Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(38) -
S02e04 izledkten sonra dizinin gerçekten ne kadar ciddiyetsiz bi yapım olduğu ortaya çıktı ! O nasıl bi Türkiye göstermektr arkadas ya ! madem Türkiyede geçen bi bölüm çekiceksin biraz araştr dimi !!! ama yok sanki bölüm Türkiyede değilde başka bi arap ülkesinde çekilmiş ! Diziyi izlerkn inanın çok güldm eve aynı zamanda çok kızdm yaa ! Pasaportunzu görebilr miyim diyebilcek gerçek bi türk bulamamış mı bunlar o nasıl bi aksandır ya ! Ayrıca Eskişehr Tren garıda görmeyeli çok değişmiş Çok Mutlu Ankara polisleride görmeyeli bildiğinz sakallanmış hacı fln olmşlar ! Ha ayrıca Fethiye ile İstanbulu aynı rota üstünde göstermeleri ayrı bi komedi ... Sonuc olarak yazıklar olsun böyle dizi çekenlere anladım ki diğer ülkelerde geçen diğer bölümlerdede gözümüzü boyuyorlarmış . Şu andan itibaren bu diziyi kesinlikle takip etmicem !
2


avatar
(97) -
Aksiyonun bol olduğu Bond tarzı bir dizi... Kesinlikle tavsiye ederim..
9


default avatar
(2) -
@KurtTan
Arkadaşım giyim tarzında ne aşırılık gördün merak ettim cidden afişindeki gibi abartılı bi giysi giydiğine tanık olmadım ayriyetten okadar ince bi bayanın nasıl insanları dövüşte alt ettiklerini söylemişin herşey güce fiziğe dayalı değil teknikde önemlidir herneyse de sonuçta bir dizi nekadar gerçeklik bekliyorsun anlıyamadım.


Yorumlar (157)
avatar
(138) -
Çocukluğumda izlediğim Luc Besson'un filmi Nikita'ya hayran kalmamak imkansızdı. İsmi öyle bir kalbime kazınmıştı ki "umarım kaliteli bir dizisini yaparlar" (sarışın bir hatun ile dizisi çekilmişti ama hiç izlemeden izlemeyi reddettim.) dedim. Yıllar sonra da bu kalitede ve Nikita'nın adına yakışır bir dizinin çekildiğini gördüğümde de sazan gibi atladım. Üstelik beklentimin çok üstünde idi. İlk gizemliliği, entrikası, Nikita ve Alex'in arasındaki kuvvetli bağ, beklenilecek ama yine de insanı şaşırtacak bazı çıkış sahnelerinden ötürü gözlerimin yaşardığını hatırlıyorum. Ama nedeni bilmediğim bir sebepten diziyi izlemeyi bıraktım. Neden? Bilmiyorum. Belki de bölümlerin tek tek gelmesinden ötürü heyecana heyecan kattıklarından yerimde duramadığımdandır. Sonuçta uykularım da kaçmıyor değildi.

Neyse...
Bazı arkadaşlar Türkiye'nin arap kesimine benzetilmesine kızmış ancak benim hiç de dikkatimi çekmedi. Çünkü 2 sezonluk izlediğimi biliyorum. Ve ben hiç öyle art niyet sezmedim. Bilakis belki de Türkiye'nin gitgide araplaşmaya başladığını ya da o yolda ilerlediğine dair bir mesaj bile olabilir. Hee tekrar söylüyorum. Benim öyle bir bölüm pek dikkatimi çekmedi. Çekse dahi umrumda da değil. Biz kendimizi daha dünyaya doğru dürüst anlatmayı bilemedikten sonra bariz o tür yanlışların olması da normal.

Adamlar sinemada çığır açtı. Biz hala efekt kullanmayı, aksiyon çekmeyi, gerçekçi dövüşmeyi bile daha sinemalarımıza taşıyamadık. İstesek yapabiliriz. Hadi yaptık diyelim. Bizim halk izlemez ve destek vermez. Çünkü hala kafalarımız melankolik aşk hikayeleri, aşk entrikaları, aşırı romantikvari sahneler vs. sevmekle meşgulüz...

Burada konuşmamı kesiyorum. Yoksa daha çooooooooooooooooooookkkk kendimizi eleştireceğim. Yoksa susmak bilemeyeceğim...

