlar, sadece fragmanı izleyenler puanlama yapmayınız. Hatta yorumda yapmayın bence. Emin olun size ihtiyaç yok. Sadece ortalığı batırıyorsunuz.
7


avatar
(130) -
Apartman merdivenlerindeki dövüş sahnesiyle sinema tarihinin en iyi tek plan çekimlerinden birini yapmışlar.


avatar
(53) -
Gayet başarılı, yer yer yavaşlayan yer yer hızlanan ve finali doyuran güzel bir aksiyon filmi olmuş .
7


Yorumlar (131)
default avatar
(2) -
[quote] yorumlara bakarak soğdum filim den ama gayet guzel ve cok abartili degil


avatar
(8) -
Filmin müzikleri ve bahsedildiği gibi apartman merdivenindeki dövüş sahnesi başarılıydı. Sıradan bir aksiyon filmi değil, farklı bir dili var. Gerçi senaryo üzerinde biraz daha iyileştirilme yapılabilirmiş bana kalırsa.
6


avatar
(197) -
Oyun içinde oyun tarzı sonunda ne olacağı belli olmayan surpriz sonla bitecek filmlerden birisi. Merdiven sahnesi çok etkileyici idi, bütün kavga sahnesinin başarıyla planlanması ve tek planda çekiliyormuş gibi görünmesi-ki bu kamera tekniği filmin birçok yerinde aksiyon esnasında kullanılmış- çok başarılı ama yorumlardan birinde bahsedildiği üzere tek planda çekmeleri pek mümkün değil. Zira ozaman Chalize Theron'un bu tek planda makyaj arası vermediğini düşünürsek çekimden sonra 4 ay kendine gelemezdi. Gülücük
80lerin sonu civarında geçen bir film için prodüksiyon çok iyi idi. Bu tarz filmlerde en üst sırada olmayabilir ama yinede gayet iyiydi.
Uzman değilim o yüzden bana göre izlediğime değdi.
8


default avatar
(63) -
Eleştirilere rağmen izleyeyim dedim ama beni pek sarmadı. 1 saat boşa izledim. Ben beğenmedim. 5 /
5

Cevaplar (1)
avatar
(145) -
Aynı fikirdeyim..


0
| Bildir


avatar
(29) -
Yine güzel kadın, başarılı ve güçlü bir ajan, entrikalar, ihanetler, aksiyon falan.
5


default avatar
(36) -
film gayet iyi , puanı düşük sadece akıcı ve aksiyon dolu bir film .daha fazla imdb olabilirde , tr altyazı puanı neden düşük onu hiç anlamadım.
8


avatar
(527) -
olmazsa olmaz değil bu kadroyla daha iyisini beklerdim ama
izleyip vakit geçirip daha sonra unutabilecek filmlerden
6


avatar
(14) -
Son kısımlar hariç biraz inişli çıkışlı bir film.
6


default avatar
(2) -
o sekans tek plan değil aralara ustalıkla gizlenmiş 30'dan fazla cut var... Normal izleyicilerin anlayamayacağı şekilde inanılmaz iyi matematik kurmuş yönetmen...


avatar
(225) -
O kadarda yerlerde sürünmüyor film.Birşeyler eksik gibi de olsa baymıyor.Ana karakterin karizması da gayet iyi.Yersiz karmaşada yok.Tam 6 puan.
6


default avatar
(22) -
filmi genel anlamda beğenmedim. beğendiğim tek kısım dövüş sahneleri gerçekçiliği idi. Beğenmediğim kısımlar. Şarışın hatun zorla bir kasıntı havasında, konu komplike yapacağız diye iyice çorba olmuş. Filmin sonun sonunda izlemesem de bir şey kaybetmezmiş im dedim.
5


default avatar
(44) -
Klasik bir aksiyon filmi olup ilginç olmak amacıyla saçmalıklar barındırmamaktadır. Zevkle izledim. Abartılı saçmalıkların bağımlısı değilseniz eğlenerek izlersiniz.Sürpriz barındırmamakta.
7


default avatar
(26) -
Güzel başlayıp durağanlaşan ve zor bitirdiğimiz bir film.


avatar
(78) -
Aklımdan çabuk çıkan bir film oldu.
Sürprizbozan: Göster


Hikaye fena değil, James McAvoy güzel oynamış ama o kadar duygusuz bir karakterin yanında McAvoy'un karakteri fazla gelmiş gibi.

