En çok beğenilen yorumlar
avatar
Onur Turan - 2 yıl önce
In Bruges'un yönetmeninden İngiliz tarzını her karesiyle hissettiren güzel bir çalışma gelmiş yine.
2012 yapımları içinde en keyifle izlediğim filmlerden biri oldu.

Kesinlikle son anına kadar seyrettiriyor ve mukabilinde eğlendiriyor da...
" kara komedi işte böyle olmalı " dedirtecek düzeyde bir film karşılıyor izleyiciyi...
Senaryo ve olay örgüsü gayet güzeldi.

Kadro zaten ortada... Oyuncu ve karakter uyumunun son derece iyi olduğunu söyleyebilirim, sağlam performanslar var.
Özellikle Sam Rockwell ve Colin Farrell güzel ikili olmuşlar.

Bu tarz bir film için diyaloglar belki biraz daha ironik ve etkili olabilirdi diye düşünüyorum.

Lafı fazla uzatmadan; Snatch & The Big Lebowski havasında yeni bir film arayanlar hiç beklemeden otursunlar başına derim.
Şahsen arşivime dahil ettim, arkadaş ortamında bile bir kez daha izlenir.

7 - 8 / 10


Timeless'a seri çalışması ve sansürsüz güzel çevirisi için ekstra teşekkürler.
8


avatar
dread_locked - 2 yıl önce
Arkadaş 10( yazıyla on) numara film. Buna gülmüyorsan aç Maskeli Beşler' i izle. Adam Türkçe yazmayı bilmiyor, gelmiş bir de yorum yazıyor buraya. Tamam sakinim. İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz kardeşim. Ben izlememiş olsam belki de yorumlara bakıp vazgeçecektim. Allah' dan yönetmenin In Bruges gibi bir referansı var da izledim. Pişman değilim. İyi seyirler. Gülücük
10


avatar
Onur Turan - 2 yıl önce
In Bruges filminde de birbirinden oldukça zıt, buna benzer yorumlar çıkmıştı... Gülücük

Yönetmenin tarzını bilmeyenlere tekrar hatırlatmakta fayda var;
öyle salt komedi filmleri sunmuyor, yani Hangover benzeri film beklenmesin veyahut haldur huldur aksiyon sahneleri içeren hareketli suç filmleri de değil.

Tam layıkıyla " kara mizah " işliyor.
İronik, bol diyaloglar içeren, enteresan karakterlere sahip olan, bir hayvanın illaki maskot olarak yer aldığı, geneli ağır tempoda ilerleyen filmler olarak tanımlayabiliriz.
Biraz da bu tarzı sevip sevmemenizle alakalı...

Yönetmenin öncelikle Six Shooter adlı 25 dakikalık kısa filmini izleyip karar verebilirsiniz, eğer o filmden haz etmezseniz, In Bruges ve Seven Psychopaths'e hiç bulaşmayın ki keyifsiz yere zamanınız harcanmasın. Saygılar
8


Yorumlar (79)
avatar
myilmaz028 - 7 ay önce
bu oyuncu kadrosu ancak bu kadar vasat kullanılabilirdi . çok iyi oyuncular var ama filmde bi konu bütünlüğü , bi aksiyon , bi komedi göremedim ben . vasat bir film olmuş .


avatar
Gazali04 - 7 ay önce
In Bruges kadar olmasa da iyi bir filmdi. Yönetmenin kara mizah türünde daha birçok film çekmesini umut ediyorum gerçekten başarılı.
7


avatar
nezikudur - 7 ay önce
2012 yılının güzel filmleri arsında , piskopatların hepsi çok iyiydi.. ( özellikle tavşanı olan çok ilgiçti)
8


default avatar
gokayomu - 8 ay önce
Farklı bir film olmuş. Açıkçası beğendim. Senaryo sıradan değil. Aldığı puan kadar bir film. Dandirik dundirik film kaynıyor piyasa. O yüzden bu film piyasasında izlenilebilir bir film.
7


default avatar
redkit4235 - 9 ay önce
komedi tarzı suç aksiyon yok pek fazla cok etkileyici değil yani zor getirdim sonunu Şok


default avatar
picturegoer - 11 ay önce
Az komik az aksiyon Gülücük
5


default avatar
papisanchez - 1 yıl önce
bruge,layer cake,rocknrolla tarzı bir film olmuş çok güzel bir film izlenmesi şiddetle tavsiye edilir.
7


avatar
Lostprophet - 1 yıl önce
Eğlenceli bir filmdi. Yaklaşık iki saat sıkılmadan keyifle izlediğimi söyleyebilirim. Çoğu kişi gibi ben de In Bruges referansı ile izledim Hıhı In Bruges kadar başarılı görmesem de ondan çok da aşağı kalır bir yanı yok.

