Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(34) -
İlk yarıda kapatacaktım 2ci yarı biraz iyidi film olmamış çok abartılmış ondan bundan alınmış bence aamir khan böyle filmlerde rol almasın 6 puan müzik ve danslara verdim
6


avatar
(60) -
Aamir Khanı görünce filmde açıkcası büyük bir beklenti içerisine girdim ama bu beklentiden dolayı olabilir bilmiyorum filmi beğenmedim vakit öldürmek için izlenir diye düşünüyorum Şok
6


avatar
(14) -
Saygılar olmuş olmuş . katrina ablamız herzaman ki gibi danslarıyla bizleri derinden etkilemeye devam ediyor Punky Punky
8


Yorumlar (44)
default avatar
(1) -
En sevdiğim film. Ben aamir khan izlemeye bu filmle başladım ve aamir khanıın oynadığı 40 filmi izledim...
10


default avatar
(89) -
Yine Amir Khan şaşırtmadı beni, güzeldi.Alışılmışın aksine filmin ortasında dan diye çıkan şarkılar,danslar yoktu,o garip geldi biraz.Ha bu kötü bir şey mi tartışılır tabi.Amir Khan filmleri özünü kaybetmesin,bize de seyredip keyif alması kalsın yeter.Film de tek sevmediğim polis ve ortağıydı...
7


avatar
(1200) -
Düşük IMDB puanı nedeniyle es geçtiğim bir filmdi ama çok beğenildiği için ben de izledim. Film son derece hareketli ve görsel açıdan zengindi. Aamir Khan'ın sosyal mesajlara sahip, kalbime dokunan filmlerini daha çok sevsem de bu filmini de keyifle izledim.

Açıkçası ilk yarı hem aksiyon hem de sahne şovları bana çok abartılı geldi ve yordu ama ikinci yarısında film daha sakinleşti ve hikayeye odaklandı.

Can alıcı noktasını Prestij filminden alan Dhoom: 3' te, Amerika'daki Hint Sirki'nin sahibi olan babasının, banka borçları nedeniyle intiharından sonra, bankayı birkaç kez soyarak intikam alan ve sirki yeniden açan Sahir Khan'ın hikayesi konu alınıyor.

Amerikan ve Hint polislerinin peşine düştüğü Sahir'in gizemi filmin ortalarında açıklanıyor. Prestij filmini izleyenler için bunun yeni bir fikir olmadığı kolayca anlaşılıyor ve bıraktığı etki azalıyor ama Aamir Khan'ı izlemek o kadar keyifli ki bu hiç sorun olmuyor.

Aamir'in yüksek banka binasının tepesinden aşağı inişleri, polis takibinden motorsikletiyle kaçış sahneleri çok havalıydı. Bir binadan diğerine ip üstünde motorla geçişi ise "yok artık" dedirtecek kadar uçuktu.

Sirke alınan baş kadın dansçı Aliya ile yaşanan romantizm filmin olmazsa olmazıydı.

Hindistan'dan gelen iki polisten birinin ciddi diğerinin maskara oluşu biraz tuhaftı. Bu ikili diğer iki Dhoom filminde de varmış. Onlar da soygun konuluymuş ama henüz izlemedim.

İlk yarıdaki abartılı aksiyon sahneleri ve ağır çekimli dövüşler bana biraz ucuz göründü. Filmdeki komedi unsurları biraz daha az olsaydı daha kalitesi yüksek bir iş olurdu.

Dans, sihirbazlık ve akrobasi gösterileri ile dolu seyir zevki çok yüksek bir film. Aamir'in diğer filmleriyle karşılaştırmadan ve gizli ikiz kardeş olayını ilk kez görmüş gibi düşünerek izlemenizi tavsiye ederim.
7


default avatar
(63) -
Serinin ilk filmleri genelde iyi olur. Bu serinin en iyi filmi olmuş. Aamir Khan'ı birbirine zıt karakterde iki rolde görmek iyiydi. Katrina Kaif in de filme olan katkısını unatmamak lazım.
10


avatar
(34) -
Açıkçası Aamir'in filmi olmasa izlemezdim. Belkide Aamir Khan filmi olduğu için büyük bir beklenti içindeydim bilemiyorum. Ben birde sinemada izledim bu filmi Çok Mutlu
10