Sürprizbozan: Göster


Dövüş sahnelerinde gerçekçilik olması güzeldi.
7


avatar
(35) -
tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. sıkıcıydı resmen.


default avatar
(3) -
yabana atılacak bir film değildi sadece Mcavoy biraz abartılı oynamış, onun dışında ambiyans,müziklerde ki 80ler 90 lar havası,aksiyon sahneleri,senaryo gayet güzeldi sonu çok popülist bitti o ayrı.
8


default avatar
(14) -
beğenmedim, yorucu, sıkıcı, ukala bi film. zaten bu ukala ve vurdumduymaz tavırlar jony wick ten sonra başladı, soğuk yüzlü esprisiz ajanlar gitmiyor artık, jason statham ve rock jhonson bunu iyi hissedip, biraz mizah karıştırdılar işin içine
5


avatar
(93) -
Film iyi fena değil ama hep bir şeyler eksik gibi hissettirdi film bana. Senaryo izleyiciye pek yansıtılmamış. Konu çok iyi değil. Sarmıyor bir türlü. Soundtrack'lerde yavan. Fazla aksiyon da yoktu.. Yine de idare eder.
5


default avatar
(77) -
Yahu o malum dövüş sahnelesine nasıl harika diyorsunuz anlamıyorum.
Sürprizbozan: Göster
Polat alemdar bile 15 yıldır bu kadarını yapamadı. Filmin atmosferinden soğuk savaş istihbarat savaşı sanırsın güya ama uçan kaçan Çin karate filmlerinden daha fantastik. Olmamış yaw.
Bir sahneye iyi demek için az buçuk bir mantığının olması gerek değil mi?
3


default avatar
(14) -
Bişey anlamadım.
1


default avatar
(29) -
Senaryo vasattı ama bir iki yerde iyi dövüş sahnesi çekmişler. Resmen sopa yemiş kadar oluyorsun.
6


avatar
(1) -
Dövüş sahneleri harikaydı. Müzik seçimleri benim gibi 80 severleri ziyadesiyle memnun edecektir.


default avatar
(12) -
Filme düşük puan verenler hangi kafayla bunu yaptılar hayret. Gayet güzeldi.
8


default avatar
(1668) -
Dövüş sahneleri ve çekimler filmi ileri götürmüş , izlenir ancak üst düzeyde mi şüphe götürür....
6


default avatar
(19) -
Dövüş Sahneleri muhteşem
8


avatar
(161) -
Ajanların cirit attığı soğuk savaş döneminde geçen senaryoları beğeniyorsanız bu filmi de kaçırmamalısınız. Filmin kamera açıları ve teknikleri çok iyidi.
8


default avatar
(3) -
Çok konuşmaya gerek yok...
Yeryüzünde yaşayan en güzel kadın Charlize Theron yine döktürmüş. Güzel bir konu yakalanmış ve kaliteli oyunculuklarla süslenmiş. Öyle sürekli heyecan falan aramayın. Filmi anlayarak izleyin. Sürpriz finalle de bombayı koymuşlar.
İzleyin...
7


avatar
(323) -
Mekan iyi, rusların olması ve James McAvoy'un oyunculuğu harika ayrıca Fransız kız güzeldi Gülücük neyse filme vasatın biraz üstü desek yerinde olur...
6


avatar
(1233) -
Ummadığım gibi çıktı..Müzikler 10/10 Geniş açı aksiyon sahneleri 9/10 Charlize Theron Performans 10/10 Konu 7/10.. puanım ise 8
8


default avatar
(6) -
Her yönüyle leş ve vasat bir filmdi. O kadar sıkıcı ki, filmin atmosferini öyle bir şey yapmışlar ki resmen izlemeyin diyorlar.
2


avatar
(40) -
Tam 6,8 puanlık bir film.
+ Charlize Theron; gerçekten kusursuz bir güzellik ve oyunculuk. Yıllanmış şarap gibi, yaşlandıkça değer kazanıyor,
+ Başarılı bir yönetmenlik, o dönemi kusursuz yansıtan kostüm, müzik ve mekan seçimleri,
+ James McAvoy yine arıza bir karakter rolünde. Başarılı ve izlemesi keyifli,
+ En önemli artısı, malum tek plan çekimi ile yapılan aksiyon sahnesi. Filmin puanına +2 katkısı var diyebilirim.
- Konu çok sıradan ama sanki atomu parçalıyorlarmışcasına yaratılan kasıntı ve karmaşık bir senaryo,
- Tempo düşük ve aksiyon dozu çok dengesiz, bu filme daha fazla aksiyon lazımdı,
- Basit, sıkıcı ve gereksiz dialoglar,
7

Cevaplar (1)
default avatar
(28) -
Güzel bi yorum olmuş, tebrikler.

