Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(242) -
Öncelikle söylemeliyim ki, dizinin kalitesi 1-2 bölümde anlaşılacak türden değil. Özellikle 4. ve 5. bölümlere doğru; karakterler ve karakterlerin özellikleri açılmaya başlıyor. Geçmiş zaman hikayeleri ve şimdiki zaman hikayelerindeki parçalar yavaş yavaş birleşince de ortaya ciddi, kaliteli bir yapım çıktığı görülüyor. Karakterlerin hepsi ciddi ciddi üzerinde çalışılmış, kesinlikle baştan savma değil, oyunculuklar da bu karakterleri çok iyi yansıtıyor. Ray karakteri, karısı, kız ve erkek çocukları, kardeşlerinin her biri ve büyük baba karakterleri tam anlamıyla gerçekçi. Açıkçası 1 senedir bekliyordum diziyi, beklediğime değmiş diyebilirim gönül rahatlığıyla. Şunu da söylemek istiyorum, 1-2 bölüm izleyip bırakmayın, devam edin derim. Durağan anlatım dilini özellikle seven biri, hatta bir sinemacı olarak kullanılan dil benim oldukça hoşuma gitti, tabi herkes sevecek diye bir kaide yok ama şans verilmesi gereken bir yapım.


default avatar
(228) -
Başta Jon Voight ve Liev Schreiber olmak üzere herkes rollerini haklarını fazlasıyla vermişler. Güzel bölümlerdi.


avatar
(17) -
Her bir bölümü sinema filmi tadında... Yaz döneminin en iyi işlerinden.
10


Yorumlar (40)
default avatar
(5) -
Herkese göre bir dizi olmadığı gerçek; dram türündeki bu dizi belirli bir yaş ve seviye üzerine hitap ediyor. Bana göre hakettiği yeri ve popülerliği de bir türlü bulamadı. Diğer taraftan, dizideki karakterlerin çocukluğunda başlarından geçen trajik olayların, asıl konusu bu olan "Spotlight (2015)" filminde de dizinin başrol oyuncusu Liev Schreiber yer alması gözümden kaçmadı. Diziyi beğenen, filmi izlemeyenler mutkala bir göz atsın. Puanım 8.8
9


default avatar
(3) -
İlk birkaç sezon iyidi fakat sonradan çok sıkıcı hale geldiği için bıraktığım bir dizi.
4


default avatar
(66) -
6. sezon onaylandı ve bu sefer hikaye New York'ta devam edecek.
9


default avatar
(44) -
5. Sezon açık ara dizinin en kötü sezonuydu. Her sezon bütün bölümleri merakla izlerken bu sezon her bölüm de bitse de kurtulsam düşüncesine girdim. Dizinin el freni iki karakter Ray'in karısı ve kızı bu sezonu mahvettiler. Abby karakteri olan Ray'in karısı giderayak diziyi iyice çekilmez hale getirmişti.

Amerikan izleyicisinin psikolojik drama isteğini Ray Donovan gibi daha yüzeysel karakter barındıran bir dizide gerçekleştirince ortaya 5. sezon gibi abukluklar ortaya çıkıyor. Özellikle Abby karakterinden kurtulmuş olmamız 6. Sezonun aksiyonu açısında umutlu olmamızı sağlıyor. Tabi bu sezon gibi flashback'ler ile bölümlerin içine etmezlerse.
(05.sezon için)


default avatar
(2) -
bu diziyi izlemeyen çok şey kaçırır. 5. sezon süper di. ve bitti...Sümüklü
(05.sezon 12.bölüm için)


default avatar
(102) -
5. sezon resmen mahfetti beni. Sümüklü (iyi yönden)
Sürprizbozan: Göster
(05.sezon için)
10


default avatar
(4) -
5. sezon bu dizinin nirvanasıdır.
9


avatar
(208) -
dizi iptal edildi.

Cevaplar (3)
default avatar
(7) -
5. Sezon oynuyor?
9


0
| Bildir
avatar
(208) -
iptal edildi diye okumuştum belki başka kanal aldı devam ettiriyor.