default avatar
(70) -
İzlediğim Hint filmlerini genelde sevmişimdir, en sevdiğim Hintli aktörde Aamir Khan'dır.Ama bu film gerçekten olmamış.Kesinlikle Amerikan özentiliğiyle çekilmiş bir film süresi de baya uzun. Ayrıca her Hint filminde en az 2-3 kere bulunan klipler sıkmaya başladı tamam bu sizin geleneğimiz haline gelmiş ama bu kadar da olmaz ki resmen süreyi uzun tutmak için koyuyorlar kafadan bi yarım saat.
6


avatar
(21) -
Böyle bir film yok. Zira buna film değil sirk denir, o da çocuklar eğlensin diyedir. 3 Idiots hatrına üçte birlik kısmı kadar şans verdim, ama o bana on üzerinden bir şans vermedi. Müzik ve danslar sevimli.

Moderasyon; Yorum yazarken, her cümle için bir satır kullanmak yerine yukarıda düzenlendiği gibi paylaşınız.


avatar
(9) -
Büyük beklentilerle izlenmemeli .Film,senaryo ve oyunculuk olarak gayet başarılı aslında ama Abartılı aksiyon sahneleri ve düşük kaliteli efektler izleyiciyi senaryodan yer yer koparıyor.Genel olarak, ilk bölüm biraz zorlasa da 2. bölümde çizgisini yakalamış bir film.
6


default avatar
(24) -
her ne kadar başarılı bir film olsa da , serinin 2. filmini izledikten sonra biraz sönük kaldı...
8


avatar
(116) -
Hint sinemasına iğrenç diyen, The Prestige ve Now You See Me filmlerine olan benzerliği nedeniyle duvardan duvara çarparak haksızca eleştiren siz SİNEMA KATİLLERİ için söyleyecek söz bulamıyorum demeyi çok isterdim fakat sözlükte oldukça geniş bir anlam yelpazesi içerisinde yer alan kelimelerim mevcut lakin kaleme almaya gerek duymuyorum. Zaten Bollywood sinemasına ön yargı ile yaklaşarak bana hitap etmiyor diyen bir izleyicinin böylesi aşırı eleştirisel yorumlar yazması ve tüm bunlara rağmen seyirci kitlesi arasında yer alması bana pek samimi gelmiyor açıkcası. Yıllardır birbirini tekrar eden Amerikan filmlerinin yanında sizin tabirinizle ç(alın)tı olarak nitelendirdiğiniz bu türlü senaryoların bu derece kaliteli bir şekilde Hint sineması tarafından beyaz perdeye aktarılması övülmesi gereken bir başarıdır, aşağılanması gereken değil...

Büyük derecede bir Aamir Khan fanatiği olarak belki fazla duyarlı davranıyor olabilirim ancak bu denli kötü yorumları hakettiğini düşünmüyorum. Evet aksiyon sahneleri belki fazla abartılı, belki benzeri senaryoları andırıyor olabilir fakat sırf bu yüzden karalama kampanyası başlatmanın da bir manası yok. Aksiyon sahnelerinin ağırlıklı olduğu bir filmde abartı olmaması bana göre tartışılması gereken bir konu olmalı. Bir aşk hikayesi izlemiyoruz ki rutin bir akış ile ilerlesin hikaye. Tabi ki de abartı olacak. Genellikle Dram ağırlıklı filmlerde izlemeye alışık olduğum Aamir Khan hakkında her filmiyle ilgili yaptığım yorumlarda övgü dolu kelimeleri sıralamaktan hiçbir zaman sıkılmadım. Üstlendiği her rolün hakkını layığıyla verebilen, oyunculuğuyla, sempatikliğiyle, mimikleriyle kısacası her bir detay ve özelliğiyle muhteşem bir oyuncu bana göre.

Müzikal anlamda kesinlikle bir söz söylenmemesi gerekiyor çünkü Bollywood sinemasıyla özdeşleşen bir sunum tarzı bu. Olumsuz bir eklentiymiş gibi bunu dile getirmek laf kalabalığı yaratmaktan başka bir amaç güdüyor olamaz bence. Özellikle görsel anlamda bana ömrümdeki en lezzetli performansı izletmeyi başarmış bir filmdir Dhoom 3. Böylesi emek isteyen ve adeta insanı büyüleyen bir peri masalı tadında harikulade bir kareografi hazırlanmış. İzlemeye doyamadım. Dram sahneleri ile de yine derin ve sarsıcı mesajlar vermeyi başararak özünü yansıtmayı başarıyor Aamir Khan.

