Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(69) -
Sevgili cici abrams, lost'tan sonra revolution olmuş mu be abicim, elektrikler kesildi diye dizi mi olur, bekle gelir o zaten.


default avatar
(7) -
bekledim bölümler biriksin öyle yorum yapayım dedim ilk üç bölümü izledim ama keşke beklemeseydim bu ne sıkıcı ne aptal bi dizi olmuş,basitlik bu kadar mı olur dedirtiyor.
Sürprizbozan: Göster
bu diziden bi nane olmaz gideri var diyen arkadaşlara şu şekilde katılıyorum evet gideri var ama çöpe..


avatar
(356) -
Birilerinin bir an önce J.J.'in karşısına geçip, "Abrams Aga bak, bu iş yaş, kasma fazla" demesi lazım...
5


Yorumlar (257)
avatar
(29) -
Dizi güzel bir konu ile başlıyor tuhaf ilerliyor ama bir türlü beni bağlayamadı kendine oyunculuklarda iyi ama nedenini bilmiyorum genellikle dizi izlerken boş zamanıma göre 3 bölüm 4 bölüm toplu toplu izlerim ama bu dizide elimde tamamı var ama ilk sezonun ortasında kendimi başka dizi izlerken buldum.
6


default avatar
(44) -
2.seonda islenen sözde yeni ABD devletinin yeni düzeni. Bildiğimiz illuminati yeni dünya düzeni.


default avatar
(5) -
Yaratıcı özgün seneryosu ve Lost'tan tanıdık yüzleri görmek ilgimi çeksede, gereğinden fazla ve basit aksiyon sahnelerini sıkıcı buldum. İlk 4 bölümü izledikten sonra bu diziyi rafa kaldırdım.
6


default avatar
(2) -
Aslında güzel senaryo yazılsa çok güzel konu ama batırmışlar dizide. Umarım ileride mantık hataları olmadan yeniden çekilir.


default avatar
(26) -
1. sezon harikaydı 2.sezon hayal kırıklığı
Sürprizbozan: Göster


avatar
(132) -
hayatımda gördüğüm en berbat dizi finali ,birde 2. sezon keyifli başladı diye sevinmiştim ...bu neydi şimdi böyle tam bir saçmalık...
7


default avatar
(5) -
nasıl yani burda mı final yaptı bu dizi.sezon finali olmasın.tam öyle bitti yani
8


default avatar
(2) -
Abi bu nasıl bir son mecburiyetten beş dk. da çekmişler herhalde. bence finali sinemada yaparlar
Sürprizbozan: Göster
7


default avatar
(183) -
Yayınlandığı ilk bölümden beri çizgisinden şaşmayan, güzel bir bilim kurgu dizisi izlemek isterseniz Falling Skies'i takip edin derim. Yakında yeni sezonu başlayacak.
7

Cevaplar (1)
avatar
(6) -
"Yayınlandığı ilk sezon çizgisinden şaşmayan" desek daha doğru olur. Zira dizinin 2. sezonu bambaşka bir şey. Falling Skies yanında halt etmiş bu.

Dizi bitti/iptal oldu. 'Başlasam mı' diyenlere sesleniyorum; İlk sezon izleyip bırakın ya da 2. sezon da izlerim diyorsanız hiç başlamayın.


0
| Bildir


avatar
(472) -
Bence her dizinin bir kanalla anlaşması yapılırken anlaşmaya "dizinin iptal edilmesi durumunda, kanal dizi yapımcılarının istemesi halinde final bölümünün tekrar çevrilmesi için gerekli koşulları sağlar" gibi bir hüküm koyulması gerekli. Bu da herhangi bir sonuca bağlanmadan öylece ortada kaldı gitti işte. Yazık. Fırsat verilseydi de hiç olmazsa sonuca bağlayan bir final bölümü çekip bitirselerdi.


