Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(1001) -
yazın izlenebilir bir yapım ama bir şeyler eksik kalmış.
7


default avatar
(164) -
konusu kubbe olan ama konusu dışında her şeyi işleyen dizi...


avatar
(5) -
Sürprizbozan: Göster


Yorumlar (222)
avatar
(65) -
İlk sezon iyi başladı ve güzeldi, 2. sezon fena değildi ancak ortalarına doğru saçmalamaya başladı ve sonlarına doğsu çok sıktı. 3. sezon ne olacak bakalım ama beklentim kalmadı.
5


default avatar
(191) -
ilk sezon guzeldi, ikinci sezonda sacmaladi, 3 sezonda tekrar toparladi ve bitt....
7


default avatar
(13) -
gizem olarak güzel ama sonradan sarpa sarıyor ve sıkmaya başlıyor. boş vakit dizisi diyebilirim
7


avatar
(34) -
Tavsiye üzerine izlediğim bir dizi. Konu olarak izlediklerimden değişik, güzel geldi. Fakat sonu beni hayal kırıklığına uğrattı ne yalan söyleyeyim.
8


avatar
(279) -
Final bölümünü az önce izledim. Daha da iyi olabilirdi ama güzel bir 3 sezondu. Bir ihtimal belki sinema filmi çekerek final kısmına daha güzel bir nokta koyabilirler...
8


default avatar
(25) -
yeni sezonda umarım kubbe alanı genişler yeni karakter girer hep aynı tipleri göre göre sıkılmıştım


default avatar
(71) -
bir kere başladım diye sonuna kadar da izledim bugün de finalini izledim o son 3-5 dakikası olmasa
Sürprizbozan: Göster
4


avatar
(1023) -
Finali iyi bağladılar.
Sürprizbozan: Göster
6


avatar
(450) -
kitabıyla hiç alakası olmayan ve sadece uzatmak amaçlı yapılmış son sezonuyla çok sıkmaya başladı...
8


default avatar
(54) -
İlk sezon gerçekten gizemi falan iyi kurgulamıştılar iyi bi gizem konusu vardı merakla bütün bölümleri izlemiştim ama dizi 2.sezonda gerçekten bozuyor 3.sezon zaten dicek bişey bulamıyorum fantastik bi diziye nasıl dönüştürdüler merak içindeyim . Severek izlediğim bi oyunculuk bile yok dizide böyle bozulan bi diziye nasıl final yapıcaklar merak içindeyim
4


avatar
(1023) -
Seyirci ratinglerine baktım. İlk sezon ortalama 11,19 milyondu. Bir grup insanın ne olduğu belli olmayan bir kubbede mahsur kalması fikri bana da ilginç gelmişti ve hafta hafta izliyordum. İkinci sezonda rating 7,17 milyona düştü çünkü diziyi farklı kılan dış dünya ile kopma işi kesintiye uğradı. Ne o öyle bir girip, bir çıkıyorlar. Neyse izlemeye devam ettim ama son sezon saçmalıktı. Zaten ratingleri de 4,84 milyona düştü. Bitirilmesine üzülmedim çünkü sırf nasıl bitirecekler diye zoraki izliyordum. Hiç başlamayanlara diziyi önermiyorum. İlle de izleyecekseniz ilk sezon yeterince güzeldi ama 2-3 izlemeyin.
6


avatar
(293) -
Kanaldan iptal almış.Belliydi zaten.3.sezon son
6


avatar
(90) -
Diziyi beğenmeyenler!! gözünüz aydın 10 eylülde final yapıyor!! Kına yakarsınız artık.. diziyi 3 sezon boyunca izle.. izle.. sonra ben beğenmiyorum diziyi!! kimse de izlemesin falan filan. İzleyin arkadaşlar tavsiye ediyorum. güzel dizi yapmışlar.
9


default avatar
(156) -
bence bu bir Türk dizisi resmen uzatmak için her sezon ayrı bir saçmalık çıkıyor.
Sürprizbozan: Göster
Başladıysanız devam edin başlamadıysanız uzak durun.
6