Bu kadar acımasız ve zehir gibi insanın sinema zevkini çürüten haksız eleştiriler yapmayın artık. Şunca yorum yapan insan arasında en olumlu yorumu paylaşan biri olarak size göre eğer bende bir sorun varsa inanın saygı duyarım. Ben de kendime sorarım Acaba ben mi fazla abarttım diye lakin zaten birçoğunuz aşırı abartılı bulmuşsunuz filmi. Bırakın ben de biraz abartayım o zaman.. Tek sorun bakış açısı işte. Bakmak ile görmek arasındaki fark bu olsa gerek. Herkes görmek istediği gibi bakıyor.... 10 / 8

Cevaplar (1)
default avatar
(63) -
Aynı düşüncelere sahibim.
10


0
| Bildir


default avatar
(52) -
Film hakkında kötü yazı yazanlara bakmayın. Gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Abaratılı 2 sahne vardı.
9


avatar
(79) -
Bir Bollywood izleyicisi olarak sırasıyla Dhoom 1,2 ve 3'ü izledim. 1 ve 2'yi de hafif filmler olmasına rağmen ortalamanın üstünde bulmuş, beğenmiştim. Ama son film harika olmuş. Olumsuz yorumlara katılmıyorum. Herşeyiyle çok güzel ve eğlenceliydi.
10


default avatar
(87) -
Bence izlemeyin. Ömrünüzden geçen boş saatlere ihtiyacınız yoksa tabii.
1


avatar
(11) -
Vasat bir filmdi. Normalde Hint filmlerinin abartılı sahneleri olurdu ancak bu abartıyı fazla kaçırmışlar. Puanım sadece Aamir Khan'ın oyunculuğuna. Filmdeki tek iyi şey onun oyunculuğuydu.
5


avatar
(14) -
Saygılar olmuş olmuş . katrina ablamız herzaman ki gibi danslarıyla bizleri derinden etkilemeye devam ediyor Punky Punky
8


default avatar
(50) -
Sirk değil de Tiyatro deseler daha inandırıcı olurdu.Abartılı aksiyon sahnelerine alıştık da azcık kararında olaydı iyiydi.Malang şarkısı eşliğinde yapılan gösteri harikaydı.


avatar
(89) -
3 Idiots dan beri Hint filmi izlememiştim ve keşke diyorum izlemeseydim. Sanki "Prestij" filmini izliyor hissine kapıldığım oldu. Nedendir bilmem izlediğim her sahne tanıdık geldi.
Sanki daha önce izlediğim filmleri kırpmışlar bu filmi yapmışlar. 170 dakikalık film yapmak için sahne tekrarları kullanmışlar. Bu da yetmezmiş gibi neredeyse her hareketli sahnede slow motion var. Aamir Khan'a da yazdım. Bir daha seni böyle bir filmde görmek istemiyorum diye...


default avatar
(25) -
filmi beğenmedim sahnelerde aşırılığa kaçılmış.senaryoda boşluklar var zira hiçbir zaman amerika hırsızlık olayı için hindistandan polis çağırmaz hahahahaha Aamirin derhal kendine çeki düzen vermesi lazım yaşlanıyor mu ne hahahahaha
6


default avatar
(7) -
Saygılar çok akıllıca bir film di bence. güzel ve heycan doluydu..ammir khan Çok Seviyor ruz başarızlığın adamı değil ve her zamanda karşımıza güzel yapımlarca çıkıcakk öncekiler gibi...!
9


avatar
(316) -
hint filmleri bir tarz ve bu tarz tıpkı eski türk sineması gibi müthiş bir hayran kitlesi var.. ben hint filmlerini eski türk filmlerine benzetiyorum.. biraz zorlama oyunculuk esintileri oluyor.. özellikle mimiklerde bu çok kendini hissettiriyor...

