Giriş Kayıt
Yorumlar (12)
default avatar
(43) -
Mükemmel bir dram. Oyuncu tercihleri harika. Başarılı bir roman uyarlaması. Kesinlikle izlemeli ve izletmelisiniz. Ebeveynlerin çocuklarının hayatlarını nasıl şekillendirebileceği konusuna çok güzel ışık tutulmuş.
9


default avatar
(2) -
Woody Harrelson tek kelimeyle harikalar yaratmış.


default avatar
(8) -
İzlemek zor......bir türlü içine giremiyorsunuz filmin....


avatar
(2953) -
Hikaye tanıdık gelse de işlenişi ve olayların gerçeğe dayanması filmi izlenebilir kılıyor. Rollerinin hakkını o kadar güzel vermişler ki, bir ara filme girebilsem adamı bir güzel dövecektim. O derece yani. Neyse bence filmi izlerseniz hiç bir şey kaybetmez hatta gerçek bir hikayeyle tanışmış olursunuz. İyi seyirler.
6


default avatar
(65) -
Sıkıcı! Oyunculuklar berbat!
3


avatar
 kurdele (3034) -
Woody Harrelson uzun yıllar üstüne yapışmış olan tipik rolü kaçık serserinin haricinde farkli rollere büründü ve ne güzel oldu! Adam tüm dünyaya uzun zamandır oyunculuk dersi veriyor adeta!... Genç jeanette, Ella Anderson geleceğin yıldız adayı derim ben! Film genelde bahsedildiği gibi C. Fantastic filmini andırıyor ama o biraz daha komik ve aile bağları daha sağlam bir hikaye anlatıyordu. Bu filmde dram ve kopukluk var daha çok. Gerçek hikayeler hoşuma gider, bu da gitti ama herkese hitap etmez diye düşünüyorum. İyi seyirler olsun.


default avatar
(34) -
Captain Fantastic filmine benziyor.30 dakika sonra pes ettim.
5


avatar
(205) -
Captain Fantastic filmine olan ağır benzerlik, biraz çekinceyle başlamama sebep oldu. Film boyunca da pek farklı bir işleniş göremedim. Yine kızıl saçlı çocuklar, medeniyetten/sistemden kaçan bir aile, kaçık ebeveynler ve sosyal yaşama uyum sağlamaya çalışan çocuklar... Naomi ve Woody güzel karakterler oturtmuşlar ama Brie için aynısını söyleyemeyeceğim. Donuk, ifadesiz halini sevemedim bir türlü. Zaten Viggo’nun Oscar aldığı Captain Fantastic varken niye yine Oscarlı olan Brie Larson’ı seçip neredeyse birebir aynı olan bir film yaptılar anlam veremedim, gereksiz buldum. 5-6 dolaylarında seyretti benim için The Glass Castle.
5


default avatar
(103) -
Etkileyici bir gerçek hikaye, iyi oyunculuklarla, güçlü bir şekilde yansıtılmış.
8


avatar
(219) -
Film son derce duygusal sürükleyici fevkalade güzel ve zevkle izledim bir o kadarda duygulandım.Babaları her ne kadar sarhoş gibi gözüksede çocuklarının ayakta kalmaları için çeşitli yollarla öğretme çabası içindeydi ve başarmıştı yinede bütün ailesi onu çok seviyordu Dram film sevenler için kaçırılmaz diyorum izleyin


default avatar
(25) -
Yıllar önce kitabını okumuştum. Otobiyografik New York Times Best Seller serisi kitaplardan birisiydi.


default avatar
(132) -
Ağır işleyen ama sağlam kurgusu olan sıkı bir dram olmuş. Gerçek bir yaşam öyküsünden uyarlanan film birkaç ödül toplayacak gibi gözüküyor. Woody Harrelson muhteşem oynamış. Bahsetmeden geçmeyeceğim. Kendisine ait son yılların en iyi performansı diyebilirim. Naomi Wattsla iyi bir ikili oluşturmuşlar. Fimdeki cast seçimi de bu bakımdan son derece isabetli olmuş diyebilirim. İyi seyirler olsun.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017