Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(13) -
Dark Universe denilen canavarlar evreninin ilk filmi Mumya ile başladı.Universe içerisinde bulunan karakterlerin(frankeştayn,Invisible Man vs) solo filimlerinden sonra muhtemelen Avengers gibi toplama filmler çekmeyi planlıyorlar.Mumya ile iyi bir başlangıç yaptığı söylenemez fakat her türlü izleneceğini bildikleri için en azından 6-7 film çekmeyi planlıyorlarmış.Javier Bardem'li Frankestein,Johnny Depp'li İnvisible Man ve Angelina Jolie'li Bride of Frankenstein çekilmesi planlanan filmler.

Filme gelirsek görsellik çok iyiyken senaryo her zamanki gibi vasat bir diğer holivut yapımı.Kesinlikle Brendan Fraser'lı Mumya serisinin çok altında kaldığını düşünüyorum.Tom abimiz yine kendini oynamış Gülücük fakat imparatoriçe rolündeki mumya kızımızı çok başarılı buldum.Kısaca çerezlik bir film,izle unut tarzı bol aksiyonlu bol efektli filmlerinden hoşlanıyorsanız kaçırmayın.
6


default avatar
(7) -
Bu adamları basrole koyarsak kesin tutar diye film mi yazılır arkadaş. Herşey bir yana da bari sen yapmasaydın Russel senin kalitende bir adama yakışmadı.
3


avatar
(70) -
Yazık olmuş Tom Cruise ve Russel Crowe'a....
5


Yorumlar (158)
avatar
(75) -
Film komedi mi aksiyon mu korku mu gerilim mi?her seyden biraz var ama hicbiri tam değil.Efekt oyunculuklar cok başarılı lakin filmde bir seylerin yanlis ve eksik olduğunu hissediyorsunuz.Acikcasi zombi filmk gibi kovalamacali olmuş.Eskimumya serisi gizem bilim ve aksiyondan ötürü başarılıydı ama bu mumya filmimiz maalesef ismini hak etmiyor.The walking dead'in spin off u gibi olmus, izlettiriyor ama arsivlik değil maalesef.Tom Cruise ve Russel Crowe amcaya saygıyla...
5


avatar
(102) -
Ejder imparator rezilliğinden sonra iyi geldi yani kötünün iyisimi desem bilemedim.
Ben yeni mumya hanfendimizi beğendim, tabiki bir IMHOTEP kral'ımız kadar olmasa bile olmuş yani.Film iyi değildi ama seriyi eskiden beri takip edenlerin zevk aldığını düşünüyorum sanırım bunla bir evren falan kuracaklarmış.Kursunlar bakalım izleriz yani.


avatar
(229) -
İki güzel yıldız oyuncuya gerçekten yazık olmuş böyle vasat bir filmle nasıl zaman geçirmişler anlam veremiyorum 6/10
6


avatar
(76) -
beklenti yüksek olunca tepkiler de sert oluyor haliyle, aslında çok kötü bir film değil her türlü izlenir hemde keyifle,,, ama çıta yüksek olunca en kötü film ödülünü alıp oturursun böyle Gülücük
7


avatar
(197) -
Sıkılarak ve atlayarak izlediğim tam bir hayalkırıklığı filmi oldu. Ve artık senaristlerin birşey bulamadığı zaman hemen örümcek ve zombiye işi bağlamalarını standart hale getirmeleri, yaratıcılıktan ne kadar yoksun olduklarını ve izleyiciyi adam yerine koymadıklarının ispatı haline geldi. Mumya filmi'mi seyrettim, zombi'mi belli değil.
Fraser'in oynadığı mumya filmi serisi her açıdan bu filmden kat be kat daha doyurucu idi. Hiç olmazsa mumya mumyalığını biliyordu!
4


default avatar
(63) -
Filmin ilk yarısı güzeldi. Daha sonra mumya filmi olmaktan çıktı ve zombi filmine dönüştü. Sonrada zombi filmi olmaktan çıktı ve Süper kahraman filmi olarak bitti. Umarım devam filmi olursa böyle olmaz. Bence dizi olsa daha güzel olabilecek bir seneryo.
6