avatar
(68) -
çok monoton bi hal aldı işe çoluk çocuklarda katılınca bıraktım


default avatar
(14) -
İzlenemeyecek kadar kötü bir hal aldı... Ara sıra bölümleri açıp ileri sardırıyorum durumu anlaması hiçte güç olmuyor.
1


avatar
(293) -
Sırf sonunu merak ettiğim için izliyorum...İlk 2 sezon gerçekten çok keyifliydi hele ilk sezonu.Ama 3.sezon olmamış sanki.Zaten puanı da düştü 6.9 oldu.6.5'e kadar yolu var böyle devam ederse
6


avatar
(90) -
Diziyi izleyip izleyip de, yok olmamış bu dizi!! gibi yorum yapanlar, izlemeyin kardeşim bu diziyi. Dizi gayet de güzel olmuş. Başlamak isteyen varsa hiç düşünmeden başlasın. Diziyi güzel harmanlamışlar.
9

Cevaplar (1)
default avatar
(5) -
dizinin sponsoru felan mısın.. herkes berbat diyor ama sen ısrarla başlayın diyorsun..


3
| Bildir


avatar
(310) -
artık izleyemeyeceğim kadar monoton hale geldi bu dizi..
Bence 2. sezonda bitmeliydi..
Çok zorlamanın lüzumu yok
9


default avatar
(54) -
Şuan dizinin ilk 5 bölümünü izledim güzel gidiyor gizemi falan iyi kurgulamışlar senaristler işallah ilerleyen bölümlerde bozmamıştır gerçi yorumlar iyi değil galiba bozulmuş .
EDİT
Sürprizbozan: Göster
4

Cevaplar (1)
avatar
(90) -
Sen bakma yorumlara dizi güzel izlemeye devam et, İzleyip izleyip beğenmedik diyorlar. niye izliyon o zaman. ilk iki sezona yorum yapmış dizi izlenmez diye, 3.sezona başlamış izliyor, sonra da dizi olmamış! diye yorum yazıyo. alakaya musakka!!
9


0
| Bildir


default avatar
(54) -
Abi bak demedi demeyin böyle giderse dizi sonunda Barbie şizofrenmiş.Big Jim tuzlukmuş.Julia japon balığıymış falan çıkacak.Korkuyorum..
8


avatar
(5) -
Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (1)
avatar
(158) -
Harbiden ben de bıktım artık ya. Kadını gördükçe diziden soğuyorum. Dizi şu an Julia ile Jim ve Joe ile Norrie etrafında dönüyor.
10


0
| Bildir


default avatar
(71) -
3.sezon biraz hareket gelir gibi oldu ama yine de saçma yaa anlamaya çalışıyorum ama 3 sezondur izleyenin eline geçen bi şey yok ne nedir neden oldu soru var cevap yok yapmış olmak için yapmışlar görsel efektlere iyi para harcıyolardır böyle bir diziye onay veriyolar da çok güzel dizileri iptal ediyorlar kıl oluyorum...
4


avatar
(54) -
Seyrettiğim ve takip ettiğim mükemmel bir dizi. 3. sezon tümüyle bittikten sonra bir kerede seyredeceğim. Daha keyifli. Pink Stars Gülücük
10

Cevaplar (1)
avatar
(90) -
aynen sana katılıyorum. dizi güzel olmuş izlemeye değer.
9


0
| Bildir


avatar
(93) -
hani iptal edildiydi bu dizi of of Çok Mutlu


avatar
(1023) -
3. sezon başladı.
Sürprizbozan: Göster
6


default avatar
(62) -
Mütiş bir dizi umarım aynı heycanla 3.sezon devam eder.
9

Cevaplar (1)
avatar
(90) -
bence de müthiş bir dizi.
9


0
| Bildir


default avatar
(4) -
Kitabın hatırına izlediğim, ama kitaptaki heyecanın kırıntısın dahi bulunmadığı bir dizi...