İzlemenizi öneririm ki eğer bu tarz filmlerden hoşlanıyorsanız.

7/10
7


default avatar
cevirimvar - 1 yıl önce
İzlediğim 2012 yapımlarının arasında en kalitelilerinden bir tanesiydi Yedi Psikopat. Sinemaya gidip izlemeye değer bir filmdi gerçekten. Boş aksiyon yoktu ve en önemlisi de çok kaliteli bir senaryoya sahipti. Aynı zamanda devamlı güldüren kaliteli esprilere. Hepsinden önce bu film Yönetmen ve senarist Martin McDonagh'ın ciddi anlamdaki espri kalitesini ve mizah anlayışını yansıtıyordu. Büyük isimler de olunca film cidden çok başarılı bir çizgiye oturuveriyor tabi. Döngüleri biraz zayıf kalmasa, aralarda doldurma sahneler olmasa sanırım arşivlik olurmuş. Ama biraz sıkıcı kısımları da var ve filmin sonunda akılda kalıcı bir şey bırakmıyor. Timeless tercümesiyle izledim ve arkadaşımıza şapka çıkartıyorum. Esprileri mükemmel yansıtmış. Yani yapılabilecek en zor işi yapmış ve alnı ak bir şekilde çıkmış. Tebrikler! Çok tebrikler! BU filmi kesinlikle bir defa olsun izleyin diyorum. Kalitesine kefilim.

Gelelim incelemesine…

Yönetmen ve senarist Martin McDonagh. Onun bu filmi ile ilgili fikirlerimi zaten yukarıda yansıttım. Zaten In Bruges gibi bir filmin senaristinden ve aynı zamanda yönetmeninden kötü bir iş çıkamazdı. Ama kadronun da inanılmaz bir etkisi olduğu gerçek. Süper isimler adeta bir arada. Colin Farrell filmi güzel götürüyor. Rolünü iyi kapmış ve her zamanki gibi taşıyor. Yetenekleri tartışılmaz. İçinde yer aldığı her filmde bambaşka güzel oyunculuklar sergiliyor. Favori oyuncularımdan. 2013 yılı için onun için sırada Tom Hanks ile rolleri paylaşacağı Saving Mr. Banks var ki kaçmaz ve izlenir. Karşısında kötü adam olarak kim var? Tabi ki en sevdiğim komedinin kendisine en çok yakıştığını düşündüğüm Woody Harrelson. Onun replikleri düşündüğüm seviyenin altından kalmış açıkçası. Çok daha baba işler çıkartır. Keşke senaristimiz ona özel bir ayar çekebilseymiş. Büyük oyuncu şu sıralar Now You See Me ile önümüzde. Sinemaya gitme ayarı çektiğim gibi izleyeceğim. Cidden kaçmaz. Sonrasında Out of the Furnace var ki Affleck ve Defoe desteğiyle o da kaçırılmaz. Ama esas şovu September Morn ile yapacak Harrelson. Sonra da Hunger Games'in devam filmi var. Yani bol bol izleyecek ve keyif alacağız demek ki. Woody Harrelson altın yıllarını yaşıyor. Benden söylemesi. Filmin bomba gibi çekici ismi ise Sam Rockwell'di. Bu filmden dolayı bu adama ödül vermemek imkansız. Yani imkansızı başardılar. Nefes kesici bir performans sergiliyor. O da ki filmle tekrar gözlerimize banyo yaptıracak. The Way, Way Back bomba gibi bir komedi. Cidden kaçmaz. A Single Shot da William H.Macy katkısıyla süper çıkmış olabilir. Göreceğiz. Christopher Walken ise hiç eskimeyen bir isim olmaya devam ediyor. Bu filmde de üst seviyede performans göstermeyi başarıyor. Tam tarzı bir tavır sergiliyor. Bu sıralar vitesi bir seviye düşük The Power of Few ile ekranlarda. Daha izlemedim ama listemde tutuyorum. Tercümesini de bir arkadaş üstlenir elbet diye bekliyorum. Gelelim filmimizin az görünen mini karakterlerine. Çok az sayıda alt seviyede kadın diye bahsedilen Abbie Cornish bu yıl sinemaya ara vermiş olsa da güzel bir kariyer çizmeye devam ediyor. Filmin yegane çıplak karakteri Olga Kurylenko bu yılın bomba yapımlarından Oblivion'da da rolü kaptı. Bir de tombul isim var ki Gabourey Sidibe. Onu nerede görsem gülerim herhalde.