0
| Bildir
default avatar
(66) -
Showtime herzamanki gibi aynen devam dostum. En son 5. sezon 9. bölüm oynadı, 29 Ekim de sezon finali var.
9


0
| Bildir


avatar
(51) -
2. sezon finalinden sonra ara vermiştim. Tekrar başlasam mı 3. ve 4. sezonda izlemeye değer şeyler var mı, emin değilim. Diziden beni soğutan şey, Ray'in kızının ergen davranışları oldu. Sanırım genel olarak ergen triplerini sevmiyorum.

Cevaplar (1)
default avatar
(161) -
özellikle breaking bad dizisini seven bunu da kesinlikle seveceğine inanıyorum. İzlenen dizilerin birçoğundan daha kaliteli bir dizi diyebilirim. Yani şunu rahatlıkla diyebilirim ki; Dizi biraz daha kaliteli kesime hitap ediyor.
9


1
| Bildir


avatar
(27) -
Son derece başarı bir dizi. Karaketerler inanılmaz derecede iyi işlenmiş ve her oyuncu dizinin vazgeçilmez bir parçası durumunda. Her bir karekterle dizide bütünleşiyorsunuz. Sürükleyici, adrenalin yüklü ve kaliteli. Kesinlikle seyredilmeli.


default avatar
(54) -
dizi iyice dramaya döndü ve seyrederken içim parçalanıyor artık... beni gerçekten etkileyen nadir dizilerden... oyunculuklar, karakterler... bitince ne yapacağız bilemiyorum artık...


default avatar
(102) -
Çeşke fınal yapmasaydı bu sezon. Eli yüzü düzgün nadir dizilerden.
10


default avatar
(43) -
Başlamasına çok sevindim.Tavsiye ederim çok güzel bir dizi.Oyunculuklar harika.Ray'in babası zaten ayrı bir olay:)


default avatar
(54) -
Takip ettiğim fantastik olmayan tek dizi... Oh be yaw yine başladı... Hoş geldin sefa getirdin ray donovan...


avatar
(128) -
Bu dizi bitti bende bittim ,herşeyimdi bu dizi ve şimdi hiçbir şeyim yok
10


avatar
(128) -
Çeviri ekibini gerçekten kutluyorum ,hem verdikleri not şeklindeki bilgiler hem çevirideki akıcılık çok iyi ,gerçekten pörfekto... Diziye geçecek olursak sıkmadan izletti,izlemeye başlamadan önce düşündüğüm ne varsa içinde buldum hatta daha fazlasını... Ve bir dizi herşeyi bütün çıplaklığıyla anlatmak istiyorsa ray donovan dan örnek almalı... Bir ailenin oturup seyredeceği türden de olabilir ,olmayabilirde... Ama cesaretini ve gününü göstereceğim tarzını çok beğendim... Umarım 4. Sezonu olur
10


default avatar
(15) -
Bir de ermenileri öven yayın yapmasaydı iyi olurdu ama yine de izliyoruz. Güzel, eğlenceli bir dizi.


avatar
(29) -
Çok güzel bir dizi, mutlaka izleyin.
10


default avatar
(26) -
sağlam oyunculuklar ve sıkmayan konular
10


default avatar
(202) -
Kesinlikle kesinlikle izleyiniz...Hah niyetimi belli ettikten sonra dizi ile ilgili izlenimlerime geçebilirim...Kesinlikle maço ve pedofili papazın kurbanı bi adam,çevresinde en az onun kadar zorlu aile efradı-hele karısı kök söktüren cinsten-kızı ,oğlu,erkek kardeşleri,babası...Yani büyük bi ihtimalle sen de onun yaşadıklarını yaşasan ve öyle tiplerle soluk alsan senin de benim de geleceğim yerde ray donovan -gelmediysek büyük ihtimalle Allah yazımızı öyle yazmadığı içindir- ve ben bir numaralı hayranıyım.Ama bu adam benim abim olsun anam babam...Sevgilim olmasın ..kocam olmasın ne biliim babam olsun ama...Kankam olsun...Yok yok babam olsun...


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018