avatar
(90) -
dizi süper arkadaşlar. herkese tavsiye ediyorum. bakmayın siz olumsuz yorumlara. başlamak isteyenler başlasın.
9


avatar
(228) -
2x12'ye kadar izledim ama beş para etmez diyebilirim çünkü seyirciyi şaşırtmak için elinden gelen her şeyi yapıyorlar sonra sorulara cevap beklerken tatmin etmeyen bir çözüm buluyorlar tamamen kısa vadede para kazanma çabası dizi.başka bir şey değil

Cevaplar (1)
avatar
(1550) -
Daha çok da bu yönüyle dizi beklentiyi düşürüyor. Lost havasında gizemler verip onun gibi gereksiz cevaplarla atlatmaya çalışıyorlar. Tabi daha kötüsü.
6


2
| Bildir


default avatar
(26) -
hayatımda izlediğim en kötü uyarlama daha s1e1' in 1. dakikasından itibaren kitapla alakası yok... rezalet bu kadar olamaz yani... kitabı okuduktan sonra dizi alakasız geliyor.... kitabı okuduysanız hiç başlamayın 10 dakikasına bile tahammül edemedim..
1


avatar
(472) -
Dizinin sezon finali dahil son iki bölümünü ileri sararak izledim ve özellikle sezon finalinde nereye tıklasam "kubbe şunu seçti" "kubbe bunu istiyor"repliklerine denk geldim...ve kubbenin en son kimi seçtiği de gerçekten büyük sürpriz oldu hiç aklıma gelmezdi(tabi ki dalga geçiyorum!!)..."baki kalan bu kubbede bir hoş sada" diye bitsin isterdim ama dizi bata bata magmaya ulaştı benim için..yeni sezona devam edeceklere kolay gelsin.


default avatar
(104) -
2.sezon gayet iyiydi Exclamation
Sürprizbozan: Göster
bakalım nasıl bir sezon finali izleyecez


avatar
(132) -
Dizideki kubbenin sırrı nedir bilinmez ama dizi Türkçe Altyazı da iyi korunuyor. Olumsuz eleştirileri direk eksileyen bir gurup var. Ama adamlar haklı beyler, dizi beş para etmez.

Cevaplar (1)
avatar
(472) -
Kubbedekiler bir wifi noktası yakalamayı başarmışlardır onlar eksiyi basıyordur olumsuzlara:p

Hocam bu kubbenin sırrına yazanın bile aklının erdiğini sanmıyorum ben..Stephen King'in canı sıkılmış bence kafa buluyor insanlarla:) Gerçi ben romanı okumadım, belki de bütün günah kitabı saçmalayarak uyarlayan senaristlerdedir. Kim bilir. Kubbe bilir.


3
| Bildir


avatar
(5) -
Vay be çok sağlam bölümdüGülücük


avatar
(46) -
Karakterlerin hiçbiri hoşuma gitmiyor. Bir tek Angie hoşuma gitmişti. O da erken ayrıldı diziden. Gülücük
s02e10 a kadar takip ettim bu diziyi. 2. sezonda kalan bölümleri tek seferde tüketip bu diziyle ilişkimi kesmeyi planlıyorum.

Sürprizbozan: Göster
1


default avatar
(32) -
birinci sezonu tavsiye ederim. ikinci sezon gereksiz olmuş. gerçi henüz ikinci sezon bitmedi hala şansı var mıdır tereddütlerdeyim.
6


avatar
(132) -
Junior Rennie'in Sam Verdreaux'a amca demesinin ama aslında dayısı olmasının çeviri hatası olması dahil dizi hatalı mantığın başyapıtı. Bu diziyi izlettiren elbette bir Game of Thrones, bir Da Vinci's Demons, Bir fargo Vb dizilerin yokluğu. Kubbenin saçmalığını bir kenara bırakıp olayı uzun süren felaketlerlerde insanların gerçek yüzü diye değerlendirsek ortaya her gün yayınlanan fox tv dizileri gibi bir işleyiş çıkıyor. Her bölüm yeni gizemli bir oyuncu, her oyuncunun iki bölüm öncekine nazaran tutarsız rolü gibi daha bir çok saçlamığa rağmen Julia Shumway bugün kimle sevişecek diye izliyoruz. Ama izliyoruz. yakaladım


default avatar
(3) -
s02e07

Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(45) -
Dizi kitaptan uyarlama özelliğini son bölümden sonra tamamen kaybetmiştir bence. İşleyiş hiç kitaba göre gitmiyor. Uyarlarken sadece karakterlerin adını almışlar galiba.