avatar
(182) -
ben dizinin ilk bölümüne ağır konuşanlardanım altlarda bir yerde yorumu bulabilirsiniz. diziyi seven kadar nefret eden olmuş.
olay abrams tan kaynaklanıyor. dizi işinden zerre anlamıyor ama seyirci neyi izler iyi biliyor. aynı acunun yarışma programları yada ben bilmem eşim bilir gibi.
seyirci sadece merakla bekler 10. bölüm geldiğinde ilk bölümdeki merak edilen şey unutulmuş yeni bir şeyin peşindedirler. 20. bölüm de elimizde 5-10 arası soru var ama halaa cevap yoktur. sadece merak ederiz neden oldu bu niye o nasıl. ama abrams cevap vermez . olay saçmalık mantık dışı olması değil . dizinin kendi senaryosuyla çelişmesi. dizinin bir yerinde şu olduda bu yüzden bu şekilde oldu denilse ne kadar mantıksız da olsa kabul edilir. ama abrams açıklama yapmaz. o günlük heyecana bakar bir sonraki bölümün reytingini düşünür. türk dizilerinde benzer bir kesim var . 1.5 saat boyunca geyik ve klip son 15 dakika da silahlar çekilir ama sonucu haftaya oynayacak bölümde görürüz.
20 yılda yaşlanmayan insanlar 20 yılda eskimeyen elbiseler 20 sene sonra açılabilen telefon . bütün bunlara bir cevap verse (daha fazlasıda var ama) ama abrams cevap vermez. mantıksız bile olsa varım ben . korkunç bütçelerle başlayan bir diziyi takip etmem bence normal. bu kadar büyük hayal kırıklığı yaşadığımdada sitem etmem gayet normal.kaldıki fantastik dizi film kitap benim için vazgeçilmez. saçmalıklar yazarak yepyeni bir dünya yaratılabilir ve kendi içinde mantıklıda olur bal gibide olur. oyunculara özelliklede giancarlo ve burke e lafım yok ama senaryo koşturmaca sırasında söylenen 2 şer kelimeden ibaret olduğunda oyunculuk neye yarar. çok fazla sayıda diziyi takip ediyor izliyorum . bir çok dizinin çevirisi yapılmazken bu dizi için ynı anda farklı kişilerden 3 çeviri geldiğini gördüm. haksızlık tabiki. son bölümün altyazısı 400 satır civarı. basit bir 20 dakikalık komedi 400-550 satır konuşma olur . bu dizi 43 dakika. senaristler konuyu dağıttı konuşmalar azaldı peki artık birşeyler açığa çıkmıştır herhalde. hiç zannetmiyorum ve seyretmediğim halde iddialıyım hala cevaplanmamış sorularınız var ve tekrar söylüyorum abrams bunları umursamaz. ben bilmem eşim bilir demiştim. yumruk atma yarışması var orada sunucu ceketini asar rakam gözükmesin diye. kime? seyirciye. neden merak etsinler diye. yoksa seyircinin katılımı olmayan bir yarışma nasıl ilgi çeke bilirki? adada yaşayanlar var yarışmacılar her hafta aralrında tartışmalar bidolu geyik var neden? aslında yaptıkları basit kolgücü yetenek gerektiren bir yarışma değilmi . taraf tutması beklenir seyirciden . abrams aynısını yapıyor . merak et ama soru sorma bende bilmiyorum der abrams . sherlock dizisinde muhteşemde olsa en son finalde nasıl çözdüğünü açıklayana kadar bize zaman tanır ama yinede o açıklardı.ve farklı olurdu. 3. sezonda tarzı hafif değiştirince bize çözmemiz için birşeyler verince tepki gösteren insanlar oldu . 3. sezonda bozdu dediler. oysaki seyirciye bıraktı bazı şeyleri ve senaristi eminim zevkten 4 köşe olmuştur. tv de bir yarışma programı 3 yarışmacı önlerindeki butona basıp cevap veriyor . soru sorulduğu anda 3 saniye sonra cevap geliyor. peki seyirci neden izliyor??? ve inanın izliyor .
diziyi merak edip izledim sonunu tahmin ettim. ve yine söylüyorum . sihirli annem dizisindeki yaramaz kızlardan biri yapmıştır. sezon sonunda annesi zamanı geri alır hallolur herşey. saçmamı diyorsunuz . bu alabileceğiniz en mantıklı açıklama . çünkü abrams size hiçbirşey verecek .lost un sonunu hatırlayın.
hiçkimse çok yükleniyor demesin boş vaktim çok yine yüklenirim yakaladım
3