hintliler eski sinema tarzlarını bugünkü sinema teknolojisiyle bütünleştirmiş her ne kadar amerika sokaklarına girselerde hint filmi izlediğinizi her saniye hissediyorsunuz.. arka fondaki müzik bizden notalara çok benzettim.. film boyunca hoş bir etki bıraktı.. filmi izlerken ilerletme tuşlarıyla sadece dans şovlarını izledim desem yeridir Çok Mutlu ve hayran kaldım.. hint filmlerinin kendine özgü danslarına bayılıyorum.. birde yavaş çekimler fazla abartılmış.. dikkat ettim hinducada kürtçe kelimeler bayağı çok var..
8


default avatar
(2) -
birkaç abartılı aksiyon sahnesi dışında film kesinlikle çok güzeldi. Özellikle film müziklerine bayıldım.


default avatar
(2) -
hikaye biraz daha iyi işlenebilse aksiyon sahneleri aşırı abartılı olmasa çok daha iyi bir film olurdu ama yine de izlenebilir. hintlilerin aksiyondan anladığı kaçma-kovalamaca mı acaba?

Sürprizbozan: Göster


default avatar
(197) -
Filmin bana göre tek olumlu yanı Aaamir Khan'ın oyunculuğu oldu. Aamir Khan fanı da değilim üstelik... ama buna rağmen bu filmde beğendim oyunculuğunu... 2 rolü de çok iyi oynamış..


default avatar
(322) -
Diğer dhoom serilerini izlemedim izlemeyeceğim Amir Khan için izledim 3 saat ve sonuna kadar izlediysem demekki fenada değil abartı varmı çok ama bunlara takılmayıp eğlenmeye bakarsanız bence fena değildi.


avatar
(53) -
dhoom 1 ve dhoom 2 ye göre çok farklı ve çok daha güzel olmuş . tabi bunun en büyük etkisi Aamir Khan .
Aamir Khan için izleyenler dhoom 1 ve 2 yi izlemesine gerek yok .
belirtmek istedim Aamir Khan yine müthiş bir oyunculuk sergilemiş
9


avatar
(3111) -
Bir Hint filmi sever olarak zamanımın güzel geçmesini sağlayan bu filmin arşivlik olduğunu söyleyemem. Ama sıkılmadan vakit geçirmenizi sağlayabilir. Hareket, dans ve konu bakımından doyurucuydu benim açımdan. İzledim ve sildim, iyi seyirler.
6


avatar
(1023) -
Sadece Aamir Khan (AK) filmi olarak bakanlar beklediklerini bulamayıp beğenmemişler ancak hem Sahir/Samar olarak AK, hem de Uday Chopra (Ali), Abhishek Bachchan (AB - Jai Dixit) serinin bu 3. filminde de çok başarılı...

Katrina Kaif her ne kadar Hintçe konuşamadığı için ülkesinde eleştirilse de güzelliği ve -tuhaf- danslarıyla göz dolduruyor.

Neticede Dhoom (2004) 6,6, Dhoom:2 (2006) 6,2 ve Dhoom:3 (2013) 5,9 olarak gözüküyor. Bence Aamir Khan hayranları serinin diğer bölümlerini de izleyince bugün itibari ile 5,9 olan not artacaktır.

Sürprizbozan: Göster
8


default avatar
(19) -
Şu filmi Aamir Khan değil başka biri çekseydi çoğu kişi filmin ilk 30 dakikasından sonra filmi kapatırdı. Özellikle aksiyon sahneleri çok fazla abartılmış, özellikle motorlu bir kaç sahnesi çok saçma ve gerçeklikle alakası olmayan sahneler.
4


avatar
(60) -
Aamir Khanı görünce filmde açıkcası büyük bir beklenti içerisine girdim ama bu beklentiden dolayı olabilir bilmiyorum filmi beğenmedim vakit öldürmek için izlenir diye düşünüyorum Şok
6


avatar
(34) -
İlk yarıda kapatacaktım 2ci yarı biraz iyidi film olmamış çok abartılmış ondan bundan alınmış bence aamir khan böyle filmlerde rol almasın 6 puan müzik ve danslara verdim
6


avatar
(537) -
Bu Hintliler nasıl film yapıyorsa artık filmlerini izlerken bana adrenalin ve özgüven patlaması yaşatıyorlar. Çok fazla hint filmi izlemedim ama izlediklerim gerçekten değişik tatlar yaşattılar bana. Filmden sonra çıkıp sokakta hoplayıp, zıplamak istedim. Müziklerini de çok beğendim. Kesinlikle başarılı.
9


avatar
(815) -
Bu sefer olmamış, bir filim ancak bu kadar şişirilir..Khan adına üzüldüm, sağlam filimlerinin yanında çok sönük kalan bir filim olmuş..
5


avatar
(79) -
İlk 2 filmi izlemeyen biri, bu filmi izlesin mi ???