Cevaplar (1)
default avatar
(26) -
ilk bölümünde bile yok ki kaybetsin... gazaeteci julia dizide evli kitapta değil, barbie dizide ne olduğu belirsiz kitapta rose'un lokantasında aşçı... şerif duke kötü adam olarak gösterilmiş... daha bir sürü detay var...
1


0
| Bildir


avatar
(46) -
izliyorum öyle bu diziyi, zaman gecirmek icin. basit bir dizi ama izletiyor yinede
1


default avatar
(61) -
Konusu ve oyunculuklar gerçekten sağlam.Gizemiyle ,mantık çerçevesinde gidilirse Lost un tahtını zorlayabilir bence.Bu arada imdb si neden bu kadar düşük anlamadım.

Cevaplar (1)
default avatar
(7) -
Bu dizinin Lost'u tahtından etmesi bir kenara dursun, kalitesiz oyunculuğu, inandırıcılığı zayıf atmosferi, rezil derecede ki görsel efektleri, tutarsız senaryosuyla imdb den o puanı alması mucize sayılabilir.


11
| Bildir


default avatar
(22) -
millet alay edecek ama illüminati her yerde diyorum.
Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (3)
default avatar
(3) -
bak ben farketmemişim iyi tespit. tekrar baktım İstanbul'a ait bir kartpostal var dikilitaş gösteren bendeki hd videoda 19:36 da görünüyor.
10


1
| Bildir
avatar
(132) -
illüminati bu diziyle ancak (varsa) değerini yitirir.


1
| Bildir
avatar
(1550) -
subliminal mesaj zaten çoğu filmlerinde var bunların.
6


0
| Bildir


default avatar
(42) -
2.sezon 7.bölümle resmen çıta atladı. Yazın değil yılın dizisi oldu. Kitapla dizi farklılaştı. Aşırı güzel bir dizi.

Cevaplar (1)
avatar
(80) -
hahaha yılın dizisiymiş, True Detective, Fargo, Game Of Thrones, Penny Dreadfull, DA Vinci Demon's, Arrow... anca yılın en kötü dizisi olabilir bu under the dome..
3


2
| Bildir


avatar
(1023) -
S02E07
Sürprizbozan: Göster
6


avatar
(132) -
Bütün bu olayları kubbeye nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum.


avatar
(394) -
bir stephen king hayranı olarak bir gün bunu söyleyebileceğim aklımdan geçmezdi ama sıktı artık behh. ben bıraktım bunu the strain'e sarayım bari
6


avatar
(129) -
İzleyin arkadaşlar izleyin yorumlara bakmayın izleyin boş vaktiniz varsa izleyin ingilizcenizi geliştirmek için ingilizce altyazıyla izleyin ne yaparsanız yapın izleyin Çok Mutlu

Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(22) -
nedendir bilmem gözüme takıldı 2.sezon 6. bölüm 20:21 duvardaki resim bence sonunda doğru yolu bulacaklar Gülücük


default avatar
(71) -
stephen king ayıp etmiş sen o kadar kitap yaz sonra da gel böyle bir şey yaz ne olduğu belirsiz,olaylar oluyor ama ne bir düzeni var ne de ilerleyen bölümlerde belli bi yöne doğru gidiyor,1.sezonda bi yumurta olayı vardı mesela kadın en son denize atmıştı niye ? çok saçma geldi bana dizinin tamamı böyle belli bi amaç yok herkes kafasına göre takılıyor,ancak sıkıntıdan izleir bi dizi
4


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Under the Dome
Dizi Altyazıları
Westworld (5,553) The Flash (4,217) The 100 (3,951) La casa de papel (3,354) The Expanse (2,507) Legion (2,290) Supernatural (1,829) Colony (1,602) Krypton (1,594) The Big Bang Theory (1,370)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018