Cevaplar (3)
default avatar
(2) -
Sırf cevaplamak için üye oldum. Diyorsun ki 10. bölümde ilk bölümde merak edilenler unutulmuş, yeni bir şeyler peşindeler. Evet sürükleyicilik açısından gerekli. Aynı zamanda cevapsız kalıyor diyorsun. Kusura bakma ama izlemeden yorum yapmışsın .
Sürprizbozan: Göster
Ama diyeceğim o ki dizide merak ettiğin şeyler varsa zaten bunun cevabını bulabiliyorsun. Ama evet Abrams armut piş elime düş yapmaz! Dizi de adamlardan zeka akıyor, yetenek akıyor bizde onu izliyor aa ne zeki adam diyoruz öyle mi? Hayır arkadaş adam sana soru yaratıyorsa düşünmeni de istiyor. Düşününce tüm sorularının cevaplarını kendin veriyorsun.
Zatan o 1.5 saatteki geyiktir dizinin tadını veren. O son 15 dakikada olacakları biliyoruz hepimiz. GoT harici hangi dizi başrollerini öldürmüş. Hangi dizi sevilen karakterden vazgeçmiş? Kalkıp 7. bölüm de Monroe yi mi öldürecek adam. Eğer diziyi izlediysen büyük ihtimal sevmişsindir ha tabi mantık hataları ve abartmaları var ama böyle düşünürsek neredeyse her dizide var. Bende isterim hata olmasın, abartma olmasın ama ne yapalım bu dünya da böyle.. Hak etmeyen hak edenin yerinde.


0
| Bildir
avatar
(182) -
dizi yada filmlerde mantık aramam . ama her hikaye kendi içinde tutarlı olmak zorunda. ve ne yazıkki son derece haklısın aslında.izleyici ne istiyor neyden keyif alıyor neyi merakla haftaya bekliyorun matematiğini çıkarmış usta yapımcılar var abrams ta bunlardan birisi. garip ama mehmet ali erbil de bunlardan birisi. benim sitemim sadece bu diziye değil . bu artık gözümde basitleşmiş denklemin içinde kalan seyirciye sitemim ve yazdığım bir çok yorumdada bu tip garip bazende saçma bakış açılarım oluyor. ve bunu çoğunlukla kasıtlı olarak bir farkındalık yaratmak için yapıyorum. insanların seyrederken eğlendikleri ve aldıkları keyif hatırına kusurlarına katlandıkları birçok dizi var. ama hep aynı kalıpla gelinip yinede seyircinin büyük beklentiyle ve heyecanla karşılaması garip geliyor.hikayenin sonu için değil hikayenin kendisinin güzelliği için okunan seyredilen yapımlar(bu benim değil stephen king in bir sözünden) olduğu gibi sonunda ters köşe yapan yapımlarında hayranı çok. aslında seyrettiğimiz birçok dizinin filmin sonunu en başından biliyoruz. burada yapılan yorumlar birazda beni gaza getiriyor. ama bir hatamıda geçte olsa farkediyorum.büyük kızım bir film sordu benim cevabımda "ya boşver ergenlerin prim yaptırdığı gereksiz bir film" oldu. kızımda bana bende ergenim deyince jeton düştü bende. filmde kitapta mantık aramam bu yorumumda yazmışmıydım bilmiyorum çok uzun olduğu için tekrar okuyamam ama Çok Mutlu . en saçma hikaye bile seyirciye kuralları anlattığında anlaşılır olur. bak bu adama yıldırım düştü o sırada yılan vardı cebinde adam artık yılana dönüşüp duvarlardaki deliklerden geçebiliyor . çok basit çok saçma ama kendi evreninde kendi kurallarını koyup o kural üzerinden gittiği sürece mantık odur o evrende.
aynı 50 yıllık diş macunun yada deterjanın her yeni reklam kampanyasında %99 lekelere karşı etkili demeleri gibi. düşündüğünde ultra saçma ama alıcıyı her seferinde markette o ürüne yönlendiren ve işleyen bir mekanizma bu.
klişelerlede değil derdim seyirciye nasıl olsa seyredeceksin dermişcesine davranılması vede seyircinin bunu satın alması.
yada hepsini unut ben yaşlandım zevklerim değişti belkide Çok Mutlu en azından kullanışlı bir siteye benim sayemde üye olmuşsun .
3