2012 yılının en iyi filmlerinden bir tanesi. Kesinlikle izleyin diyorum. Saygılarımla…
7


avatar
erdix - 1 yıl önce
Film iyi başlıyor, ortalarda sıkıcı oluyor ve sonucunda da patlama yapıyor.İşte hepsi bu. Film içinde film çekilmiş. Tüm bunlar ilginizi çekmiyorsa Colin Farrell kaşlarına bakın. Çok Mutlu Öyle kaş mı olur arkadaş. Resmen asma köprü gibi duruyor. O alınmış haliyse alınmamış haliyle harbiden bi yastık çıkar. Çok Mutlu


avatar
CruSuS - 1 yıl önce
Gayet güzel, keyifli bir filmdi. Gülücük Son dönemde çıkan iddialı komedi filmlerinde bile bu kadar çok güldüğümü hatırlamıyorum.Tabi bunun yanında gayet sürükleyici olması, oyuncu performanslarının üst düzey olması(özellikle Billy karakteri hahahahaha ) gayet güzeldi.Sonuç olarak ben beğendim, tavsiye edilir.

Altyazı için teşekkürler. Saygılar
7


avatar
kuski - 1 yıl önce
Enteresan bir komedi - suç filmi olmuş.Ben beğendim ama herkese göre bir film değil... Film içinde film çekilmiş .


avatar
qep-che - 1 yıl önce
İngiliz tarzı, kaotik, kara komedi niteliğinde bir film. Bu yüzden kesinlikle komedi filmi beklentisi ile izleme beklentisiden uzak durulmalı. Yoksa canım filmi harcamış olursunuz.

Filme gelirsek;

Filmin içindeki hikayeler müthişti:
Sürprizbozan: Göster

Diyaloglar sağlam ve dikkatle takip edilecek nitelikte.

İğnemeler ve göndermeler çok iyidi. Bkz.government, Alcholic Irish writer. Gülücük

Oyunculuk üzerinde konuşmaya gerek var mı zaten? Süper bir kadroydu.

Bu özelliklerine rağmen,
Sürprizbozan: Göster

Toparlamak gerekirse, şaklabanlık komedisi yerine diyolog üzerinden ve olayın bizzat kendisinden vurmaya çalışan İngiliz tarzı kara komediden hoşlanıyorsanız filmden zevk alma olasılığınız yüksek...
7


avatar
KiteRunner - 1 yıl önce
Hem senaryo hem de yönetmen koltuğundaki kişi bilindiğin ötesinde bir psikopatlık harikası yaratmış. Aklınıza gelmeyecek örnekler sunmuş karşınıza, hikayedeki 2 No'lu psikopat benim favorimdi. Eğlencesi bol bir yapımdı, ismine bakarak ağır bir havası-yavaş konuşmaların olacak diye düşünmeyin filmin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. In Bruges filmi de aynı bu havadaydı. Tavsiye edilir: 9/10
9


avatar
seko7356 - 1 yıl önce
absürt komedilerin alıp başını gittiği şu günlerde onların arasından izlenecek filmlerden biri Hıhı
7


default avatar
kdrsyn - 1 yıl önce
tek kelime ile olmamış.kapışma-ateşten kalbe akıldan dumana adlı filmlere bakın.


avatar
Serkan Aydemir - 1 yıl önce
...

Psikopat.

Öyle çok iyi bir yapım olmasa da bazı yerleri tarihi boyutta hatırlanmaya değer olarak görüyorum. Mesela:

- Ne zaman içinde hırsızlık olmayan bir iş bulacaksın Hans?
- 63 yaşımdayım ve 20 yıldır işsizim Myra. Kim bana iş verir ki?
- Devlet.
- Devlet demek. " İçinde hırsızlık olmayan bir iş" dedin.