Nikita'ya devam edeyim. Eleştirdiğim bu dizinin tek yanı kendi içinde fazla kendi konularını klişe haline getirdikleri sahnaler olur. Bu da tabi ki iyi ve kötü arasındaki beyin fırtınası yapayım derken hem entrika hem de benzer konuları seyircinin önüne getirip klişeleştirmeleri oldu. Bunun haricinde oyunculuklar, Nikita ve Alex arasındaki bağ, Nikita ve Michael'ın ilişkisi, oyunculuklar, karakterler arasındaki geçişler, iyi ve kötü savaşı, ters psikoloji ve oldukça gerçekçi dövüş sahneleri gibi unsurlar son derece doyurucu ve lezzetli idi.

Tadı damakta kalacak şekilde bir dizi olduğu kanısındayım.

Dostça Kalın. Gülücük
8


default avatar
(9) -
Herkese tavsiye ederim gerçekten 10 üzerinden 10 çok sevdim bu dziyi
10


avatar
(35) -
Diziyi an itibariyle bitirdim. Türkiye ile ilgili bi iki bölümde rahatsız edici sahneler vardı. Onun dışında finali de tatmin edici olan gayet güzel bir dizi Gülücük İzlemeyi düşünenlere tavsiye edilir...
9


avatar
(64) -
Butun duygulari yasatan bir diziydi , ozellikle aksiyonun dibine dibine vurmasi . Izlenmesi gereken bir dizi.
9


default avatar
(1) -
Inanılmaz bir diziydi. Süperrrrrr ama tekrar bu kadar güzel bir dizi bulabilecekmiyim? İşte beni üzen bu Sümüklü


avatar
(10) -
Sevgili Çevirmen Kardeşlerim,

Her indirdiğimiz altyazı için teşekkür etmeyişimiz veya edemeyişimiz, emeklerinizin ihmal edildiği, karşılık bulmadığı yahut kuru bir teşekküre dahi değmez olduğu anlamına gelmemektedir.

Şunu bilin ki, açıkça söyleyemeyen takipçi bile filmi, diziyi izledikten sonra gönlünün bir yerinde mutlaka şükran duygusu hissetmiştir.

Nikita, dört sezondur seyretmekten keyif aldığım bir diziydi ve diğer izleyebildiklerimde olduğu gibi bunda da sizlere şükran, sevgi ve minnet duygusunu hiç eksik etmemeye çalıştım.

İyi ki varsınız. Saygılar

Saygıyla..

Gezgin36


avatar
(223) -
Dizinin başından beri en az 4 sezon gideri var gözüyle baktığım bir diziydi. 6 bölüm de olsa 4. sezonu gördü sonuçta da. Final bölümünü gerçekten başarılı buldum ve şaşırdım. Aksiyon dibine vurdurdular gene.
9


avatar
(58) -
gecikmelide olsa son 3 bölümü izledim ve nikitanın finaline sahit oldum. Tadında bırakmak bu olsa gerek biraz daha uzatsalarda olurdu izlenirdi ama bu finallde güzeldi gerçekten. 4 yıldır severek begenerek takip ettim çok güzel bir diziydi izlettiriyordu kendini, karakterler aynı şekilde, çevirmen arkadaslarada teşekkürler kaliteli bir diziyi izlemeye yardımcı oldukları için. Süperrrrrr Bay Bay
10


avatar
(170) -
Vay be ben Nikita'nın biteceğini hiç beklemiyordum. Uzatırlar da uzatırlar oradan buradan bir şey çıkar son dakika iyi olan kötü olur sürer gider diyorum. Bitti. Bu kadar basit. Gülücük
8


avatar
(15) -
Çok güzel bir diziydi emeği geçen herkeze teşekkür ederim.


default avatar
(18) -
Bir dizi daha bitti .. güzel bölümdü Gülücük
10


default avatar
(51) -
Ben 22 bölüm sürecek sanıyordum, final olduğunu bilmeden izledim son bölümü. Sümüklü hahahahaha
10


avatar
(280) -
Bitişine üzüldüğüm bir dizi daha!... En azından 13 bölümlük bir final sezonu olabilirdi... Ama yinede güzel bir final bölümüyle veda etti Saygılar
10


avatar
(124) -
Bir dizinin daha sonuna geldik Sümüklü
10


avatar
(64) -
5. bolum cok harikaydi
Sürprizbozan: Göster
9


avatar
(8) -
4 Sezon da güzel .. Bu diziyi seviyorum Gülücük


default avatar
(51) -
bayıldım mükemmel dizi
10


avatar
(104) -
4.Sezon kısa sezon olacakmış 6 bölüm felan
8

Cevaplar (4)
avatar
(354) -
Hayır yok öyle bişey


1
| Bildir
avatar
(104) -
dizinin seneryosunu yazan kişi söyledi kısa sezon olacak diye
8