0
| Bildir
default avatar
(2) -
Sürprizbozan: Göster


0
| Bildir


avatar
(13) -
ilk sezon nerde ikinci sezon nerde. konudan çok uzaktalar
ilk sezon için puanım 9 ikinci sezon için 5
7


avatar
(286) -
Diziyi izlemedim fakat konusu sağlam duruyor.Yoksa bana mı öyle geliyor.Dizi için iptal kararı alındı.Zaten Elizabeth Mitchell lost dizisinden sonra ''V'' ziyaretçiler 2009 dizisnde oynuyordu o dizide tıpkı bu dizi gibi 2.sezon sonunda iptal edildi.Tek fark ''V'' dizisinde 1.sezon 12 bölüm 2.sezon 10 bölüm sürmüştü bu dizide ise dopdolu 2 sezon var.Sizce izlenir mi yoksa bu dizide iptal kararının çıkmasına neden olan entrikalar,oyunlar,ihanetler,sırlar,aşk üçgenleri gibi konulara yoğunluk verdiği için mi bitti.Bu arada sosyal medya dizinin iptal edilmesine çok üzülüyor tıpkı Flash Forward dizisinin iptal kararı çıktığı zamanki gibi.

Cevaplar (2)
avatar
(158) -
Ne kadar yararlı olur bilinmez ama şurada imza toplanıyor dizinin iptal edilmemesi için: http://www.thepetitionsite.com/553/454/200/revolution-season-3/
10


0
| Bildir
avatar
(286) -
ben daha izlemeye başlamadım ama aynı imza muhabbeti Flash Forward içinde yaşanmıştı ve hiçbişey olmamıştı.


0
| Bildir


avatar
(13) -
Düzgün bir finalle bitirirler umarım...
5


default avatar
(4) -
An itibarıyla iptali gelmiş dizidir. 22. bölüm sondur.


avatar
(28) -
Bugün açıklandı arkadaşlar .. Dizi iptal edilmiştir.


default avatar
(84) -
Valla sırf başladığım icin 2. Sezonu bitiricem.Bu dizi belki 3. Sezon onayı alır ama 4. Sezonu göremez. Çekilmiş en saçma dizilerden biri. Oyunculuk yerlerde sürünüyor. İçki mermi hiç bitmiyor. Adamların çantaları mübarek müfettiş gadget kafası gibi içinden ne ararsan çıkıyor. Miles, monroe, charlie ve digerleri her yere rahatça giriyor cıkıyor. En saçmasida aylarca gunlerce gidilecek yollari 1-2 saatte gidiyorlar ve her ne hikmetse tekrar karsilasabiliyorlar. Konuyu ekektrik kesintisinin sebepleri ve geri getirme üzerine tam olarak kurmamislar. Tuttutmuslar bir vatanseverler grubu öyle gidiyor. Biraz bilimkurgu katsalar ilginc seyler gosterseler iyi olur ama hic sanmiyorum olacagini. Her neyse cok sinir oldum ya.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tamamen vakit kaybı.


default avatar
(1) -
Orta ayar bir dizi, bazı bölümlerde sürükleyici, bazı bölümler yapılmak için yapılmış. Hikaye güzel, izlenilebilir.

Tabili Lost Abraham'ın zirve yaptığı bir dizi, tabi Fringe de öyle fakat her diziyi onlarla kıyaslamak haksızlık, onlar yaşandı ve bitti.


avatar
(909) -
belki güzel olur dedim konusu mantıklıydı aslında ama kurguyu bir becerememişler cok kötü bir yapım hic baslamayınd derim
1


default avatar
(18) -
Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (4)
default avatar
(6) -
Sürprizbozan: Göster
9


0
| Bildir
default avatar
(18) -
Analog makine ile çekilir. Ama baskı için agrandisör gerekmiyor mu?