Bu gibi güzel film konuşmalarının geçtiği bir film. Tabi konu itibariyle çok sağlam diyemeyiz 7 puanı geçemiyor. Sonunda vermiş olduğu yani adamın hikayesi filmi biraz da olsa toparlamış. Bazı yorumlarda görüyorum çok iyi bir film en iyi 10 film içine girmeli diye falan bence aldanmayın abartmadır. Hatadır. Çok Mutlu

İyi seyirler.

Saygılar

Her gün yemekten sonra bir film iyi gelir.
Düşünün yoksa hayvanların yönetimi altında ezilirsiniz !
7


avatar
mooniron - 1 yıl önce
sam rockwell adamım Saygılar
8


avatar
kenny_c - 1 yıl önce
In Bruges oldukça keyifli ve eğlenceli bir filmdi benim için o yüzden kadroya bakınca bu filmde daha çok eğleneceğimi düşünüyordum ancak öyle olmadı. Kötü demiyorum ancak senaryo ve olay örgüsü fazla durağan geldi bana. Şayet bir arkadaşın yazdığı gibi yönetmenin in bruges filmi sonrası konu sıkıntısı çeken halini yansıttığı bir filmse bu kesinlikle bu sıkıntıyı bize çok etkili bir şekilde anlatmış çünkü yer yer o sıkıntı bize de geçiyor. Sam Rockwell sayesinde eğlence olayını kotarıyor film, o da olmasa vay halimize.
6


avatar
almand - 1 yıl önce
In Bruges filminin yönetmeni + Colin Farrell ' ın iticiliği = arkanıza bakmadan uzaklaşın.
1


default avatar
rastansaga - 1 yıl önce
bu filmi seven cok sever sevmeyende hic sevmez. ben sevmeyenler tarafindayim.
5


avatar
Emreilhan - 1 yıl önce
Filmi izleyince aklıma direk in bruges geldi , ve açıp bakınca yönetmenlerinin aynı olduğunu gördüm. Yani diyebilirimki in bruges'i sevdiyseniz bu filmi de seversiniz, ama in bruges'te sıkıldıysanız bunda da durum pek farklı olmaz
7


avatar
asdf_13 - 1 yıl önce
Filmde yönetmen biraz kendini anlatmış.
Bir eleştiride okudum.
In Bruges gibi başarılı bir filmin ardından senaryo sıkıntısı çeken için yönetmeni, Colin Farrel olarak izliyoruz.
8


avatar
Playas - 1 yıl önce
İzledikten sonra yorum yazmak için yatagımdan dogruldum ki cok nadir film için bunu yaparım

Efsanelerim arasına girmiştir.Filmde keskin zeka ve baglantılar var.Kendini unutturup arada fırlayan hikayeler var ve bunları kesişmeleri hatta kafamızdaki soru işaretleri ..

Bu filmi kafanızı verip izleyin.Kafamdaki top 10'da yerini kesinlike Seven Psychopaths hakederek aldı.

Christopher Walken Oyunculuguna birkez daha şapka cıkardım.Donuk mimiklerin üstadı Tabiri Caizse.

Kesinlikle Titanic Fun club zihniyetinde film bekleyenler izlemesin.İnce bir Dramada mevcut filmin başından sonuna.
9


default avatar
glenn - 1 yıl önce
Beklediğim gibi çıkmadı. Snatch gibi bir film bekliyordum ama bu onun yanında çok vasat kalır malesef. Yani yapıcak hiçbir şeyiniz yoksa izlenebilir.
6


avatar
DePutaMadre - 1 yıl önce
İzleyeli birkaç hafta olmuştu,lakin yorum yapmamıştım..Film çok ilginç..Sevenler çok sevmiş, sevmeyenler nefret etmiş..İşkembe çorbası gibi,
...İstanbul gibi.... Bu arada ben de "sevmeyenler " grubundanım..Lakin filmin nasıl bir film olduğunu, sizin film zevkinize hitap edip etmediğini seyretmeden asla anlayamazsınız.... The Road (2009) a benzettim burada diğer yorumları okurken..Benim için o film tüm zamanların en iyi 10 filmi içindeyken "berbat" diyenlerin olmasına hep hayret etmişimdir..Sinema ve insan işte..
5


avatar
Claire Redfield - 1 yıl önce
Bu tür konuları ve tarzı çok seviyorum. Hem gülüyorsunuz hem de vahşet filmi izliyorsunuz. Gülücük