1
| Bildir
avatar
(20) -
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sözünün örneği olmuş bu yorum Gülücük

8 ay önce sıkı dizi takipçisi arkadaş 6 bölüm demiş 6. bölümde bitti. Şimdi ben size demiştim dese yeri Gülücük. Helal olsun


3
| Bildir
avatar
(104) -
dizi film sektörünü yakından takip ediyorum 6 bölüm olcak dedim 4 eski yedik yanlış deseydim belki beğenirlerdi
8


1
| Bildir


avatar
(280) -
Vay, vay, Vay 3. sezonda bomba gibi bitti Saygılar
10


avatar
(8) -
Dizi de seçilen parçalar da süperr ya.. S03x21 bölümün sonunda çalan şarkıya dikkatt!! ( Digital Daggers -The devil within )


avatar
(64) -
son bolum neydi oyle yahu zor tuttum kendimi aglamamak icin Gülücük
9


default avatar
(5) -
3. sezonun 17.bölümle birlikte dizi çok güzel ilerlemeye başladı
9


avatar
(170) -
3. Sezon 17. Bölüm bugüne kadar izlediğim en iyi Nikita bölümüydü. 18. bölüm için resmen kuduruyorum!
8


avatar
(124) -
yeni bir düşman ortaya çıkıyor gibi Kör
10


avatar
(223) -
İyi bir dizi ancak 3.sezon önceki sezonların gerisinde..


avatar
(1984) -
Dizi kavramına en iyi uyan bir dizi. Aksiyon var. 8.


default avatar
(12) -
neden bu kadar az takipcisi anlamiyorum gayet basarili bi dizi


avatar
(270) -
Güzel ülkem Türkiyeme düsmanca cekilen bi bölüm yüzünden bütün bir diziyi izlemeyecek kadar aptalım sanırım. Ama seviyorum ülkemi kimsenin kötü göstermeye de hakkı yok. İsteyen izlesin ben yokum. saygılar...


avatar
(96) -
2.bölüm çok duygusal anlar taşıyordu Liar
10


avatar
(124) -
Bu diziye resmen bağımlı oldum Çok Mutlu. Gayet güzel başladırlar 3. sezona.

Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(73) -
7 bölüm dayanabildim. Birçok mantık hatası bla bla bla. Bir zamanlar Dollhouse vardı.

Bu dizi arasında tek fark nikita dışardan çökertmeye çalışıyor, diğeri içerdeyken. Başka fark göremedim. Aynı şekilde gizli bir şirket. Şirket adı altında hayatı kaymış kişileri toplamak eğitmek. Daha sonra bunları gizli görevlerde kullanmak.

Dollhouse `da da aynı şekilde başrol karakteri şirketine karşı savaş açmıştı.
Dollhouse `da da internet manyağı kafayı çizmiş bir eleman vardı.
Dollhouse `da da bölüm başındaki kişi çok fazla ön plandaydı.
Dollhouse `da da yetiştirdiği savaşçıya sempati duyan biri vardı.

Konuyu fazla uzatmadan sadede gelirsem. Dollhouse `un ömrü kısa sürdü. Nasıl olduda bu dizi bu kadar üzün sürdü diye düşündüm. Sanırım başrol hatunun çekiciliği olsa gerek dedim. Dollhouse`da ki hatunda nikita kadar sexapeliteydi ama demek ki yeterince değilmiş. Ömrü kısa sürdü.

Sizlere iyi izlemeler arkadaşlar. Bendeniz diziyi rafa kaldırdım. Saygılar

Cevaplar (1)
avatar
(96) -
Sen bence Mahallenin muhtarlarını seyret Çok Mutlu
10


5
| Bildir


default avatar
(15) -
Nihayet 3.Sezon geldi.. Çok ama çok zevkle izlediğim Dizilerden biri.. İndirilme sayısına bakılırsa benim kadar seveni de çok...Yeni Sezonun Alyazısı için umarım bir çevirmen arkadaş çıkar.. Çevirecek Arkadaşa şimdiden çok teşekkürler.. Dört gözle bekliyoruz..
Saygılar..


avatar
(488) -
Dizinin 3. sezonu fragmani yayinlandi, her zamanki gibi haftasonu diger favori dizilerimden once izleyecegim cerez niyetine.. Gecen sezon iptalden son anda kurtuldu, bakalim bu sezon neler olacak, fragman umut verici.