0
| Bildir
default avatar
(6) -
Yok gerekmiyor dediğim yöntem çok farklı sadece ışık kullanıyor resmi almak için sonra karanlık odada işlemden geçirince bildiğimiz resim oluyor siyah beyaz ve kaliteli de oluyor ben güneş kullanmıştım çekerken ama eminim herhangi bir ışık kaynağı da işe yarar...
9


0
| Bildir
default avatar
(18) -
Hmmm. Teşekkürler, bilgi için.


0
| Bildir


default avatar
(1) -
Dizeye başlarken fazla beklentim yoktu, bazı saçmalıklar olsa da izlenebilir bir dizi olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim. Exclamation
9


default avatar
(1) -
ilk sezonun sonunda birçok kişi dizi kitlendi dedi fakat 2.sezonla harika bir dönüş yapti Çok Mutlu


default avatar
(2) -
diziye bişiler oldu neden devam etmiyolar 1 bölüm daha çektiler arkası niye gelmiyo bölük bölük bu nedir ya nolamaz nayır
10


avatar
(2) -
Dizi artık sarmamaya basladı.
7


avatar
(45) -
biri bana şunu açıklasın

Sürprizbozan: Göster


Sonuçta aldıkları nefeste bile onlardan var değil mi?
7

Cevaplar (5)
avatar
(158) -
İnsandaki elektrikle bildiğimiz saf elektrik aynı değil.
10


2
| Bildir
avatar
(45) -
Aynı değilde fark voltaj farkı. Sanayi elektriğide farklı evlerde kullanılan 220 wolt da farklı. İnsandaki de bir pil deki kadar bildiğim kadarıyla.

öyle değil mi?
7


0
| Bildir
avatar
(136) -
Sürprizbozan: Göster
8


1
| Bildir
avatar
(48) -
çünkü insanları merak ediyorlar dı


0
| Bildir
avatar
(45) -
ben ilk yorumu yazdığımda, daha nanitlerin zekalarının olduğunu söylememişlerdi Gülücük Elektriği sadece emiyor yada emmiyor işlemi yapıyor sanıyordum.
7


0
| Bildir


default avatar
(38) -
Dizi gayet güzel her diziden de breaking bad dexter game of thrones olmasını bekleyemeyiz heralde


avatar
(11) -
Özellikle masonik sembol kullanan yeni vatansever makyajlı yeni yönetimin üst yöneticileri haberleşmede arapça kullanması son derece dikkat çekici. Mason-İsrail-İbrani Arap akrabalığı ve son 10 yılda Amerikada yükselen anti-yahudi akımı göz önüne alınınca bilim-kurgunun yanına süper bir siyaset senaryosu da ortaya koyuyor. Amerikalı bunlar aga, filmleri dizileri zevkine çekmezler. Özellikle yankı yapan yapımlar. Bir nedensellik farkındalığına sahip olmak gerek. (paranoyaya kaçmadan)


avatar
(48) -
Berbat ötesi bir konu, berbat bir dizi, izleyenlere yazık...En çok indirilen dizilerin arasında olması acı verici...
1


avatar
(228) -
abrams kafası güzelken böyle bi dizi yapıcam demiş.kafası normale dönüncede sözünden dönememiş.keşke o son kadehi içmeseydin

Cevaplar (2)
avatar
(96) -
Fena dizi değil aslında tek sorunu inandırıcılığının zayıf olması, yeterince çarpıcı olamaması, seni 2. sezonu izlemeye davet ediyorum
7


1
| Bildir
avatar
(228) -
belkide.fakat kendi adıma söyliyorum karakterlerden hiç biriyle bağ kuramadım yani en azındanbirini çok sevdirebilmeliydi diye düşünüyorum


1
| Bildir


avatar
(67) -
Bu diziyi de
Sürprizbozan: Göster
bağladılar ya helal olsun. Çok Mutlu
İlk sezon sönük geçse de ikinci sezon toparlamaya başladı.
Sanırım sesimizi duydu yapımcılar Çok Mutlu