Kesinlikle izlenesi.
7


avatar
eriCartman - 1 yıl önce
Beklentilerimi aşan bir yapım.'Trajikomik' kelimesi ile özdeşleşmiş bir film oldu benim için.Tavsiye ederim.
8


avatar
frantic - 2 yıl önce
oyuncuların hatırına benden 5 puan, ben beğenmedim, zevk meselesi tabii...
bu tip filmler için önceden bir uyarı sistemi olsa da boşuna izlemesem Hehehehe
5


default avatar
correxmusko - 2 yıl önce
Sürprizbozan: Göster


avatar
dizikopat_61 - 2 yıl önce
İzlerken psikopata bağladım Gülücük
6


default avatar
compnaion - 2 yıl önce
Film güzel ama tam komedi değil, özellikle sonlarda drama ağır basıyor.Drama beni müslüm babaya bağlıyor yaw Gülücük


avatar
dr. jekyll - 2 yıl önce
Kesinlikle dolu dolu bir film; dinlemek isteyene söylemek istediği çok şey var.
7


avatar
cimcarmuş - 2 yıl önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. The Fall ile benzerlik kurdum anlatım yönünden.

Sürprizbozan: Göster
8


avatar
cengiz71 - 2 yıl önce
Tarz olarak farkli bu yuzden bu filmi ya begenirsin yada ilk 10 dakika sonra kapatirsin.Ben sonuna kadar zevkle seyrettim.Zaten oyuncular yeter ...


avatar
zapataka - 2 yıl önce
İzleyenlere şunu soracağım:
Sürprizbozan: Göster
8

Cevaplar (3)
avatar
Onur Turan - 26 Ocak 2013 01:37
Sürprizbozan: Göster
8


-1
| Bildir
avatar
zapataka - 27 Ocak 2013 02:06
Ama dediğiniz şeyin psikopatlıkla hiç alakası yok. Neyse çok önemli değil. Çok güzel filmdi. Önemli olan bu Gülücük
8


-1
| Bildir
avatar
Onur Turan - 27 Ocak 2013 04:14
Sürprizbozan: Göster
8


0
| Bildir


avatar
JESS - 2 yıl önce
senaryo böyle yazılmalı dedirten cinsten Hehehehe insandan çok hayvan seviliyo lan bu filmde.biraz farklılık arayanlar izleyin,diğer türlü düşünenler izlemeyin aşağıdaki arkadaş gibi hayatımda izlediğim en saçma sapan film dersiniz peşinen belirteyim.
7


avatar
cigara - 2 yıl önce
uzun zamandır izlediğim en saçma-salak filmdi. bence zamanınıza yazık. yoklukta bile gitmez o derece!
5


avatar
ferador - 2 yıl önce
Az önce izledim hatta filmin kapanışı daha bitmedi, sıcağı sıcağına yazayım dedim. Gerçekten çok güzel bir filmdi bence. Gayet güzel, ince esprileri vardı, özellikle "İngiltere" esprisine çok güldüm. Bir kaç yerde mantık hatası olmasaydı puanım daha yüksek olurdu. Güzel, karmaşık bir senaryosu var, oyunculuklar iyi, müzikleri çok hoşuma gitti. Kötü yanı pek şaşırtmaması, neyin ne olduğunu tahmin edebiliyorsunuz.
8


default avatar
rambosahika1411 - 2 yıl önce
Tek kelimeyle anlatılabilir ; Vaov !!!!

Bence izlenmeli...
9


avatar
asab26 - 2 yıl önce
Oyuncu kadrosu harika Hıhı
Ayrıca Sam Rockwell harika bir performans sergilemiş. Zaten kaliteli bir aktör ve bu filmdeki performansı ile Colin Farrell , Woody Harrelson ,Christopher Walken üçlüsünden bir adım daha önde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hıhı

Filmi beğendim. Güzel bir mizah duygusu içinde ilerleyen bu kara komedi filminin suç ve şiddet dozajıda oldukça iyidi. Güzel espirileri , yer yer eleştirileri ve çaktırmadan verdiği sosyal mesajlarıda unutmamak gerek. Hıhı

Filmde gülmek tamamen sizin elinizde. Ben bazı sahnelerde acayip güldüğümü söylemeliyim Hıhı Sizin zevk anlayışınıza göre bu filmde bırakın gülmeyi tebessüm bile etmeyebilirsiniz. Hıhı