Cevaplar (1)
avatar
(223) -
Bence en az 4 sezon olması gereken bir dizi ama bu sene bitirebilirler gibi geliyor. İlk sezonda direkten dönmüştü. Gülücük
9


0
| Bildir


avatar
(68) -
bende sezon finali ekipten birini feda ederler diye düşündüm ede ede dizinin en önemli adamını feda ettiler
9


avatar
(124) -
son bölümü izlemeyenler yorumu okumasın Çok Mutlu

Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (2)
default avatar
(1) -
Kesinlikle sana katılıyorum adam benimde idölümdü resmen Gülücük


1
| Bildir
avatar
(223) -
Belliydi öyle bir şey olacağı Çok Mutlu

Sürprizbozan: Göster
9


0
| Bildir


avatar
(223) -
Sezon finalinin yaklaştığını belli etti bu bölüm Gülücük İnşallah iptal edilmez en az 2 sezon daha gider bana kalırsa bu dizi.
9

Cevaplar (3)
default avatar
(10) -
dizi onay aldi 3. sezon olacak...


2
| Bildir
avatar
(68) -
23. bölüm sezon finali olur
9


0
| Bildir
avatar
(223) -
3. sezon onayını alması iyi haber Çok Mutlu
9


0
| Bildir


default avatar
(6) -
koskoca dizi bir kişiye emanet adam ameliyat olmuş geçmiş olsun...Başka cevirecek kimsede yok herhalde bekliyecegiz sanirim Neutral


avatar
(143) -
Bi tane gönüllü yokmu şu altyazıyı çevirecek hadesden başka :S:S Öldümü yaşıyormu ne oldu gene adama.
10


avatar
(124) -
hadesinde işi çıkmış olabilir sonuçta bu siteden bir kazancı yok çevirmek zorunda değil çeviren kişiler gönüllü çeviriyor.
10


default avatar
(8) -
hadessenın başına bır iş gelde turkıyede fılmlerın altyazısını yapacak eleman yokmuu yaa.!?


default avatar
(8) -
22 bölümün altyazısı neden hala çıkmadı ?bugun tarıhı ıtıbarıyle yenı bölüm çıkalı 3 gun oldu.


default avatar
(2) -
Nikita - 02x22 - Crossbow.LOL Works with 720p DIMENSION.


default avatar
(118) -
Dizi yeni sezon onayını aldı, sevenlerine duyurulur.


default avatar
(6) -
Neden Cevirmenler bu diziyi boşladi acaba the secret circle gibi bir diziye verilen onem kadar bu diziye onem verilmiyor galiba üzücü Sümüklü


default avatar
(5) -
Nikita.S02E21.HDTV.x264-LOL.[VTV] Çeviri baslayabılırmısınız


avatar
(27) -
20 bölüm çeviri pls Bay Bay
9


default avatar
(2) -
bu dizinin çevirileri niye geç çıkıyorki artık bence gayet kaliteli lütfen 20. bölümü acilen çevirin Gülücük


default avatar
(15) -
Hikayeyi çok ilginç ve sürükleyici buldum. Sürprizlerle dolu.. MÖeraktan 1 ve 2. sezonun bu güne kadar olan bölümlerini 1-2 gün içinde bitiridim. Bence izlenmeye değer bir dizi.. Hiç sıkılmazsınız.. Duygusal bir yanı da var. Bu yüzden bayan arkadaşların çok daha hoşuna gidecektir sanırım..Lütfen kaçırmayın..


avatar
(68) -
çevirmen arkadaş benim burda yorumum bile yok burda bazılarına kızıp herkesi mi yakacaksın sapla samanı karıştırmayın lütfen
9


default avatar
(14) -
Nikita.S02E17.720p.HDTV.X264-DIMENSION
Nikita.S02E17.Arising.HDTV.XviD-FQM
Nikita.S02E17.HDTV.x264-LOL


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Nikita
Dizi Altyazıları
Westworld (17,361) La casa de papel (8,185) The Terror (2,853) The Big Bang Theory (2,628) The Flash (2,527) Supernatural (2,306) Fear the Walking Dead (2,081) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,039) Legion (2,032) Gotham (1,932)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018