Dizi izlenebilir seviyeye geldi. Bozuk çalanlara duyurulur.. .Gülücük
8


avatar
(132) -
öyle böyle derken sıkıla sıkıla bitirmiştim 1.sezonu puanda bile iyimser davranmıştım Gülücük ama arkadaş ne güzel bir 2.sezondur böyle daha 4 bölüm oldu ama tekrar bir gizemin dönmesi ve karakterler harika gidiyor Gülücük
7


avatar
(88) -
sezon 2 bölüm 7 deyim.masaüstümde duruyor silecem galiba buraya kadar nasıl izledim bilemiyorum ilk başlarda heyecanlıydı konusu bakımından ama ıkına ıkına anca buraya kadar
6


avatar
(794) -
Yorum yapmak için birinci sezonu bitirmeyi bekledim(sabırla). Hadi mantık hatalarını görmezden geldim, kıyısından bile orjinal fikir esintisi olmayan bilimkurgu saçmalığınıda görmezden geldim ama bu karakterlerin 180 derece dönmesi her yerlerinin farklı oynaması aşçı bahçıvan uşak ilişkisine girmeleri nedir abi yaa. Kim iyi kim kötü kim dost kim düşman kim psikopat kim akıllı şunu bir çözün artık.
Sürprizbozan: Göster


2. Sezonda böyle giderse bırakırım ama şu karakterler oturursa izlerim. Yoksa çekilecek eziyet değil.

Ekleme: Bıraktım abi. Kimin eli kimin cebinde olayı hız kazanarak devam ettiğinden bıraktım. Baktım ki olmuyor elim gitmiyor diziyi açarken sildim gitti.

Cevaplar (1)
avatar
(136) -
Yeni şeyler var, İZLE!
8


0
| Bildir


avatar
(456) -
İlk başta böyle saçma bir konuyu nasıl çevirecekler bence olmaz diye düşünüp izledikten sonra fikrimi 180 derece değiştirebilen nadir dizilerden biri.
8

Cevaplar (1)
avatar
(1550) -
zamanla alıştığındandır o.
7


3
| Bildir


avatar
(96) -
İkinci sezonla beraber bomba gibi bir dönüş yapmışlar bana kalırsa (ama ne yazık ki hala bazı dövüşme, kapışma, çarpışma sahnelerinde büyük eksiklikler var) eğer daha önce olumsuz yorumların etkisiyle hiç izlememiş olan, izleyip de yarım bırakan ya da ilk sezondan sonra ikinci sezona devam etmeyi unutanlar varsa, temin ederim ki -teminatım objektifliğimdir- gönül rahatlığıyla izleyebilirler, tavsiye ediyorum, bu dizi çok hırpalandı, çok aşağılandı, birazcık şefkatinize ihtiyacı var...
7


default avatar
(16) -
Charlie iki sezondur ölü taklidi yapıyo ama aaron'un bulduğu fare kadar olamadı. o sahneyi izlerken bi ara fare canlanacak sandım.
8


avatar
(211) -
Klasik J.J.Abrams yeni sezon; yeni karakterler, yeni düşmanlar, yeni uğraşlar. Zaten bir türlü ısınamadım şu diziye.
6


avatar
(28) -
Bu kadar eleştiriye rağmen ben bu diziyi seviyorum zaman geçirmek için ideal bir dizi başyapıt olmayabilir ama orta halli bir yapıt ama şu var ki bu dizinin başladığını bugun yanlışlıkla dizim-ag i açarak gördüm demekki yokluğuda hissedilmiyormuş
10


avatar
(31) -
Yeni sezonda deneyimli aktör Zeljko Ivanek, bilim adamı rolü ile birden fazla bölümle konuk olacak.


avatar
(10) -
O kadar çok mantık hatası ve saçma kurgu var ki, 4.bölüme kadar zor izledim, sevenler olabilir o yüzden eleştiriyi uzatmıyorum, ama dizi mantığı ile bakınca Alcatraz bundan iyiydi 2.sezon biletini alamadı ama Revolution devam edecek adalet mi bu diyesim geliyor.


avatar
(33) -
herkes birşey yazmış ama ne yapsam bilemedim. bilim kurgu seven birisiyim ama yorumlar o kadar çok etkiledi ki iki bölüm izlemiştim devam edemedim sonrasında. Son sözü söyleyecek birisi varsa aranızda bekliyorum. izlemeye değer mi?