Tavsiyem filmi izlemek için bir şans vermeniz yönündedir. Hıhı

Altyazı için teşekkürler.Selametle Saygılar
7


avatar
atonica - 2 yıl önce
sonlara doğru ağırlaşmasaydı iyiydi. gene de beğendim izlenebilir.
7


avatar
loaodz - 2 yıl önce
hiç homofobik biri değilimdir!! ama sonunda holywood beni bu hale getirdi!
dünyanın en önemli meselesi eşcinsel erkeklere nasıl hitap edeceğimiz oldu!
her fimde aynı vurgu.. SIKILDIM ..


avatar
kralcapan - 2 yıl önce
açıkçası filmi beğenmedim ve geçen zamanıma üzüldüm filmde geçişleri hiç tutturamamışlar farklı film yapmayı amaçlamışlar açıkçası yapmışlarda ama batırmışlar bence belki bu türün sevenlerinin hoşuna gider onun haricinde bulaşmayın bence
5


avatar
ArsoN - 2 yıl önce
Güzel bir kara mizah örneği; diyaloglar ve bu diyaloglara bağlı yerinde espriler ise oldukça iyiydi. Sam Rockwell ise yine döktürmü; mezarlık sahnesi ve sonrası oldukça eğlenceliydi. Eğer giriş gelişme sonuç açısından sağlam temellere otursun diyorsanız izlemeyin, filmin adı ile içeriği birbirine uysun diyorsanız izlemeyin, eğer kafayı yönetmenlerle bozmuşsanız o yönetmen bu yönetmen önceki filmi beriki filmi diye kıyas yapma uğruna izleyenlerdenseniz izlemeyin.
6


avatar
nanoteknik - 2 yıl önce
Belli bir üslubu olan yönetmenlerin filmlerini, klişelere yaslanan mikyaslarla değerlendirmek yerine (ya da diğer bir deyişle genel-geçer ölçütlerle okumaktan ziyade...) auteur olmaya çalışan yönetmenin gezindiği suların gölgesinde tartmak daha doğru olsa gerek. Martin McDonagh filmografisindeki oscarlı 'Brüj' ve yine oscarlı kısa metrajı 'Altı patlar' , hatta yapımcılığını üstlendiği ve kardeşinin yazıp yönettiği The Guard filminde dahi görebileceğimiz müşterek özellikler ile kimi diyalog ve sahneler üzerinden ironik biçimde dillendirdiği bazı tür filmlerine ya da saygı duruşunda bulunduğu (Bazı arkadaşlarında belirttiği üzere...) Coenler, Guy Ritchie gibi yönetmenlerin de dahil olduğu bir çerçevede ele almakta fayda var. Bunu yaparken elbette kıyaslamak değil kastım. Çünkü buradaki yorum alanında dillendirilemiyecek kadar geniş çerçeveli bir üslup meselesi. Filmin içinde sürekli ana kurguya göndermeler içeren üst kurmacalar (postmodern edebiyata öykünen) ve gözümüze sokmadan verilen leitmotifler keyifli idi. Martin McDonagh belki Brüj ile kıyaslandığında onu aşmasa da üslup sahibi bir yönetmen olabileceğini gösteriyor. Tabii ki sonraki filmlerinde de tarzından ödün vermezse eğer...Herkese iyi seyirler dilerim.
7


avatar
crimson_ - 2 yıl önce
Vasat bir film olmuş yow yow zamanım boşa gitti
1


avatar
ARV - 2 yıl önce
Evet In Bruges daha iyi bir film ama bu da oldukça iyi bir film. Hatta Six Shooter ve In Bruges referansları olmasa apayrı bir kara mizah örneği olarak aklımızda yer etmiş olurdu. Yine harika diyaloglar var. Karakterler başarılı, kadro ve oyunculuklara laf edilemez. Sam Rockwell' in senaryo yazmaya çalıştığı sahnede harbiden sağlam bir kahkaha attım. Ve son olarak izleyin izlettirin. Saygılar
8


default avatar
aktunav - 2 yıl önce
Epeydir bu kadar kendine has bir film izlememiştim. Her anlamda farklıydı, senaryo, karakterler, mesajlar vs vs...Kısacası ben çok beğendim.
8


avatar
mohican_53 - 2 yıl önce
büyük umutlarla izledim ama malesef patladı. izlemeseniz de olur tarzında bi film.
4


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›