Cevaplar (2)
default avatar
(342) -
Polislerimiz aynı hırsızlarımız değişiyor. Karakterleri daha iyi tanımak istiyorsanız ilk iki filmi izleyin ama karakterlerin ilk halleri çok önemli değil diyorsanız bundan başlayabiliriniz bence...
7


1
| Bildir
avatar
(79) -
Teşekkür ederim 'Hıhı'


1
| Bildir


default avatar
(342) -
serinin ilk 2 filmini ixlemiş biri olarak bunu da en yakın zamanda izleyeceğim zira her yeni film ilk filmin üstüne koyarak ilerleme gösterdi.. aamir khanın da katkısıyla güzel bir devam filmi olacağını düşünüyorum..iyi seyirlerr
7


avatar
(31) -
Aamir khan'ın beğendiğim filmlerinden biri daha diyebilirim. Film bana göre 10/7.5 puan veririm gayet sürükleyici bir kurgusu vardı. İzlerken sizi sıkmayacağını söyleyebilirim çünkü benim açımdan gayet güzeldi. Şu hint filmlerine karşı bazı kişilerinde ön yargısı olmasa bu filmler izlenir ancak işte bazı kişiler vakit bulamadığı için hint filmlerini pek bakmıyorlar veya uzun olmasından dolayıda izlemeyen taraf var ama bazı hint filmlerini de uzun olması diğer filmlerin yanında daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Çünkü şöyle bir şey var mesela bazı filmlerde konuyu anlamadan bitirebiliyorlar. Detaylara çok fazla girmiyorlar vs.vs.

Filme gelirsek arkadaşlar filmin hiç sıkıcı olmadığını söyleyebilirim.Konuyu iyi bulmuşlar ve güzel işlemişler.Ayrıca görselliği de güzel. Sadece bazı klipler biraz uzun sürüyor ama hareketli klip oldukları için o kısımlarda izleniyor.
Komedi yerinde güldüren , aksiyon sahnesinde heyecanlandıran güzel bir aamir khan filmi olmuş.

Vaktiniz varsa Exclamation Tavsiye edilir. Hıhı
7


default avatar
(5) -
Gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz . Güzel bir filmdi.
9


avatar
(186) -
beklentiniz kaliteli ağlatıp güldürecek 1-2 de mesaj verecek filansa. yok öyle bişey filmde. 1 kaçış döğüş sahnesi 20 dakika soora 1 dans 20 dakika diye gidiyo.
eğlenceli bir filmdi neticede seyrettirdi.2saat 40 dakika. puanım 6 olur ancak .oda hayran oylarıyla belki.
6


avatar
(273) -
Fragmanını yeni izledim. Hint sinemasının destekçisiyim. Ama yine bir karışım var karşımızda sanki. Görüntülerden değil, konudan.
Sürprizbozan: Göster

Yani fragmana bakarak eleştirilmez elbette. Ama içimden bir ses böyle kötü şeyler fısıldıyor.

Cevaplar (3)
default avatar
(38) -
film daha izlenmeden puan verilmesi yanlış,ama mevzu khan olunca film iyi-kötü izlemek zorundayım


1
| Bildir
avatar
(815) -
Doğru fısıldamış,berbata yakın!
5


0
| Bildir
avatar
(273) -
Yapma ya...
Üzüldüm doğrusu...
Khan karizmasını dağıtmasa çok iyi olacak!


0
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dhoom:3
Film Altyazıları
Rampage (12,972) Ready Player One (9,484) Escape Plan 2: Hades (7,497) Tomb Raider (1,999) The Cured (1,959) Set It Up (1,002) Blockers (933) Den 12. mann (919) Journey's End (805) Black Panther (675)
Dizi Altyazıları
Westworld (15,581) 12 Monkeys (3,094) La casa de papel (2,637) Into the Badlands (2,572) Legion (1,674) Fear the Walking Dead (1,452) The Expanse (1,347) Vikings (1,028) The Crossing (1,008) The 100 (963)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018