Cevaplar (2)
avatar
(249) -
izlemeye değer mi? 2.sezona başladım ama ben bile kara veremedim daha....yani nasıl söyleyim 1bölüm izliyorsun vasat keşke devam etmeseydim derken haftaya izlediğin bölüm iyi çıkıyor...

dengesiz bir dizi, zaten o yüzden 6-7 arası puanı dolaşıyor insanlar karar veremiyor bence....

bilimkurgu seven birisi olduğunu söylüyorsun bende öyleyim ondan dolayı tavsiyem bir Doctor Who bir FlashForward bir Fringe bekleme hayal kırıklığı olur.....
6


2
| Bildir
avatar
(33) -
Doctor Who bambaşka, fringe ayrı bir dünya flashforward ise niye iptal oldu hala anlamadığım şu dünyada diye girş yapayım bunu da izlemesem sanırım birşey kaybetmem. Continuum çok iyi benim için ve yeni bölümleri bekliyorum artık. Haven diye bir dizi var onu merak ediyorum izlesem mi ne yapsam diye bilemedim.


1
| Bildir


avatar
(119) -
Mantık hatalarıyla dolu,zamanınız varsa bile gerek yok bence.


default avatar
(43) -
Ana-kız bitirdiler diziyi.


avatar
(104) -
eleştirenler bu diziyi sonuna kadar izledi mi çok merak ediyorum. Gösterimdeki çoğu diziden daha iyi bir dizi, kendini izlettiriyor ve sıkmıyor, izlerken sıkılıyorum diyenlerin hayatında başka sıkıntılar var da diziye konsantre olamıyorlar anlaşılan
10

Cevaplar (1)
default avatar
(164) -
Kurgu çuvallamış.
5


7
| Bildir


default avatar
(52) -
fena değil. meraklandırmıyor da değil Gülücük
8


default avatar
(4) -
herkes olmuş bir eleştirmen. gören de bu işten para kazanıyorlar sanacak. kadınların makyajlarına takılanlar mı dersin, saçlarına takılanlar mı dersin. kardeşim milleti neden yanıltmaya çalışıyorsunuz. dizi gayet güzel hatta muhteşem bence. heyecandan sonraki bölümü bekleyemiyordum. yorumlar yüzünden nerdeyse diziyi izlemeyecektim. bundan sonra yorumlara bakmak gibi bir hata yapmayacağım.
10


avatar
(284) -
İlk sezon bitti ve bırakıyorum. Karakterlerin bir çoğu aptalca hareket edip duruyor sürekli ve işin suyu çıktı. Mathesonların fevriliklerine ve Nevillerin in tutarsızlıklarına daha fazla dayanamayacağım. Diğer mantık hatalarını hiç katmıycam bile. Ayrıca hikayede sarmıyor ve sezon sonu itibariyle zerre merak yada heyecan kalmadı bende. Devam edeceklere iyi seyirler diliyorum..
6


avatar
(13) -
Revolution 2. Sezon onayını almış...

NBC bu sezon tam tamına 14 yeni diziyle karşımıza çıkacak. Ayrıca yeni sezon onayı alan Community, Grimm, Parenthood, Parks & Recreation, Law and Order : SVU, Chicago Fire ve Revolution dizileri de yeni bölümleriyle ekranlarımızı şenlendirecekler.

Sürprizbozan: Göster
5


avatar
(28) -
Dizi şuan fazla iyi ona göre beyler bırakanlar yeniden başlasın Çok Mutlu
Sezon finalide acayip bir bölümdü kesinlikle iptal olmaz diye düşünüyorum
10


avatar
(13) -
Belki daha iyiye gider diye diye sezon finalinide yaptık.
5


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Revolution
Dizi Altyazıları
Westworld (9,817) The Flash (3,426) La casa de papel (3,235) The 100 (3,195) Legion (2,798) Fear the Walking Dead (1,996) Supernatural (1,989) Krypton (1,851) Into the Badlands (1,805) The Big Bang Theory (1,477)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018