avatar
(332) -
bu kadroya bu film vasat olmuş, özellikle sonu berbat...
6


default avatar
(399) -
Esski mumya tadı yoktu, eksiklikler çoktu, cevaplanmamış sorular bırakılmış-devamı olacak mı olmayacak mı belli değil. Bunlar neticesinde 4 puan
4


avatar
(70) -
Yazık olmuş Tom Cruise ve Russel Crowe'a....
5


default avatar
(221) -
Yüksek puanlı filmleri izleyip hayal kırıklığına uğramışlığım çoktur. Tam tersi oldu.
Puanı düşük, sırf Tom Cruise hatırına izledim, meğer notu kıt tutmuşlar. Gayet güzel macera filmiydi. Mumya filmlerinin ortak özellikleri yine var, yani neden düşük puan verildiğini merak ede ede keyifle bitirdim.
Tom Cruise'u yaşlanmış görmek hoşuma gitmiyor, vücut iyi olsa da yüzü yaşını gösteriyor. Adam her rolü tam hakkıyla yapıyor, umarım daha çook filmde oynar.
7


default avatar
(43) -
Tom yaşlandıkça sanırım para kazanma arzusuyla seçicilik konusunda biraz daha gevşemiş gibi. Kötü sinyaller alıyorum, kariyer planlaması.dll bulunamadı.


avatar
(198) -
Hemen hemen her filmde aynı/benzer senaryo
Sürprizbozan: Göster

olduğu ve üzerine hiçbir heyecan verici yenilik koyamadığı için çok sıradan bir yapım olmuş. Mumya kadının yüzü, karakterine mükemmel yakışmış. R.Crowe filmde yok denilebilir. Baş kadın karakter de filmin vasatlığına kurban giderek bir varlık gösterememiş.
4


default avatar
(146) -
O eski mumya serisinin tadı yok tabi film beklentilerin altında kaldığı aşikar bunun birinci sebebi de Tom Cruise gibi bir oyuncu olduğundan beklenti biraz yüksek oluyor insanda ikinci sebebi de mumya olması ama Hollywood klasik işleri yeniden beyaz perde uyarlamasıyla güzel bir şey yapayım derken içine etmesiyle biraz hayal kırıklığı yaşıyor insan..
6


default avatar
(7) -
Bu adamları basrole koyarsak kesin tutar diye film mi yazılır arkadaş. Herşey bir yana da bari sen yapmasaydın Russel senin kalitende bir adama yakışmadı.
3


avatar
(84) -
stephen sommers'ın mummy serisinin yanına yaklaşamayacak olan film. tom amcamız oldukça yaşlanmış . esas kız olmamış, nerede rachel weisz'in güzelliği, nerede bu hatun. the mummy ve return belki birer başyapıt değillerdi ama atmosferi ve mizahı bundan kat kat iyiydi. abidik film meraklısı benim bile sonunu beklemeden kapattığım filmdir.
4


default avatar
(152) -
mumya filmlerine fazlasıyla doyduğumuzdan mıdır nedir hiç tat alamadım filmden. kötü bir film olduğundan değil beklentileri karşılayacak yeni bir şey sunamadığından..
2


default avatar
(25) -
Tam bir hayal kırıklığı. Seyirlik.


default avatar
(203) -
Çok kötü değil bildiğimiz macera filmlerinden, fakat çok gereksiz sahnesi vardi o yüzden yer yer sıkıldım...
6


default avatar
(18) -
Final sahnesinin basitliği dışında ortalamanın bir tık üstünde bence. İzlenebilinir.
6


avatar
(129) -
1999 versiyonu çok daha iyiydi. Rol için Tom Cruise'un ismi geçtiğinde çok heyecanlanmıştım halbuki. Filmin geçtiği lokasyonları hiç sevmedim ve özellikle ikinci yarıda sahneler çok karanlıktı. Film bence yönetmen kurbanı olmuş. Alex Kurtzman ne yazık ki iyi bir iş çıkaramamış bu sefer. Doğru bir yönetmenle harika bir iş çıkabilirdi.
6


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 7 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018