Sürprizbozan: Göster


0
| Bildir


avatar
(505) -
Theron formunda ama o bile böyle 2.sınıf flmleri kurtaramaz...birkaç elle tutulur gözle görülür sahne dışında akılda kalıcı sahnesi yok gibi...finaldeki sürpriz de bu filmi kurtarmaz bence senaryo vasat örnekleri çok...eh işte diyelim...
6


default avatar
(24) -
Tek plan çekim filmlere bayılırım.. bu da o sekanslardan birini barındırıyor. Devamı gelir. Dişi John
Wick desem abartmamış olurum.
7


avatar
(260) -
Başlarda az sıkıyor. Ama 40 dk dan sonra aksiyon durmuyor fena sayılmazdı izleyin derim ama salt kadar olamaz bu bir gerçek Gülücük 10/6.6
7


avatar
(85) -
Filmi beğenmedim ama kötü filmlere yaptığım eleştrileri bu filme yapmayacağım. Belli ki ben anlamıyorum bu tarz filmlerden konusunu tam olarak özümsemiş olmama rağmen. Eleştiremiyorum çünkü film bariz kaliteli bir film belli ki, hele 70nci dakka civarlarındaki kavga sahnesi.. ben öylesini görmedim o kadar gerçekçi o kadar mükemmel bir çekim tekniği kullanmışlar ki. Yanılmıyorsam 10dakka boyunca yeni kamera açısı almadan tek kamera 10dakkalık bir mücadele sahnesi ki yine yanılmıyorsam charlize abla dublör kullanmamış o sahnede. Ne diyeceğimi bilemedim film güzel (meraklısına) ama bana hitap etmedi.


default avatar
(146) -
Zaman geçirmek adına izlenebilir bir film olmuş, filmin beğendiğim en güzel yanı oyuncuların sergilediği performans..
6


default avatar
(5) -
Güzel film. Stolichnaya sponsorluğuyla yapılmış sanırım. Gülücük
6


default avatar
(73) -
Bence hak ettiğinden biraz daha düşük puan almış. 7 üzeri olmalıydı. Aksiyonu hiç azalmıyor, beni sıkmadı, senaryo abartılı değil. E pek tabii ki bir James Bond iddiasında değil. Baş rol performanslarını beğendim. Sadece Charlize Theron için bile izlenir.
7


avatar
(17) -
Beni sıktı film. Ters köşe olayını bekledim bütün film boyunca. Ve bizim charlize abla yaşlandı mı ne. Cok mu zayıfladı yoksa. Gerçekten çekici gelmedi bana. Ajda Pekkan olacak yakında :d James Mcavoy hatrına izledim. Oyunculuğu -yine- baya iyiydi. 6/10
6


avatar
(185) -
Ne gereksiz bir filmdi...
3


avatar
(59) -
Film beni gerçekten şaşırttı bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim. Oyunculuklar gayet iyi harcadığınız zamana kesinlikle değer tavsiye ederim.
8


default avatar
(15) -
Bu tarz filmleri sıkıldığım için uzun zamandır izlemiyordum. Atomic Blonde i izledim bi uzun dönem daha izlemeyi düşünmüyorum. Hala sıkıyor.
6


default avatar
(3) -
Gayet şık bi film Wink
7


default avatar
(21) -
Sıkılmadan izlenecek klasik bir casus filmi... Rolü Charlize Theron'un soğukluğuna pek uymuş. James McAvoy 'pislik herif' rollerinde pek başarılı ama o tipin üzerine yapışmakta olduğunun farkında mı acaba? Ve pek çekici 'mumya' rolüyle tanıştığımız Sofia Boutella... Bu esmer güzeli Hollwood'a renk katmaya devam ediyor ve önü pek açık gibi görünüyor. Son söz: eskiden Alain Delon'un filmlerinde olurdu; izleyiciler bitti diye kalkarken filmin sonu değişiverirdi, siz öyle yapmayın, sonuna dek izleyin derim.
7


default avatar
(26) -
Film bazi yonlerden gercekten basarili, degisik bir atmosfer var zaten soguk savas almanyasi basarili bir sekilde resmedilmis. tur olarak daha hizli bir kurgu bekliyorsunuz lakin film sanki bilerek bunun tam tersini yapiyor yani sanki daha hizliymista bir tik agir cekimle izliyormusum hissi uynadirdi bende, bu ne kotu ne de cok iyi olmus film icin. bazi yerlerde kopukluklar goze carpiyor. ama kacis sahnesi baya iyi kotarilmis, doyurucu bir aksiyon ve gerilim yaratilmis. charlize theronunda hakkini vermek lazim dovus sekanslarinda gayet basiriliydi gercekmis hissi had safhadaydi kanimca. ama yinede bu kadin karakterlerin dev gibi adamlari harcayabilmesi elbette yinede isin fantastik tarafi yoksa hadi canim demek geliyor icimden.

Buna mukabil sonu tahmin edilebilirdi yani james mcavoyun canlandirdigi karakterin ustune bilerek yada bilmeyerek fazla yuklenilmis oda yine ariza bir karakter yaratmis ki kendisi uzmandir bu konuda.
7


avatar
(299) -
Dövüş sahneleri,çekimler,atmosfer en önemlisi müzikler harikaydı.İlk başlar da film karışık gelse de sonlara doğru yerine oturuyor.Charlize Theron cool olmak için ara sıra çok kasılıp,sırıtmış olsa da fena değildi.


default avatar
(57) -
Filmi beğendim. Theronu, atmosferi ve aksiyon çekimlerini beğendim. Özellikle bugünlerde kullanılan bilgisayar efektleri ile yapılan emeksiz aksiyon sahneleri düşünüldüğünde filim eski usul emek verilerek çekilmiş denilebilir. Dahada iyileştirilerek devamı geleceğini düşünüyorum.
7


avatar
(130) -
Apartman merdivenlerindeki dövüş sahnesiyle sinema tarihinin en iyi tek plan çekimlerinden birini yapmışlar.

Cevaplar (4)
avatar
(161) -
Ben de mest oldum o sahnede ama keşke kamera arkası görüntülerini izlemeseydim Sümüklü
8


0
| Bildir
default avatar
(15) -
Dikkatli izlersen tek plan değil.
6


0
| Bildir
default avatar
(5) -
Neredeyse jason bourne tadında olmuş,
charlize theron sopa yedikçe benim canım yandı.


1
| Bildir
avatar
(145) -
Aynen araba sahnesinde bile devam etti.


0
| Bildir


avatar
(386) -
Bu filmden aklımda en çok finale doğru sert kavga görüntüleri kalacak sanırım. Bir kadının bunca erkekle bu kadar yumruk yumruğa kanlı canlı kavgasını pek hatırlamıyorum. Öte taraftan film "kadın James Bond" karakteri yaratmaya çalışıyor sanırım. 1980'lerin Almanyası ve Berlin Duvarının yıkılması temasında, oldukça renkli görüntüler altında durmayan bir aksiyon var.
6


avatar
(3111) -
Nihayet akşam oturup izleme fırsatı buldum filmi. Maalesef bende kafa karışıklığına neden oldu film. Aksiyon ve dönemin yansıtılması bakımından oldukça güzel olmasına rağmen konunun karışıklı ve hangi ajanın kime bağlı olduğunu tespitinin zor olması beni yordu açıkçası. Nena'nın parçalarını dinlemek keyif verdi. İyi seyirler olsun.
5


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Film Altyazıları
Rampage (13,483) Ready Player One (9,819) Escape Plan 2: Hades (7,497) Tomb Raider (2,038) The Cured (1,976) Set It Up (1,016) Blockers (989) Den 12. mann (938) Journey's End (820) Black Panther (694)
Dizi Altyazıları
Westworld (15,957) 12 Monkeys (3,202) La casa de papel (2,714) Into the Badlands (2,633) Legion (1,705) Fear the Walking Dead (1,458) The Expanse (1,360) Vikings (1,053) The Crossing (1,051) The 100 (1,006)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018